Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

  Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

 • Reklam

Diver

Melanotan-2 / kür günlüğüm (referans konusudur)

Önerilen İletiler

Diver    979

Selamlar arkadaşlar,

Deneyimimi paylaşmak için söz verdiğim arkadaşlar için geç kaldım kusura bakmayın 🙏🏻 Arkadaşlar öncelikle ben 8 yıldır sedef hastalığı ile uğraşıyorum... Normal bir sedef hastası yazın rahatsızlığı azalır çünkü güneş, deniz ve rahat kıyafetler sedefi rahatlatır. Bende ise ters tepiyor korkunç bir hal alıyorum sanki kaynar su üstüme dökülmüş gibi canım yanıyor kızarıp kabarıyorum. Vampir gibi güneşten kaçıyordum bu sporda koyu ten çok önemli ve ben bronzlaşamıyordum. Peptidleri araştırırken Melanotan-2'ye denk geldim. Güneşlenmeden bronzlaşma muhteşem bir olaydı. Hemen Burak hocama sordum ve elinde olmadığını ne zaman geleceğini bilmediğini söyledi. Yaklaşık 1 ay sonra arayıp güzel haberi verdi sağolsun.

İlaç markası : Noxy Labs - https://www.noxy-labs.com

27 Nisanda serüven başladı.

 • İlk gün alerji testi olarak çok düşük bir doz girdim.
 • Sonraki günler 500 mcg kullandım.

Yan etki olarak sadece iştahsızlık yaşadım yaşıyorum kesinlikle definasyonda muhteşem iş yapar😄 Bulkta olduğum için zorluyor yalan yok ama inadına 5k kalori tüketiyorum 😁 Yaşadığım değişimler aşağıda fotoğraflarda görürsünüz anlatmaya gerek yok 😁 Melanotan-2 hem güneşlenirken beni sedeften korudu hemde çok hızlı şekilde koyu tene kavuşmamı sağladı. Güneşlenme işi çok hızlandırıyor. Bugün sadece 1-2 saat güneşlendim fotoğraflarda görürsünüz inanılmaz hızlı koyulaştım. Bu ilacın kendisi büyük olayken yanında korkunç bir libido vermesi inanılmaz gerçekten. Deca bolde küründeyim libidomun düşmesinden korkuyordum. Tren kullandım ondan bir vites düşük ve kesinlikle cialis ile aynı etkiye sahip. Geceleri şiddetli ereksiyona uyanıyorum sabahları aynı şekilde güzel ereksiyon var...

Ergenliğime dönmüş gibiyim.

IMG_3785.jpeg IMG_3918.jpeg IMG_3933.jpeg IMG_4010.jpeg IMG_4013.jpeg IMG_4124.jpeg IMG_4173.jpeg IMG_4182.jpeg IMG_4180.jpeg       

 • Beğen 7
 • Ödül 1
 • 100 Puan 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


SPECTRE    889

Profiterol gibi olmuşsun :D Libido o kadar fark ediyorsa öldüm bittim diyenler libido yok diyenler bunu kullansınlar.

 • ahahaha 2
 • Gülümse 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    979
SPECTRE, Şimdi yazdı:

Profiterol gibi olmuşsun :D Libido o kadar fark ediyorsa öldüm bittim diyenler libido yok diyenler bunu kullansınlar.

Bende etkisi bu şekilde başkasında nasıl olur bilmiyorum. Hocam inan fazlası var eksiği yok. Üstüne hanım bir ay yok Allah yardımcım olsun 😄

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    979

Bir hafta sonra gelen çikolata tene bayıldım hocam @Loving 🙏🏻

Aynaya bakmaya doyamıyorum 😁 

@metinav hocam sizde durum nedir?

IMG_4207.jpeg

 • Beğen 2
 • Vayyyy!! 1
 • Alkış 1
 • 100 Puan 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.695

Gayet iyi görünüyorsun... @Diver

Valla benimde denize gitmem güneşlenmem lazım acilen :)

Yüzüm zenciye döndü vucut sütlü kahve :)

Görenler abi yanmışsın denize mi gittin diyorlar :)

Kısa sürede dengeli bronzluk isteyen 5-7 gün kullanıp güneşlense on numara görüntü elde ediliyor, beyaz ciltliler için...

 • Beğen 1
 • Cool 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.790

Vay be sonradan zenci olmak mümkün demek ki :D

Harika olmuş. Görüntüde derinlik çok artmış.

 • ahahaha 2

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    979
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Vay be sonradan zenci olmak mümkün demek ki :D

Harika olmuş. Görüntüde derinlik çok artmış.

Tam anlamıyla zenci olamıyoruz be abi 🤣

 • ahahaha 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    979

Evet selam arkadaşlar güncel ten rengim ektedir. 3. Flakondayım. Birlikte çalıştığım arkadaşlar inanamıyor nasıl böyle esmerleştiğime 😁😁

Sedef hastalığıma da faydası oldu(leke olan yerler iyileşen yaralar). Cinsellik ergenlik modunda devam ediyor (Deca küründeyim).

