Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hasan48

Şu form da fragment'den verim alınır mı

Önerilen İletiler

hasan48    0

135 kg den 105 e düştüm , süreci biraz hızlandırmak adına fragment kullanmak istiyorum ama halen aşırı yağlı ve kiloluyum bu evrede kullansam fragment den verim alır mıyım çok yaglıyken iyi verim almayacaksam param boşuna gitmesin.

IMG_20230603_223147.jpg IMG_20230603_223132.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.355

Diyetinizden, yaptığınız kardiyodan, spordan, yaşam standartlarınızdan, iş yükünüzden, verdiğiniz kan tahlillerinide paylaşırsanız çok daha iyi yorumlar alabilirsin hasan amca

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Herhangi bir formda fragment alma flakonlarca kullandım, tsh ı düşük bir insanım 20iu aldım denedim 30 aldım 40 aldım 50 bile vurdum ilaç cacık, kardiyo öncesi eczaneden broksin şurup temin et, 1 ölçek at bide testo değerlerin muhtemelen düşüktür bir test ver, düşük ise tahmin ettiğim gibi 250mg bir kür yapılabilir ciddi yağlısın çünkü. 

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    339

Burak hocanın desteğiyle Fragment + ketojenik diyet ve Kardiyo ile 110 kgdan 95e düştüm. Önemli olan diyetinize uymanız ve sağlam Kardiyo yapmanız. Yohimbine de ekleyebilirsiniz. Diyete ve kardiyoya uymazsanız sonuç alamazsınız paranız boşa gider

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
galicik, 18 dakika önce yazdı:

kardiyo öncesi eczaneden broksin şurup temin et, 1 ölçek at 

hocam bunun kullanım süresi ne kadar peki bende kullanmayı düşünüyorum da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
uslu4335, 1 dakika önce yazdı:

hocam bunun kullanım süresi ne kadar peki bende kullanmayı düşünüyorum da.

Dostum kümülatif doz arttırımı olan bir ürün fazlası ciddi zarar, ab de drug kategorisin de bir ürün, cut dönemlerinde son haftalarda kullanılmasını öneriyorum son 4 hafta gibi 1 ölçek başlanıp yetmediği yerde etkisinin  azaldığı noktada ,1.5 ölçeğe çıkabilirsin zaten şurubun yanında ölçeği var 1 ölçekte alınan efedrin miktarı da yazıyor, risk eşiğine göre değişir ben 2 ölçek üstüne çıkmıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
galicik, Şimdi yazdı:

Dostum kümülatif doz arttırımı olan bir ürün fazlası ciddi zarar, ab de drug kategorisin de bir ürün, cut dönemlerinde son haftalarda kullanılmasını öneriyorum son 4 hafta gibi 1 ölçek başlanıp yetmediği yerde etkisinin  azaldığı noktada ,1.5 ölçeğe çıkabilirsin zaten şurubun yanında ölçeği var 1 ölçekte alınan efedrin miktarı da yazıyor, risk eşiğine göre değişir ben 2 ölçek üstüne çıkmıyorum. 

ben de küre giricem ama yağ oranımı azaltmaya çalışıyorum şuan kilo vermem durdu ondan takviye gibi 1 ay kullanıcam teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan48    0
galicik, 30 dakika önce yazdı:

Herhangi bir formda fragment alma flakonlarca kullandım, tsh ı düşük bir insanım 20iu aldım denedim 30 aldım 40 aldım 50 bile vurdum ilaç cacık, kardiyo öncesi eczaneden broksin şurup temin et, 1 ölçek at bide testo değerlerin muhtemelen düşüktür bir test ver, düşük ise tahmin ettiğim gibi 250mg bir kür yapılabilir ciddi yağlısın çünkü. 

Daha önce bir yarışma yapmış çok yakın bir arkadaşım var o da senin dediğini dedi , sadece 250 mg testo ile sana kür yapalım ama bu halinle olmaz 3 ay daha diyet spor yap sonra dedi sencede sadece testo kürü ,için 3 ay daha kilo vermeye yağ yakmaya devam edip sonra mı testo ya girmeliyim , bide sadece 250 mg testo yağ yakiminda çok ciddi yardım eder mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
hasan48, 8 dakika önce yazdı:

Daha önce bir yarışma yapmış çok yakın bir arkadaşım var o da senin dediğini dedi , sadece 250 mg testo ile sana kür yapalım ama bu halinle olmaz 3 ay daha diyet spor yap sonra dedi sencede sadece testo kürü ,için 3 ay daha kilo vermeye yağ yakmaya devam edip sonra mı testo ya girmeliyim , bide sadece 250 mg testo yağ yakiminda çok ciddi yardım eder mi 

Şuna dayanarak bunları söylüyor, hareketsiz yağlı bireylerin genelde vücutlarını anabolik etmesi çok zor oluyor, yağ oranları yüksek, testo oranları düşük, insülin hassasiyetleri yüksek oluyor bundan kaynaklı testo kullandığında hem hayat enerjin artacak hem de anabolik etki artacak vücüdundaki, bu attığın form aktif formun ise biraz daha yağ yakıp profesyonel bir yardım alarak testo kullanmanı öneririm, takip dahilinde kafan rahat olur, prosedürler için başkası sana yol gösterir, burak hoca ile çalışmanı öneririm bu noktada bir diğer önerimde diyetini zamana yayman olur hem ağırlık kaldırıp iyi kötü bir kas kütlesi kazanır, proporsiyonumu düzeltirim hem de yağ yakarım, 8 hafta 250 enant temiz beslenme low carb veya 0 carb, 4 haftada testo prop 0 carba yakın beslenme ile bir planlama yapar pct mi yapar hayatıma bakardım yerinde olsaydım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Ne kullanırsan kullan aç kalman gerektiğini bildiğini varsayıyorum.

