Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GRECO-ROMAN WRESTLER

Merhaba, Mehmet abi ve Tolgacan abi, ve diger abiler

Önerilen İletiler

Saolun cok abilerim Mehmet abi ve Tolgacan abi, sizin sayenizde 87 kilo olmayi basarmistim, cok iyi hissediyorum kendimi, yag oranim en fazla 15% oldu , buna da cok sukur,

simdi ise definasyon diyetine ve programina basladim diyebilirim, 1 ay oncesinde 87 kiloydum, ve suan da 82 kiloyum,

internette daha once de okumustum LAKTAT calismasini, ama pek anlayamadim, ve LAKTAT calismasini boyle yaptim,

BACAKTAN BIR ORNEK VEREYIM:

squat 8 kez

10 saniye dinlenme

lunges 12 kez

10 saniye dinlenme

ve leg press 25 kez . ve bunu da 3-4 kez tekrarladim. bu yaptigim dogrumudur? yani tam bir laktat calismasimi ? bana katkisi gercekten iyi olurmu?

VE DIYETIM:

2x protein

1x-2x karbonhidrat

karbonhidrati sadece sabah ve oglen tuketiyorum, yedigim karbonhidratlar da-- sabah 100 gr YULAF, 1TANE MUZ , oglen de 1 kase MERCIMEK corbasi, bu karbonhidrat dogrumudur? ve yeterlimdir?

proteini de ET ve YUMURTA dan aliyorum

ve gunde 3lt SU tuketiyorum

KULLANDIGIM SUPPLEMENTLER:

ON GOLD WHEY- SADECE ANTRENMANDAN SONRA 1 SERVIS, YIKIMI ENGELLEMEK VE ONARMAK ICIN

MHP GLUTAMINE SR- HERGUN GECE YATMADAN ONCE 1 SERVIS,HGH YI ARTTIRMAK ICIN VE YAG YAKIMINI HIZLANDIRMAK ICIN

INNER ARMOUR CREATINE MICRONIZED-HERGUN SABAH AC KARNINA 1 SERVIS, GLUTAMINLE SINERJIK CALISTIGI ICIN, GUC VE KAS KAZANIMINI ARTTIRMAK ICIN

ABILER TESEKKUR EDERIM ,ANTRENMANDA -BESLENMEDE-SUPPLEMENTDE EKSIK VARSA DUZELTIN LUTFEN, YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM,VE LAKTAT CALISMASINI TAM OLARAK ANLATACAK BIRI VARSA LUTFEN YARDIM ETSIN !

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

laktat çalışması ile ilgili bilgi için http://www.kasvekuvvet.net/definasyon-diyeti-ve-programi.html

beslenme için alman gereken kaloriyi hesaplayıp -400 yaptıktan sonra kg başına 2.5-2.8 g protein alıp gerisini karbonhidrat ve yağlardan karşılayacaksın.

82kgx2.5g protein= 205 gram= 205x4 kalori= ortalama 820 civarı eder. oradan kendi kalorine göre alman gereken karbonhidrat ve yağı hesaplayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
laktat çalışması ile ilgili bilgi için http://www.kasvekuvvet.net/definasyon-diyeti-ve-programi.html

beslenme için alman gereken kaloriyi hesaplayıp -400 yaptıktan sonra kg başına 2.5-2.8 g protein alıp gerisini karbonhidrat ve yağlardan karşılayacaksın.

82kgx2.5g protein= 205 gram= 205x4 kalori= ortalama 820 civarı eder. oradan kendi kalorine göre alman gereken karbonhidrat ve yağı hesaplayabilirsin.

Tešekkùr ederim Tolgacan abi, peki kullandigim supplementler dogrumudur ? Amaclari ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Marhaba Tolgacan abi, nasilsiniz?

Bir sorum vardi , steroid kullandiktan kaç vakit sonra tekrar dogal bùyùyebiliriz ?¿?¿?¿?

Ve turinabol-ü 3 tablet×30 gùn olarakmi ? 5 tablet×30 gün olarakmi? Yoksa 5 tablet ×40 gün olarakmi kullansam hangisi uygun olur ? Hepsi ayni etki yapmaz saniyorum? Ve hangi šekilde kullanmak en iyi verimi verir bu yukaridaki òrneklerden ???

Cevaplarin için çok tešekkùr ederim ☺

YOKMU YARDIM EDECEK???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

sadece turniabol kullanmak sana hiçbirşey katmaz

steroid kullanmak doğal büyümeyi etkileyen bişey değil kür sonunda devam eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Marhaba Tolgacan abi, nasilsiniz?

Bir sorum vardi , steroid kullandiktan kaç vakit sonra tekrar dogal bùyùyebiliriz ?¿?¿?¿?

Ve turinabol-ü 3 tablet×30 gùn olarakmi ? 5 tablet×30 gün olarakmi? Yoksa 5 tablet ×40 gün olarakmi kullansam hangisi uygun olur ? Hepsi ayni etki yapmaz saniyorum? Ve hangi šekilde kullanmak en iyi verimi verir bu yukaridaki òrneklerden ???

