Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Test sonuçlarım

Önerilen İletiler

Selamlar tam 1 aydır tüm laçları kestim kullanmıyorum değerler nasıl sızce? Testo enantat trenbolon enantat boldenon yaptım 20 hafta. Ancak hacamat yaptırdım kanım bildiğiniz çok koyu renkli ve full katı cıktı. Toplam 5 arkadas yaptırdık sadece benim kanım jöle gibi oldu şaşırdılar. 1 hafta öncede kızılaya kan bagısı yaptım kanım yenilensin hem diye ordakilerde şaşırdı normalden uzun sürdü kanın zor akıyor cok yogun dediler ve tansiyonumda yükseliyor bu boldenondan kaynaklı sanırım benim gibi boldenon kullanıp kanı koyulaşan katılaşan ağırlaşan tansiyon yükselmesi yaşayan oldumu? Hemoglobinimde yüksek çıkmış testte. Bugun doktora durumu anlattım benden 9 tüp kan aldılar buradaki testleri ben istedim yapılmasını ancak doktorum birsürü şeye bakılıcak tansiyon ve anlattıkların icin dedi onların sonucu 10-15 gün icinde cıkacakmıs. Holterde takılacak haftaya.  @metinav

IMG_8443.png IMG_8444.png IMG_8445.png IMG_8446.png IMG_8447.png IMG_8448.png 

IMG_8449.png IMG_8450.png IMG_8451.png IMG_8452.png IMG_8453.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

vallaha klasik bolde etkileri kan koyulaşması, tansiyon ilacın çalışma sistemi böyle zaten  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 16 saat önce yazdı:

vallaha klasik bolde etkileri kan koyulaşması, tansiyon ilacın çalışma sistemi böyle zaten  

Vallahi korktum bu ilacı kullanmaya bendne yeni başladım rimoya geçiliyomu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Geçrtsin maddiyatın varsa bolde kullanma zaten rimo mis gibi ilaç ama çok pahalı işte 400 bence min doz hadi 300 olsun o da ciddi bir bütçe istiyor. Bu kadar pahalı olmasına rağmen etki olarakta cacık tabi orası ayrı dert ama tertemiz ilaç yan etkisi 0 a yakın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 3 dakika önce yazdı:

Geçrtsin maddiyatın varsa bolde kullanma zaten rimo mis gibi ilaç ama çok pahalı işte 400 bence min doz hadi 300 olsun o da ciddi bir bütçe istiyor. Bu kadar pahalı olmasına rağmen etki olarakta cacık tabi orası ayrı dert ama tertemiz ilaç yan etkisi 0 a yakın

çok pahalı ona bütçe sıkıntı olur 400mg alsam haftada 480tl aşırı pahalı testonun yanına başka ne koycazki mecbur boldenon kullanıyom hacim kürü için

benim ilac sokmadan öncede kan sınırdaydı koyuydu muhtemelen çok sık kan vericem başka ne yapabilirim bilmiyorum

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, 1 dakika önce yazdı:

çok pahalı ona bütçe sıkıntı olur 400mg alsam haftada 480tl aşırı pahalı testonun yanına başka ne koycazki mecbur boldenon kullanıyom hacim kürü için

benim ilac sokmadan öncede kan sınırdaydı koyuydu muhtemelen çok sık kan vericem başka ne yapabilirim bilmiyorum

Güncel bir form paylaşır mısın çok merak ettim only testo neyine yetmedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, Şimdi yazdı:

Güncel bir form paylaşır mısın çok merak ettim only testo neyine yetmedi

Ayrı bir konu açıp paylaşırım hatta 2haftalık değişimi bile atıcam çok hızlı sonuç alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, Şimdi yazdı:

Ayrı bir konu açıp paylaşırım hatta 2haftalık değişimi bile atıcam çok hızlı sonuç alıyorum

2 Haftalık değişim ? O ilaçlarla pumplı pumpsız ve ışık farkı dışında bir şey olmasının pek imkanı yok ama bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, Şimdi yazdı:

2 Haftalık değişim ? O ilaçlarla pumplı pumpsız ve ışık farkı dışında bir şey olmasının pek imkanı yok ama bakalım

yok hocam ışık aynı pumpsız zaten evdeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, 8 dakika önce yazdı:

Kankam only testo diyetine dikkat ettiğin ve iyi idman yaptığın sürece gayet yeterli ilk kür için rimo alamıyorsun bu normal ben alabilirim yinede o ilaca o parayı vermek içimden gelmiyor.  Zaten böyle bir sıkıntın varsa bile bile lades durumuna geliyor 10-12. Haftalarda testonun etkisi azalır doz artımına geçersin bi öyle gider bitiririsin yada 100-150 npp ekler bitirirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 4 dakika önce yazdı:

Kankam only testo diyetine dikkat ettiğin ve iyi idman yaptığın sürece gayet yeterli ilk kür için rimo alamıyorsun bu normal ben alabilirim yinede o ilaca o parayı vermek içimden gelmiyor.  Zaten böyle bir sıkıntın varsa bile bile lades durumuna geliyor 10-12. Haftalarda testonun etkisi azalır doz artımına geçersin bi öyle gider bitiririsin yada 100-150 npp ekler bitirirsin

mesela 5hafta 400bolde gidip kalan 10haftayı rimoya geçsem bolde kadar etki alabilirmiyim ve bu şekilde olurmu 10haftalık alırım haftalık 4tane vurabilirim 400mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562

Kanın koyulaşması beklenen bir durum.Onun için öncesinde bir ünite kan verilmeli diyoruz.Kanı sulandıracak özellikte ilaç-suplement kullanılması her zaman gerekli...Onun dışında kürden bağımsız olarak aşı yaptıranlarda yaşanan kan koyulaşması durumu da var, bağlantısı olabilir...

Genelde kan değerlerin hep üst sınırlarda...Günlük 100 mg aspirin kullan bir hafta

Sadece boldenonun etkisiyle değil trenbolonunda kan koyulaşması üzerine etkisi var...Kürde kanın akışkanlığının artmasını sağlamak tansiyon ve kalp damar sağlığı için önemli bir unsurdur.Nasıl neyle yaptığınızdan bağımsız olarak uygulanmalı.Yoksa antrenmanda bu tabloya ilaveten uygulanacak her zorlu çalışma, olumsuz geri dönüşlere sebep olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, 10 dakika önce yazdı:

mesela 5hafta 400bolde gidip kalan 10haftayı rimoya geçsem bolde kadar etki alabilirmiyim ve bu şekilde olurmu 10haftalık alırım haftalık 4tane vurabilirim 400mg

12 hafta 400 rimo gidersin 15-16 da bitirirsin kürü gayet olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

12 hafta 400 rimo gidersin 15-16 da bitirirsin kürü gayet olur

Bakalım karar vercem şuan bolde devamda hergün coraspin alıyımmı sıkıntı olurmu

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

yani pratikte onun bir zararı olmazda, oldu da biryerin ciddi bir şekilde kesildi diyelim  o kanı durduramazlar asprinden dolayı. Kan vermek çok daha iyi çözüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.