Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Buraknarin

Bulk kürü hakkında bir kaç aklıma takılan şey

Önerilen İletiler

Buraknarin    3

İlk spor başlama yaşım 17 yaklaşık 6-7 ay spor yaptıktan sonra ilk kür 8 haftalık 18 yaşımda spor salonu hocamın önerisi ile kendinin sattığı ilaçları alıp yapmıştık. ( Efsane patlamıştı vücut ilaçlar aklıma gelmiyor bile ) 

Yaş 27 Boy 1.76 Kilo 75 şu an devamlı spor geçmişim 2.5 yıl depremden dolayı 4 ay gidemedim şu an tam 1 aydır gidiyorum.

Spor geçmişim hep çok fazla ara vererek olmuştur.

Vücuduma anabolik türevi olarak 2-3 yıldır hiç bir şey girmiyor. 

Şimdi konuya geleyim üstadlarımın bilgilerine ihtiyacım var.

Formda çok fazla Bulk kürü konusu okudum ama sonlarına doğru hep konu sapmış o yüzden aklımdaki soruları sorma gereği duydum.

Elimde 24 haftalık Bulk kürü malzemesi var bolde, testo, dianabol var.

En verimli şekilde nasıl plan yapmalıyım hafta da kaç enjeksiyon yapmalıyım ve her enjeksiyon kaç mg olmalıdır.

** En önemli konu 12 ay boyunca anabolik türevi kullanan insanlar nasıl formda kalabiliyorlar**

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Buraknarin, 54 dakika önce yazdı:

İlk spor başlama yaşım 17 yaklaşık 6-7 ay spor yaptıktan sonra ilk kür 8 haftalık 18 yaşımda spor salonu hocamın önerisi ile kendinin sattığı ilaçları alıp yapmıştık. ( Efsane patlamıştı vücut ilaçlar aklıma gelmiyor bile ) 

Yaş 27 Boy 1.76 Kilo 75 şu an devamlı spor geçmişim 2.5 yıl depremden dolayı 4 ay gidemedim şu an tam 1 aydır gidiyorum.

Güncel kan testi ve form paylaşır mısın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buraknarin    3

Kan testi yaptırmadım yakın zamanda onları da yaptıracağım cuma günü hangilerini yaptırmam yeterli olur çok detaya girmeden ekonomik şekilde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buraknarin    3

büyük ihtimal öyle yaptıracağım. hangi testleri yaptırmam sağlıklı olur

ÜRÜNLER GÜNCEL
Elimdeki ürünler 5x 250ml testo enant 5x 250ml bolde 1x dianabol 1x deca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337

markaları neler ürünlerin ne kadara aldın hocam ?     test olarak da Lh,fsh,e2,prolaktin,total test ,serbest test,t3,t4,hdl,ldl,kreatinin,progestron,hemogram,alt,ast,üre yeterli olcaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buraknarin    3

ürünleri depremden çok önce almıştım deprem olunca bu bölgede spora ara verdim. ürünler çok iyi oldugunu düşünmüyorum myoblastan almıştım fiyat aklıma gelmiyor inan ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buraknarin    3
janbertozen, Şimdi yazdı:

hocam vallaha patlak diye biliyorum ürünler umarım doludur

Bende aldıktan sonra formda gördüm maalesef öyleymiş. My güvenerek aldık umarım pişman olmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Buraknarin, 31.05.2023 - 22:05 yazdı:

Spor geçmişim hep çok fazla ara vererek olmuştur.

Vücuduma anabolik türevi olarak 2-3 yıldır hiç bir şey girmiyor. 

Şimdi konuya geleyim üstadlarımın bilgilerine ihtiyacım var.

Formda çok fazla Bulk kürü konusu okudum ama sonlarına doğru hep konu sapmış o yüzden aklımdaki soruları sorma gereği duydum.

Elimde 24 haftalık Bulk kürü malzemesi var bolde, testo, dianabol var.

En verimli şekilde nasıl plan yapmalıyım hafta da kaç enjeksiyon yapmalıyım ve her enjeksiyon kaç mg olmalıdır.

