Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

Testo prop-masteron-winstrol kürü dikkat edilmesi gerekenler

Önerilen İletiler

roidmax    49

Merhabalar,

Öncelikle karaciğer, böbrek, kalp gibi önemli organlarında kronik hastalık yaşayanlar kesinlikle bu ve bu tarz steroid kürlerinden uzak durmalıdır. Bunu da belirteyim. Eğer kronik hastalığınız olmadığından eminseniz karar sizindir, ancak bilginiz yok ise mutlaka ilgili doktorlara ulaşıp testler olmalısınız.

Ayrıca kür başında FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone değerlerinize baktırmalı ve aynı şeyi PCT yaptıktan sonra yapıp karşılaştırmalısınız ve durumunuzu incelemelisiniz. Ekstra olarak Total Testosterone ve Free Testosterone değerlerine ilk testosteron iğnesinden 4 hafta sonra yaptırırsanız ilk test ile karşılaştığınızda göreceğiniz fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca önlem amaçlı PCT öncesi ilk başta saydığım değerlere ek olarak Prolaktin değerlerinize de baktırarak tamamen kontrollü bir kür ve PCT dönemi geçirebilirsiniz.

Dozları kişiye göre belirlenmiş, aşağıdaki uzunlukta bir kür dönemini örnek olarak kendimize baz alırsak,

• 1-8 hafta Testosterone Propionate (2 günde 1 enjeksiyon)
  • 1-8 hafta Masteron (2 günde 1 enjeksiyon)
  • 1-6 hafta Winstrol (Günlük-6 hafta üzeri kullanımlar karaciğer toksitesi ve DHT kaynaklı saç dökülmesine neden olabilir.)

Eğer östrojene hassas bir vücut var ise, 1-8 hafta uygun bir AI (aromatize inhibitörü) kullanılması uygun olabilir.

PCT için (Testosterone Propionate yarılanma süresi 4,5 gün. Bundan dolayı 5 veya 7 gün sonra PCT)

PCT planı oluşturulurken, kan testlerine göre hareket edilmelidir. Bundan dolayı PCT için konu açıp, kan testleri sonuçlarını da paylaşarak, forumumuzdakilerin fikrini almanız daha doğru olur. PCT'yi ezbere yapmaya çalışmak sağlığınız için risk yaratabilir. Ondan dolayı bu konuya ezbere yaklaşılmamasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Koruyucu ilaçlar ve bitkisel destekler

Kür boyunca + PCT bekleme süresince + PCT boyunca : Zinco 220 (Çinko) - Hepsinden 1 tablet

Kür boyunca : NAC (Karaciğer koruyucu), Saw Palmetto (Prostat Koruyucu), Benexol B12 (B1 / B6 / B12) - Hepsinden 1 tablet

PCT boyunca : Ester C (C Vitamin- kortizol yükselmesini önleme amaçlı), Tribulus Terrestris (LH uyarıcı-Yüksek saponinli olacak.) - Hepsinden 1 tablet

Supplementler

Protein Tozu (İzole-Hidrolize) yeterli olacaktır. Alınan etkiye göre de bir NO ürünü tercih edilebilir.

Saw Palmetto ekleme nedenim Masteron gibi DHT türevi bir şey kullanacağımız için. DHT yüksek olduğunda prostat üzerinde baskı oluşturur. Bir nebze destek oluşturmak için Saw Palmetto yeterli olacaktır.

Bunların yanında günlük Bazal Metabolizma Hızı + Spor + Yapılan Mesleğe Göre Kalori toplamına göre bir beslenme planı uygulamak önemli. Eğer kişi bu konularda yetkin değilse bir diyetisyenden mutlaka destek almalıdır. Unutulmamalıdır ki steroidler tek başına işe yaramaz. Doğru antreman ve düzgün beslenme ile steroidlerden alacağınız verimi fazlalaştırırız. Günlük 4 litre su alımı da kür zamanı ve kür dışında da çok önemlidir. Su alımına da çok dikkat edilmelidir.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

Mutlaka hocam. Amacım bir örnek kür oluşturmak hep beraber. Hemen konu üzerinde de gerekli düzeltmeleri yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xfitx    3

1-8 hafta masteron yerine 1-8 hafta boldenon kullanılarak daha güzel sonuçlar elde edilebilinir son 4 hafta ise masteron eklenebilir güzel bir cutting olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
merhabalar,

kürü tamamladınız mı? sonuçlar nasıl ? ben de buna benzer bir küre başlayacağım...

