Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ThorA

Definasyon + Lean Bulk kürü Peptid + Anabolik

Önerilen İletiler

ThorA    0

Arkadaşlar merhaba ben Ulaş yaşım 27. Yaklaşık 1-2 yıldır Vücut geliştirme ile ilgileniyorum. Okulum nedeni ile (yüksek lisans yapıyorum) sürekli ara vererek devam ettim. Bu yıl okulum bitti (dersler bitti, tez yazdım oda bitti). Nisan-Mayıs gibi küre girmek istiyorum. Kilom 93, boyum 180. Özellikle sürekli oturmaktan bel ve göbeğim yağ bağladı. Yağ oranım (yeni ölçtüm) %18. Bel bölgesi 110 Cm. Omuz ise; 130. Vücut tipi olarak BodyBuilding.com da yaptığım testte %55 oranında mezamorf bir vücudum var. Amacım define olup en azından bel bölgemi 90 seviyesine çekmek. Bu hafta itibari ile diyete de başladım, günlük 150 gram karbonhidrat, 100 gram protein ve 65 gram yağ alıyorum. Oluşturduğum kür bu şekilde;

1-12 hafta: Testo pripionat haftalık 300 mcg (Pazartesi, çarşamba, cuma)

1-12 hafta: Masteron Haftalık 300 (Pazartesi, çarşamba, cuma)

6 Hafta İGF-1 LR3

1-12 hafta: Oxandrolone

6-12 hafta: Kigtropin

Sorularım ve karar veremediklerim şunlar;

1- Acaba bel bölgesi bu kadar genişlemiş iken Oxandrolone yerine Clen mi kullanmalıyım piramit şeklinde 2 hafta on 2 hafta off.

2- Testo ve masteronu 10 hafta yapıp 11. haftadan itibaren Kigtropin ve Boldenon mu kullanmalıyım yanına Oxandrolone ile. Eğer bu şekilde kullanmalı isem Kigtropin ve Boldenon' u ne kadar kullanmalıyım?

Son olarak 10 haftaya çekmeli isem Kigtropin ve Bolde kullanımı için bir ara vermeli miyim?

Not: ilk kürüm olacak, bu yüzden biraz hafif tutmaya çalıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

öncelikle hata olduğunu tahmin ediyorum 110 bel ölçüsü 93 kg 180 boyda yüzde 18 değil yüzde 25-30 arasında yağ oranı çıkar doğru baktığınıza emin misiniz ?

eğer dediğim rakamlarda yağ oranınız var ise girmeyin derim küre önce kendiniz diyet yapın yüzde 15 in üzerinde küre girilmez.

kigtropin gibi gh lar 2 kürün birleşimi yada tek uzun kürde kullanılır verim alabilmek için minimum 6 ay kullanmalısınız boldenon testosuz kullanılmaz testislere baskı yaparsınız.

ikinci gördüğüm hata sizde possitive nitrogen balance denilen olayın olması mümkün değil bunu yapmadan diyet yapar iseniz kas kaybedersiniz

kilonuzun lbs cinsinden ağırlığı ile 1.8-2 arasında bir değeri çarptıgınızda buldugunuz değer günlük almanız gereken protein miktarını bulursunuz hayvansaldan yani gözü olan proteinlerden karşılamalısınız.(et yumurta süt ürünleri vs vs)

yeterli seviyeye geldikten sonra önereceğim kür ise

1-12 hafta: Testo pripionat haftalık 300 mcg (Pazartesi, çarşamba, cuma)

1-12 hafta: Masteron Haftalık 300 (Pazartesi, çarşamba, cuma)

8 Hafta İGF-1 LR3 50-50mcg çift taraflı çalışılan kasa

12 hafta hgh frag 200-400 mcg

bütçe var ise

12 hafta ghrp2 200-300 mcg

peptid ürün temini için peptidtürkiye sayfasına bakabilirsiniz yada info@peptidturkiye.com a mail atabilirsiniz.

isterseniz kürün sonuna denk gelecek şekilde clenbuterol piramit yapabilirsiniz ama dediğim şeylere dikkat ederek güzel bir diyetle gerek kalmadan formu yakalarsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

