Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tunahankrc

10. hafta da rimobolan

Önerilen İletiler

Tunahankrc    12

20 haftalık 500 enantat 400 boldenon küründe 10. Hafta da haftalık 200 mg rimobolan eklesem yanına yakışır mı hocalarım veya rimobolan en az kaç mg kullanılmalıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235
Tr3n, 50 dakika önce yazdı:

Rimabolan değilde dianabol yada turinabol eklesen daha mantıklı olur

Neye göre söylüyorsun bunu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tunahankrc, Bir saat önce yazdı:

20 haftalık 500 enantat 400 boldenon küründe 10. Hafta da haftalık 200 mg rimobolan eklesem yanına yakışır mı hocalarım veya rimobolan en az kaç mg kullanılmalıdır ?

Hayır ekleme gerek yok, en az 600mg, primo söylüyorum arkadaş tecrübe edin supptan farksız bir ilaç, anabolizanlar ile vücut yapacaksan tek gerçek nor19 grupları ne yazık ki.

• Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
galicik, 39 dakika önce yazdı:

Hayır ekleme gerek yok, en az 600mg, primo söylüyorum arkadaş tecrübe edin supptan farksız bir ilaç, anabolizanlar ile vücut yapacaksan tek gerçek nor19 grupları ne yazık ki.

Hedef kas kutlesine ve yağ oranına  göre değişir bence bu.

Ben 1 ampul test 2 ampul rimobolan kullanıyorum hafif bir boost olsun diye. Şimdiye kadar çok memnunum goruntumden.

ancak bölge ve rimo aşağı yukarı aynı şeyler. Bölge daha liver toxic olduğu için ben rimobolandan yanayım her zaman. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    210
Larues, 41 dakika önce yazdı:

Neye göre söylüyorsun bunu?

Internette araştırma yapsan neye dayanarak söylediğimi öğrenmene gerek kalmayacak

Testesteron enantat ve boldenon ne ile kombine edilir araştır Türkçe veya yabancı forumlarda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Tr3n, 4 dakika önce yazdı:

Internette araştırma yapsan neye dayanarak söylediğimi öğrenmene gerek kalmayacak

Testesteron enantat ve boldenon ne ile kombine edilir araştır Türkçe veya yabancı forumlarda

Turinabol ve danbol demişsin. Neyse ok

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
Delice, 43 dakika önce yazdı:

Hedef kas kutlesine ve yağ oranına  göre değişir bence bu.

Ben 1 ampul test 2 ampul rimobolan kullanıyorum hafif bir boost olsun diye. Şimdiye kadar çok memnunum goruntumden.

ancak bölge ve rimo aşağı yukarı aynı şeyler. Bölge daha liver toxic olduğu için ben rimobolandan yanayım her zaman. 

Testo marka ne ve rimabolon eczane mi ?

galicik, Bir saat önce yazdı:

Çok haklısın nor19 ailesi bu işin en iyileri fakat amatör sporcuları benim gibi yani biraz çekindiriyor 

Tr3n, 43 dakika önce yazdı:

Rimabolin eklememde ki amaç ölçü vermesi boldenon ne yazık ki o kadar ölçü vermiyor ben de zor hacim alan bir genetiği sahibim

Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Rimabolan değilde dianabol yada turinabol eklesen daha mantıklı olur

Daha önce danabol kullandın mı kullandıysan hangi markalardan etki aldın söyler misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tunahankrc, Şimdi yazdı:

Rimabolin eklememde ki amaç ölçü vermesi boldenon ne yazık ki o kadar ölçü vermiyor ben de zor hacim alan bir genetiği sahibim

200mg primoyu ben ekleyecem olsam sadece dht türevi olduğu için eklerdim, orijinal masteron bulamadığım için başka bir sebebi olmazdı.

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
galicik, 5 dakika önce yazdı:

200mg primoyu ben ekleyecem olsam sadece dht türevi olduğu için eklerdim, orijinal masteron bulamadığım için başka bir sebebi olmazdı.

Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    335
Tunahankrc, 14 dakika önce yazdı:

Boldenonun vermedi ölçüyü rimodan mı bekliyorsun brom :) 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
janbertozen, 2 dakika önce yazdı:

Boldenonun vermedi ölçüyü rimodan mı bekliyorsun brom :) 

Daha kürün başındayım 40 gün oldu çok acele şeyler beklemiyorum ama şöyle diyim yanlışım olabilir benim bildiğim rimabolon daha çok su tutup hem kas içince hem deri altında ölçü veriyor boldenon da daha diri Adele yapıyor daha az ölçü veriyor ona göre bildiğimde duyduğumda bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    335

Boldenin daha esamesi okunmuyor 12. Haftalar gelmeye başlar. Rimoyla bolde yakın güçte ilaçlar yinede bana kalırsa 400 rimo=300 bolde, ama güç doluluk istiyorsan gideceğin yön deca olucak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    210
Tunahankrc, Bir saat önce yazdı:

Testo marka ne ve rimabolon eczane mi ?

