Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

JİNEKOMASTİ VAR MI ? (FOTORAF VAR)

Önerilen İletiler

Merhaba bu konu çok ciddi arkadaşımın psikolijisi bozuldu intiharı düşünüyor yorumlarınızı bekliyorum ,bu resimlerdeki kişi benim 15 yıllık arkadaşım ,21 yaşında şuan vücudu bu durumda, son 1.5 yıldır eline ağırlık almadı çok kötü besleniyordu bide bildiğin ağır depresyonda .Daha önce 2-3 yıl ağırlık çalışmışlığı var birlikte gittik spor salonuna .

-Çocukluktan beri kilolu göğüsleride baya büyüktü

-Göğüslerinde hiçbir zaman yanma batma ağrı olmamış

-Göğüslerini sıktığı zaman altında baya sert duvar var ama üstü yumuşak özellikle alt göğüs kısmı yumaşak, üst göğüs baya sert

-kilo alıp verince göğüs ölçüleri değişiyor

-uzman plastik cerrahine resimleri atmış jinekomasti yok ama lipomasti var liposakjın yapcaz demiş

JİNEKOMASTİ VAR MI ?

RESİM 1: https://i.hizliresim.com/5QmlbR.jpg

RESİMLİ2: https://i.hizliresim.com/y3oagL.jpg

RESİMLİ3: https://i.hizliresim.com/pW83l0.jpg

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene    34

Lipomasti ve jinekomasti birbirinden ayrı iki şey meme büyümesi diye adlandırabiliriz. Burda hiçbirimiz doktor değiliz sadece dış görüntüden yorum yaparsak jineko görüntüsü yok daha çok lipomasti gibi düzgün beslenme ve antremanla kilo vermeye yönelik düzelebilir dersem yari yarıya doğru söylemiş olurum. Bunun tedavisini dize söyleyecek olan doktor. Okuduğum kadarıyla ciddi bi ameliyat gerekmiyormus ucretide buna bağlı olarak ne kadar olur bilmiyorum. Bildiğim tek şey var korkulacak birsey yok kilosuna gore bu herkeste var.ki bence ameliyat olmaya bile gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım çok utangaç doktora bile götüremiyoruz sağlam diete soktum bide fragment aldım ona hergün vuruom iyice yağ yaksın die biraz vücudu düzelsin sporada götürcem ameliyatlar istanbulda 10bintlden başlıyor devlet karşılamıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

vucudu düzelsin spora da götüreceğim nasıl oluyor onu anlamadım :) jinekomasti yok orada diyet ve antreman ikilisi olmadan hgh frag kullanmasın verim alamaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vucudu düzelsin spora da götüreceğim nasıl oluyor onu anlamadım :) jinekomasti yok orada diyet ve antreman ikilisi olmadan hgh frag kullanmasın verim alamaz.

HOCAM çok çekingen vücudundan utanıyor o yüzden gelmiyor spor salonuna biraz toparlansın vücudu götürcem spor salonuna

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhunes    0

HOCAM çok çekingen vücudundan utanıyor o yüzden gelmiyor spor salonuna biraz toparlansın vücudu götürcem spor salonuna

Bana kızma dostum ama bu zihniyeti anlamıyorum. Bunu kendimi baz alarak söylüyorum L-XL arası bedenim varken utancımdan XXL 3XL tişörtler giyiyordum ben kilolarım gözükmesin diye. Ben dışarı çıkmaya utanıyordum hiç arkadaşım yoktu çevrem çok kötüydü ama tek yaptığım salona gidip her seferinde daha iyi idmanlar yapabilmek için kendimi zorlamaktı.

Vücudu kötü biri spor yapmamaktan utanmalı illa bir şeylerden utanacaksa, bu işler hgh vurup oturmakla olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bahsettiğiniz kişi bence sizsiniz .

ben olsam benim derim ne ismim var ne yüz var fotoraflarda neyden çekincem ? ben kilo almaya bakıom çocukluktan beri zayıfım ne yapsam alamıyorum kilo

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana kızma dostum ama bu zihniyeti anlamıyorum. Bunu kendimi baz alarak söylüyorum L-XL arası bedenim varken utancımdan XXL 3XL tişörtler giyiyordum ben kilolarım gözükmesin diye. Ben dışarı çıkmaya utanıyordum hiç arkadaşım yoktu çevrem çok kötüydü ama tek yaptığım salona gidip her seferinde daha iyi idmanlar yapabilmek için kendimi zorlamaktı.

Vücudu kötü biri spor yapmamaktan utanmalı illa bir şeylerden utanacaksa, bu işler hgh vurup oturmakla olmaz.

hocam doğru söylüyorsunuzda gelmiyor nabıcan bütün gün evde çıkmıyor dışarı ne adamlar geliyor spor salonuna doğru olanda bu zaten senin amacın oraya zayıflamak için gitmek spor salonuna zayıflayıp mı gidicen :) :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ayazefendi    0

İntiharı ne kadar kolay düşünüyor insanlar.