93 kg olan biri küre girmeden once aldıgı 100 gram proteini en az 180 e cekmeli. 50 kg olan birinin alması gereken protein miktarını alıyorsun, sence gelişim mumkun mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ThorA    0

etrafımda özellikle spor salonunda bu konuda bilgilendirecek birisi yok. O yüzden yabancıyım biraz genellikle okuyarak bilgilenmeye çalışıyorum ancak tecrübe daha önemli. Evet salonda bugün ölçüldüm 93.8 kg, 110 bel ölçüsü (kendim evde mezura ile ölçtüm), salonda ölçülen yağ oranı %18 çıktı. Adelelerim genel olarak sıkı ve sert geçmişte yaptığım futboldan dolayı. Ancak okul çok etkiledi beni. Peki tolgacan, hgh frag ve ghrp yerine ne kullanabilirim, çünkü maliyet onlarla birlikte giderek artıyor. Hgh frag yerine şunu, ghrp yerine şunu diye yazarsan çok sevinirim. Birde ne kadar karbonhidrat ve yağ almalıyım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ghrp2 ve hgh frag ı çıkarabilirsin ama hgh frag yağ yakımı konusunda benim favorim açıkçası gh den 12.5 kat fazla yağ yakma özelliği var ilk kürün o yüzden anabolik olarak ekleyebileceğimiz birşey yok belki oral olarak oxandralone olabilir ama önerim bütçe yoksa ghrp2 yi çıkarıp hgh ı alman noktasında olucak igf ile kombin oluşundan da faydanmış olucaksın onun dışında ilk yazdığın ile de girebilirsin ne kadar ekmek o kadar köfte olayı olur ama definasyonda iş kişide bitiyor geçen yaz arkadaşımla aynı anda küre girdik o tren acetat kullanmasına rağmen benim kadar kuruyamadı önemli olan vucudunu tanımak ve kaloriyi tamı tamına ayarlamak ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ThorA    0
ghrp2 ve hgh frag ı çıkarabilirsin ama hgh frag yağ yakımı konusunda benim favorim açıkçası gh den 12.5 kat fazla yağ yakma özelliği var ilk kürün o yüzden anabolik olarak ekleyebileceğimiz birşey yok belki oral olarak oxandralone olabilir ama önerim bütçe yoksa ghrp2 yi çıkarıp hgh ı alman noktasında olucak igf ile kombin oluşundan da faydanmış olucaksın onun dışında ilk yazdığın ile de girebilirsin ne kadar ekmek o kadar köfte olayı olur ama definasyonda iş kişide bitiyor geçen yaz arkadaşımla aynı anda küre girdik o tren acetat kullanmasına rağmen benim kadar kuruyamadı önemli olan vucudunu tanımak ve kaloriyi tamı tamına ayarlamak ;)

Peki Tolga'dan ghrp2 steroidler arasında boldenon a mı benziyor onu koymak istememizin sebebi nedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

GHRP grubu peptidleri vücuda doğal GH salgılatırlar.Yağsız kas kitlesinde artış,anti aging,yağ yakımı gibi amaçlarla kullanılabilir.

boldenon anaboliktir ikisi farklı şeyler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ThorA    0

1-12 hafta testesteron pripionat haftalık 300 mcg 2 gün ara ile

1-12 hafta masteron haftalık 300 mcg 2 gün ara ile

1-12 hafta Hgh fragment - 400 mcg

1-12 hafta igf lr3 - günlük 100 mcg

2 hafta on 2 hafta off clen

Hocam kürü düzenledim; sorum şu herşeyi 12 haftaya göre ayarladım ancak igf lr3 12 hafta kullanılır mı? Biraz da kuru kas elde etmek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

cleni sona doğru piramit şeklinde 22 gün uygularsan alacağın verim artar. kullanacağın hap miktarından verirsem 2-2-3-3-4-4-5-5-6-6-7-7-6-6-5-5-4-4-3-3-2-2 olarak ama yanetkilere göre arttırmayıp düşürmek gibi şeyleri yapabilirsin.

igf yi 8 haftaya çekmelisin en fazla önerilen kullanım süresi odur onun dışında güzel görünüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.