Göbek yağları için yohimbe oldukça etkili ama gereksiz pahalı şu zamanda.  

@galicik gayet yerinde bir öneri sunmuş. Göbek çevresinde yağ oranı yükseldikçe testosteron oranı düşer, yağ yakımı yavaşlar,  tam tersi testosteron oranı yükseldikçe yağ yakımı artar.

Dayanabildiğin kadar diyet ve kardiyo, sonrasında testosteron desteği alarak süreci devam ettirebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan48    0
Rdm, 9 saat önce yazdı:

@galicik gayet yerinde bir öneri sunmuş. Göbek çevresinde yağ oranı yükseldikçe testosteron oranı düşer, yağ yakımı yavaşlar,  tam tersi testosteron oranı yükseldikçe yağ yakımı artar.

Dayanabildiğin kadar diyet ve kardiyo, sonrasında testosteron desteği alarak süreci devam ettirebilirsin.

Testesteron desteği almak için natural olarak biraz daha yağ yakmaya devam edip belli bir forma girdikten sonra mı testesteron kullanmaya başlayım sence hocam ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
hasan48, 6 saat önce yazdı:

Testesteron desteği almak için natural olarak biraz daha yağ yakmaya devam edip belli bir forma girdikten sonra mı testesteron kullanmaya başlayım sence hocam ? 

Rdm, 15 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tr3n
      Bugün 2.250 lira verip ismini vermeyeceğim bir hoca bana peptide science  gönderdi hangi ülkenin malı olduğunu bilmiyor daha bana Rus mali diyor içinden bir de yabancı madde çıktı solüsyonlarını da göndermemiş bana eczaneden al diyor.
      Anlayacağınız param çöp oldu bir daha da o hocaya güvenim kalmadı ilacı getirirken ilaçlar da sıcak geldi ilacın etiketleri soyuk fake olduğu belli bana solüsyonlar göndereceğim diyor içime sinmedi vurmak bu saatten sonra vurmak ilaçları toplu alacaktım iyi ki de almamışım iki tane ile kaldı zararım.

• Yazan: 10urack
      Merhabalar 19.10.2022 tarihinde @Loving hocamın planlamasıyla  peptit hgh fragment - efedrin - yohimbe kürüne başlamıştım konu açmaya vaktim olmadı şimdi müsait kaldım ve konu açıyorum ileriki günlerde eklemeler yaparım.
      Beslenmeyi elimden geldiğince bu şekilde tutuyorum.
      MİN 250 PROTEİN İLK 1 AY 50 KARB SONRASI 0 CARB.  yeşillik + salatalık her öğün yanında var. yeşil çay yeşil elma 30-50 gr badem . günlük 1500 calori civarında 250 protein 30-50 karb ve max 50 yağ. ANTRENMAN VE KARDİYO
      sabah-akşam aç kardiyo minimum 50+50 dk 15 eğimde yürüyüş .
      antrenman bölgesel 4-5 hareket 45 saniye dinlenme 4-5 set düşük ağırlık 30-40 dakika da bitirip kardiyo ya geçiyorum.
      İLK HAFTA ÖLÇÜM VE KİLO:
      KİLO:94.7   BEL:102
      https://www.hizliresim.com/rhg8eme
      https://www.hizliresim.com/nctsbys
      https://www.hizliresim.com/7o5wupe
    • Yazan: ardamustafa
      Arkadaşlar selam bugün elime 2 ilaçta ulaştı, toz olarak duruyor şuan karışım yapmadım nerede saklamam gerekli şimdiden sağolun
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar hocalairm iyi forumlar bı sorum olacakti hgh fragment growth hormon gibi uzun vadeli kullanımda etkisini gösteren bı ilacmi 3 ay gibi bir kullanımda sonuç alırmiyiz yağ yakımı açısından...
    • Yazan: KralMarx
      Merhaba uzman arkadaşlara birkaç sorum olacak, 
      bu ürünleri temin ettim ,
      4xFrag Flakon
      2xOxy
      2xStano
      2xClen
      1-8 haftalık küre gün aşırı 100-150 testo eklemeli miyim ?
      2-Destek olarak bitkisel koruyucu ne kullanmam gerekli ?
      3-Aldığım kişi pct gerekli değil dedi fakat test yaptırmadan pek güvenemedim ?
      4-8 hafta sürecek dediği kürde sizce ilaçları hangi aralıkta ne kadar almalıyım ?
      5-Kullandığım suplardan hangilerine devam etmeliyim ? ( bcaa-preworkout-protein tozu-Creatine)
      @otopsicikedi @Askabar
      @rastlantisal
      @metinav
      Başlamadan önce resim ve Hormon test sonuçlarını da ekleyeceğim.
      Herkese teşükkürler şimdiden..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.