Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

Pirinci çiğ tüketebilir miyiz ?

Önerilen İletiler

galicik, 1 dakika önce yazdı:

Bak profların beslenmelerine hepsi kilolarca tavuk,et tüketiyorlar, sen istiyor doku yiyecek tavuk. 

Günlük 700gr yiyorum zaten. Kilolarca yiyip gereksiz fazla protein almayacak mıyız bu şekilde de ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Günlük 700gr yiyorum zaten. Kilolarca yiyip gereksiz fazla protein almayacak mıyız bu şekilde de ? 

Vallaha uzun zamandır of on min 1kg tavuk tüketirim, carbı hep düşük tutarım su balonu klasmanı adamlar gibi hiç bir zaman olmadım tartıya ne yansıtsam doku oluyor genelde, he kür beni bitirdi orası ayrı konu kürde insan gibi yemedim ama normalde middle carb high protein ilerlerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Geleceğin Olympia'sı, 3 dakika önce yazdı:

Yurt dışındaki elemanlar kgx3 yiyorlar kankam. Bence görüntü cirkinleşmedigi sürece karb arttırılabilir.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    335
Geleceğin Olympia'sı, 12 dakika önce yazdı:

dostum kendin denemen lazım açıkcası yapın önemli high carb high pro/  low carb high pro     ikiside orta şeker vücuttan vücuda çok değişen birşeye yağlanmıyorsan ve verim almaya devam ediyorsan karbdan yürüyebilirsin şahsen ben 500 gr pirinç üstüne gelince direkt yağlanmaya başlıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen, 8 dakika önce yazdı:

dostum kendin denemen lazım açıkcası yapın önemli high carb high pro/  low carb high pro     ikiside orta şeker vücuttan vücuda çok değişen birşeye yağlanmıyorsan ve verim almaya devam ediyorsan karbdan yürüyebilirsin şahsen ben 500 gr pirinç üstüne gelince direkt yağlanmaya başlıyorum

O zaman pirinci 400e düşürüp tavuğu 1kg'a çıkartıyorum bir süre böyle gidelim bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 8 dakika önce yazdı:

Vallaha 500 pirinç yerken çektiğim acı benim hayat konforumu etkiliyor, yiyebiliyorum ama yerken artık pirinç taneleri ağzımdan düşerken NEDEN sorusunu kendime sormadan edemiyorum, hayat konforumu, hayat kalitemi bu sporda çektiğim acılar veya verdiğim ödünler a dan b ye 1mm bile oynatmıyor, ha yaşlar ufakken gelecek kaygısı, mal sahibi olma gibi dertlerim yokken bende kendimi zorlardım adanmış gibi hissederdim kendimi ama olay işe başlayınca kariyer peşinde koşunca değişiyor, bide bu bir tık benim pragmatik bakış açımdan da kaynaklanıyor orası ayrı mesele siz cidden bu işi iyi yapıyorsunuz, kusana kadar kendinizi zorlayıp hedeflerinizin peşinden koşuyorsunuz helal olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
galicik, 1 saat önce yazdı:

O kadar fazla method denedim ki, PL yaparken bir gün fark ettim 600 pirinç rutiniyle de aynı ağırlık kalkıyor, 350 pirinci yiyip aç yatarken de aynı ağırlık kalkıyor dedim bir sıkıntı var, besin taşınmıyor bu insanlar genetik olarak hormon testlerine bakarlar, teston yüksek waow genetiğin çok iyi, abi adamın kas bağlantıları çok iyi o yüzden böyle hepsi hikaye en iyi genetik insülin hassasiyeti yaratmayan vücutlardan çıkıyor bu adamlar ne yese naturalken bile tüm besin adeleye taşınıyor, hormon olarak top seviye bir genetiğe sahibim yüksek total testo, yüksek free testo, düşük prolaktin.. Ama çok kolay insülin hassasiyeti yaratan bir bünyem var ... 

hocam bu hassasiyeti nasıl anlarız ?bu insilun glikozu enerjiye donusturuyor. donusturmezse insilün direnci olusuyor. bu durumda  ben kendimde gözlemyerek doktora gittim. şikayetlerimi anlattım bıkmadan usanmadan yemek yiyebilcegimi ve sürekli açlık çekiyorum ağzımda kuruluk oluyor doyma hissi olmuyor diye belirttim. diyabetten suphelenmiştim şükür ki cıkmadı. genetik psikolojik olabilir dedi tum degerlerim normaldi. suan 115kiloyum gunluk 100gr da karb alsam saglam antreman atıyorum 400gr da alsam saglam atıyorum. kilo verip 85-90kiloda oldum 122kilolara kadar cıktıgımda oldu. naturelım hiç steroid kullanmadım. bu yorumunuzu okuyunca tecrubelerinizi merak ettim acıkcası. 

