Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Zphc fiyat listesi ?

Önerilen İletiler

crosfredy    255

İnstagramdan orjinal zphc sattığını idda eden pek takipçisi olmayan yani bilinmeyen bir sayfadan ulaştığım fiyat listesi bir kaç peofesyonel insan takip ediyor kendisi zphc turkiye distribütörü olduğunu söylüyor zphc.hk uzantili ilaçlarmış kabartmalı flakon ve zphc orjinal sayfasinda tr distribütörü olarak gözüküyormus falan filan sizce fiyatlar nasıl ?

Bu konunun yasak olup olmadığını bilmiyorum ama isim vermedim 

Screenshot_2023-05-25-22-22-27-147_com.mi.globalbrowser.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    735

85 milyonluk ülkede bunu seçmiş koca marka :D ya bu markalar öyle bölge temsilcisi belirlemez dış bağlantıların vardır paran vardır çekersin. Bu ne ya her ülkede konsolos hesabı :D:D:D 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

By sayfanın kullanıcısının hesabı ve telefonu zphc nin orjinal sitesinde temsilci kısımında var hatta telegramdan zphc ye ulaşırsanız size o dönüş yapıyor mesela 2 sene önce Farklı biri dönüyordu kendisi hala devam ediyor zphc den mesela.

Yani sonuca gelirsek evet zphc bu telefonu ve sayfayı temsilci olarak gösteriyor gelen ilaçlarda orjinal geliyor ama şahsi biri yok ortada bu konuda bir iki duyduğuma göre temsilci kişi bir dr. Deniyordu bu etik olmaz diye belki şahsi olarak kendini şey yapmıyordur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
quacky, 6 saat önce yazdı:

normal zphc fiyatlarının üstüne 7-8 dolar eklemiş

Çok güzel düdüklüyorlar dolar kuruyla adamları insta da zhpc kullanan yerlileri gördüm elemanlara dağıtmış baskılı t-shirt leri öyle 10/10 oylayacak kadar fizik tutanı görmedim, daha makul fiyatlı markalarlada yakalarsın o basit fizikleri, görmediklerimde vardır sadece 2-3 arkadaşa denk geldim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brktrm    2

Aşağı yukarı o fiyatlarda denilen gibi bir 7-8 dolar fazla yazmış. Sahtesi pek yapılacak marka değil, zaten onay kodu var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
crosfredy, 11 saat önce yazdı:

İnstagramdan orjinal zphc sattığını idda eden pek takipçisi olmayan yani bilinmeyen bir sayfadan ulaştığım fiyat listesi bir kaç peofesyonel insan takip ediyor kendisi zphc turkiye distribütörü olduğunu söylüyor zphc.hk uzantili ilaçlarmış kabartmalı flakon ve zphc orjinal sayfasinda tr distribütörü olarak gözüküyormus falan filan sizce fiyatlar nasıl ?

Bu konunun yasak olup olmadığını bilmiyorum ama isim vermedim 

Screenshot_2023-05-25-22-22-27-147_com.mi.globalbrowser.jpg

Bu zphc olsun Meditech olsun firmadan temin eden 1 üründen 6-7 kat para kazanmakta 1 prop 6-7 Usd bandında . Ve abartıldığı kadar üst segment bir ürün değil . Amerika’daki bir pharmacom labs veya brithish dragon değiller veya dragon pharma değiller 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
IMJOLLNIRR, 4 saat önce yazdı:

Bu zphc olsun Meditech olsun firmadan temin eden 1 üründen 6-7 kat para kazanmakta 1 prop 6-7 Usd bandında . Ve abartıldığı kadar üst segment bir ürün değil . Amerika’daki bir pharmacom labs veya brithish dragon değiller veya dragon pharma değiller 

Evet ama türkiyede bulunan elimizdeki en üst 3 segmentteki ilaçlar bunlar maalesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
IMJOLLNIRR, 4 saat önce yazdı:

hangi ülkede testo p 6-7 usd söyleyin gidip oradan alıp gelelim :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
SPECTRE, 15 saat önce yazdı:

85 milyonluk ülkede bunu seçmiş koca marka :D ya bu markalar öyle bölge temsilcisi belirlemez dış bağlantıların vardır paran vardır çekersin. Bu ne ya her ülkede konsolos hesabı :D:D:D 

Olsalar olsalar kons olurlar da neyse :D 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Ironmann, 54 dakika önce yazdı:

Evet ama türkiyede bulunan elimizdeki en üst 3 segmentteki ilaçlar bunlar maalesef 

brithish dragon ayrılan adam moldovada balkanı kurdu zaten büyük bir rüşvetle çok eskiden bahsediyorum tabi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
Valhallaxd, 3 saat önce yazdı:

hangi ülkede testo p 6-7 usd söyleyin gidip oradan alıp gelelim :) 

Buyur kardeşim firma 10 k usdlik fiyat listesi 

164594.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

brithish dragon ayrılan adam moldovada balkanı kurdu zaten büyük bir rüşvetle çok eskiden bahsediyorum tabi :D

Abi ben bizimkilerden de bekliyorum şöyle küçük bir ada ülkesinde filan bir şey yaparlarsa şaşırmam ahahahaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.