Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Musadur

Deca Durabolin Hakk.

Önerilen İletiler

Musadur    6

Arkadaşlar Deca Durabolin hakkında bilimsel bir açıklama yapabilecek olan var mı ? Testosteronu arttırır ve bu sayede kas kazandırır tarzında genelde internetde aradığımda hep aynı şeyler yazıyordu.

Bir de şöyle bir şeye rast geldim ve çok hayret ettim sizin bu konu hakkında düşünceniz nedir ?

AŞAĞIDA BİR ENDOKRİNOLOJİ UZMANINA SORULAN SORUYU GÖRÜYORSUNUZ

https://i.hizliresim.com/6X2jRl.png

Görmüş olduğunuz gibi eleman 19 yaşından sonra tam 9 cm uzadığını söylüyor. Sizce Deca Durabolin İGF-1 hormonunu vs mi arttırıyor ? Açıklarsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

7 haftada 9 cm uzama hicbir ilacla mumkun degil ki. Dogal olarak da mumkun degil. Yani hicbir sekilde mumkun degil ama mesaj da trole benzemiyor ilginc olmus biraz bu yazı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musadur    6

7 haftada 9 cm uzadım yazmamış sadece 19 yaşında 169 cm boyunda olduğunu şuan ise 22 yaşında olup 178 olduğunu belirtmiş. Benim bildiğim Türklerde 15 yaşından sonra boy uzamıyor kimse gelip ben 16 yaşında 2 cm uzadım vs demesin. Sizce kullandığı deca durabolin ile alakası var mı boyunun uzaması ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

15 yaşından sonra uzamıyor mu? Yüzlerce ornek var etrafımda. Herhalde giydikleri ayakkabı beni şaşırttı. Kaynak verir misiniz bunu kanıtlayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Musadur    6

Mesela ben 2 yıldır boyum 1 cm bile uzamadı kemik yaşım 16 onun dışında Jeff Seid 15 yaşından sonra 17 yaşına kadar sadece 3 cm uzadı onun dışında Arnold 17 yaşından sonra 1 cm bile uzamadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ben 16 yaşından sonra her sene 20 yaşına kadar 1-3 cm uzadım :)

15 yaşında 170 civarlarındaydım 20 yaşında 186cm :D

bu iş genetik işi fakat steroid kullanırsanız uzamanız durur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sir_Ozzyz    2

Kendimden örnek vereyim madem :=)

-Lisenin başında boyum 1.55'di sınıfdaki en küçük insandım.

-2 sene içerisinde boyum 1.83'e fırladı ve fitnessa başladım yaşım 17-18 civarıydı sanırım.

-Şu an yaşım 23, her sene ölçüm yaptırıyorum boyum 1 cm 1 cm artıyor, boy oldu 1.88 :=)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 21 yaşından sonra 5 santim uzadım kemik yaşımda 21di şans kısmet nasip genetik, ünlü bir profösör dediğine göre 24 yaşına göre erkekler uzar diyor kimi 0.1 santim uzar kimi 5 santim ben 15 yaşında 1.50 yoktum şimdi 25 yaşındayım boyum 1.80

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.