Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Motor-Cockroach1150

Testosteron + deca kürü yardımınıza ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

İyi günler herkese bir arkadaşımdan aldığım testo ve decalar ile kür yapacağım önceden bir kısmını kullandığı için az sürecek bir kür olacak , 1-5 hafta 100mg deca 1-9 hafta 250mg testo enhanthat olacak.

177 boyundayım 70 kiloyum yağ oranım %17 1 senelik spor geçmişim var ilk kürüm olacak ancak pctyi nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok en az ilaçla pctyi yapmayı düşünüyorum biraz araştırmayla 10-15 gün boyunda 100mg clomid kullanılabileceğini gördüm mct ve pct de kullanacağım takviyeler hakkında bilgi sahibiyim , yardımcı olabilir misiniz?

İlk kürüm olacağından heycanlıyım nası etikler görürüm. @rastlantisal @metinav @Rdm @Bay-T

İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    732

Önceden bir kısmını kullandığım ne demek ? 2,3 ay önce 5 haftalık kısmını kullandınız şimdi diğer kalan kısmını 5 hafta mı kullanacaksınız?

5 hafta kür olmak ne bulk ne def. Mg seçenekleri de bana biraz ilginç geldi. Pct nasıl yapacağınıza dair bilginiz yok yardımcı oluruz ama kürü nasıl yapacağına dair de bilgin yok gibi gözüküyor yazdıklarına bakacak olursak o yüzden bence tam bilgi almadan küre girme derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE, 3 dakika önce yazdı:

Önceden bir kısmını kullandığım ne demek ? 2,3 ay önce 5 haftalık kısmını kullandınız şimdi diğer kalan kısmını 5 hafta mı kullanacaksınız?

5 hafta kür olmak ne bulk ne def. Mg seçenekleri de bana biraz ilginç geldi. Pct nasıl yapacağınıza dair bilginiz yok yardımcı oluruz ama kürü nasıl yapacağına dair de bilgin yok gibi gözüküyor yazdıklarına bakacak olursak o yüzden bence tam bilgi almadan küre girme derim.

5 haftasını ben kullanmadım arkadaşım kullanmış sonra bırakmış kür 9 hafta olacak ilk 5 hafta 100deca 250 testo kalan 5 haftada 250 testo gideceğim , ilk kürüm olacağınıda belirttim sadece nasıl bir pct yapmam gerektiğini ve nasıl etki göreceğimi merak ettim 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732
Motor-Cockroach1150, 3 dakika önce yazdı:

5 haftasını ben kullanmadım arkadaşım kullanmış sonra bırakmış kür 9 hafta olacak ilk 5 hafta 100deca 250 testo kalan 5 haftada 250 testo gideceğim , ilk kürüm olacağınıda belirttim sadece nasıl bir pct yapmam gerektiğini ve nasıl etki göreceğimi merak ettim 

5 Hafta kür yapacaksın? Bence hiç başlama bu yoldan yakınken dön hevesin kırılmasın. 5 Hafta kür olmaz bir de deca sokuyorsun sıfır bilginle ÇOK AMA ÇOK BÜYÜK RİSK! Önce kür nasıl  kaç hafta ne derinlikte yapılır bunu öğren sonra pct nin kür sonu değerlerine göre yapılacağını, ezbere yapılmayacağını burada biz sana öğütlemiş olalım şimdiden bu konu altında. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum 5 haftalık kür olmaz 5 haftada vücudunda testosteron bile yeni açılmış olacaktır, anlaşılan o ki forumu en az 2 hafta düzgün şekilde incelemelisin. Arkadaşın da problemler yaşayacak, en azından sen yaşamadan önce bilgilen. Ve sakın 5 haftalık küre girme. Ayrıca arkadaşından ilaç alıp kullanma, düzgün bir kaynaktan kendin marka bulup satın al. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anak1nskyw4lk3r, 30 dakika önce yazdı:

Dostum 5 haftalık kür olmaz 5 haftada vücudunda testosteron bile yeni açılmış olacaktır, anlaşılan o ki forumu en az 2 hafta düzgün şekilde incelemelisin. Arkadaşın da problemler yaşayacak, en azından sen yaşamadan önce bilgilen. Ve sakın 5 haftalık küre girme. Ayrıca arkadaşından ilaç alıp kullanma, düzgün bir kaynaktan kendin marka bulup satın al. 

SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

5 Hafta kür yapacaksın? Bence hiç başlama bu yoldan yakınken dön hevesin kırılmasın. 5 Hafta kür olmaz bir de deca sokuyorsun sıfır bilginle ÇOK AMA ÇOK BÜYÜK RİSK! Önce kür nasıl  kaç hafta ne derinlikte yapılır bunu öğren sonra pct nin kür sonu değerlerine göre yapılacağını, ezbere yapılmayacağını burada biz sana öğütlemiş olalım şimdiden bu konu altında. 

