Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

NAS PHARMA

Önerilen İletiler

labslabs    77

baskını izle kutularını görürsün hatırladığım kadar bazanın altından ve arabanın bagajından çıkıyordu, bi forumda 5 yıl maltada yaşadım nas pharma die bir şey duymadım yazmıştı biri, kullanmadım kullanan görmedim belki adamlar maltadan ithal ediyordur baskında yakalanmıştır çünkü bazanın ve araba bagajından çıkıyor diğer iron optimum salon kısmındaydı forumda yazan adamda fake olabilir.

Bence 1 kutu alıp deneyebilirsin ben iron masteron ve testo cyp. çok memnun kaldım ama boldenonu kötüydü burda üretiliyor die kötü olcak die bir şey yok iron masteron veteriner masterondan daha iyi mesela bide iron 100 tl veteriner 100 dolar şans kısmet nasip

bide şöyle bir olay var mesela iron markasını en az 3 farklı kişi 3 farklı yerde üretiyor 1 tanesi orjinal iron diğer 2si sahte ama sahtesi orjinalinden daha iyi olabilir sana hangisi denk gelir bilinmez dediğim gibi şans kısmet bu işler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Eczaneden direk elden geliş fiyatına 70 liraya testo 100 liraya bolde alıyorum. Tanıdığım olduğu için getiriyor. Bu duruma ne diyorsun? Evet o yorumu gördüm maltada duyulmamış falan .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

şimdi bizim paramız yanlış hatırlamıyorsam malta parasından 10 kat daha değerli ucuz olması normel

*eczaneden getirtiyorsunuz peki eczaneden geldiğine eminmisiniz ? eğer eczaneden geliyorsa hiçbir sorun yok al kullan, O harfiyle başlayan bir eczane markası var 6 yıl önce kapattı ama hayla decası peynir ekmek gibi satılıyor veya N harfiyle başlayan eczane markası var ama öyle bir eczane markası yok hiçbir zaman olmadı onunda anapolonu çok satılıyor bizim ülkemizde

*O kadar çok marka olduğu ki takip etmem imkansız, ben kendim testo olarak sadece iran kullanıyorum hem defilasyon hem bulk için iranlı adamdan alıyorum direk, boldenon masteron winsterol canada veteriner çok pahalı ama yapcak bir şey yok başkada hiçbir marka kullanmıyorum iyice abarttılar sahtelik işini orjinal ürün bulmak kerhanede bakire aramak gibi bu aralar tanıdığım tüm steroid satanları tek tek içeri aldılar mallara el koydular.Zaten bu kürüm bitince bidaha steroide bulaşmıcam çok para verdim diye kullanıyorum yoksa kullanasım yok e2 artması sivilce akne saç dökülmesi kıllanma uğraşmaktan yoruldum 1 kutu veteriner masterona 100 dolar vermekt çok koyuyor, peptide döncem onunda orjinalini satan tek bir kişi biliyorum psr markasında bahsediyorum psr markasının haricinde peptid kullanmam 1 kutu alıp deneyin psr markasını farkı hissedin.

psr markası orjinal nasıl anlarım= en ucuz ürünü 70 dolar düşünün ortalama olarak holigram olucak sağdan soldan her yerden fotoraf çekip psr firmasına mail atın 15dk içinde geri dönüş yapıp orjinal mi değil mi söylüyorlar nerdeyse tüm peptidler gh salgılatır peptid kullanmadan önce gh değerinize baktırın bide 15 gün sonra gh değerine baktırın KEYİFLİ FORUMLAR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
baskını izle kutularını görürsün hatırladığım kadar bazanın altından ve arabanın bagajından çıkıyordu, bi forumda 5 yıl maltada yaşadım nas pharma die bir şey duymadım yazmıştı biri, kullanmadım kullanan görmedim belki adamlar maltadan ithal ediyordur baskında yakalanmıştır çünkü bazanın ve araba bagajından çıkıyor diğer iron optimum salon kısmındaydı forumda yazan adamda fake olabilir.

