Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

THUG.

Kürde antidepresan

Önerilen İletiler

THUG.    1

Ben trenbolone, deca, testo küründeyim. Bu süreçte bazı özel olaylar yaşadım ve "Prozac" başlamayı düşünüyorum. Bir sorun yapar mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

THUG.    1
Anayurt Oteli, 6 dakika önce yazdı:

Tren deca kürün de özel olaylar yaşaman normal prolaktin tavan yapmıştır.

Prolaktin o kadar yüksek değil 13.8 falan civarları. Birisiyle konuşmayı bıraktım ve gerçekten kürdeyken atlatması daha zor. Ayrıca geceleri uyuyamıyorum trenbolone yüzünden. Hem beni bayacak hem de seratonin salgılatacak bir şeyler lazım. Yoksa kafayı kırıp metribolone kullanıcam ölene kadar.

tarihinde THUG. tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
THUG., 2 dakika önce yazdı:

Prolaktin o kadar yüksek değil 13.8 falan civarları. Birisiyle konuşmayı bıraktım ve gerçekten kürdeyken atlatması daha zor. Ayrıca geceleri uyuyamıyorum trenbolone yüzünden. Hem beni bayacak hem de seratonin salgılatacak bir şeyler lazım. Yoksa kafayı kırıp metribolone kullanıcam ölene kadar.

Senin ekstradan bir şeyler kullanmaya ihtiyacın yok ilaçları kesmen gerek, tren deca kes only testo devam et, kendini iyi hissettiğin zaman başlarsın küre, tren deca beraber kullanılacak ilaçlar da değil 2 nor 19 maymuna çevirir adamı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
THUG.    1
Anayurt Oteli, Şimdi yazdı:

Senin ekstradan bir şeyler kullanmaya ihtiyacın yok ilaçları kesmen gerek, tren deca kes only testo devam et, kendini iyi hissettiğin zaman başlarsın küre, tren deca beraber kullanılacak ilaçlar da değil 2 nor 19 maymuna çevirir adamı

Nor 19 ailesinden 2 ilaç kullanacak kadar ileri gittiysem, zaten bir sorun var demektir. Asıl sorum bu süreçte ne kullanmam gerektiği.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
THUG., 31 dakika önce yazdı:

Nor 19 ailesinden 2 ilaç kullanacak kadar ileri gittiysem, zaten bir sorun var demektir. Asıl sorum bu süreçte ne kullanmam gerektiği.

Nor 19 ailesinden 2 ilaç kullanacak kadar ileriye gittiğinin, bir sorun olduğunun farkındaysan bu süreç içerisinde ne kullanman gerektiğine de mantık olarak vakıf olman gerekmiyor mu ? 

Mental sağlığınız yerinde değil bunun farkındasınız, mental sağlığınız yerinde değilken neden sağlığınız da elinizden gitsin diye ekstra çaba harcıyorsunuz cidden merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
THUG.    1
galicik, 22 dakika önce yazdı:

Nor 19 ailesinden 2 ilaç kullanacak kadar ileriye gittiğinin, bir sorun olduğunun farkındaysan bu süreç içerisinde ne kullanman gerektiğine de mantık olarak vakıf olman gerekmiyor mu ? 

Mental sağlığınız yerinde değil bunun farkındasınız, mental sağlığınız yerinde değilken neden sağlığınız da elinizden gitsin diye ekstra çaba harcıyorsunuz cidden merak ediyorum. 

Redepra 30mg aldım.