** En önemli konu 12 ay boyunca anabolik türevi kullanan insanlar nasıl formda kalabiliyorlar**

Elimizdeki malzemeler testo, bolde, dianabol.
Testo muhtemelen uzun ester elindeki 24 hafta, haftada pazartesi-perşembe 2 enjeksiyon toplam 500mg testo kullanılacak.
Bolde 24 hafta, haftada pazartesi-perşembe 2 enjeksiyon toplam 400mg bolde kullanılacak.
Dianabol 4 hafta, güne yayarak 3 kez 20 mg toplam 60mg kullanılacak. Testo vücuda girene kadar verimi arttırmak için hızlı başlangıç(kick start) için kullanabilirsin daha fazlasını organ sağlığın için önermem, tablet steroidler organlara yan etki bakımından enjeksiyonlara göre çok daha fazla yük bindirir.

Son soruna gelirsek 12 ay boyunca anabolik türevi kullanıp formda kalan insanlar kan testlerine göre hareket edip belirli dönemlerde dozajı düşürüp(ona rağmen düzelmesse pct yapıp) kan testi düzeldikten sonra tekrar dozajı yükselterek formda kalıyorlar. Ama tabi ki her şey ilaç değil, yıl boyu yığınla ilaç kullanıp forma giremeyen insanlar da var. En önemliden önemsize genetik faktörler, disiplin, doğru antreman bilgisi ve beslenmeyle birlikte ilaçlar anlam kazanır. Doğal olarak bunlara sahip değilsen hiç bir verim alamayacaksın.

tarihinde gokhanacan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buraknarin    3
gokhanacan, 12 saat önce yazdı:

Elimizdeki malzemeler testo, bolde, dianabol.
Testo muhtemelen uzun ester elindeki 24 hafta, haftada pazartesi-perşembe 2 enjeksiyon toplam 500mg testo kullanılacak.
Bolde 24 hafta, haftada pazartesi-perşembe 2 enjeksiyon toplam 400mg bolde kullanılacak.
Dianabol 4 hafta, güne yayarak 3 kez 20 mg toplam 60mg kullanılacak. Testo vücuda girene kadar verimi arttırmak için hızlı başlangıç(kick start) için kullanabilirsin daha fazlasını organ sağlığın için önermem, tablet steroidler organlara yan etki bakımından enjeksiyonlara göre çok daha fazla yük bindirir.

Son soruna gelirsek 12 ay boyunca anabolik türevi kullanıp formda kalan insanlar kan testlerine göre hareket edip belirli dönemlerde dozajı düşürüp(ona rağmen düzelmesse pct yapıp) kan testi düzeldikten sonra tekrar dozajı yükselterek formda kalıyorlar. Ama tabi ki her şey ilaç değil, yıl boyu yığınla ilaç kullanıp forma giremeyen insanlar da var. En önemliden önemsize genetik faktörler, disiplin, doğru antreman bilgisi ve beslenmeyle birlikte ilaçlar anlam kazanır. Doğal olarak bunlara sahip değilsen hiç bir verim alamayacaksın.

Kalemine sağlık hocam çok teşekkür ederim. Bende böyle düşünüyordum araştırmalarım sonucu buna karar verdim peki 24 hafta böyle devam mi edeyim 10. haftada falan doz arttırmaya gerek var mi sence?

Beslenme gerçekten bu işin en büyük kısmı bana göre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Buraknarin, 9 dakika önce yazdı:

Kalemine sağlık hocam çok teşekkür ederim. Bende böyle düşünüyordum araştırmalarım sonucu buna karar verdim peki 24 hafta böyle devam mi edeyim 10. haftada falan doz arttırmaya gerek var mi sence?

