Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

Pirinci çiğ tüketebilir miyiz ?

Önerilen İletiler

Günlük 600gr pirinç tüketiyorum, pişirince haliyle bir aileyi doyuracak kadar oluyor, havaların da sıcaklamasıyla bu kadar yemek yemek işkence gibi gelmeye başladı. Pirinci hiç pişirmeden direkt suyla yutsak zararı olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

son    50
Geleceğin Olympia'sı, 16 dakika önce yazdı:

Günlük 600gr pirinç tüketiyorum, pişirince haliyle bir aileyi doyuracak kadar oluyor, havaların da sıcaklamasıyla bu kadar yemek yemek işkence gibi gelmeye başladı. Pirinci hiç pişirmeden direkt suyla yutsak zararı olur mu ?

bilen varmı eğer mantıklıysa bende böyle yapıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Sağlıklı olmaz bence pişince çünkü bakterileri gidiyor. Pirinç tüketemiyorsan diğer kaliteli sağlıklı karbonhidrat kaynaklarına yönel, örnek pirinç unu yada patates eti gong var atıştırmalık yemek bayarsa seni atıştırmalık karbonhidrat makrosunu tamamlamak için. Gainerda kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Geleceğin Olympia'sı, 43 dakika önce yazdı:

vallaha bilmiyorumda ben bulkta pirinç ununu pişirmeden suyla karıştıırıp direkt içiyordum  gayette okeydi birşey olacağını sanmam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, 48 dakika önce yazdı:

Demleme yöntemiyle yap 1-1 pirinç su oranında yapabilirsin hatta su pirinçten bile az olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 25 dakika önce yazdı:

Sağlıklı olmaz bence pişince çünkü bakterileri gidiyor. Pirinç tüketemiyorsan diğer kaliteli sağlıklı karbonhidrat kaynaklarına yönel, örnek pirinç unu yada patates eti gong var atıştırmalık yemek bayarsa seni atıştırmalık karbonhidrat makrosunu tamamlamak için. Gainerda kullanabilirsin.

Hocam biraz araştırdım sağlık yönünden zararı olmadığı yazıyor ama biliyorsunuz karbonhidratların sindirimi ağızda başlıyor, vücut kullanabilir mi çiğ olarak tükettiğimizde ? Rice cream gibi ürünlere geçeceğim yakında :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

kankam al direkt pirinç ununu şoktan kg si aynı paraya geliyor çiğ pirinçle, koy 100 gr suyu koy iyice karıştır dik kafaya aşırı kolay oluyor ben bunu yaparken sindirimim aşırı iyileşmişti işin komiği

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 2 dakika önce yazdı:

kankam al direkt pirinç ununu şoktan kg si aynı paraya geliyor çiğ pirinçle, koy 100 gr suyu koy iyice karıştır dik kafaya aşırı kolay oluyor ben bunu yaparken sindirimim aşırı iyileşmişti işin komiği

Çok erken acıktırıyor, kan şekerini çok hızlı yükseltip düşürüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

arkadaş 600 pirinç tüketicek ya birde yiyemiyorum 400 pirinç 200 pirinç unu diye bölse sıkıntı olmaz ona 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen, Şimdi yazdı:

arkadaş 600 pirinç tüketicek ya birde yiyemiyorum 400 pirinç 200 pirinç unu diye bölse sıkıntı olmaz ona 

Deneyeceğim bunu, yazı geçirsem yeterli kışın 1kg de olsa yerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

Bence asıl soru 600 pirinçte çok yüksek, insülin vurmadan ciddi bir size yoksa bunu tüketmek aşırı anlamsız bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
galicik, Şimdi yazdı:

Bence asıl soru 600 pirinçte çok yüksek, insülin vurmadan ciddi bir size yoksa bunu tüketmek aşırı anlamsız bence

katılıyorum, çoğu kişi tartıya o kadar takılıyor ki aynı kiloda büyümeye devam etmiyeceğini düşünüyor, ondan arttırma gereksinimi duyuyor ama bünyeylede alakalı bana pek gerek yok mesela 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, 15 dakika önce yazdı:

Deneyeceğim bunu, yazı geçirsem yeterli kışın 1kg de olsa yerim 

İlerleme var mı bari en son yatay gidiyordun

janbertozen, 13 dakika önce yazdı:

katılıyorum, çoğu kişi tartıya o kadar takılıyor ki aynı kiloda büyümeye devam etmiyeceğini düşünüyor, ondan arttırma gereksinimi duyuyor ama bünyeylede alakalı bana pek gerek yok mesela 

Benim vücudum anında insülin hassasiyeti yaratıyor, şuan 200 pirinç 1.2 kg tavuk ile cut yapıyorum, size aldığımı hissediyorum saçma bir şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 9 dakika önce yazdı:

İlerleme var mı bari en son yatay gidiyordun

Hocam sanki tekrar pick dönemine girdim gibi oldu. Ufak ufak ağırlık arttırmaya başladım tekrardan. Sivilcelenme ve sırt-omuz bölgelerinde kıllanmada son 2 haftada gözle görülür artış oldu. Bu aralar rimobolan arıyorum bulabilirsem 300 rimo ekleyip 600e kadar çıkacağım, testoyu da uzatıyorum 1 seneyi dolduracağım 500 testoyla :D

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Hocam sanki tekrar pick dönemine girdim gibi oldu. Ufak ufak ağırlık arttırmaya başladım tekrardan. Sivilcelenme ve sırt-omuz bölgelerinde son 2 haftada gözle görülür kıllanmada artış oldu. Bu aralar rimobolan arıyorum bulabilirsem 300 rimo ekleyip 600e kadar çıkacağım, testoyu da uzatıyorum 1 seneyi dolduracağım 500 testoyla :D