Yarım yarım kırıp kullanacağım. Deneyimlerimi yazarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
THUG., 44 dakika önce yazdı:

Bu ergen kafasıyla devam edersen zaten hiçbir yere gelemeyeceksin, 20-25 yaş arasında kalp krizi geçirip ölen sporculara bak, güya hepsi gözü karartıp ilerliyordu şampiyon olacaktı...1 tane hapla sorunlarının düzeleceğine inanıyorsan inanamaya devam et hayat gerektiği yerde sertçe tokatını vurur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
THUG.    1
Anayurt Oteli, 13 dakika önce yazdı:

Bu ergen kafasıyla devam edersen zaten hiçbir yere gelemeyeceksin, 20-25 yaş arasında kalp krizi geçirip ölen sporculara bak, güya hepsi gözü karartıp ilerliyordu şampiyon olacaktı...1 tane hapla sorunlarının düzeleceğine inanıyorsan inanamaya devam et hayat gerektiği yerde sertçe tokatını vurur.

Hedefim şampiyonluk değil. Ben senelerdir haftanın 5 günü idman yapıp günde 100g protein alan birisiyim. Hedefim yukarısı falan değil. Bugünü atlatmak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    11

güzel kardeşim sorununa çözüm istemişsin. çözümü söylemişler işte bunun üstüne denecek bir şey yok hala neyin kafasını yaşıyorsun anlamadım açıkçası. yaptığın şey normal değil işte neyin inadındasın hala?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
THUG.    1
Revolex, 1 dakika önce yazdı:

güzel kardeşim sorununa çözüm istemişsin. çözümü söylemişler işte bunun üstüne denecek bir şey yok hala neyin kafasını yaşıyorsun anlamadım açıkçası. yaptığın şey normal değil işte neyin inadındasın hala?

Bir şeylerin inatında değilim. Yarım flakon ilaç bitirmişim bi ton anti östrojen kullanmışım. Şimdi kürü yarıda bırakmam isteniyor. Çıkıpta bırakacak halim yok. Başka bir çözüm istedim. Karşılığında ise irdeleniyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
THUG., 6 dakika önce yazdı:

Bir şeylerin inatında değilim. Yarım flakon ilaç bitirmişim bi ton anti östrojen kullanmışım. Şimdi kürü yarıda bırakmam isteniyor. Çıkıpta bırakacak halim yok. Başka bir çözüm istedim. Karşılığında ise irdeleniyorum. 

Adamlar sana kürü komple bırak demiyorki zaten only testo devam et psikolojin düzeldiği zaman anabolizanları tekrar ekleyebilirsin diyorlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
THUG.    1
aç goril, 4 dakika önce yazdı:

Adamlar sana kürü komple bırak demiyorki zaten only testo devam et psikolojin düzeldiği zaman anabolizanları tekrar ekleyebilirsin diyorlar.

Deneyelim madem. Kafam yerine gelene kadar deca, tren vurmicam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
THUG., 2 saat önce yazdı:

Ben trenbolone, deca, testo küründeyim. Bu süreçte bazı özel olaylar yaşadım ve "Prozac" başlamayı düşünüyorum. Bir sorun yapar mı? 

@metinav hocanın bu konuda çok mesajı var forumda kürde anti depresan özellikle nor19 grubu ürünlerle hoş sonuçlar vermediğine dair.

Hem libido hem kür verimi konusunda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25

THUG., 4 saat önce yazdı:

trendeyken prolaktin yükselir bi duygu karmaşası hakim olur ayriyetten antidepresanlarda prolaktini yükseltir daha kötü duruma gelebilirsin bi doktora danışmanı tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
THUG., 05.06.2023 - 18:11 yazdı:

Ayrıca geceleri uyuyamıyorum trenbolone yüzünden.

Dozu azaltabilirsin, yan etkiler biraz daha çekilir hale gelir.Ben antidepresan yerine sarı kantaron kapsül kullanıyordum gece yatmadan önce, uyku için işe yarıyor.

Bu da bir çeşit antidepresan özelliklere sahip fakat, düşük doz ve bitkisel olması avantaj olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    284

Antidepresan’da çok işe yaramıyor nor grubunda. Deca küründeydim 1 ay önce serıquel kullanıyorum uyumak için. Hayatım şükür 10 numara ama ona rağmen öyle kötü oldum ki 12 hafta gibi. 15 hafta yapacaktım planda ama kesmek zorunda kaldım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.