Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

darkzazo

Steroid Hkkında Yardımlarınızı Bekliyorum

Önerilen İletiler

darkzazo    0

Merhaba Arkadaşlaşlar aranıza yeni katıldım

uzun süren araştırma yaptım okudum steroid kullanmaya karar verdim

yılda 2 kür yapmanın pek bi zararı yok gibi görünüyor

başlangıç kürü yapacagım 20 yaşındayım 1.74 boyunda ve 63 kiloyum

Ne önerirsiniz ?

2. si hastanede seyrek sakallılar için bile doktor testosteron hormonu yazıyor

bu arada sakallarımda seyrek bi + sı olabilirmi sizce ?

böyle bir vücut için steroid kullanmak istiyorum birde bu fiziğe uygun bir program

esk2pndz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.356

Öncelikle aramıza hoş geldin :) Testo vücutta kıllanma yapar evet doğru fakat böyle bir vucudun sen kaç yılda ve kaç milyar harcanrak yapıldığını biliyor musun istersen oradan başlayalım ? :) Burada her zaman dürüst olmak lazım çok ilaç muhteşem bir vücut anlamına gelmez hiç bir zaman ne kadar emek o kadar yemek olarak düşün bu işi sıkı beslenme diyet ve idman yapamazsan istediğin ilacı kullan hiç bir faydası olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
darkzazo    0

herşeyi göz önüne aldım beslenme antrenman herşey

ama hangisi ne zman vurulur nerden vurulur kendimede vurmam zor akıl lazım yani

şu anda beslenmemde iyi diye düşünüyom 2 haftada 4 kilo aldım hiç bir sup. da kullanmadan

zaten öyle ağam şağam'da bi faydaları yok supların harbiden merak ettim böyle bi vücut kaç yılda yapılır ?

bizim salondaki hoca en az 4 yıl dedi + steroid le bide inanamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356

Hocana saygılarımızı ilet lütfen evet doğru 4 yıl da ciddi maddiyat ile yapılır yapılmaz değil

iş sadece para beslenme idman da değil '' Zaman '' buda çok önemli ..

Yolun başında olduğunu zannetmekteyim merak ettiğin her şeyi maddeler halinde yazıp sorabilrisin.

Hepsini bilgimiz dahilinde cevaplarız.

İyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.