Herkese merhaba, Burak hocayla başlayıp bitirdiğimiz 8 haftalık definasyon sürecini sizinlelede paylaşmak isterim. Yaşım 34 yaşında ve 1.86 boyundayım 8 yıldır ara ara sakatlığım olsada kesintisiz yapmaya çalışıyorum ağırlık antremanlarımı. Son 8 aydır sol omuzda yırtık bisepsde tendinit ve son olarak da tenisçi dirseği sorunlarıyla spor yapamıyordum ve diyetime de çok dikkat etmeyince haliyle kilo almaya başladım. Son 3-4 aydır planladığım definasyon kürüm için Burak hocayla konuştum ve 8 haftalık bir kürün yeterli olacağını söyledi. 8 haftanın tamamında egh fragment ve yohimbe  ilk 1 ay sr9009 ve son 4 hafta gw501516 olarak planladı Burak hoca. İlk bir ayda yemekte ve spor konusunda hiçbir sorun yaşamadım bir ay sonunda 116 dan 101 kiloya düşmeyi başardım. İkinci aya başladığımızda ramazan ayına başladık ve benim için sıkıntılar başladı. Ramazan boyunca öğlen ve iftar sonrası olmak üzere çift kardiyo yapmaya çalıştım ve sadece iftarda sıfır karbonhidrat olarak yemekleri tamamladım. Susuzluktan dolayı öğlen sporları eziyet gelmeye başladı ve sonlara doğru artık gücüm kalmadı bacaklarımın devamlı kasılmasından kaynaklı kardiyo yapamıcak hale geldim ama şükür kürün sonuna ulaşmayı başardım. 8 hafta olarak planladık fakat araya ramazan bayramının girmesiyle kür 7 hafta olarak bitti elimde biraz yohimbine kaldı 1-2 ay daha kardiyo yapmaya devam edeceğim tenisci dirseğinden dolayı sonrasında Burak hocayla bulk kürü planlıcaz inşallah. Resimleri 1. gün ve son gün olarak paylaşıcam aralarda resim çekmedim ve sadece hafta 1 tartıya çıktım. Alt karında sarkmaların mevcut ve ağırlık çalışmadığım için vücut sönük halde ne yazıkki bulk küründe görüşmek üzere, İlaç markaları noxy lab 1-8 hafta yohimbe 
1-8 hgh fragment 
1-4 sr9009
4-8 gw501516 Şeklinde planladık. Başlangıç formum;   Kür sonu;