Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PEPTIDTURKIYE

Activin type 2b (ACE-031) Nedir ? -Kullanım Rehberi

Önerilen İletiler

Yarılanma ömrü uzun olduğu için haftada bir kez enjekte edilir.Üst düzey bir kuvvet artışı ve kas hacmi sağlar.Follistatin 344 ve İGF 1 ile kombine edildiğinde inanılmaz sonuçlara yol açar.Özellikle İgf-1 DES ile oldukça sinerjik çalışır.

Kulanım şekli: Haftada bir kez 1-2 mg x 1 .

Enjeksiyon: Karın bölgesinden deri altı enjeksiyon.Bölgesel olarak kullanılmaz.

Kullanım süresi: Belirli bir kullanım sınırı yoktur.

d4PJqn.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vibrant    0
Yarılanma ömrü uzun olduğu için haftada bir kez enjekte edilir.Üst düzey bir kuvvet artışı ve kas hacmi sağlar.Follistatin 344 ve İGF 1 ile kombine edildiğinde inanılmaz sonuçlara yol açar.Özellikle İgf-1 DES ile oldukça sinerjik çalışır.

d4PJqn.png

Üstad haftalık olarak vurulması bana uygun olduğundan daha makul geldi.Peki bu ürünle kas artışı ayda/3ayda gibi periyotlarda ne kadar olur ortalama?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

d4PJqn.png

Üstad haftalık olarak vurulması bana uygun olduğundan daha makul geldi.Peki bu ürünle kas artışı ayda/3ayda gibi periyotlarda ne kadar olur ortalama?

12 hafta haftalık 1 mg kullanırsan ve beslenmeyi min 6000 kcal yaparsan tahmini olarak 6-10 kg kas kütlesi vermesi mümkün.Ama oldukça pahalı bir ürün 12 haftalık kullanımı neredeyse bir araba parasına denk geliyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jaysean1989    0

HOCAM 12 HAFTADA 6-10 KG KAS KÜTLESİ SİZİN TABİRİNİZLE KURU KAS OLARAK ET OLARAK YANİ SU VE YAG OLMAKSIZIN KÜTLE ALMAK DİMİ STEROİDLER GİBİ SU VE YAGLANMA YAPMIYORDUR UMARIM , SONUCTA COK PAHALI BİR İLAÇ ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
Merhaba,

Fiyat ve ödeme koşullarını öğrenebilirmiyim?

Teşekkürler

Fiyat listesi için : info@peptidturkiye.com

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

d4PJqn.png

12 hafta haftalık 1 mg kullanırsan ve beslenmeyi min 6000 kcal yaparsan tahmini olarak 6-10 kg kas kütlesi vermesi mümkün.Ama oldukça pahalı bir ürün 12 haftalık kullanımı neredeyse bir araba parasına denk geliyor..

Merhaba

hocam min 6000 kalori demişsinizde 6000 kaloriyi alacak kaç insan var ki :) Zaten normal şartlarda 6000 kaloriye ulaşsam ben ilaca ihtiyacım kalmaz okadar iştah varsa gayette iyi hacim alırım. Ayrıca 6000 kalori temiz beslenme yapmak imkansız gibi bişey. Zaten 6000 ve üzeri kalori alsam işkembemin nasıl büyüyeceğini tahmin bile edemiyorum.

Örnek verelim hemen

100 gr bulgurda 68.91 gr karb. var.

1kg bulgur yese bu adam 689.1 gr karb alacak.

1 gr. Karbonhidrat = 4 kaloridir. 689 x 4 = 2756 kalori. Sadece 1 kilo bulgur yerse 2750 kalori alacak. 1 kg bulgur pişince kaç kilo olacak orasıda var miden alacakmı bakalım bunu :)

6000 - 2750 = 3250 kalori daha alması lazım. Bu kürü yapacak adam 85 kilo bir birey bile olsa bukadar besini yiyemez. Ben şahsen gebertsinler kafama silah dayasınlar 1 kilo bulguru zorlaya zorlaya yesem bile sadece onu yerim yanına su bile içemem değil et yiyecem yer kalmaz midede. GHRP6 bile acıktırsın yine yiyemem :)

Ben bunlara açıkçası inanmıyorum David isminde bir arkadaşım var kanadada yaşıyor 122kg ağırlığında bir vücutçu bulk dönemi beslenmesinde 5500 - 6500 kalori arası alıyorum demişti. Mantıklı düşünürsek 122 kg ağırlığında bir adam ona göre midesi geniş bunun hadi bi ihtimal alabilir. Ama 75 80 85 kilo bir sporcu 6000 kalori alırsa zaten peptid steroid vb ürüne ihtiyacı kalmadan büyüyebilirki.

Bu iş zaten beslenme işidir ama ilaç çalışması için 6000 kalori al devasa değişim gör demek bence yanlış. O adam zaten 6000 kaloriyi bi günde alsa ilaca ihtiyacı kalmaz.

Beni yanlış anlamayın sakın forumda görüyorum bazı yerlerde ilaç yazılan adama min 6000 kalori al yok 7500 kalori alırsan büyürsün falan uçmamak lazım kaç tane insan okadar kalori alabiliyor günde.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HarryBlade    0

haci en fazla kalori yagda yok muydu?

100 gram dondurmada 200 kalori varmis.

100 gram yagda 800.

sekerde 380

1 kilo seker yesen 3800 :)

bn gunde 1 kilo patetes 5oo gram makarna 10 yumurta 1 kilo tavuk yiyeyim derken oluyorum be :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.