Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

urcikodi

Niye herkes ilaç kullanmaya başladı ?

Önerilen İletiler

urcikodi    32

Cidden merak ediyorum neden kullanmaya başladı herkes . bu zevk için yapılacak birey değil ki hedefin vardır yarışma hazırlığın vardır yada mesleğin budur iyi gözükmek zorundasındır yada testo düşük seviyededir tedavi amaçlı kullanırsın yada tendon yaralanman vardır yine tedavi amaçlı kullanırsın . benim antrenörlükte 10. yılım daha 2 senedir kür yapıyorum çünkü gördüm ki üye ilk başta dış görüşüne aldanıp ondan sonra senle konuşuyor bilgi alıyor.

İstediğin kadar bilgili ol ilk başta dış görünüşüne bakıyor bu yüzden mesleğim gereği kullanıyorum ama mesleğim bu olmasa hayatta kullanmam neden sağlığımı sıkıntıya sokayım ki . zevk meselesi diyenler olabilir. dostum tabi ki de tercih senin ama Prof. sporcu değilsen yarışma hedefin yoksa tedavi amaçlı değilse neden ? 5-10 sene iyi gözüküp hayatından çaldığın yıllarına değecek mi . hepiniz eninde sonunda bırakacaksınız bu sporu ve fizik olarak düşüşe geçeceksiniz. 

Para için antrenörüm diye yapmak zorundayım tek ekmek teknem bu . ama dediğim gibi mesleğim bu olmasa gram uğramam . beslenmesi + ilacı + tedavileri hepsi ayrı maddiyat . sağlık konusundaki kısımlara girmiyorum bile. bence amatör arkadaşların defalarca düşünmesi gereken bi konu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam uyuşturucu bağımlılığı gibi düşün insanlar sağlığını o kadar düşünse onca şey var onları yapmaz. Çok ileri seviye kürler yapılmadığı ve bilinçli ve işin ehli antrenör ile yola çıkarsa çok başı ağrımaz. Artık ulaşabilirlik çok kolay herkes ilaç satıyor ve 20li yaşların başındaki genç arkadaşlar çok çabuk kandırılıyor ben 27 yaşındayken cesaret edip yapabildim ondada hep bir korku içinde ilerleyerek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Sporu herkes bırakacak diye bişey yok. Ne kadar hayatının merkezine koyup sarılırsan ve hırsına yenilip dikkat etmezsen o kadar düşersin. Onun dışında dediklerinde haklısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34

Dostum genetik potansiyelini merak ediyorsan girebilirsin yarışmaya girsen de eline bir şey geçmiyor sağlığın yerine gelmiyor birinci ikinci üçüncü olamadıktan sonra da yarışmanın ne anlamı var yani insanlara şu yönden katılıyorum hiçbir bilgiye sahip olmayıp kulaktan duyma bilgilerle vücuduna ilaç sokup doğal döngüsünü bozan insanlar  var bunların kullanması çok tehlikeli onun dışında testesteron bu sporun %99'u dur ayrıca vücuduna anabolik soktuğun zaman kürde olduğun için, o ilacın vermiş olduğu psikolojik etkiyle antremanların daha verimli kaliteli geçiyor çünkü dışarıdan bir hormon sokuyorsun vücuduna  onun vermiş olduğu motivasyonla daha güzel ant yapıyorsun çünkü antremanın hakkını almış oluyorsun ilacın verdiği kütleyle. Bunu şey gibi düşün antremandan önce kafein shot atıyorsun çok iyi enerji geliyor antremans odaklanmanı sağlıyor ve daha iyi ant geçiriyorsun psikolojik ama onu bırakınca antremanın çok boş geçiyor. İlaçlar da böyle hiç bir etkisi olmasa bile psikolojik antremanların daha kaliteli geçmesini sağlatıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Sahineffect, 21 dakika önce yazdı:

