Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Musadur

LÜTFEN BAKIN ENJEKSİYON SONRA KAN VE SARI SIVI

Önerilen İletiler

Musadur    6

Arkadaşlar az önce kalçadan 100mg primobolan enjekte ettim iğnenin 3/4' ünü sağ kalçaya vurdum hiç hissetmedim bile ilk biraz baktım kan geliyomu diye kan hiç gelmedi ve pistolu geri çekerken bile baya bi zorlandım daha sonra aynı şekilde pistonu iterkende zorlandım. İlacın tamamını enjekte ettikten sonra iğneyi 5-6 saniye sonra çıkardım ve şırıngayı diğer elime alıp aradan 2 saniye geçmeden sarı bi sıvı vardı daha sonra damla damla kan gelmeye başladı 2 dakika falan kan geldi şuan o kısma alkollü pamuk fln koydum boxerin lastiğine sıkıştırdım sizce ilaçmıydı o akan sıvı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Musadur    6

Arkadaşlar şuanda baktım o bölgede yine kanama olmuş ve pamuğa bulaşmış ama sarı sıvı akmıyor bir tek iğneyi çıkardıktan sonra aktı ama ilaç boşa gitmiştir 1 haftam boşa gider diye de korkuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Neyin 1 haftası musa elinde sadece 100mglik ilaç vardı onuda aldın şimdi kas yığını olman lazim uyu şimdi düşünme. Sabaha sirbistana yarışmaya gidebilirsin iyi geceler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musadur    6
Neyin 1 haftası musa elinde sadece 100mglik ilaç vardı onuda aldın şimdi kas yığını olman lazim uyu şimdi düşünme. Sabaha sirbistana yarışmaya gidebilirsin iyi geceler

valla lobing hocam olmasaydı o 100mg ampulüde bulamazdım sağolsun 6 ayda elime ulaştı yarında yarışmam vardı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Sana bi sözleşme yapmamız lazim forum olarak. Allah korusun gider midersin basimiza kalirsin. Kendim adına tüm sorumluluklari reddediyorum kamuoyuna duyurulur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musadur    6

Beyler o değilde biraz ciddi olalım o akan sıvı ilaç olabilir mi ? Hani iğneyi çektikten hemen sonra ilacın çıkması mümkün mü ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Beyler o değilde biraz ciddi olalım o akan sıvı ilaç olabilir mi ? Hani iğneyi çektikten hemen sonra ilacın çıkması mümkün mü ?

İltihaptır o moruk ben 4-5 ml iltihap çektiğimi hatırlıyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musadur    6
Musa hocan özel antrenman dersleri veriyomusunuz?

Artık ne yazikki veremiyorum insanlar gurbuz hocam sayesinde peptid kürlerine 2 yılda başlayabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musadur    6
Gurbuz bey forumdan ayrıldı. Neye gore 2 yılda baslar musa hocam ?

Gecen gun ürün aldım. Aslında geçen değil 2015 yılında siparis vermiştim dün elime ulaştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.