Başlayacağınız benzer kür özellikleri nedir ? :tel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fitslave    0

Merhaba,

Planlandığım kür şöyle;

• Hafta 1-11 testosteron Propionate PZT/ÇAR/CUM 100 mg
  • Hafta 2-10 Rimobolan Depot Her Pzt 200/100 mg dönüşümlü
  • Hafta 1-4 Proviron 25/50 mg günlük
  • Hafta 6-11 Anavar 30 mg günlük
  • Hafta 12 Her gün Pregnyl 350IU günlük
  • Hafta 13 ilk beş Gün Pregnyl 350IU günlük ve Nolvadex 40 mg her gün
  • Hafta 14 Nolvadex 40 mg her gün
  • Hafta 15-16 Nolvadex 20 mg her gün

Bu yapacağım ilk kür. Şu anki durum şöyle Yaş 39 Kilo 81 Yağ %17 amaç yağ oranını %10 ve altına çekerken birkaç kilo kaliteli kas ekleyebilmek.

İlk kez Steroid kullanacağım için ilk hafta Test Prop deneyip sonuçlara göre devam etmeyi planladım.

Testo Propionatdan bir hafta önce rimobolan ı keserek PCT ye girdiğimde etkisinin azalmış olmasını planlıyorum.

Anavarın miktarını yağ oranıma göre 30-50 mg arası ayarlamayı planlıyorum.

şu anda kullandığım çalışma programı şöyle; Yaklaşık 7-8 yıldır bu sporla uğraşıyorum.

Ağırlık çalışması Pzt - Çar - Cuma akşam 1700-1830 arası

Kardio Koşu + Yürüme HIIT şeklinde Pzt -Çar -Cuma Sabah 0530-0630 arası

Kardio Bisiklet Pazar sabah 0700-0900 yaklaşık 40km

Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

En az 3 kür geçmişi olan kişilerin Trenbolone kullanabileceği görüşünü savunanlardanım. Hem verim, hem sağlık açısından daha doğru olur.

@fitslave

Powerlifting çalışmaya başladığım için definisyon kürünü uygulamadım ve herhangi bir varyasyon olarak da definisyon kürü uygulamayı düşünmüyorum. Ancak bu programı uygulayan o kadar çok insan var ki. Bu internette çok yaygın olarak bulabileceğiniz, klasik bir kürdür ve giriş seviyesi ve hafiftir. 3 kürden daha aşağıya kür geçmişi olanları uygulayabileceği bir kür planıdır.

Kür planınızı da inceledim bence eksiği yok fazlası var. Belki Clenbuterol veya Ventolin kullanımı düşünebilir. Size tavsiyem bunu bir araştırmanız. Hatta sizden de ricam kür planı, kür esnasında alacağınız destekleyici ilaçlar, takviyeler, beslenme ve antreman planınızı forum ile paylaşmanız. Hem internette az gördüğümüz Türkçe olarak planlı bir kür örneği ve günlüğü olur. Hem de sizin kür ve diğer planlarınızı daha doğru yorumlayabiliriz.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
konso    0

böyle bir kürü uygularken vücut formu nasıl olmalı? Mesela %20 lerde bir vücut yağ oranı olan biri kullanabilir mi? Verimi nasıl olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

masteron ve winstrol için bahsedersek

yüzde 20 lerde birisi kullanırsa açıkçası önce bi güzel suyunu atar biraz yağ yakar inmiş gibi olur ilaçları bıraktıktan sonra çok kısa sürede birçoğunu geri alır.

doğal yollarla kazanmadığı alışkanlıkları ilaç yoluyla kazandırmak çok ama çok zordur bu ilaçları en fazla yüzde 15 önerim yüzde 12-13(karın kaslarında sıkmadan takribi üst 2 tam orta 2 flu düzeyde görünmeli ) yağ oranında tıkandığınız daha fazla aşşağıya inemediğiniz durumlar olursa kullanmalısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

masteron olan kürde anti aromatize ilaç a gerek yok masteron yan etki ilacı olarak kabul edilir östrojen konusunda gerekeni o yapacaktır bence bu kürden winstrol çıkartılıp kısa esterli trenbolon eklenirse etkisi harika olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Broluga gerek yok malesef turkiyedeki cok buyuk yanilgi masteron anti ostrojen ozellik saglamiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Güzel bilgiler 👍 tablet clen winstrol alınsa sadece yağ yakımına etkisi ne olur ? Yardımcı olurmu iki tablet sadece. Temiz beslenmeyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Hulk34, 2 saat önce yazdı:

Güzel bilgiler 👍 tablet clen winstrol alınsa sadece yağ yakımına etkisi ne olur ? Yardımcı olurmu iki tablet sadece. Temiz beslenmeyle.