Çok haklısın nor19 ailesi bu işin en iyileri fakat amatör sporcuları benim gibi yani biraz çekindiriyor 

Daha önce danabol kullandın mı kullandıysan hangi markalardan etki aldın söyler misin

Meditech dianabolunu kullanmiştim en verimli geçen marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Testosteron aburahim alıyorum Burak hocadan direkt. Rimobolan elbet eczane. Bir ecza deposuyla anlaştım direkt 50-60 ampul olarak alıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Bir dünya ilaç kullansan da istediğin ölçüyü alamayabilirsin burda bir çok faktör mevcut sadece ilaçlara odaklanmadan temel şeyleri gözden geçirmeni öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    379
Delice, 8 dakika önce yazdı:

Testosteron aburahim alıyorum Burak hocadan direkt. Rimobolan elbet eczane. Bir ecza deposuyla anlaştım direkt 50-60 ampul olarak alıyorum.

Benim eczacı arkadaşım o kadar çıkartamıyor şu an ilaçlar sakat olmasın dikkat 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Tunahankrc, 4 saat önce yazdı:

Rimo güzel ilaç, bu işe 2015 öncesinde başlıyanların çoğusu en az bir defa rimo kürü yapmıştır

piyasa erişimim yokken susta rimo ile kür yapardık, ilk kürümde 6 haftaydı 100 rimo 250 susta gittim beni evrim boyuta soktu 2014 te,,, sonraki aylarda yine rimo susta devam ettim dozaj ve hafta yükselterek

rimo hiçbir zaman beni üzmedi 2014 beri kullanıyorum muazzam bir ürün ama şunu söyliyebilriim 2. 3. Kür olarak kullanıcaksan en az alıcağın dozaj 300,,400 mg olmalı ki kütle koyasın,, boldenon yanına rimo eklemen bence çok gereksiz parana yazık 

Sana tavsiyem boldenon ile gidebildiğin kafar git maddiyat ve sağlık durumun el veriyorsa 20 hafta 30 hafta devam et

ilerde nor19 a geçtiğin zaman deca ile bulk yaparsın trenle define olursun, bu iki İlacın arasına rimo eklersin çünkü çok farklı ilaç grubu decanın antisi olarak düşün

12, 15 haftalık rimo kürü için aylarca ilaç topluyoruz, ve çok maliyetli, çok zahmetli, haftalık 400 mg rimo 500 mg testo için toplam 6 cc ilaç alıyorsun şahsen bana ağır geliyor öksürük yapıyor,, haftada 3 enjeksiyon yapmak zorunda kalıyorum kevgire dönüyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
Ironmann, 40 dakika önce yazdı:

Benim eczacı arkadaşım o kadar çıkartamıyor şu an ilaçlar sakat olmasın dikkat 

Herhangi bir problem yok :) bizim depocu farklı illerden de topluyor getiriyor. Eczacı değil yani.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
Tr3n, 18 saat önce yazdı:

Meditech dianabolunu kullanmiştim en verimli geçen marka

kürün ortasında dianabol kullanılmaz. dianabol kullanım amacı kickstart yapmaktır lütfen kimseyi emin olmadığınız bilgilerle yönlendirmeyiniz. Ayrıca dianabol kullanımı bırakınca tuttuğu bütün suyu atan karaciğeri gereksiz yoran bir ilaçtır tavsiye etmem.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Valhallaxd, 55 dakika önce yazdı:

kürün ortasında dianabol kullanılmaz. dianabol kullanım amacı kickstart yapmaktır lütfen kimseyi emin olmadığınız bilgilerle yönlendirmeyiniz. Ayrıca dianabol kullanımı bırakınca tuttuğu bütün suyu atan karaciğeri gereksiz yoran bir ilaçtır tavsiye etmem.

Genelde kickstart amaçlı kullanılıyor diye sadece bu şekilde kullanılabilir demek yanlış olur hocam. Şahsen ben su tuttuğu için belirli kiloların üstüne çıkmak amaçlı kullanıyorum ki gayet te etkili diyebiliriz. Evet su topluyorsun ve bu su gidiyor sonrasında fakat o kiloları görmüş oluyorsun. Nefes alışın, kalp atışın vs. kısa süre de olsa alışıyorsun ona ve kendimde gözlemlediğim sulu bile belirli kilolara bi kere çıktıktan sonra tekrar o rakamlara ulaşmak daha rahat oluyor. Kür ortasında, sonunda istediğin yerde kullanılır kısacası. Kilo alamıyorsam tıkandıysam patlatırım 20-30 gün miss.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    210
Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

Neden kullanılmasın, ben kullanırım. Ertesi gün hapı değil bu (Kürünü kesmeyecekse) kürüne ekleyerek maksimum 5 hafta kullanabilir. Zamanı varsa Kürünü dianabolla bitirebilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
janbertozen, 21 saat önce yazdı:

Boldenin daha esamesi okunmuyor 12. Haftalar gelmeye başlar. Rimoyla bolde yakın güçte ilaçlar yinede bana kalırsa 400 rimo=300 bolde, ama güç doluluk istiyorsan gideceğin yön deca olucak 

Tam olarak kaçıncı haftada kendini göstermeye başlar acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.