Dostum genetik potansiyelini merak ediyorsan girebilirsin yarışmaya girsen de eline bir şey geçmiyor sağlığın yerine gelmiyor birinci ikinci üçüncü olamadıktan sonra da yarışmanın ne anlamı var yani insanlara şu yönden katılıyorum hiçbir bilgiye sahip olmayıp kulaktan duyma bilgilerle vücuduna ilaç sokup doğal döngüsünü bozan insanlar  var bunların kullanması çok tehlikeli onun dışında testesteron bu sporun %99'u dur ayrıca vücuduna anabolik soktuğun zaman kürde olduğun için, o ilacın vermiş olduğu psikolojik etkiyle antremanların daha verimli kaliteli geçiyor çünkü dışarıdan bir hormon sokuyorsun vücuduna  onun vermiş olduğu motivasyonla daha güzel ant yapıyorsun çünkü antremanın hakkını almış oluyorsun ilacın verdiği kütleyle. Bunu şey gibi düşün antremandan önce kafein shot atıyorsun çok iyi enerji geliyor antremans odaklanmanı sağlıyor ve daha iyi ant geçiriyorsun psikolojik ama onu bırakınca antremanın çok boş geçiyor. İlaçlar da böyle hiç bir etkisi olmasa bile psikolojik antremanların daha kaliteli geçmesini sağlatıyor.

Testosteronu artık iş adamları ve hayat kalitesini arttırmak isteyen üst kesimler de kullanıyor. Psikolojiyi iyileştirip zihin açtığı bir gerçek ama bırakınca bir o kadar da çöküş:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Adam ileriyi görürüm diye kullanmak istiyor yarışma hayalleri vardır boş yere kullanmıyordur millet sakız değil saçma bir konu 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
Larues, 25 dakika önce yazdı:

Testosteronu artık iş adamları ve hayat kalitesini arttırmak isteyen üst kesimler de kullanıyor. Psikolojiyi iyileştirip zihin açtığı bir gerçek ama bırakınca bir o kadar da çöküş:)

Sosyal medya çok etkiledi stereoid piyasasını. Bilinçli kullanmayı bilen ve kür bitince ne yapmasını bilen biri elbette kullansın kullanabilir. Olaya yarışma felan girmesine gerek yok yurt dışında insanlar supp niyetine ilaç kullanıyor hayvan gibi. Hiç birine de sorulmuyor yarışmaya hazırlanmıyorsan küre girme diye.

• Beğen 8
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Şu yarışma hedefi muhabbeti çok saçma. Ordan ilerleyen bir elin parmağını geçmez. Sebeplerine gelirsek en başta abartılan yan etkilerinin olmaması(psikolojik olanlar ağır ama geçici), ülkenin büyük bölümünün testesteron seviyesinin düşük olması, ybenim de içinde bulunduğum çok büyük bölümünün kilo problemi ve kötü genetiği,spora geç başlamak, yerinde saymak vs vs. Yurtdışına bakarak kullanım az bile. Önemli olan öncelikle iyi bir bütçeyle uygun uaşta gerekirse profesyonel destek alarak yapmak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
Mhmt38, 1 dakika önce yazdı:

Şu yarışma hedefi muhabbeti çok saçma. Ordan ilerleyen bir elin parmağını geçmez. Sebeplerine gelirsek en başta abartılan yan etkilerinin olmaması(psikolojik olanlar ağır ama geçici), ülkenin büyük bölümünün testesteron seviyesinin düşük olması, ybenim de içinde bulunduğum çok büyük bölümünün kilo problemi ve kötü genetiği,spora geç başlamak, yerinde saymak vs vs. Yurtdışına bakarak kullanım az bile. Önemli olan öncelikle iyi bir bütçeyle uygun uaşta gerekirse profesyonel destek alarak yapmak. 