Hayat anlamsız gelir, tadacağı tüm zevkleri tattığını düşünüyordur bir nebze anlarım.

"Vücudum yağlı intihar etmeyi düşünüyorum " bunu anlayamıyorum.

Spora diyete maçası yemiyorsa liposuction yaptıracak.

10 bin tl için intiharı düşünmek ne kadar komik.

Asgari ücretle bir işe girse kredi çeker yine yaptırır ki jinekomasti zaten yok şuan.

Hayatında acı görmemiş, bu kadar zayıf karakterli adam intihar etsin gerçi.

Yarın sevgilisini başkasıyla görür yine intihar eder.

Babası bir baltaya sap olamadın şunun çocuğu doktor oldu der yine intihar eder.

Aşık olduğu kız buna abi der yine intihar eder.

Evlendiği kadın bırakır başkasına kaçar bu çocuk yine intihar eder.

Örnekleri sallıyorum yoldayım şuan.

Sözün kısası memeyi düzeltsek bile biz bu adamı fazla yaşatamayız.

Önce kafayı değiştirecek,gerekirse bir uzmandan yardım alacak.

Sonra yine liposuction isterse ve İstanbuldaysa doktor ayarlarım dediğin fiyattan çok daha uyguna olur diye tahmin ediyorum.

Buradan ulaşabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İntiharı ne kadar kolay düşünüyor insanlar.

Hayat anlamsız gelir, tadacağı tüm zevkleri tattığını düşünüyordur bir nebze anlarım.

"Vücudum yağlı intihar etmeyi düşünüyorum " bunu anlayamıyorum.

Spora diyete maçası yemiyorsa liposuction yaptıracak.

10 bin tl için intiharı düşünmek ne kadar komik.

Asgari ücretle bir işe girse kredi çeker yine yaptırır ki jinekomasti zaten yok şuan.

Hayatında acı görmemiş, bu kadar zayıf karakterli adam intihar etsin gerçi.

Yarın sevgilisini başkasıyla görür yine intihar eder.

Babası bir baltaya sap olamadın şunun çocuğu doktor oldu der yine intihar eder.

Aşık olduğu kız buna abi der yine intihar eder.

Evlendiği kadın bırakır başkasına kaçar bu çocuk yine intihar eder.

Örnekleri sallıyorum yoldayım şuan.

Sözün kısası memeyi düzeltsek bile biz bu adamı fazla yaşatamayız.

Önce kafayı değiştirecek,gerekirse bir uzmandan yardım alacak.

Sonra yine liposuction isterse ve İstanbuldaysa doktor ayarlarım dediğin fiyattan çok daha uyguna olur diye tahmin ediyorum.

Buradan ulaşabilirsin.

sadece göğsü yağlı diye intihar etmeyi düşünmüyor tabikide, yaklaşık 2 yıldır major depresyonda inanılmaz derecede sorunları var bu vücut işide tuzu biberi oluyor, zaten şuan denizlide bi doktor buldu 3 bin tl diyor bin tl yol parası konaklama korse desek 4 bin tl'ye halletcek ama yine deprosyonda olcak sizin dediğiniz gibi kafayı değiştirmesi lazım psikolağada gidiyor sürekli arkadaşları olarak bizde elimizden geleni yapıyoruz ama olmuyor hayat herkese eşit davranmıyor gerçekten çok ciddi sorunları var dediğim gibi bu ufak tefek şeylerde tuzu biberi oluyor 1. dünya savaşının başlama nedeni gibi saçma ufak bir kıvılcıma bakıyor her şey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

Açıkçası benim bu yaşlardaki durumum daha kötüydü. Arkadaşınızın meme uçlarında çok büyüme gözükmüyor. Ağırlıklı olarak yağlanmadan kaynaklı bir problem var gibi... Jinekomastide işin içine hem yağlanma hem de meme dokusunda büyüme giriyor. Benim göğüs uçlarım çok daha şişik ve sivriydi, çok rahatsız edici bir durum gerçekten. Yağlanma varsa spor ve diyet ile çözülebilir ancak bendeki gibi meme dokusu büyük olunca tek çözüm ameliyat maalesef.

Ben 2009 senesinde yanlış hatırlamıyorsam ameliyat oldum ve rahatladım. Ancak halen bir tarafımda nispeten hafif şişlik var (Asimetri), yani doktoru da iyi seçmek lazım. Belki ileride tekrar ameliyatı bile düşünebilirim.

Dediğim gibi sizin durumunuzda arkadaşınızın önce sıkı bir diyet yapmasında fayda var. Eğer görüntü hala onu rahatsız ederse bir hekime görünebilir (Ben 100kg'den 73'e düşmeme rağmen gitmemişti yani meme dokusu ise gitmiyor).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.