Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak07

GHRP 6 / HGH FRAG KÜR

Önerilen İletiler

tolgacan94    214

amacınız diyet mi ? eğer öyle ise ghrp6 nın acıktırması sizi zorlayacaktır ghrp2 ile değiştirirseniz rahat edersiniz

bu şekilde de katkı olacaktır fakat yanına testo da eklemenizi öneririm verimi arttırır.

3 ay/3ay gidin alacağınız verim 90 günde daha çok olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak07    0

Peki ghrp 6 ile ghrp 2 fark nedir ?

Şunu söylemek istiyorum ben 1.5 yıldır BB yapıyorum ama ara ara yapmak zorunda kaldım 2 hafta arada 3 hafta gidemedim ama şuan vücudum iyi derdim boy 1.80 kilo 85 yağ oranım 14-15 var

Nasıl bir kür planlaması yaparak 1.80 boy da 82 kilo

%8-10 yağ oranında kalabilirim ? İlk defa peptid kullanacağım öneriniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214
Peki ghrp 6 ile ghrp 2 fark nedir ?

Şunu söylemek istiyorum ben 1.5 yıldır BB yapıyorum ama ara ara yapmak zorunda kaldım 2 hafta arada 3 hafta gidemedim ama şuan vücudum iyi derdim boy 1.80 kilo 85 yağ oranım 14-15 var

Nasıl bir kür planlaması yaparak 1.80 boy da 82 kilo

%8-10 yağ oranında kalabilirim ? İlk defa peptid kullanacağım öneriniz var mı?

ghrp6 ile ghrp2 nin arasında açıktırma farkı var diyette 2 yi kullanmak daha mantıklı olacaktır.

yanına bir testo ekleyerek

12 hafta 300 mg testo propionate(pazartesi çarşamba cuma 100 er mg)

90 gün hgh frag 300-400 mcg

90 gün ghrp2 200-300 mcg

iyi bir diyetle baya güzel sonuçlar elde edersiniz yüzde 8-10 lara düşebilirsiniz fakat define kilonuzu burdan hesaplamam mümkün değil yani taktir edersiniz ki :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak07    0

peptidler bana biraz daha masum geliyor o yuzden peptit kürü istiyorum. Testo doğal üretimi durduruyor vs söyleyişler var o yüzden ön yargılıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

90 gün hgh frag 300-400 mcg

90 gün ghrp2 200-300 mcg

90 gün igf 100 mcg

ile değişilir o zaman :) bu 3 lü eğer maddiyatın varsa güzel sonuçlar verir en az 2 sini kullanmanı ve kombin etmeni öneririm ama :)

https://www.facebook.com/peptidturkiyeonline/?ref=ts&fref=ts

den veya info@peptidturkiye.com dan kür temini ve bilgi alabilirsiniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.