Aynen öyle hocam amaç yarışmaya girip cut halini merak etmekse kuru halini  yarışmaya girmeden de yaparsın zaten tren ace girersin 8 hafta güzel bir beslenmeyle al sana sonuç. Yarışma olayı bir kere ülkede değersiz saçma.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Yarış olayı tamamen ney biliyor musunuz, çevre kasıp sözde ptlik satmak o yaptığın zengin çevresinde yolu bulmak. Bından fazlası değil hiç bi getirisi yok. Tamamen işkence diyebilirim hele son haftalarda su kesiyorsun üzerine aylarca trenbollnın getirdiği sinir stres ile aç kalıyosun karşılığı yok bile:)

Mhmt38, 42 dakika önce yazdı:

Eminim ki bir çoğumuzda testo yanında  genetik olarak gh de düşüktür 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Adam ileriyi görürüm diye kullanmak istiyor yarışma hayalleri vardır boş yere kullanmıyordur millet sakız değil saçma bir konu 

sen hiç etrafına bakıyor musun 18 yaş altı çocuklar bile kullanmaya başladı SAKIZ gibi. bunlar neticesinde bir ilaç. herkes istediği gibi kullanabilir ben niye ama sorusunun peşindeyim keyifse keyif onların sağlığı sonuçta sadece gereksiz anlamında söylüyorum. işin bu mu kardeşim kullan eyvallah. tedaviye mi ihtiyacın var kardeşim kullan eyvallah.

Hayallerin mi var kullan eyvallah onun dışında dur bi kullanayım nolcak diye merak etmek uyuşturucu kullanmakla ona başlamak aynı şey. bilinçli kullanan da yok sorun orda ben insanlara acıdığım için yazdım yarısı sorun yaşıyo bilinçsiz kullanıp çoluk çocuk kullanıyo artık gelişip çevre yapmak tanınmak için sağlıklarını bozup riske atıyolar. kim naparsa yapsın tabi sadece söylemek istedim 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
urcikodi, Bir saat önce yazdı:

sen hiç etrafına bakıyor musun 18 yaş altı çocuklar bile kullanmaya başladı SAKIZ gibi. bunlar neticesinde bir ilaç. herkes istediği gibi kullanabilir ben niye ama sorusunun peşindeyim keyifse keyif onların sağlığı sonuçta sadece gereksiz anlamında söylüyorum. işin bu mu kardeşim kullan eyvallah. tedaviye mi ihtiyacın var kardeşim kullan eyvallah.

Hayallerin mi var kullan eyvallah onun dışında dur bi kullanayım nolcak diye merak etmek uyuşturucu kullanmakla ona başlamak aynı şey. bilinçli kullanan da yok sorun orda ben insanlara acıdığım için yazdım yarısı sorun yaşıyo bilinçsiz kullanıp çoluk çocuk kullanıyo artık gelişip çevre yapmak tanınmak için sağlıklarını bozup riske atıyolar. kim naparsa yapsın tabi sadece söylemek istedim 

*Yarışmaya girmiceksen küre girme, doğal döngünü bozacaksın vücuduna anabolik sokma* gibi sorular o kadar klişe oldu ki artık komik geliyor. Dediğimiz gibi bilinçli kullanmayı bilen herkes kullansın kimsenin sağlığına karışacak değiliz sadece tavsiye verebiliriz örnek sustanon yerine testosteron enanth gir gibi...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece steroid de değil sigara , alkol , uyuşturucu , kırmızı reçeteli ilaçlar dahil her şeyde kullanım yaşı düştü ve kullanıcı sayısı arttı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
Anayurt Oteli, 12 dakika önce yazdı:

Sadece steroid de değil sigara , alkol , uyuşturucu , kırmızı reçeteli ilaçlar dahil her şeyde kullanım yaşı düştü ve kullanıcı sayısı arttı.

Sigara kullanılmasını da geçtim 16-17 yaşında esrar kullananlar bile var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Bencede sosyal medyanın etkisi sosyal medyada tren espirileri filan milletede bu iş daha basit ve karlı gelmeye başladı e tabi tüccarda çok olunca ;))) 