Beslenme gerçekten bu işin en büyük kısmı bana göre

Düzenli olarak ilaç kullanmamışsın dozajı arttırmak alacağın verimi değiştirmez üstüne sağlığını daha fazla riske atmış olursun. Yurt dışındaki ilaçlar çok iyi çalıştığından yabancı forumlarda bu dediğim dozajların yarısını kullanarak çok iyi vücutlar elde edip paylaşan insanlar var.Bu dozajların gayet yerinde olduğunu düşünüyorum, hızlı gelen hızlı gider vücut geliştirmenin 1. kuralı istikrar ve sürekliliktir, adele olgunluğu bu şekilde sağlanır. Plan 24 hafta bu şekilde devam etmek fakat daha erken de bitebilir, burda düzenli yapacağın kan testleri ve yaşayacağın yan etkiler önemli. İşler rayından çıkarsa ve plan bu diye üstüne gitmeye devam edersen kalıcı zararlar alabilirsin.

tarihinde gokhanacan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buraknarin    3

tamamdır hocam teşekkür ederim pazartesi ilk testleri alıp sonra start yapacagım test sonuclarını ve şu anki formumu atarım pazartesi veya sonuclar ne zaman çıkarsa

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337

Neu ve lym değerlerini bilmiyorum(muhtemeln birşey değildir) onun dışında okey gözüküyor vücudun belşiki östrojenik arimidex al küre girmeden lazım olcak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buraknarin    3

10Güncel formumu da atayım antreman sonrası 4 gün önce çektim.

6511B5A5-AAC1-4999-B279-99B48032DF84.thumb.jpeg.188bcf9d5e1dbd6da9461206ee836cb3.jpeg

janbertozen, 44 dakika önce yazdı:

Neu ve lym değerlerini bilmiyorum(muhtemeln birşey değildir) onun dışında okey gözüküyor vücudun belşiki östrojenik arimidex al küre girmeden lazım olcak

(vücudun belşiki östrojenik) anlamadım bunu arimidex jinekomasti önlemek için miydi reis 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337

yani kürde muhtemelen e2 değerin çok artacak bunu düşürmek için arimidex alabilrisin tamoksifen de kullanabilirsin jino için göğüs ucun kaşınınca geçene kadar 1 tane atarsın günlük 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Buraknarin, 5 saat önce yazdı:

IMG_1898.thumb.jpeg.bc0aca1774fa5c213f3d4901fda951b0.jpeg

@galicik @gokhanacan @janbertozen

Kan tahlil sonuçlarım çıktı enteresan bi durum var mi reisler start verebilir miyiz önerileriniz, tavsiyeleriniz çok önemli benim için 

IMG_1899.jpeg

En önemli değerlerin referansta değerler küre başlamak için ideal maşallah turp gibisin. Küre bu değerler ile başlayabilirsin.
Referans dışı çıkan değerler için ise;
Ürik asit için su tüketimini arttırırsan sorun çözülür.
Hemogramda çıkan değerler ise vücudunda enfeksiyon olabileceğine işaret ediyor çünkü referans dışı olan tüm değerler enfeksiyonla alakalı, yakın zamanda hasta oldun mu veya yaralandın mı? Eğer bunlar olmadıysa kötü beslenme düzeni ve vitamin yetersizliğinden de kaynaklanabilir bunları da düzene oturtmaya çalış. İnşallah istediğin verimi alırsın 1.5 ayda bir düzenli kan testini ihmal etme :) 

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buraknarin    3
gokhanacan, 9 saat önce yazdı:

En önemli değerlerin referansta değerler küre başlamak için ideal maşallah turp gibisin. Küre bu değerler ile başlayabilirsin.
Referans dışı çıkan değerler için ise;
Ürik asit için su tüketimini arttırırsan sorun çözülür.
Hemogramda çıkan değerler ise vücudunda enfeksiyon olabileceğine işaret ediyor çünkü referans dışı olan tüm değerler enfeksiyonla alakalı, yakın zamanda hasta oldun mu veya yaralandın mı? Eğer bunlar olmadıysa kötü beslenme düzeni ve vitamin yetersizliğinden de kaynaklanabilir bunları da düzene oturtmaya çalış. İnşallah istediğin verimi alırsın 1.5 ayda bir düzenli kan testini ihmal etme :) 

Çok teşekkür ederim reis içime su serptin 😀 Pazartesi start veririm burada gelişimleri ve oluşabilecek Allah göstermesin yan etkiler olursa sizlerin yardımını alırım ona göre önlemler düşünürüz 🙏

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.