Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

roidmax Antreman Programı (6 günlük)

Önerilen İletiler

roidmax    49

Merhabalar,

Aşağıdaki programı 2 aydır uyguluyorum. Özellikle omuz ve arka kol bölgesinde inanılmaz verim aldım. Kardiyo ve mekiği haftada 2 veya 3 gün yapıyorum. Kardiyo hafif. Karın antremanı normal seviyede. Dayanıklılık ve güç üzerine. Bilek bölgesini de özel yapım bir ekipman ile haftada 3 gün sabahları çalışıyorum. Dilerseniz karın kası programımı da ayrıca paylaşabilirim.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Pazartesi - Perşembe

Göğüs:

Dumbell Bench Press - 3x10

Squeeze Bench Press - 2x10

Decline Dumbell Press - 3x10

Incline Dumbell Press - 3x10

Incline Squeeze Press - 2x10

Dumbell Flyes - 3x10

Pazu:

Barbell Curl - 3x10

Preacher Curl Z-Bar - 3x10

Dumbbell Hammer Curl - 3x10

Concentration Curl - 2x10

Salı - Cuma

Bacak:

Isınma - Leg Extension 2x10

Barbell Squat - 4x10

Leg Press (Aşağıdaki hareket ile Superset) - 4x10

Calf Press On The Leg Press Machine - 4x10

Leg Curl veya Clean Deadlift - 4x10

Omuz:

Seated Dumbbell Shoulder Press -4x10

Upright Barbell Row - 3x10

Side Lateral Raise - 4x10

Seated Bent-Over Rear Delt Raise veya Reverse Peck Deck - 4x10

Çarşamba-Cumartesi

Sırt:

Isınma - Barfiks - 2xMax

Wide-Grip Lat Pulldown - 3x10

Underhand Cable Pulldowns - 3x10

Bent Over Barbell Row - 4x10

One Arm Dumbell Row - 4x10

Hyperextensions - 4x10

Arka Kol: Duruma göre son 2 hareketten 1 tanesini Cuma yapmıyorum

Cable One Arm Triceps Extension (İç Tutuş) - 2x10

Cable One Arm Triceps Extension (Dış Tutuş) -2x10

Close-Grip Bench Press - 3x10

Lying Close-Grip Barbell Triceps Extension - 3x10

Weighted Bench Dips-3x10

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

hocam selam şu an Testo E - Dbol küründeyim ve dianabol yüzünden biraz şiştim. Kür bitince bir fotoğraf paylaşacağım umarım beğenirsiniz.

Ancak ölçü olarak paylaşmam gerekirse.

Göğüs ve pazu bölgesinden 3 cm

Omuz bölgesinden 8 cm 6 haftada

ölçü aldım.

Gördüğüm örnekler arasında iyi olduğunu düşünüyorum. Kürümün bitmesine daha 6 hafta var. Kür sonrası da kayıp olmaması için çaba göstereceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

teşekkür ederim. İnşallah Dianabol etkisi kayboldukça umarım ölçü kaybetmem. Uzun süredir omuzdan verim alamıyordum. Kür ile resmen sıçrama yaptı. Antrenör de şaşırdı salondaki yazarken 2 kere ölçü aldı :) :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dianabolde örnek vücut 4 kg su tutsa bunun bitince en fazla 2 kg kısmını atarsın ama anapolon alsan 5 kg su tutsa 5 kg atarsın elindekinden de olursun dianabol daha zararsız diyelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence gayet iyi ama rutinde çok çok önemli bir hata var.ilk gün göğüs ve biceps giriyorsun.Yani ikinci günde göğüsten dolayı tricepsler ve bicepsler hala yorgun oluyor.Buna rağmen ikinci gün sırt triceps yapıyorsun.Yani ard arda 2 gün hem biceps hem tricepsleri çok zorluyorsun.Hatta 3.gündede yine azda olsa triceps çalışıyor omuz ile :) yani 6 gündede triceps öyle veya böyle çalışılıyor.Bence Push/Legs/Pull/OFF şeklinde çalış 8 günde 6 gün antreman yapmış olursun tüm bölgelerde yeterince dinlenir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Sıralamayı dediğiniz şekilde düzelteceğim. Çok çok teşekkür ederim. Pazar günleri gittiğim salon kapalı sanırım salonu değiştircem. Bu arada göğüs ortasına en çok etki eden hareketler hangileridir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu program iyidir diye birşey yok bu sporda. Her kas grubu alışmadığı yeni bir sistemle zorlandığı zaman gelişir, rutine bağlamış bir program ile değil. Göğse hacim için press yapmak gerekir. o nedenle herhangi bir press hareketiyle başlanabilir.

Örnek 1:

bench dumbell press 4x10

incline dumbell press 4x10

bench fly 4x12

pullover 4x10

Örnek 2:

İncline press 4x10

incline fly 4x15

bench press 4x10

bench fly 4x15

dips 4xmax

örnek 3:

German volume training :)

bench press veya incline press 10x10

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

sorduğum programdan ziyade göğüs arasına etki eden hareketti. Ama öyle bir hareket olmadığını öğrendim araştırdıklarımdan.

Yoksa dediğin şey hocaların hep bas bas bağırdığı şeyler. Tekrar belirtmen de güzel oldu konuyu okuyan arkadaşlar için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Genetik olarak vücudunda ki en iyi bölge ve en kötü bölge nedir belli mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Öyle bir tespit yapan bir profesyonel olmadı hocam. Açıkçası öyle bir tespit bir profesyonel tarafından yapılsa çok da güzel olur.

Kendi gözlemlerimden yola çıkarsam en güçlü ve şeklinde düzgün yerim quad kasları. En zayıf tarafım ise sırt diye düşünüyorum. Şekil olarak pazular da iyi genetiksel olarak uzun şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Fiziki durumu görsel fotoğraflar ile ne zaman paylaşmayı düşünüyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    13

Su cok normal yag oranini dusurmek icin gec kalma hava 30 dereceyi gordu artik hersey cok daha zor. Define isini hallet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
Su cok normal yag oranini dusurmek icin gec kalma hava 30 dereceyi gordu artik hersey cok daha zor. Define isini hallet

Yorumun için çok teşekkür ederim ZYZZ. Aslında küre daha önce girip şu an definisyon işiyle uğraşıyor olmam gerekirdi. Tecrübesizlik işte :) :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında küre daha önce girip şu an definisyon işiyle uğraşıyor olmam gerekirdi. :) :)

Bravo aynı fikirdeyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.