Ekleme rimo zaten çalışıyorsun, bütçene yazık ciddi diyorum npp ara veya senin formun deca içinde müsait deca ekle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 12 dakika önce yazdı:

Pirinci 600'e yulafı da 50'den 100'e çektim hem gücüm tekrar artmaya başladı hem kilom, benim ilacım karbonhidratmış.

galicik, 2 dakika önce yazdı:

Ekleme rimo zaten çalışıyorsun, bütçene yazık ciddi diyorum npp ara veya senin formun deca içinde müsait deca ekle

Hocam rimoyu karşılayacak durumdayım şuan ama deca da olabilir, bulkta olabildiğince düşük risk gidip definasyonda treni çakacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
galicik, 3 dakika önce yazdı:

deca dickten nasıl kaçabiliriz hocam temel bi taktiği var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, Şimdi yazdı:

Temel taktik yok aslına bakarsan, prolaktini kontrol altına alacaksın, vücuduna gereken dozda deca vuracaksın uçup kaçmayacaksın, nor19 gruplarında androjen=0.5nor19 matematiğinde de gidersen kolay kolay deca dick olmazsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
janbertozen, 5 dakika önce yazdı:

Ben 600deca aldim decadick olmadim daha yada 2 hafta sonra bi anda gidecek bellimi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
Geleceğin Olympia'sı, 42 dakika önce yazdı:

Hocam biraz araştırdım sağlık yönünden zararı olmadığı yazıyor ama biliyorsunuz karbonhidratların sindirimi ağızda başlıyor, vücut kullanabilir mi çiğ olarak tükettiğimizde ? Rice cream gibi ürünlere geçeceğim yakında :D

Leblebi gibi pişmemiş pirinç yiyen görmedim bro hayatımda

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 39 dakika önce yazdı:

Aynen öyle kardeşim harbi önceki yorumlarda dediğim gibi bu işi çözmüşsun😀 1 2 kg pirinç yiyen adamlar insülin vurup adaleye atiyo şekerleri 200 u bulsa bile ellerinin altında insülin var bunu burdaki arkadaşlar için söylemiyorum ama instaboylar sözde ptlik yapıp köşeyi dönerken millet pirinç yemekten harab oluyo. Çocuk parkına döndü 🤣

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 2 dakika önce yazdı:

Aynen öyle kardeşim harbi önceki yorumlarda dediğim gibi bu işi çözmüşsun😀 1 2 kg pirinç yiyen adamlar insülin vurup adaleye atiyo şekerleri 200 u bulsa bile ellerinin altında insülin var bunu burdaki arkadaşlar için söylemiyorum ama instaboylar sözde ptlik yapıp köşeyi dönerken millet pirinç yemekten harab oluyo. Çocuk parkına döndü 🤣

O kadar fazla method denedim ki, PL yaparken bir gün fark ettim 600 pirinç rutiniyle de aynı ağırlık kalkıyor, 350 pirinci yiyip aç yatarken de aynı ağırlık kalkıyor dedim bir sıkıntı var, besin taşınmıyor bu insanlar genetik olarak hormon testlerine bakarlar, teston yüksek waow genetiğin çok iyi, abi adamın kas bağlantıları çok iyi o yüzden böyle hepsi hikaye en iyi genetik insülin hassasiyeti yaratmayan vücutlardan çıkıyor bu adamlar ne yese naturalken bile tüm besin adeleye taşınıyor, hormon olarak top seviye bir genetiğe sahibim yüksek total testo, yüksek free testo, düşük prolaktin.. Ama çok kolay insülin hassasiyeti yaratan bir bünyem var ... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 21 dakika önce yazdı:

Hocam iyi de bulktayız sonuçta, kaloriyi protein ağırlıklı almaya kalksak bütün maaşı tavuğa ete mi vereceğiz? 300 pirinç yesem bu sefer kaloride ekside oluyorum nasıl olacak bu iş ?

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, 1 dakika önce yazdı:

Hocam iyi de bulktayız sonuçta, kaloriyi protein ağırlıklı almaya kalksak bütün maaşı tavuğa ete mi vereceğiz? 300 pirinç yesem bu sefer kaloride ekside oluyorum nasıl olacak bu iş ?

Bak profların beslenmelerine hepsi kilolarca tavuk,et tüketiyorlar, sen istiyor doku yiyecek tavuk. 

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
galicik, 15 dakika önce yazdı:

O kadar fazla method denedim ki, PL yaparken bir gün fark ettim 600 pirinç rutiniyle de aynı ağırlık kalkıyor, 350 pirinci yiyip aç yatarken de aynı ağırlık kalkıyor dedim bir sıkıntı var, besin taşınmıyor bu insanlar genetik olarak hormon testlerine bakarlar, teston yüksek waow genetiğin çok iyi, abi adamın kas bağlantıları çok iyi o yüzden böyle hepsi hikaye en iyi genetik insülin hassasiyeti yaratmayan vücutlardan çıkıyor bu adamlar ne yese naturalken bile tüm besin adeleye taşınıyor, hormon olarak top seviye bir genetiğe sahibim yüksek total testo, yüksek free testo, düşük prolaktin.. Ama çok kolay insülin hassasiyeti yaratan bir bünyem var ... 

mesela yazın 100 gr pirinçlere kadar düştüğüm diyette girmeden diyordum ulan kilolar ne düşücek, kas kaybı olucak işin sonunda 10 kg eklemiştim benche vücudun ne kadar verimli kullandı abuk bi mevzu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.