Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ozelharekat

Sivilceler hakkında

Önerilen İletiler

ozelharekat    0

İyi günler .

Ben ilk defa bir 12 haftalık 500 sustanon kürü yaptım . pct deyim şimdi fakat her yeri sivilce dolu . Kollarım , omuzlarım , sırtım her yerim . Ne yapmalıyım bu sivilcelerden kurtulmak için ? Adamlar testosteronun dibine vuruyorlar bir dünya şey kullanıyorlar ama vücutlarında tek bir sivilce bile yok tek bir sivilce izi bile yok bunu da birisi açıklayabilirse sevinirim :).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.356
İyi günler .

Ben ilk defa bir 12 haftalık 500 sustanon kürü yaptım . pct deyim şimdi fakat her yeri sivilce dolu . Kollarım , omuzlarım , sırtım her yerim . Ne yapmalıyım bu sivilcelerden kurtulmak için ? Adamlar testosteronun dibine vuruyorlar bir dünya şey kullanıyorlar ama vücutlarında tek bir sivilce bile yok tek bir sivilce izi bile yok bunu da birisi açıklayabilirse sevinirim :).

Acaba kara ciğer bir sinyal veriyor olabilir mi ? Organların dili yoktur tepkimelerini vücudunuzdaki onormallikler ile belli ederler.

Her ihtimalde karşı test yaptırın.. Cevabını bilsem'de bu işler 300,500 vereyim küre gireyimle olmuyor test yaptırın sonuçları beraber değerlendirip

Sonuca ulaşalım. Zaten yakında yeni kurallar gereği hiç kimseye test yaptırmadan konularına ezbere yorumlar yasaklanacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133
İyi günler .

Acaba kara ciğer bir sinyal veriyor olabilir mi ? Organların dili yoktur tepkimelerini vücudunuzdaki onormallikler ile belli ederler.

Her ihtimalde karşı test yaptırın.. Cevabını bilsem'de bu işler 300,500 vereyim küre gireyimle olmuyor test yaptırın sonuçları beraber değerlendirip

Sonuca ulaşalım. Zaten yakında yeni kurallar gereği hiç kimseye test yaptırmadan konularına ezbere yorumlar yasaklanacak.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

çok çok çok doğru bir uygulama olur. ister kür ister pct önerisi olsun, kişi buraya hemogram hormon testi, yaş boy kilo spor geçmişi bilgilerini koymadan

ne cevap alabilmeli nede başlık açabilmeli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133
İyi günler .

Aynı durumdan bende muzdaribim. Kürde falanda değilim doğal halimle bile böyle ve kendimi bildiğim bileli sırtımda en az 3-5 belirgin sivilce hep vardır.

karaciğer değerlerime hormon değerlerime baktırdım sırf bu sivilceler için. Değerlerin hepsi normal (doktor bundan normali olmaz demişti). kremler sabunlar neler neler kullandım fayda yok. çok yağlı bir cilde sahibim birde cildiye ye görüneceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sivilcelerde genetiktir tamamen genetik ile alakalı ,1-2 ilaç var .kullanmadan hiçbir şekilde sivilceler geçmez .

Bazı yediğiniz besinler artirabilir tabi sivilceleri ama çok alakası yok nadir yani ,bazi besinler alerji yapar o tarz sivilceler oluşabilir .

Genetik ......

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954
Sivilcelerde genetiktir tamamen genetik ile alakalı ,1-2 ilaç var .kullanmadan hiçbir şekilde sivilceler geçmez .

Bazı yediğiniz besinler artirabilir tabi sivilceleri ama çok alakası yok nadir yani ,bazi besinler alerji yapar o tarz sivilceler oluşabilir .

Genetik ......

Doğru bilgi her yerde doğrudur bunun uzatılmasını istemediğimden açıklama yapmak isterim belli yaş dönemleri için dediğiniz kesinlikle doğru ama kür dönemi yaşanan bu yöndeki sıkıntıların genetik ile uzaktan yakından alakası yoktur varsada bu benim eksikliğim olsun kaynak belirtiniz bende öğrenmiş olayım. İlaçların çalışma durumuna bağlı vücudun verdiği tepkimelerdir yapılan yüklemelere bu bağlamda ilk yaptığım kürler aklıma gelir mesela ferdy'e dönerdim sivilccenden tabi 10 yıl öncesinden bahsediyorum şimdi o kürlerin çok daha ağır halinin içindeyken sivilceyi bir kenara koyalim tek bir tensel değişiklik dahi yok ama bu edinilen tecrübeye bağlı yapılan ek takviyelerle oluyor o yüzden vücut değerlerini kontrol etmek amaçlı muhakak devamlı testler yaptırılıp bu ve benzeri konuların ortadan kaldırılmasında fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.