Ben ikincil olarakta supplementlerin etki ettiğini düşünüyorum şu supplementlerin önünü açsalar yurt dışındaki gibi üst düzey ürünler yasal ve uygun hale gelse millet belki daha geç bu işe yönelecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

herkes buna karşı 18 yaş altı ve sağlık sorunları olanlar kullanmamalı. Benim demek istediğim yok yarışma yapmayacaksan kullanma, yok antrenör değilsen kullanma, yok para kazanmıyorsan bu işten kullanma, bana bunlar bana saçma geliyor. çevremdede  söyleyenler oldu sen profesyonelmisin de Steroid kullanıyorsun yok. hiç kimse yarışmak zorunda değil. iyi bir fizik isteyen kullanmalı, naturelsen bir yere kadar ilerliyorsun, bunu herkes biliyor. Boşa kimse kürek sallamaz kazanımlar olacak. Biryerden başlamak gerek

urcikodi, 13 saat önce yazdı:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Tr3n, 35 dakika önce yazdı:

herkes buna karşı 18 yaş altı ve sağlık sorunları olanlar kullanmamalı. Benim demek istediğim yok yarışma yapmayacaksan kullanma, yok antrenör değilsen kullanma, yok para kazanmıyorsan bu işten kullanma, bana bunlar bana saçma geliyor. çevremdede  söyleyenler oldu sen profesyonelmisin de Steroid kullanıyorsun yok. hiç kimse yarışmak zorunda değil. iyi bir fizik isteyen kullanmalı, naturelsen bir yere kadar ilerliyorsun, bunu herkes biliyor. Boşa kimse kürek sallamaz kazanımlar olacak. Biryerden başlamak gerek

İstediğin kadar kullan, igf insülin gh eklemediğin sürece aynı yerde kürek sallamakta devam edersin😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Larues, Bir saat önce yazdı:

İstediğin kadar kullan, igf insülin gh eklemediğin sürece aynı yerde kürek sallamakta devam edersin😂

Niye testo yanına anabolizan koyan biri gelişemezmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
aybo59, 48 dakika önce yazdı:

Saydığım peptidlerin yanında 5sde1 gelişirsin sadece aas den ibaret değil bu iş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Evet abi kullanma doğru, gelişimin bitiyor 22-23 lerde, bu yaşlarda akademik hayattan iş hayatına atıldığın hayat düzeni kurduğun, kendi paranı kazandığın yaşlar, bu dönemlerin altından kalk bir önce, evleneceksen evlen, kariyerini yap kendini bir yere getir öncelikle, düzenini kur, zamanını yönetmeyi öğren, sosyallik ve spor dengesini kurmayı öğren. Zaten testo aktif spor yapan insanların yüksek, bırak bir düşsün gel 30 yaşına yıllarını bu spora vermiş ol dirsek çürütmüş ol, düzenin oturmuş ekonomik olarak rahatlamış ol, hebele hübele bir yerden başlamak lazım oturup instada reels izleyip youtube da bu işten para kazanan adamların videolarını izleyip, sizi fiş fişlemelerine kanıyorsun hayır bir yerden başlamak lazım falan değil, çoğunuzun yaşı küçük, tüm hareketlerinizi bile libidosal sergiliyorsunuz bu ilacı kullananların %90 ı vitrin içi kullanıyor, bu sporu sevdiği için falan değil.. 

Larues, 2 saat önce yazdı:

Ya da vural gibi elit genetik olacaksın ki çook çook düşük ihtimal, gh insülin bu sporu, podyumu podyum yapan ilaçlar zaten.

• Beğen 2
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Larues, 18 saat önce yazdı:

Yarış olayı tamamen ney biliyor musunuz, çevre kasıp sözde ptlik satmak o yaptığın zengin çevresinde yolu bulmak. Bından fazlası değil hiç bi getirisi yok. Tamamen işkence diyebilirim hele son haftalarda su kesiyorsun üzerine aylarca trenbollnın getirdiği sinir stres ile aç kalıyosun karşılığı yok bile:)

Eminim ki bir çoğumuzda testo yanında  genetik olarak gh de düşüktür 

Aslında benim testo sıkıntım yok gh bilmiyorum ama bende de e2 yok gibiydi ve kamburluk vardı maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337
aybo59, 2 saat önce yazdı:

Gelişir tabi brom ama burda bahsedilen gerçekten kütleli olmak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Benim mahalle salonunda bile ortaklardan biri ilaç ticareti yapıyor. Ve sizin ona gidip sormanıza gerek yok, o gelip size kür teklifinde bulunuyor ve hiç zararı olmaz pct yapmadan devam edersin diyor. Önerdiği kur klasik test-bolde-danabol bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.