Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vezuchiy

Sol memede ağrı ve küçük kütle yardım edin lütfen

Önerilen İletiler

Vezuchiy    157

Selamlar öncelikle şuan 500mg haftalık testo e. ve haftalık 500ui hcg ile kür yapiyorum 4. hafta girmeme az kaldı ilk kürüm. göğüslerim eskisine göre hassaslaşmıştı ama yüz üstü uyuduğumda v.s bir problem yoktu, hala yok. kaşıntı hiç bir zaman olmadı. sağ mememi elliyorum tamamen boş olması gerektiği gibi sol mememin arkasında iç taraflara doğru serçe parmak tırnağından biraz daha küçük birşey elime geliyor bahsettiğim meme ucu değil. ve canım yanıyor dokunulduğu zaman. kür içi 4-5 günde bir çeyrek arimidex alıyordum. bu durumda ne yapmam gerekiyor@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.501
Vezuchiy, 20 dakika önce yazdı:

Selamlar öncelikle şuan 500mg haftalık testo e. ve haftalık 500ui hcg ile kür yapiyorum 4. hafta girmeme az kaldı ilk kürüm. göğüslerim eskisine göre hassaslaşmıştı ama yüz üstü uyuduğumda v.s bir problem yoktu, hala yok. kaşıntı hiç bir zaman olmadı. sağ mememi elliyorum tamamen boş olması gerektiği gibi sol mememin arkasında iç taraflara doğru serçe parmak tırnağından biraz daha küçük birşey elime geliyor bahsettiğim meme ucu değil. ve canım yanıyor dokunulduğu zaman. kür içi 4-5 günde bir çeyrek arimidex alıyordum. bu durumda ne yapmam gerekiyor@rastlantisal

Bu durumda yapılması gereken en önemli şey Prolaktin ve E2 testi yaptırmak. Prolaktin, östrojene göre daha çok jinekomasti yapıyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    75

Ümit abinin dediği gibi bir de istersen testo dozunu 350 yapabilirsin belki 500 mg sana fazla geliyor ve aromatizeye sebep oluyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.