Herşey için çok teşekkür ederim hocam @Loving 🙏🏻

IMG_4238.jpeg IMG_4242.jpeg

 • Beğen 2
 • Alkış 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    529

Beyaz olan saç veya sakallarda yenilenme var mı hoca az veya çok yani beyazın gidip kendi canlı rengine gelme gibi durum?

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    979
GHOST, Şimdi yazdı:

Beyaz olan saç veya sakallarda yenilenme var mı hoca az veya çok yani beyazın gidip kendi canlı rengine gelme gibi durum?

Bende kesinlikle öyle bir durum yok hocam. Saçımda sakalımda göğsümde bolca beyaz mevcut hiç gerileme yok. 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

 • Etiket tabanlı benzer içerikler

  • Yazan: Loving
   Merhaba,
   Melanotan II, cilt koyulaşmasını uyarmak, pigmentasyonu dizayn etmek için kullanmayı tercih ettiğimiz hatta cinsel sorunlar, işlevsel problemlerin tedavi sürecinde kullanılan oldukça doğal olan melanosit benzeri uyarıcı sentetik hormon çeşididir. Deri altına enjekte ederek kullanılan ve vücuda alındığında ciltteki melanin üretimini manipüle eder. Melanotan II bronzlaşmanızı sağladığı için tercih edilmektedir dünya genelinde. 
   Ürün vücuda alındığı zaman cildinizin güneşe maruz kaldığı süre çerçevesi referans alınacak olursa bu süre zarfından daha hızlı ve kolayca koyulaşmaya başlamaktadır. Melanotan II, beynimizdeki melanin reseptörlerini uyarmaktadır, bu durumda libidoyu arttırmaya ve cinsel fonksiyonları pozitif yönlü iyileştirmeye yardımcı olur. Böylece bronzlaşma dışında cinsel işlev sorunları, erektil disfonksiyon ve körelme noktasına gelmiş olan libido için oldukça iyi bir çözüm yolu konusunda ürünü cazip hale getirmektedir kişiler için.
   Genel olarak bakıldığında pozitif yanları nelerdir?
   Cildiniz güneş yanığı ve UV ışınlarının zararlı etkilerinden sizi koruyacaktır. Vücudunuzdaki endorfini arttırarak ruh halini ve kendini iyi hissetme durumunu arttıracaktır. Cildinizde melanin üretimini fazlasıyla uyarır, güneşe doğrudan maruz kalmadığınız anlarda dahi kolayca bronslaşırsınız. Libidonuzu arttırır, erektil fonksiyonları iyileştirir ve cinsel konularda pozitif yönlü gelişmeler olmasını sağlar. Klinik çalışma sonuçlarına bakıldığında Melanotan II bize neler sunuyor?
   Tabiri caizse bronzlaştırıcı bir ajan olarak değerlendirildiğinde ayrıca cinsel fonksiyon bozukluklarının pozitif yönlü tedavisinde olumlu, etkisini kanıtlayan oldukça fazla klinik deneylerden geçmiştir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yapılan araştırmaların birinde 6-10 hafta Melanotan II kullandırılan deneklerin %95'i enjekte sonrası enjeksiyon yapılmayan deneklere oranla güneşe maruz kalmaları halinde çok daha hızlı ve kalıcı şekilde koyulaşma, bronzlaşma elde ettikleri kanıtlandı. Cinsel konulardan sorun yaşayan kadın veya erkeklerin katıldığı başka bir araştırmada, sonuçlar Melanotan II'nin her iki cinsiyette de bu sorunların çözümüne dair pozitif etkisi olduğu kanıtlandı. Dozajlama nasıl olmalı? Nelere dikkat edilmeli?
   Genelde marka üretimleri 10mg şeklindedir flakonlar halinde. 50 mcg - 1 birim olarak aklımızda kalsın.
   Günlük 5 ila 10 birim olarak denenebilir. 250 mcg ile 500 mcg aralığı gibi düşünebiliriz.
   İlk 2 hafta boyunca:
   Pazartesi Çarşamba Cuma Bu şekilde enjeksiyon uygulamalarının denenmesi tavsiye edilmektedir.
   Yan etkiler nelerdir? Ne tür sorunlarla karşılaşabiliriz kullanırken?
   Vücuda alınan yüzeysel veya enjekte olan her şey tıbbi ürün olarak bakıldığında bazı yan etkilere neden olabilir. Dünya genelinde kullanımlar baz alınarak geri yapılan dönüşlerden yan etki anlamında, aşağıdaki gibidir.
   Kan basıncında değişiklikler (yukarı yönlü) Komplike baş ağrıları Mide bulantıları Kas haritanızda minimal ağrılar Melanotan II'nin yan etkilerinden uzak kalmak için tavsiye edilen miktarların üzerine çıkmamaya özen göstermelisiniz.
   Kullanıcı günlükleri ve detayları nelerdir?
   DÜNYADAN KULLANICILAR -1
   1-6 Hafta uygulama yapan kişinin uygulama detayları ve sonuçları aşağıdaki gibidir.
   Günlük 300 mcg yükleme.
    
