Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

LORD

Kür sonu kayıp..

Önerilen İletiler

LORD    0

Herkese merhaba kürden sonra kayıp verilmesinin başlıca nedenlerinin beslenme eksikliği , antreman yetersizliği olduğunu biliyorum.

Bu düşüş küre ilk başlamadaki vücuda kadar oluyor yoksa illaki kalıcı 1 kg kazandiysak o kas kütlesi kalıyor mu?

Yeterli beslenme ve antremanı yaparsak bu vücudu ne kadar koruruz? Diyelim 5 6 ay koruduk 6. Ay beslenme antreman kusursuzdu 7. Ay kestim aksattim düşüş yine bi anda mi olacak yani 1 yıl düzgün beslensen bile ne zaman birakirsan o zaman vücut düşecek mi ? Çok merak ediyorum. Tesekkur ederim

Yoksa 1 yil beslenene kadar vücut çoktan kayıp verecek mi

Küre girdiğimiz andan itibaren değecek mi buna 3 4 yıl beslenme antreman bozulmazsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

kürde kazandığın kas kütlesi ile naturel kazandığın kas kütlesi arasında hiçbir fark yok

steroid küründen sonraki kayıp şu şekilde olur su tutan ilaçlar kullanmışsındır kür bitince vücut yavaş yavaş suyu atar, ama sen testo p. winsterol masteron kürü yapmışsındır 5 kg kazanmışsındır kür sonu en fazla 1 kilosu gider ama testo enath deca kürü yapmışsınıdır 10 kilo almışsındır kür sonu en az 5 kgsu gider

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

1.si bulk kürü yapıyorsan ilaçların cogu gücünü sudan alıyor, vucut ekstra su tutuyor, senin gücünde kilonun bir kısmıda burdan geliyor. Kür sonu ne yaparsan yap o kazandığın kilonun su olan kısmı gidecek.

Ve sen büyk ihtimal kas kaybettim sanıcaksın.

Kas kaybı demek büyük bişey. 3 gün antremana gitmedim 2 gün beslenmemi bozdum ufaldın küçüldüm diye bişey yok.

Bu ilizyonun sebebi kas içi glikojen depoları.

Yediğin karbonhidratların her 1 gramı kas içine girip kas içinde 4 gr su tutuyor.

Şuan 1kılo olan tavugun içine su basıp 2-3 kılo olduğu gibi, ve pişirdikten sonra o suyun gidip gramajın düşmesi gibi düşünebilirsin.

Bu ilizyondan sonra sen kürdede kür dışındada bu sporu bırakma düşüncesinde isen, ne küre gir ne spora git.

Psikolojik çöküntüye girebilirsin sporsuz geçen hayatın boyunca.

Sonuncusu ne kadar çalışırsan cebine o kadar para, ne kadar beslenirsen vucuduna o kadar kas koyarsın.

Mesleğin ne ise cebindeki paranın miktarı o kadar artar azalır, sporu bıraktığındada genetiğin ne kadar iyi veya kötüyse kas kütlende o kadar kısa veya uzun sürede senden ayrılır ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Tabiki kürden önce antreman nasıl yapılır nasıl beslenilir bunları oturtmuş disiplinli ve iyi bir alt yapısı olan kişi daha çok verim alır ve kür sonu minumum kayıp yaşar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

kürden önceki formla da alakalı yüzde 15 den yukarıya kürde dahi çıkmamanız lazım eğer siz 18 20 25 yağ oranlarında bulk kürüne girerseniz hem riskleri arttırırsınız(östrojen kaynaklı olanları) hemde kür sonunda daha büyük düşüşler yaşarsınız

hiçbir vucutcunun yağ oranı yüzde 15 i hiçbirzaman geçmemelidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.