Bence 1 kutu alıp deneyebilirsin ben iron masteron ve testo cyp. çok memnun kaldım ama boldenonu kötüydü burda üretiliyor die kötü olcak die bir şey yok iron masteron veteriner masterondan daha iyi mesela bide iron 100 tl veteriner 100 dolar şans kısmet nasip

bide şöyle bir olay var mesela iron markasını en az 3 farklı kişi 3 farklı yerde üretiyor 1 tanesi orjinal iron diğer 2si sahte ama sahtesi orjinalinden daha iyi olabilir sana hangisi denk gelir bilinmez dediğim gibi şans kısmet bu işler

ne bu tarot falı mı aga (:

Eczaneden direk elden geliş fiyatına 70 liraya testo 100 liraya bolde alıyorum. Tanıdığım olduğu için getiriyor. Bu duruma ne diyorsun? Evet o yorumu gördüm maltada duyulmamış falan .

boldenonu eczaneden nasıl alıyorsun merak ettim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Bu eczacı çantacı birinden topluyor boyle ilaçları ese dosta tanidiga getiriyormus. Eczanesinden satmıyor ama bağlantı var işte görüştüğü adamlar. Kişisel bir iş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Yalniz çok iyi konuya değindin. Maltada naspharma eczane ürünleri satıyor ama bu bana boldede söyledi :D bravo gözden kaçırmışım :D

Yalniz bu eczane ürünleri veteriner ilaçlarına da dahil olmuyor mu

www.peptidturkiye.com/forum/viewtopic.p ... 937&hilit=İlk deneyim#p7937

Burda arkadaş ayni konuya deginmis boldebal almış ama ortada yok adam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73

Yeni konu açmamak için konuyu hortlatıyorum dostlar, güncel olarak bu markanın ürünlerini kullanan var mı, dolulukları nasıl ilaçların, salondan bir arkadaşım üç farklı eczanede bu markayı görmüş; direkt satış yapmıyorlarmıș ama testo sorduğunda çıkarıyorlarmıș. Fiyat 300-400 tl arası diyor. Yoruma ürün görselini ekliyorum. Marka hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum 

Screenshot_2022-02-21-20-56-03-61_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless, 21.02.2022 - 21:06 yazdı:

Yeni konu açmamak için konuyu hortlatıyorum dostlar, güncel olarak bu markanın ürünlerini kullanan var mı, dolulukları nasıl ilaçların, salondan bir arkadaşım üç farklı eczanede bu markayı görmüş; direkt satış yapmıyorlarmıș ama testo sorduğunda çıkarıyorlarmıș. Fiyat 300-400 tl arası diyor. Yoruma ürün görselini ekliyorum. Marka hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum 

Nasıl?Eczaneler tezgah altından mı çıkarmış?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Dagcıkomando, 30 dakika önce yazdı:

Nasıl?Eczaneler tezgah altından mı çıkarmış?

Eczanelerde fırsatçı olmuş ahahahah Sağlamsa definede kullanılır.Bilen kişiler yazarsa :) 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8
KaiGreene, 03.07.2017 - 17:50 yazdı:

ŞUAN MI ALIYORSUNUZ HOCAM 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Eczanelerde fırsatçı olmuş ahahahah Sağlamsa definede kullanılır.Bilen kişiler yazarsa :) 

V

Vural2, 6 saat önce yazdı:

Hahah bu gözler neler gördü canlı eczaneleri masum görmek hele ki spor salonlarının aktif olduğu bir yerde kesinlikle yüzde 90 ı bu işlerde 😂😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Eczanalerde sonuçta birer ticarethane. İşini kanunen  muazam yapsalar bu sefer de aspirinden başka birşey alamıyoruz eczaneden deriz :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Ruthless, 21.02.2022 - 21:06 yazdı:

Hocam nerede satılıyor yavv söyleyin bizde alalım 😁😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73
Blitzkrieg, 24.03.2022 - 21:20 yazdı:

Hocam nerede satılıyor yavv söyleyin bizde alalım 😁😁

Eczanede ama yasal olarak rafta değil tabi hocam el altından satıyorlar genelde de beni x kişi gönderdi şu ilaçtan arıyorum tarzı sorarsan çıkarıyorlar yoksa bizde yok diyip geçiyorlar :D bunu satan eczacının elinde nas'ın propu kalmamış onun yerine rox pharma diye bi markanın ürününü vermiş eczacı ama test aldık ürün boş çıktı safi yağ herhalde :D bilindik kişilerden ve ürünlerden şaşmamak lazım 👌

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
KaiGreene, 3.07.2017 - 17:50 yazdı:

Hocam kullandınızmı bende ulaştım eczacım aracılığı ile bu ürüne hindistan hammade sağlam olduğunu duymuştum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.