janbertozen, 1 saat önce yazdı:

mesela yazın 100 gr pirinçlere kadar düştüğüm diyette girmeden diyordum ulan kilolar ne düşücek, kas kaybı olucak işin sonunda 10 kg eklemiştim benche vücudun ne kadar verimli kullandı abuk bi mevzu

hatta bende suan bu durumdayım 122kilodan yavas yavas 115e indim. agırlıklarımı korudum hatta bazısında arttıgı oldu. sadece bazı hareketlerımde son setlerimde tekrar sayımda 1-2 tekrar düştü. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 2 saat önce yazdı:

Vallaha uzun zamandır of on min 1kg tavuk tüketirim, carbı hep düşük tutarım su balonu klasmanı adamlar gibi hiç bir zaman olmadım tartıya ne yansıtsam doku oluyor genelde, he kür beni bitirdi orası ayrı konu kürde insan gibi yemedim ama normalde middle carb high protein ilerlerim

Hocam bir şey soracağım, off on carb hep düşük tuttuğunuzda definasyon dönemi kaloriyi nerden kısıyorsunuz ? Bu konuya kafayı çok taktım ben sıfırdan beslenme oluşturuyorum şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
Geleceğin Olympia'sı, 58 dakika önce yazdı:

Hocam bir şey soracağım, off on carb hep düşük tuttuğunuzda definasyon dönemi kaloriyi nerden kısıyorsunuz ? Bu konuya kafayı çok taktım ben sıfırdan beslenme oluşturuyorum şuan.

Az önce çiğ 200gr pirinc yedim iyidi zorluyor ama böyle daha kolay artık böyle yiyicegim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, Bir saat önce yazdı:

Abi ne kalorisi ? yıllardır tüm insanları en güzel kandırdıkları nokta zaten kaloriler, bulgur yiyorsun 24 saat sindirilmiyor hangi kalori ? Dostum ben spor yapıyorum durağan bir insan değilim bende kalori yoktur benim tüm matematiğin sadece carbtır, proteini kaloride saymam.. Zaten yıllardır 0 şeker beslenen birisiyim nefret ederim şekerden 1 çikolatayı bile bitiremem sadece yazları dondurma yerim o da nadir, yağ olarak yağlı yiyecekler tüketmem sadece sağlıklı yağlar pirinç kavrulacak kadar zeytinyağı, tavuğa attığım baharatlar biraz karışabilsin diye yine zeytin yağı o kadardır, kısacası sindirimi kolay glisemik indeksi yüksek, hazımsızlık yapmayan dünyada bile neredeyse en iyi karbonhidrat kaynağı olan görünen pirincin üzerine kurarım tüm sistemimi... 

son, 16 dakika önce yazdı:

Az önce çiğ 200gr pirinc yedim iyidi zorluyor ama böyle daha kolay artık böyle yiyicegim

Sana zaten kim bulgur ye dedi, dünyanın en shit karb kaynağı bulgur sindirilmez, kanı incebağırsaklarda toplar kan şekerini stabil tutar lanet bir yiyecek, cut, bulk asla ve asla tüketme bu ürünü pirinci çiğ ölç ve tüket, imkanınız varsa yulaf bile tüketmeyin gerek yok sabah kahvaltılarımı bile saldım sadece tavuk ve pirinç tüketiyorum, cut yapmıyorken de sabah haşlarım yumurtamı peynir zeytin reçel ekmek çay yer geçerim makine değiliz da yulaf yiyeceksiniz diye acı çektirmeyin kendinizi bir boka yaramıyor ekstra olarak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
galicik, 16 dakika önce yazdı:

Abi ne kalorisi ? yıllardır tüm insanları en güzel kandırdıkları nokta zaten kaloriler, bulgur yiyorsun 24 saat sindirilmiyor hangi kalori ? Dostum ben spor yapıyorum durağan bir insan değilim bende kalori yoktur benim tüm matematiğin sadece carbtır, proteini kaloride saymam.. Zaten yıllardır 0 şeker beslenen birisiyim nefret ederim şekerden 1 çikolatayı bile bitiremem sadece yazları dondurma yerim o da nadir, yağ olarak yağlı yiyecekler tüketmem sadece sağlıklı yağlar pirinç kavrulacak kadar zeytinyağı, tavuğa attığım baharatlar biraz karışabilsin diye yine zeytin yağı o kadardır, kısacası sindirimi kolay glisemik indeksi yüksek, hazımsızlık yapmayan dünyada bile neredeyse en iyi karbonhidrat kaynağı olan görünen pirincin üzerine kurarım tüm sistemimi... 

Sana zaten kim bulgur ye dedi, dünyanın en shit karb kaynağı bulgur sindirilmez, kanı incebağırsaklarda toplar kan şekerini stabil tutar lanet bir yiyecek, cut, bulk asla ve asla tüketme bu ürünü pirinci çiğ ölç ve tüket, imkanınız varsa yulaf bile tüketmeyin gerek yok sabah kahvaltılarımı bile saldım sadece tavuk ve pirinç tüketiyorum, cut yapmıyorken de sabah haşlarım yumurtamı peynir zeytin reçel ekmek çay yer geçerim makine değiliz da yulaf yiyeceksiniz diye acı çektirmeyin kendinizi bir boka yaramıyor ekstra olarak. 

hocam haklisiniz artik bende pirinc yemeye basliyorum enerjisiz geziyordum günde 900bulgur yiyorum ve enerjsiiz geziyorum gece uyuyamıyorum neden çünki geç sindiriliyor bide hocam ben bu postu gorup bi deniyim dedim 1saat once 200gr kadar çiğ halde pirinc yedim suyla içe içe ateşim fln cikmaya basladi ben naptim ya neden olmus olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
son, 7 dakika önce yazdı:

hocam haklisiniz artik bende pirinc yemeye basliyorum enerjisiz geziyordum günde 900bulgur yiyorum ve enerjsiiz geziyorum gece uyuyamıyorum neden çünki geç sindiriliyor bide hocam ben bu postu gorup bi deniyim dedim 1saat once 200gr kadar çiğ halde pirinc yedim suyla içe içe ateşim fln cikmaya basladi ben naptim ya neden olmus olabilir

Dostum internette bile bakterilerden söz ediliyor, sindirim zorlukları anlatılıyor dostum denek misin sen neden böyle bir şey yaptın.

kakule, 2 saat önce yazdı:

hocam bu hassasiyeti nasıl anlarız ?bu insilun glikozu enerjiye donusturuyor. donusturmezse insilün direnci olusuyor. bu durumda  ben kendimde gözlemyerek doktora gittim. şikayetlerimi anlattım bıkmadan usanmadan yemek yiyebilcegimi ve sürekli açlık çekiyorum ağzımda kuruluk oluyor doyma hissi olmuyor diye belirttim. diyabetten suphelenmiştim şükür ki cıkmadı. genetik psikolojik olabilir dedi tum degerlerim normaldi. suan 115kiloyum gunluk 100gr da karb alsam saglam antreman atıyorum 400gr da alsam saglam atıyorum. kilo verip 85-90kiloda oldum 122kilolara kadar cıktıgımda oldu. naturelım hiç steroid kullanmadım. bu yorumunuzu okuyunca tecrubelerinizi merak ettim acıkcası. 

hatta bende suan bu durumdayım 122kilodan yavas yavas 115e indim. agırlıklarımı korudum hatta bazısında arttıgı oldu. sadece bazı hareketlerımde son setlerimde tekrar sayımda 1-2 tekrar düştü. 

Yemek sonrası uyku hali, erken acıkma, fazla su içme ihtiyacı gibi liste uzar uzar gider. Dostum sen zaten 122 kilosun sen zaten ağzına kadar dolu bir buzdolabıyla dolaşıyorsun ayak parmağından kafana kadar kalori deposusun bundan kaynaklı low carb ile de sen sağlam idmanlar atarsın, güzel bir denge içerisinde karbı gün içerisine yayarak devam ettirirsen hem gücün düşmez hem yağ yakarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    335
Geleceğin Olympia'sı, 1 saat önce yazdı:

Carbdan kısarsın protein biraz daha arttırısın x2 bulkta x2.5 definede gibi  protein için bunlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.