Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

labslabs

TRENBOLONE NE ZAMAN KULLANILIR

Önerilen İletiler

labslabs    77

Merhaba arkadaşlar görüyorum ki 2. 3. küründe TRENbolone kullanmayan kalmamış o yüzden bu yazıyı yazma ihitiyacı duydum kendimde.

Bakın Tren en güçlü anabolizan, "Androgenic Anabolic değerleri 500 500" bu ilaçtan daha güçlü bir steroid yok ! , neden hemen 2. 3. kürünüze ekliyorsunuz .

Vücudunuzda ne kadar fazla kas varsa steroid küründen o kadar çok verim alcaksınız. Trenbolone gelesiye kadar en az 10 farklı kür yaparsınız.

Daha yüzme öğrenmeden açık denize açılıyorsunuz, Sonra bu steroidler anlatıldığı kadar etkilli değilmiş en güçlüsünüde kullandık, peptide ve gh vercek param yok insülin kullanmak istiyorum nasıl kullancam bana kür yazarmısınız.

örnek hacim kürleri

1. kür= only testo

2. kür= testo-danabol

3. kür= testo-danabol-bolde

4. kür = testo-danabol-bolde (dozaj artar hafta uzar)

5. kür = testo-danabol-deca

6. kür = testo-danabol-deca-bolde

7. kür= testo-danabol-deca-bolde (dozaj artar hafta uzar)

- Gördüğünüz gibi size yapabilceğiniz 7 farklı hacim kürü yazdım en az 5 tanede defilasyon kürü yaparsınız toplamda eder 12 kür

- Hacim kürlerini 15 haftadan saysak defilasyon kürünüde 10 haftadan 25 hafta eder 25 haftada en az ara verip vücudu dinlendirmen lazım lazım yani yılda en fazla 2 kür yapabilirsin

-Yani Trenbolone kullanmak için aralıksız 6 yıl ilaç kullanmanız lazım steroid kullanmak içinde alt yapı lazım nerden baksanız en az 10 yıl bu sporda geçmişiniz olması lazım tren kullanmak için

- Defilasyon kürlerinde testo-masteron-winsterol-anavar-clen-gh işinizi fazlasıyla görür yeterki o gırtlağınızı tutup kardio ve ağırlık çalışması yapın.

*Trenbolone pahalı bir ilaç hammadesi pahalı kullancaksanız kaliteli marka alın yan etkiside fazladır

*Steroidler doğru kombin beslenme antremanla gerçekten Sihirili değneklerdir deyim yerindeyse ölüyü diriltirler, ama bunun için hem maddi hem manevi açıdan çok fedakar olmak lazım bacağına iğneyi çak, hapı at ağzına atla olcak şey değil

*Şimdi biri çıkarder trenbolene en güçlü ilaç değil Metribolone varder 32 kat daha güçlü trenden evet daha güçlü ama onun orjinalini nerden bulcan ıffb pro adam bile kullanmaktan çekiniyor fazla dozaj vurursan karaciğeri böbreği eline alırsın o ilaç yarışmaya geç hazırlanmış profosyonel vücut geliştiricinin kurtarıcı ilacı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

1. kür= testo-boldenon-danabol

2. kür= testo-deca-danabol

3. kür= testo-deca-boldenon-danabol(hiç girmeseniz de olur herkesde güzel sonuç vermez direk 4 e atlayabilirsiniz.)

4. kür = testo-boldenon-trenbolone-tbol

buradan sonra amacına ulaşmış olması gerekiyor hala devam edip yükseklere oynaması gerekiyorsa kendi vucudunun tepkisine göre ilaçları kombine edip süreyi 24-32 haftaya çıkartıp gerekirse peptid,gh gibi diğer ürünlerle desteklemek gerekiyor.

dn : arada 1-2 definasyon kürü de yapmış olunduğu varsayıldı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

İlk kürden 3 farklı ilaca kesinlikle karşıyım, only testo yaparsın beklenmedik sonuçla karşılaşırsın doktora gidersin tek ilaç kullandığın için sorun kolay çözülür,vücudunun verdiği tepkiye bakarsın kendini tanırsın vücudunu tanırsın ilk kürde amaç; yağ yakmak veya kas kütlesi kazanmak olamaz bide şöyle bi durum var 10 hafta sadece testo kullanan biri 6 kg kas kütlesi kazanıyor bu rakam çok ciddi

araştırma linkide burda ; http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJM199607043350101#t=articleBackground

Kendimden örnek vereyim:

6 yıl naturel olarak 178 boy 73 kg yağ oranı:11-13

1.kür; 15 hafta 400mg only testo kalıcı olarak "5 kg aldım" yağ oranı aynı

2.kür; 15 hafta 500mg testo danabol kalıcı olarak "4 kg aldım" yağ oranı aynı

3.kür: 15hafta 500mg testo 350 boldenon danabol kalıcı olarak "5 kg aldım" yağ oranı %15 oldu

4.kür: 8 hafta 350 testo P. masteron clenbeterol 2 kg verdim yağ oranı %10 oldu

5.kür:20 hafta 600-700 testo 600-700 bolde turinabol 8. haftasındayım galiba her hafta 1 kg alıom yağ oranı hafiften artıyor ama

İlk 4 küre girmeden önce 178 boy 73 kg yağ oranı:11-13

4 küre girdikten sonra 178 boy 85 kg yağ oranı: %10

Sonuç ortada en verim alcağım kürde son kürüm 8. haftasındayım daha 20 haftalık kür ondan sonra bir defilasyon kürü daha yapıp bitircem bidaha steroid kullanmıcam, değil TRENBOLONE deca bile kullanmadım tahmini 178 boy 92 kg yağ oranı:%9-10 civarı olcam

Amacınız en hafif ilaçlarda en düşük dozajlarla yavaş yavaş ilerlemek olsun ben agresiflilk ve abazanlık haricinden pek yan etki görmedim.Yüzmeyi bilmeden açık denizlere açılmayın.

not:bu 4 kürü yapmam 3 yılımı aldı ondan çıkıp ona girmedim hemen, vücudumu dinlendirdim naturel olarak defilasyon bulkta yaptım beslenmem 9 yıldır kusursuz antremanlarımda uykumda baya fedakarlık verdim ama istediğim vücudun çok daha iyisini yaptım 23 yaşında.Arada fragment ghrp-6'da kullandım ama 1er kutu yazma ihitiyacı duymadım çokta önemli değiller.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Labslabs denilen şahis bana wpden 'forumdaki herkesin a.koyim diyen adam' 5 kür yapmış kusursuz beslenmesi olan adamda tık yok bu da bir ironidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Labslabs denilen şahis bana wpden 'forumdaki herkesin a.koyim diyen adam' 5 kür yapmış kusursuz beslenmesi olan adamda tık yok bu da bir ironidir

Wp vb gibi araçlar platform dışıdır ve sorumluluk getirmez ama site iç yada üzerinden size, haklarınıza yada platforma dayalı bir taciz duyar,görürseniz lütfen ispatı ile bize bilgi geçiniz. Verilen bilgi sonrası site yönetimi gerekeni yapacaktır.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.