Winstrol kullanırsan doğal testo üretimini baskılayacağı için gelişimini sekteye uğratır. Kısaca testo olmadan kür olmaz boş yere karaciğerine yük bindirirsin ayrıca winstrol düşük yağ oranlarında kullanıldığı zaman fark yaratan bir ürün %15 16 üstünde yağ oranın varsa winstrol çok gereksiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
kenjirro59, 13 saat önce yazdı:

Winstrol kullanırsan doğal testo üretimini baskılayacağı için gelişimini sekteye uğratır. Kısaca testo olmadan kür olmaz boş yere karaciğerine yük bindirirsin ayrıca winstrol düşük yağ oranlarında kullanıldığı zaman fark yaratan bir ürün %15 16 üstünde yağ oranın varsa winstrol çok gereksiz

Verdiğiniz doğru bilgiler için teşekkür ederiz. Forum sayesinde bilgileniyoruz yanlış uygulamalara girmemiş oluyoruz. Dün çözümü buldum forumu araştırırken Hgh fragment ile yağ oranımı düşürdükten sonra Testo masteron winstrol clen yapmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Merhaba haftada 2 ML cypionat 2 ML Boldenon kullanıyorum Arimidex kullanımım nasıl olmalı birde cabaser e gerek varmıdır.? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Damarlari genişleten hangi anabolik arkadaşlar, definasyondami genişliyor 

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bahoz    0

Selam saygıdeğer hocalarım ve arkadaşlar. Konu hakkında bilgisi olan hocalarım yardımcı olursa sevinirim. Yaklşık 3 yıl spora ara verdim ve 2 aydır tekrar başladım iki ayda sağlam bi beslenme programı , diyetle ve azimli bir çalışma ileiyi bir yol katettiğimi düşünüyorum. 3 yıl önce 3 defa kür yaptım ve şimdi yine bir küre başlamak istiyorum ve bu kür şu şekilde

• 1-10 hafta -testesteron p. 300 mg gün aşırı/100
  • 1-10 hafta - tren ecetat 300 mg gün aşırı/100
  • 1-10 hafta - masteron 300 mg gün aşırı/100
  • 6-10 hafta - winstrol günlük 50 mg

ürünler meditech pharma 

kuruyocular

• milk thsetle günde 2 tablet
  • omega 950 mg günde 1 tablet
  • magnezinc günde 1 tablet
  • Proviron günde 2 tablet
  • folidoce günde 1 tablet

eksik birşey varsa lütfen yorumları bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Eksik fazla için bir şey diyemem de 1 hafta tren Aceye takıldım ben. Emin misiniz? Müsabık arkadaşlarım dahi müsabaka öncesi 5 haftayı geçmesin diye 40 takla atıyorlar?

Üstelik bu kadar ağır küre ne için giriyorsunuz? Mart yarışmasına hazırlanmak için mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70

Elindeki ilaçlara güveniyorsan 400 testo yap 350 400 Masteron yap 200 tren 40 winstrol 40 oxan kullan bro çok lükse kaçıcam diyorsan da rimabolon ekle yarışmacı kürü gibi olur sana treni 6 hafta kullan son 6 hafta winstrol oxandrolon da son 3 hafta :) belki günlük 100

mg levitron muazzam etkiler güzel bir

diyetle birlikte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bahoz    0
rastlantisal, 20 saat önce yazdı:

Eksik fazla için bir şey diyemem de 1 hafta tren Aceye takıldım ben. Emin misiniz? Müsabık arkadaşlarım dahi müsabaka öncesi 5 haftayı geçmesin diye 40 takla atıyorlar?

Üstelik bu kadar ağır küre ne için giriyorsunuz? Mart yarışmasına hazırlanmak için mi?

Tren acetat aslında en fazla 8 hafta olmalı ama 300 mg ben 225 mg 10 hafta yapacam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.