Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar bundan yaklaşık 2 ay önce instagram üzerinden bu firmaya denk geldim trendyol tarzı yerlerde değerlendirmelerine bakınca fena değildş ve alma kararı verdim satan kişiyle konuşmaya başladım ve ürün içeriğini sorduğumda doğal ürünler olduğu pct veya koruyucu kullanmam gerekmediğini söyledi Bir kaç gün sonra ürün elime ulaştı kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 saat sonra etki etmeye başlıyordu vücutta yanma ve sonrasında o azalıp ereksiyona yol açıyordu ilk 4 hafta hiçbir sıkıntı yaşamadım 6. Haftada kesmek gibi bir planım vardı tam 3 gün kala alerjik reaksiyonlar göstermeye başladım ve direk ilacı kesmeme rağmen bu devam etti. İlk başta arka bacağımda olan alerjiler kollarıma atmaya başladı bol bol antioksidan kullanarak attım vücudumdan 1 hafta sonra gidip kan testi verdiğimde alt ve ast değerlerimin yükseldiğini gördüm ve bu süreçte milk thistle ve böbrek koruyucu kullandım ondan sonra bir kaynaktan öğrendiğime göre ‘’doğal’’ olarak sattığı ürünün rad- 140 testolone olduğunu öğrendim. Kısacası bu bana ders oldu ve bu ürünler trendyol ve instagram gibi küçük yaşta  bireylerin erişebileceği yerler bu postu sizlerinde görmesi ve çevrenizdekilere söylemeniz için açtım iyi forumlar dilerim