Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

i_clint

Tahlil sonuçlarım pct yardım

Önerilen İletiler

i_clint    1

Merhabalar 8 haftalık kürümü omuzumu sakatladığım için geçen hafta çarşamba günü son enjeksiyonu yaparak bitirdim.

1-8 hafta testesteron pripionat                        pzt-çrş-cuma 1ml

1-8 hafta masteron (drastonolone pripionate)   pzt-çrş-cuma 1ml

1-4 hafta oxandralon                                     her gün 3 tablet

4-8 hafta winstrol                                          her gün 4 tablet

kürden önce göğüslerimde ağrı ve sol ve sağ meme altında küçük sertlik vardı. kür öncesi testten sonra yarım- yarım dostinex kullandım. Kür içinde vitaminleri ve arimidexi düzenli kullandım şuan testislerde küçülme var biraz ve sol meme altındaki sertlik yok denecek kadar küçüldü ama sağ meme altındaki ise kürün başında biraz daha büyüdü ve öyle kaldı şuan bastırdığımda hafif bir ağrı oluyor sadece. Nasıl bir pct uygulamam gerekiyor şimdiden teşekkürler

kür öncesi testim : 

6478cb35ed5a1_22_03.2023krncesi.jpg.747371666d43aa29f4e66f39e9835a9d.jpg

kür içi 3. hafta testim : 

6478d517a020c_28_04.2023krii.thumb.jpg.cf5cab62db61b018d2b63a9cd74c97c1.jpg

kürden 1 hafta sonraki test:

6478d548ee6e3_01_06.2023krsonras.thumb.jpg.444cf184f036f9756dd4a04b0588b745.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
i_clint, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar 8 haftalık kürümü omuzumu sakatladığım için geçen hafta çarşamba günü son enjeksiyonu yaparak bitirdim.

1-8 hafta testesteron pripionat                        pzt-çrş-cuma 1ml

1-8 hafta masteron (drastonolone pripionate)   pzt-çrş-cuma 1ml

1-4 hafta oxandralon                                     her gün 3 tablet

4-8 hafta winstrol                                          her gün 4 tablet

Ağır bir kür yapmamışsın, Memedeki hassasiyet için tamoksifen kullanman daha iyi olurdu,,

dostinex ve arimidex aldığın için değerlerin düşük fakat prolaktin kür öncesinde yüksekmiş, bunun nedenini araştır,, yada test vermeden en az 2,3 gün boşalmaman gerekiyordu, bu şekilde yapmadıysan belkide bu yüzden prolaktin yüksek çıkmış olabilir 

4 yada 5 hafta kadar klomen ve tamoksifen kullanarak pct yapabilirsin,, zaten alman gereken diğer koruyucuları biliyorsundur karaciğer ve böbrek için, ki zaten Alt çok yüksek çıkmamış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
i_clint    1
mcanmeco, 53 dakika önce yazdı:

Ağır bir kür yapmamışsın, Memedeki hassasiyet için tamoksifen kullanman daha iyi olurdu,,

dostinex ve arimidex aldığın için değerlerin düşük fakat prolaktin kür öncesinde yüksekmiş, bunun nedenini araştır,, yada test vermeden en az 2,3 gün boşalmaman gerekiyordu, bu şekilde yapmadıysan belkide bu yüzden prolaktin yüksek çıkmış olabilir 

4 yada 5 hafta kadar klomen ve tamoksifen kullanarak pct yapabilirsin,, zaten alman gereken diğer koruyucuları biliyorsundur karaciğer ve böbrek için, ki zaten Alt çok yüksek çıkmamış

geçen yaz ilk kürüm testosteron ve rimabolon kürü yapmıştım kür sonrası 1 ay sonra testte progestron dışında bir sıkıntı yoktu pct yapmamıştım hiçbir sıkıntım yoktu. sonrasında 4 ay boyunca çok düzensiz bir hayatım oldu tekrar toparlanmak istediğim evrede de göğsümde ağrı hissedince kür öncesi testi yaptırdım orda prolaktin yüksek çıktı . dostinexi yarım yarım 3-4 gün arayla 1 tablet kullandım sadece kürden önce. sonrasında da yukarda attığım küre girdim

6478df77d31c8_24_11.2022krsonras.thumb.jpg.31fd820c8995934cb3da4fad39451dbb.jpg

testislerde küçülmem için ovitrella kullanmama gerek yok mu ?  klomen , ve tamoksifeni hangi dozajlarda ve aralıklarla kullanmam gerekliyor ovitrella kullanacaksam eğer kullanımdan ne kadar sonra tamoksifen ve klomen kullanmam gerekiyor? @mcanmeco, @metinav, @SPECTRE

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
i_clint, 57 dakika önce yazdı:

geçen yaz ilk kürüm testosteron ve rimabolon kürü yapmıştım kür sonrası 1 ay sonra testte progestron dışında bir sıkıntı yoktu pct yapmamıştım hiçbir sıkıntım yoktu. sonrasında 4 ay boyunca çok düzensiz bir hayatım oldu tekrar toparlanmak istediğim evrede de göğsümde ağrı hissedince kür öncesi testi yaptırdım orda prolaktin yüksek çıktı . dostinexi yarım yarım 3-4 gün arayla 1 tablet kullandım sadece kürden önce. sonrasında da yukarda attığım küre girdim

6478df77d31c8_24_11.2022krsonras.thumb.jpg.31fd820c8995934cb3da4fad39451dbb.jpg

testislerde küçülmem için ovitrella kullanmama gerek yok mu ?  klomen , ve tamoksifeni hangi dozajlarda ve aralıklarla kullanmam gerekliyor ovitrella kullanacaksam eğer kullanımdan ne kadar sonra tamoksifen ve klomen kullanmam gerekiyor? @mcanmeco, @metinav, @SPECTRE

Testis bölümünü okumadım,, 1 ovitrelle tam doz al 5 gün sonrada tabletlere başlarsın , ilk 1 hafta günde tablet klomen be tamoksifen,, sonraki 4 hafta 1 er tablet klomen ve tamoksifen alabilirsin 

Benim önerim böyle, diğer hocaların yorumlarını da bekliyebilirsin  musait oldukları zaman yorum yaparlar 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Metin abi daha iyi bilir tabi ben klomeni biraz yüklemeli gidiyorum ilk hafta 100 her gün 2.hafta 50 3.hafta 25 4.hafta 25 tamoxifen 2 haftadan fazla kullanamıyorum ben bende yan etki çok yapıyor onuda 2 hafta her gün 1 tablet şeklinde yapıyorum.Oviti tek seferde vurabilirsin diğer hcglere göre daha hafif olduğundan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.