Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

LORD

KÜR PROGRAMİM

Önerilen İletiler

LORD    0

İlk kürümü sizinle paylaşmak istedim görüşlerinizi almak istiyorum

Yaş 20 boy 172 kilo 71

2.3 yıllık spor gecmisim var fotoğraf atamiyorum ama formum iyi mezomorf yapidayim.

12 hafta 500 mg testosteron enanthe generics

10 hafta boldenon generics

5 hafta 30mg dianabol balkan

Mct şu şekilde

Arimedix alacağım 3 günde yarim tablet sürekli değil ama 2 hafta kullanıp bırakıyorum belirti olursa tekrar kullanmaya başlayacağım

Zinco220 alıyorum 50mg günlük kür sonu pctde 100mgye çıkarıyorum

Omega 3 alacağım kür sonu bırakacağım

Solgar vm 2000 alıyorum 90 gün gidiyor 150tl supdaryn alirdim ama değerleri hem düşük hemde ayni fiyata geliyor 3 kutu almam lazim tek kutusu 30 gün gidiyor kurden sonra toplanmak için bir kutu animal pak

Benexol alacağım 2 günde bir atacağım kurden sonra hergun alacağım

Ester c 1000alacağım kurden sonra kur ici almayacagim

Nac600 alıyorum hergun bir tablet kurden sonra bırakacağım bunun yaninda aktarlardan ise yarayan şeyler olursa karaciğer için soylemenizi rica ediyorum tedarik edeceğim.

Kür sonrası için arginine alacağım testo uretimine katkısı varmış

Kür ici magnezincde almayı düşünüyorum zinco220 varken ne gerek var diyeceksiniz ama magnezyum seviyesi için kurden sonrada devam edecek

Kurden sonra pct için karisimlar olacak keciboynuzu vs şekerli olanlardan kacacagim ari poleni vs araştırıyorum

Kürdeyken sadece whey kullanmayi düşünüyorum sabah uyaninca ve spor sonrası

Kurden sonra kreatin bcaa whey

Tribestan vs inanmıyorum öyle ürünlere ama performans için nox vs alabilirim sizin goruslerinizi almak istiyorum bu konuda

Beslenmeye gelirsek

Uyanır uyanmaz whey içiyorum

Kahvalti

10 yumurta 2 si sarılı

100 -120 gram yulaf

Zeytin 5 6 tane

Domates salatalik yeşillik yarim yemek kasigi zeytinyağlı

Omlet yapmayı düşünüyorum yulafla yumurtayı

(Bunları yedikten sonra açlık hissediyorum yulaf beni pek doyurmuyor doymam için karbonhidrat içeren ne onerirsiniz)

Bir bardakta limonlu su

Ara öğün

Haftada 2 gün ton balığı yiyeceğim pazartesi ve perşembe fazlasını onermiyorum

Ya da yeşil elma ve 50 gram yulaf

Veya muz ve yulaf (muzu sabaha da katabilirim görüşlerinizi almak istiyorum.)

Öğlen yemeği 350 gram tavuk bulgur veya pilav yemeyi düşünüyorum lapa ama gramaj bilmiyorum lütfen burda yardımcı olun biraz koyuyorum çok sisiyor çıkıyor 1 kg ne kadar almalıyım kaç gram

Bunun yanina yeşillik salatası brokoli vs sebze zeytinyağlı bir kaşık yarisi

Yoğurt yemek istemiyorum islenmis oluyor ne olduğu belli değil

Diğer ara öğün 3 4 tane ceviz , fındık , badem bunlardan herhangi biri 100 gram tavuk

Antreman geliyor

Antreman çıkışı öğlen yemeğiyle ayni

Ve saat 7 8 gibi yemek bitiyor bundan sonra ne yemeliyim hani çok açlık hissedersem yulaf vs olabilir mi ya da biraz pilav bulgur

Protein çeşitleri tavukla sinirli değil arada somon ve kırmızı et tüketmeye calisirim malum fiyatlar uçuk

Antreman sistemim agir bi antreman çıkarıyorum tabiri caizse monster moduna bağlıyorum temel hareketleri kesinlikle yaparım

Sadece bir yıl öncesine kadar omuzumda kismi ayrılma oldu ve ödem tuttu şuan bi sıkıntı yok gibi ama ödem biraz duruyor terleyince zorlayinca iğne gibi acı vuruyor oraya çok sinirimi bozuyor ağlayacak duruma geldim geçmiyor diye hayattan resmen soğudum çok kötü birşey haftada beş gün antreman yapacağım herkese tesekkur ederim kurden sonraya korumak için çok önem vereceğim ayni beslenme ve antreman gideceğim destekleri kesmeyecegim artiracagim

Kalori hesabi yapmadım gramlari ona göre belirleyecegim 3500 - 4000 kalori alacağım bazı yazım yanlışları olmuş onlar için özür dilerim antremandaki ara öğüne birazda pilav ya da bulgur koyabilirim karbonhidrat için

Tavuğu 800 grama yakın alıyorum bunu her ogune bolsem 130 grama tekabul ediyor bu sistem nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FreQueency    2

Küründe sıkıntı yok gayet iyi.

Nac karaciğerini korumak için yeter, bunun yanında maydonoz da ekleyebilirsin beslenmenin yanına.

Çinko mct de 50 pct de 100 olabilir.

Ester c yi mct ve pct de tavsiye ederim, ilaçlar sinir asabiyet yapıyor bi nebze kortizolü baskılıyor c vitamini.

Bunun dışında beslenme

Kg başına protein 1.8 2gr olabilir

Carb kgx3,4gr

Yağ günlük 100-150gr arası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LORD    0

Ester c çok pahalı kür içinde kullansam 90 tablet 150 tl ester c oneriyorlar zaten doğada bulunmuyor diye yinede alacağım

Beslenmede ne gibi değişiklikler önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Küründe sıkıntı yok gayet iyi.

Nac karaciğerini korumak için yeter, bunun yanında maydonoz da ekleyebilirsin beslenmenin yanına.

Çinko mct de 50 pct de 100 olabilir.

Ester c yi mct ve pct de tavsiye ederim, ilaçlar sinir asabiyet yapıyor bi nebze kortizolü baskılıyor c vitamini.

Bunun dışında beslenme

Kg başına protein 1.8 2gr olabilir

Carb kgx3,4gr

Yağ günlük 100-150gr arası

katılıyorum. maliyet 2. plan, masrafları göze alarak giriyoruz diye düşünüyorum. ester c kullanımı kesinlikle boşa bir kullanım olmayacaktır. makro hesabını ben şöyle yapıyorum toplam kalorinin %50si karb. %30 protein %20 yağ olarak alıyorum

günlük 3500kalori alacaksak

3500*%50=1750

1 karb = 4 kalori

1750/4= 437,5gr karb.

3500*%30=1050

1 protein = 4 kalori

1050/4=262,5gr protein

3500*%20=700

1 yağ = 9 kalori

700/9=77,7gr yağ

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.