NeNeden anlamıyorsunuz 9 hafta olacak kür 9 sadece ilk 5 haftası defa kullanacağım

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Decayı 5 hafta girmeni tavsiye etmem, o dozda ve sürede pek bir etki alamayacaksın bence, ya üzerine ilaç ekle 8 yada 9 haftaya çıkar yada only testo devam et, 9 haftaya çıkarırsan decadan sonra da en az 3/4 hafta testo devam et.

4yada 5 ci hafta bir kan testi verip e2, prolaktin ve diğer değerlere bakarak müdahale gerektiren bir durum var mı bakarsın, kür sonu da yine test vererek buraya atarsan pct konusunda yardımcı olur arkadaşlar.

ilk kürümü deca testo ile yapmıştım dozajlarım fazla idi senin küründen, deca sevdiğim bir ilaç ama dikkatli kullanılması gerekende bir ilaç, doz ve süreyi iyi ayarlaman lazım dick den çok çeken insanlar oldu forumu araştırır isen görürsün.   

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim madem kafana koydun yarım kalmış deca flakonunu kullanmayı , bari testoyu prop vur enanthate 5 haftada anca açılır , 300-400 prop vur 10 hafta yaptığına değsin.

Anayurt Oteli, 47 dakika önce yazdı:

Kardeşim madem kafana koydun yarım kalmış deca flakonunu kullanmayı , bari testoyu prop vur enanthate 5 haftada anca açılır , 300-400 prop vur 10 hafta yaptığına değsin.

Kickstart olarak da danabol ekle lh fsh kapattığına değsin bari.

tarihinde Anayurt Oteli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Şimdi 4 Hafta kür olur, olmaz değil hatta yarın 4 haftalık bir kür yapacağım ama döngüm kapalı aylardır dinleniyorum, değerlerimi düzeltip kısa kısa pickli ilaç kullanıyorum minimal dozlarda, yarın 350 testo prop 210 tren ace kürüne başlayacağım sadece 4 hafta aylardır diyetteyim son rütuş kürü olacak ama deca 100mg saçmalık ötesi hele 4 hafta tamamen saçmalık, deca tren kadar güçlü bir anabolik değil açıkçası kullanılacaksa bile sporcu belli bir seviyedeyse veya değilse risk eşiğine göre 200npp 20 hafta veya 400 deca 10 hafta öneriyorum ben 100 deca eklem sağlığın için işe yarar başka bir şey değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Motor-Cockroach1150, 13 saat önce yazdı:

İyi günler herkese bir arkadaşımdan aldığım testo ve decalar ile kür yapacağım önceden bir kısmını kullandığı için az sürecek bir kür olacak , 1-5 hafta 100mg deca 1-9 hafta 250mg testo enhanthat olacak.

177 boyundayım 70 kiloyum yağ oranım %17 1 senelik spor geçmişim var ilk kürüm olacak ancak pctyi nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok en az ilaçla pctyi yapmayı düşünüyorum biraz araştırmayla 10-15 gün boyunda 100mg clomid kullanılabileceğini gördüm mct ve pct de kullanacağım takviyeler hakkında bilgi sahibiyim , yardımcı olabilir misiniz?

İlk kürüm olacağından heycanlıyım nası etikler görürüm. @rastlantisal @metinav @Rdm @Bay-T

İyi forumlar.

Anladığım kadarıyla maddi olarak pek bütçe ayırabilecek durumda değilsin. Dolayısıyla elindeki imkanlar dahilinde birşeyler yapmak istiyorsun.

Olmaz diye bir şey yok ama attığın taş anca kurbağayı ürkütür, kürler genellikle en az 12 hafta planlanır ki ilaçların çalışma/ fayda sağlama / zarar verme aralığı için ortalama doğru bir orandır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 10 saat önce yazdı:

Anladığım kadarıyla maddi olarak pek bütçe ayırabilecek durumda değilsin. Dolayısıyla elindeki imkanlar dahilinde birşeyler yapmak istiyorsun.

Olmaz diye bir şey yok ama attığın taş anca kurbağayı ürkütür, kürler genellikle en az 12 hafta planlanır ki ilaçların çalışma/ fayda sağlama / zarar verme aralığı için ortalama doğru bir orandır.

peki sizce biraz daha para biriktirip 1 flakon deca mı anlmalıyım yoksa danabolmü yada 1 flakon testo dahamı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Motor-Cockroach1150, 14 saat önce yazdı:

peki sizce biraz daha para biriktirip 1 flakon deca mı anlmalıyım yoksa danabolmü yada 1 flakon testo dahamı

1 flakon testo alıp onyl testo yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.