Cevaplarin için çok tešekkùr ederim ☺

YOKMU YARDIM EDECEK???

Doğal büyüme konusu tamamen sizin eski kas hacminize ve kurden sonra antremanlari dinlenmeyi beslenmeyi birakmamaya bağlıdır bunun bi zamanı yoktur genetiginizle alakali

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sadece turniabol kullanmak sana hiçbirşey katmaz

steroid kullanmak doğal büyümeyi etkileyen bişey değil kür sonunda devam eder.

Abi tabiki sadece turinabol kullanmicam , yaninda testo e , arimidex, vitaminler vs. Vs. , kur sonunda kan tahlilinden sonuç alarakda pct yapicam ,

Sadece testonun yaninda sordum o siralamalari?

Hangi siralamadan daha fayda alirim diye ? Tablet sayilarini testo ile birlikte gòre ayarlicam

3×30

5×30

5×40

Ve cevaplarin için çok tešekkùr ederim senden, hiç eksik etmiyorsun yardimini bize!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

40 gün 40-50 mg kullanabilirsin senin kütlene iyi dozaj olacaktır ama oral steroidler kafanı pek bulandırmasın kickstart olacağından 30 mg ile 50 mg arasında sana nihai kazanç açısından pek bir fark vermeyecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
40 gün 40-50 mg kullanabilirsin senin kütlene iyi dozaj olacaktır ama oral steroidler kafanı pek bulandırmasın kickstart olacağından 30 mg ile 50 mg arasında sana nihai kazanç açısından pek bir fark vermeyecektir.

Çok teşekkùr ederim Tolgacan abi!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki gùç açisindan fark edermi 30 ile 50 mg hakkinda???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

turniabol öyle aman aman güç veren bir ilaç değil fark pek olmayacaktır yani oralleri pek kafaya takmaya gerek yok asıl olay enjeksiyonda :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turniabol öyle aman aman güç veren bir ilaç değil fark pek olmayacaktır yani oralleri pek kafaya takmaya gerek yok asıl olay enjeksiyonda :)

peki tolgacan abi , 10 hafta 500 mg testo,400 ml bolde nin yerine 20 hafta 300 mg testo,300 mg boldenon nasıl olur??? Hangısınden daha fazla etkı alırım?

spor geçmışı 4 yyl greko-romen güreşı

2 yıl serbest güreş

2 yıl bodybuıldıng ve MMA yapıyorum şuanda

beslenme hergün 4500 temız kalorı

günde 3 lt su

supp lar da var

8 saat uyku

acaba hangısınden etkı alırım arkadaşlar söyleyebılırmısınız bana? yuksek doz 10 hafta mi?

yoksa düşük doz 20 hafta mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bunun cevabi kisiden kisiye degisir ama 500-400 u biraz daha uzatip girmen mantikli bence.

abi ama oyle olmuyo

ya 12 hafta 500-400 yapmaliyim

ya da 20 hafta 250-300 yapmaliyim

bu ikisinden birini soyluyorum yalnizca abi,ama hangisi olabilir acaba?

lutfen abi bu kurde yol goster bana lutfen

yani hangisinden daha fazla etki alabilirim? beslenme antrenman dinlenme vs full durumda!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

300 boldenon nasıl olacak merak ediyorum ve neden ikisincisinde boldenone dozaji 300mg?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sir_Ozzyz    2

Kardeşim 500 testo 400 bolde 12-14 maximum 16 hafta kullan derim. 12 haftadan uzun kürler bana abartı geliyor açıkcası.. Bünye meselesi ayrı verim alan var almayan var..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kardeşim 500 testo 400 bolde 12-14 maximum 16 hafta kullan derim. 12 haftadan uzun kürler bana abartı geliyor açıkcası.. Bünye meselesi ayrı verim alan var almayan var..

ne anlamda abarti geliyo acaba açiklayabilirmisiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sir_Ozzyz    2

ne anlamda abarti geliyo acaba açiklayabilirmisiniz?

Abartıdan kastım vüducu yormaktır. Kendime göre yorumlayacak olursam; 8-10 haftada max verimi alıyorum, daha sonrasında almaya devam ettiğim ilaç vücudumda olumlu etki yerine olumsuz etkiler yaratmaya başlıyor, kürü uzatınca gelişimimde artmıyor.

Ha 8-10 hafta dediysem herkes için geçerli demek değil bu, kimisi 20 hafta ilaç vurur 20 hafta boyunca gelişimini sürdürür, kürden verim alır.

Önceki yorumumda dediğim gibi bünye meselesi birazda kişiden kişiye göre değişir bu olay.

Söylememe gerek yok ama belirtiyim yinede, boldenon 12. haftada max etki göstermeye başlıyor ve uzun süre kullanımı tavsiye ediliyor..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.