   DÜNYADAN KULLANICILAR -2
   1-10 Hafta uygulama yapan kişinin uygulama detayları ve sonuçları aşağıdaki gibidir.
   Günlük 500 mcg yükleme.
     
   KULLANICI - 1
   KULLANICI - 2
   KEYİFLİ FORUMLAR
  • Yazan: Hulk808
   Merhabalar bir kaç gün önce Burak bey ile tanıştım, çok iyi niyetli ve samimi bir ses tonu ve her probleme çözüm üretebilecek bilgili ve kendinden emin bir potansiyeli vardı açıkçası ben ürününe ve kendisine güvendim diyebilirim.
   Daha önce Noxy Labs markasını temin edip kullanan var mı acaba ?
   Biraz tuzlu rakamlar verdi , fakat ucuz etin yahnisi yenmez diyip onayladım, vücuduma alıyorum sonuçta kalite şart. 
   Fikirlerinizi almak istedim.
  • Yazan: CyberP
   Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
   Gördüm ki hiç metanolan 2 ile çok konu yok kullanmak isteyen, benim gibi çok açık tenli solaryum veya bronzlaşmada sıkıntı yaşayanlar için kendimce deneyimlerimi paylaşıyorum. Yabancıların çok kullandığını duymuştum, Burak Hocamla uzun zamandır çalışıyorum, (ortalama 3,4 yıldır) Burak hocamda konusunu açınca denemek istedim.
   İlaç markası : Noxy Labs - https://www.noxy-labs.com/
   Genelde kullanım dozu 250-500 mcg olarak geçiyor. Ben günlük 500 mcg kullandım. Yan etkiler kişiden kişiye değişmekle beraber yabancılar genelde mide bulantısından şikayetçiler ancak bende mide bulantısı yapmadı. İlk gün aşırı ateş basması  ve hafif tansiyonla baş ağrısı yaptı. İlerki günler azalarak geçmedi ancak sadece ateş basması hafif yapmaya devam etti. Ayrıca yan etki olarak inanılmaz ereksiyona neden oluyor, kimisi için yan etkide denemez, cialis halt etmiş yanında öyle söyleyebilirim  
   Ben 4 haftalık 2 flakon almıştım. Ancak şu anlık tek flakon 20 gün ile görüntüm paylaştığım şekilde oldu. Gün içinde güneş kendisini göstermeye başladığından güneş gören yüz ve kollarım ekstra bronzlaşmaya başlayınca, 17-18. günlerimde ton aldıktan sonra tek seferlik 15 dakika solaryum ile dengeledim. Zaten solaryumdan sonra bi 100 dk solaryuma girmişim kadar hatta daha fazla bi ton atımı sağladı. İlk defa bi yaz başında solaryum nedenli çok az girsemde ciltte kuruma, yanma, kaşıntı sıkıntıları olmadan güzel bir bronzluk elde ettim.
   Fotoğraflar arasında 20 günlük fark var, şuan aktif diyette olduğum için kilo farkı var.
     
  • Yazan: crosfredy
   Selamlar, arkadaşlar...
   Başta belirtmek isterim bu konu kesinlikle tedarikçiyi reklam yapmak amacıyla açılmadı!
   Burak hocadan destek aldığım '' İran yohimbin ve noxy labs testo enant '' deyimi mi paylaşacağım...
   Daha önce de yohimbine kullanmıştım, ama İran yohimbin den sonra kendime dedim ki ben orijinal yohimbin kullanmamışım,  Burak hocanın söylediği mgların çok altında kullandığım, halde bel bölgesindeki mucizevi etkisine inanamadım, en büyük derdim alt karnım, ve yanlar dı şimdi üst karın oldu, diyete dikkat ettim mi kesinlikle hayır, ciddi anlamda etki eden bir ürün, bel bölgesi için. Parasına gelince evet baya tuzlu, yerine igf ya da fragment tercih edilebilir. 
   Libidoya yaptığı etkisi tren + testo ile birleşince tabiri caiz duvarı delecek duruma getiriyor adamı. 
   Noxy testo ödem ağrı sorunu hiç yaratmadı gayet steril ilaç 4 haftalık kullanım sonrası verdiğim testte çalışıyor 1500+ çıktı sonuç genel olarak iki markadan da memnun kaldım bir daha ki tren kürünü noxy ile yapmayı düşünüyorum.
   Kullanmayı düşünen kişilere referans olsun diye bilgi vermek istedim.
   Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.
×