Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

0narqoz0

Ghrp-6 Yardım Sevinirim...

Önerilen İletiler

0narqoz0    0

Merhabalar öncelikle ghrp-6 kullanmayı düşünüyorum aldım bile denilebilir içine 5 ml streil su ile karıştırmam gerekiyor dimi ? ve bir tüp folistatine 344 elimde var ve ghrp-6 iki tüp almayı düşünüyorum konbine olur mu bir folistatine 344 yeter mi yada testosteronda mı folistatine 344 bitince ? Ve bazı kişiler sabah gece vuruyolar iğneyi kimi doğru kimi yanlış hangisi sence kendim sabah kalkar kalmaz yada antremandan sonra vurmayı düşünüyorum sadece ikisinden biri nasıl olabilir günlük 150 mg vurmayı düşünüyorum iyi sonuç ve göz güzünür yağ yakı gibi vsleri alabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim...?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene    34

Merhaba hocam. Yapmak istediğiniz kür benimde merak ettiğim bir kür gelişmeleri burdan paylasabilirseniz çok sevinirim. Özele gelir misiniz daha detaylı konuşmak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Merhabalar öncelikle ghrp-6 kullanmayı düşünüyorum aldım bile denilebilir içine 5 ml streil su ile karıştırmam gerekiyor dimi ? ve bir tüp folistatine 344 elimde var ve ghrp-6 iki tüp almayı düşünüyorum konbine olur mu bir folistatine 344 yeter mi yada testosteronda mı folistatine 344 bitince ? Ve bazı kişiler sabah gece vuruyolar iğneyi kimi doğru kimi yanlış hangisi sence kendim sabah kalkar kalmaz yada antremandan sonra vurmayı düşünüyorum sadece ikisinden biri nasıl olabilir günlük 150 mg vurmayı düşünüyorum iyi sonuç ve göz güzünür yağ yakı gibi vsleri alabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim...?

Kullanmanız için karıştırmalısınız hali ile toz enjekte edemezsiniz ve doğuk zincire girmeli karıştığı dk sonra. Kombin yapabilirsiniz rahatlıkla ayrıca testesteron dahil edin en baştan testosuz kür olmaz. Olmaz derken olur ama etki alır mısınız almaz mısınız bilemem. İğne vurulma konusu ikinci söylediğiniz daha uygun. yağ yakımı mı ? follistatin , ghrp 6, testo = yağ yakımı ? yani yazdıklarınız başka zihniyet başka.. Bu kür ile büyümeyi denersiniz yağsız büyüme yada define gibi şeyler kurgu dışı.

Merhaba hocam. Yapmak istediğiniz kür benimde merak ettiğim bir kür gelişmeleri burdan paylasabilirseniz çok sevinirim. Özele gelir misiniz daha detaylı konuşmak istiyorum.

Özelden değilde buradan konuşun bence herkes daha detaylı öğrensin bu ve benzeri konuları.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Bu 3 ilaç ile yağ yıkımı yağsız büyüme olmaz mı diyorsunuz yanı?

Hiç bir şey imkansız değildir siz deneyin yaparsanız sitenin anahtarını size teslim ederim diyeyim başka türlü izah edemeyeceğim sanırım (:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0narqoz0    0

Neden olmasın ki ghrp-6 yağ yakmaya yardımcı değil mi her gün beslenmende haşlana yağsız beslenmen olursa neden olmasın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Neden olmasın ki ghrp-6 yağ yakmaya yardımcı değil mi her gün beslenmende haşlana yağsız beslenmen olursa neden olmasın?

Evet tek başına kullanıldığın'da evet ama follistatin gibi bir üründen bahsediyorsunuz ? 5000-6000 kal. veya üzeri beslenimler'de nasıl yağsız büyüme söz konusu olabilir onu izah etmenin yolunu bulmalıyım size karşı sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0narqoz0    0

Evet o konuda haklısınız ben düşünemedim o konuda testo ghrp-6 folistatine bu 3 nü kombine yapıcam bakalım nasıl bir gelişim görücem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Evet o konuda haklısınız ben düşünemedim o konuda testo ghrp-6 folistatine bu 3 nü kombine yapıcam bakalım nasıl bir gelişim görücem

Gelişim günlüğünüzü bizimle paylaşmayı unutmayın keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0narqoz0    0

3 tüp folistatine 344 kullanmak sakıncalı mı yoksa bi sıkıntı cıkar mı cıkmaz mı 2 tüp ghrp-6 ve 1 tüp testosteronun yanında 1 tüp folistatin kullandım önceden??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
3 tüp folistatine 344 kullanmak sakıncalı mı yoksa bi sıkıntı cıkar mı cıkmaz mı 2 tüp ghrp-6 ve 1 tüp testosteronun yanında 1 tüp folistatin kullandım önceden??

Follistatin off süresi yok kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.