Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ktpx

Tuvalete çıkamama

Önerilen İletiler

ktpx    25

Merhabalar , normal yaşantımda günde 2-3 kere tuvalete giden biri olarak son zamanlarda carb kısıp proteini yükselttiğim için büyük ihtimalle kabız oldum 2 gündür 0 , ne iyi gelir bu duruma diyetteyim etkili şekilde çözmem gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kensh    21
ktpx, 4 dakika önce yazdı:

Merhabalar , normal yaşantımda günde 2-3 kere tuvalete giden biri olarak son zamanlarda carb kısıp proteini yükselttiğim için büyük ihtimalle kabız oldum 2 gündür 0 , ne iyi gelir bu duruma diyetteyim etkili şekilde çözmem gerekiyor 

dışarı atacak besin yok ki bunun çözümü yemek yemek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.466
ktpx, 1 dakika önce yazdı:

Lifli gıdalar tüketmelisin. Yoğurt gibi probiyotik tüketebilirsin. Bol su içmelisin. Bromelain takviyesi alabilirsin sindirime faydası olur. Diyetini bozmayacak şekilde gün kurusu kaysısı tüketebilirsin  (koyu kahverengi renginde olur turuncu olanlardan değil).

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
kensh, 45 dakika önce yazdı:

dışarı atacak besin yok ki bunun çözümü yemek yemek 

2 gündür dışarı çıkacak besin yok mu 2 günde toplam 200gr carb 800 gr tavuk 80gr yağ aldım 

Diver, 44 dakika önce yazdı:

Lifli gıdalar tüketmelisin. Yoğurt gibi probiyotik tüketebilirsin. Bol su içmelisin. Bromelain takviyesi alabilirsin sindirime faydası olur. Diyetini bozmayacak şekilde gün kurusu kaysısı tüketebilirsin  (koyu kahverengi renginde olur turuncu olanlardan değil).

Teşekkürler hocam prebiotic+ takviyem var normalde 1 ölçek alıyorum kullanımı 2, 3 ölçek alıp yarında kayısı deneyeceğim 

tarihinde ktpx tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21

800 gr PROTEİN ne acaba kafayı mı yedin reis bu kadar yemenin hiçbir yararı olmayacaktır üzerine bağırsaklarını rahatsız edecektir 

ayrıca yulaf tüketebilrsin ama su ile tüket frag sorun çıkarır süt ile

tarihinde kensh tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
kensh, Şimdi yazdı:

800 gr PROTEİN ne acaba kafayı mı yedin reis bu kadar yemenin hiçbir yararı olmayacaktır üzerine bağırsaklarını rahatsız edecektir

Yanlış yazmışım kusura bakma 😂 tavuk yazacaktım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
ktpx, Şimdi yazdı:

Yanlış yazmışım kusura bakma 😂 tavuk yazacaktım 

800 gr tavuk yine fazla kaç kg sin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
kensh, 1 dakika önce yazdı:

800 gr tavuk yine fazla kaç kg sin

2 gün için bu günlük 400gr tavuk yani , suan 75 kilo 11 yağ oranım var cutta son 3 haftam kaldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
ktpx, Şimdi yazdı:

2 gün için bu günlük 400gr tavuk yani , suan 75 kilo 11 yağ oranım var cutta son 3 haftam kaldı

hmm iyimiş

yeşillik de arttırabilirsin

eğer kabızlık devam ederse östrojen problemi ortaya çıkabilir o zaman bi doktora git derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
kensh, 3 dakika önce yazdı:

hmm iyimiş

yeşillik de arttırabilirsin

eğer kabızlık devam ederse östrojen problemi ortaya çıkabilir o zaman bi doktora git derim

Yüksek proteinden dolaydır diye düşünüyorum toplam 160-170 e geliyor normalde 120civarı alıyordum , 150gr da borkoli var brokoliyi 200gr yapıp yanına marul falan ekleyeceğim + bide kayısı deneyeceğim bakalım umarım çözebilirim yarın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.466
ktpx, 2 dakika önce yazdı:

Yüksek proteinden dolaydır diye düşünüyorum toplam 160-170 e geliyor normalde 120civarı alıyordum , 150gr da borkoli var brokoliyi 200gr yapıp yanına marul falan ekleyeceğim + bide kayısı deneyeceğim bakalım umarım çözebilirim yarın.

Brüksel lahanası bana çok iyi geliyor bulabilirsen onu da dene istersen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114
ktpx, 33 dakika önce yazdı:

Selamlar , Nestle Optifibre alıp kullanabilirsin ben deneyimledim güzel. Hatta 1 ölçek yerine 2  ölçek içtiğimde gün içinde tuvalete zor yetiştiğim bile oldu ne yesem tuvalete gittim o derece 😅 1 ölçeğe düşürdüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
Kado, Şimdi yazdı:

Selamlar , Nestle Optifibre alıp kullanabilirsin ben deneyimledim güzel. Hatta 1 ölçek yerine 2  ölçek içtiğimde gün içinde tuvalete zor yetiştiğim bile oldu ne yesem tuvalete gittim o derece 😅 1 ölçeğe düşürdüm.

Nerede bulabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114
ktpx, 2 dakika önce yazdı:

Nerede bulabilirim 

Eczanelerde var , internette de satılıyor istediğin yerden alabilirsin.

IMG_0359.png

tarihinde Kado tarafından düzenlendi
Görsel ekledim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
Kado, 11 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim

Kado, 11 dakika önce yazdı:

Ne kadar sürede etki etti sana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114
ktpx, Şimdi yazdı:

Ne kadar sürede etki etti sana

İlk kullanımda aynı gün etki etti tuvalete çıktım yani.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    113

3 4 ay önce günde. 1.200 gr tavuk yiyordum yaninda da 200g pirinç. Bende böyle bir sorun olmadı çünkü 2 yıldır magnezyumu hiç kesmedim. Bağırsak sağlığı, kabızlık gibi konularda doktorların ilk önerdiği takviyelerdendir. Magnezincde yardimci olacaktir. Fakat iyi bir sey almak istersen Naturel Supreme Magnesium Citrate kullan. Ben 2 yılı devirdim gayet memnunum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    49
nehir_avci8322, 8 saat önce yazdı:

3 4 ay önce günde. 1.200 gr tavuk yiyordum yaninda da 200g pirinç. Bende böyle bir sorun olmadı çünkü 2 yıldır magnezyumu hiç kesmedim. Bağırsak sağlığı, kabızlık gibi konularda doktorların ilk önerdiği takviyelerdendir. Magnezincde yardimci olacaktir. Fakat iyi bir sey almak istersen Naturel Supreme Magnesium Citrate kullan. Ben 2 yılı devirdim gayet memnunum.

magnezyumu sabah tok ac ya da yatarken mi almak lazım ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    113
kakule, 8 dakika önce yazdı:

magnezyumu sabah tok ac ya da yatarken mi almak lazım ? 

Ben 250mg magnezyum 45mg çinko her gün uyumadan 40dk kadar once aliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.