Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

discursive

Testo bolde test sonuçlarım

Önerilen İletiler

discursive    2

F02165F4-DEF2-4409-9589-F1590A8C1267.thumb.png.9914a1adb7d55732082e52485533832c.png

Herkese iyi forumlar 4 haftadır 500test cyp -600mg Boldenon alıyorum kan sonuçlarımı buraya bırakıyorum bugüne kadar bir semptom yaşamadım bugün sadece göğüs ucunda çok hafif hassasiyet yaşadım sizce bu e2ye müdehale edilmeli mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

inaler    8
discursive, Bir saat önce yazdı:

F02165F4-DEF2-4409-9589-F1590A8C1267.thumb.png.9914a1adb7d55732082e52485533832c.png

Herkese iyi forumlar 4 haftadır 500test cyp -600mg Boldenon alıyorum kan sonuçlarımı buraya bırakıyorum bugüne kadar bir semptom yaşamadım bugün sadece göğüs ucunda çok hafif hassasiyet yaşadım sizce bu e2ye müdehale edilmeli mi?

İşin ustaları sana yardımcı olaccaklardır ama bence e2 ye müdahele için geç kalmak üzeresin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
discursive, 1 saat önce yazdı:

Kür öncesi e2 kaçtı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337
discursive, 2 saat önce yazdı:

hassasiyet devam ederse tamoksifen veya arimidex alınabilir senin tercihin ben e2 değerinin bir yan etki görülmüyorsa 100 e kadar okey olduğunu düşünüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
discursive    2
inaler, 7 saat önce yazdı:

İşin ustaları sana yardımcı olaccaklardır ama bence e2 ye müdahele için geç kalmak üzeresin

Niye geç kalayım?

janbertozen, 6 saat önce yazdı:

hassasiyet devam ederse tamoksifen veya arimidex alınabilir senin tercihin ben e2 değerinin bir yan etki görülmüyorsa 100 e kadar okey olduğunu düşünüyorum

2 hafta sonra tekrar tahlil vereyim hocam o zaman  .duruma göre müdehale edilir o zaman. Arimidex çok almak istemiyorum çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

E2'ye eğer herhangi bir  yan etki yaşamıyorsan müdahale etme. Göğüs hasssasiyeti dolayısıyla jinekomasti için Tamoksifen tercih edilebilir, çinko alırsan şimdilik e2'yi dengelemek için yeterli olabilir. İlerleyen zamanlarda duruma göre Armidex kullanmayı düşünebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50

Benim e 2 180çıkmıştı ben bile müdahale etmekde kararsiz kaldim e2 lazim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
son, 3 saat önce yazdı:

Bu tartışılır bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
galicik, 16 dakika önce yazdı:

Bu tartışılır bence 

müdahelle ettim hocam duygularım değişmişti zaten östrojene acayip hassas vücudum var hemen fırlıyor bi kaç arimidexle hallettim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
discursive    2
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

ilaç markası nedir hocam.?

Testosteron pharm basil , Boldenon mılıtary pharma .

Rdm, 9 saat önce yazdı:

E2'ye eğer herhangi bir  yan etki yaşamıyorsan müdahale etme. Göğüs hasssasiyeti dolayısıyla jinekomasti için Tamoksifen tercih edilebilir, çinko alırsan şimdilik e2'yi dengelemek için yeterli olabilir. İlerleyen zamanlarda duruma göre Armidex kullanmayı düşünebilirsin.

Hocam açıkçası ereksiyon vs oluyorum sabahları libiboda bi değişiklik yok sadece dün biraz dar thsirt giymiştim sanki göğüs uclarında çok hafif tatlı kaşıntı oldu gibi . 6. haftada npp eklemeyi düşünüyorum küre sizce ne yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
discursive, Şimdi yazdı:

Hocam açıkçası ereksiyon vs oluyorum sabahları libiboda bi değişiklik yok sadece dün biraz dar thsirt giymiştim sanki göğüs uclarında çok hafif tatlı kaşıntı oldu gibi . 6. haftada npp eklemeyi düşünüyorum küre sizce ne yapmalıyım

Ben ilaç eklemeyi pick yapan ilaçlar sonrası durağan dönemde tercih eden birisiyim, zaten yeni açılmış testomuz daha esamesi okunmayan boldemiz var. Acele etme bolde açılsın 16. haftalarda pick yapsın ağırlıklar durağanlaşsın, iştah sabitlensin, kütle yerinde saymaya başlasın o zaman ekleme yaparsın neden şimdi ne gerek var diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
discursive    2

Genel olarak kontrol altında tutmak gerektiğini söylemişsiniz öyle yapıcam 6. haftada tekrar vereyim tahlil.Küre 200mg npp eklemeyi düşünüyorum elimde arimidex cabaser bulundurmaktan başka yapabılcegim bir müdehale varmı?

galicik, 18 dakika önce yazdı:

Ben ilaç eklemeyi pick yapan ilaçlar sonrası durağan dönemde tercih eden birisiyim, zaten yeni açılmış testomuz daha esamesi okunmayan boldemiz var. Acele etme bolde açılsın 16. haftalarda pick yapsın ağırlıklar durağanlaşsın, iştah sabitlensin, kütle yerinde saymaya başlasın o zaman ekleme yaparsın neden şimdi ne gerek var diye düşünüyorum. 

Hocam benim kafamdada  o şekilde yapmak vardı ama form baya iyi toparladı şu an diyetteyim 1 ay daha devam edicek gibi diyet  . npp ile daha hızlı form tutarım kafasına girdim biraz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
discursive, 6 dakika önce yazdı:

Hocam benim kafamdada  o şekilde yapmak vardı ama form baya iyi toparladı şu an diyetteyim 1 ay daha devam edicek gibi diyet  . npp ile daha hızlı form tutarım kafasına girdim biraz

Ne güzel tanrıdan belanı mı istiyorsun form oturuyor, açılmalar başlamış memnuniyet başlamış, neden açgözlülük yapıyorsun ki bırak iyice ilerlesin doğru zamanda oyuna yeni ilaç sok, belki ilacı oyuna sokmazsan yarın soktuğun halden bir tık daha kötü gözükeceksin ama büyük resimde npp yi doğru yerde oyuna sokman hem sağlığın hem görüntün için çok daha iyi olacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
son, 9 saat önce yazdı:

Benimde 180di hiçbir müdahalede bulunmadım çünkü göğüs ucunda hassasiyet falan olmadı ne tamoksifen ne arimidex aldım kürümde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
discursive    2
galicik, 2 saat önce yazdı:

Ne güzel tanrıdan belanı mı istiyorsun form oturuyor, açılmalar başlamış memnuniyet başlamış, neden açgözlülük yapıyorsun ki bırak iyice ilerlesin doğru zamanda oyuna yeni ilaç sok, belki ilacı oyuna sokmazsan yarın soktuğun halden bir tık daha kötü gözükeceksin ama büyük resimde npp yi doğru yerde oyuna sokman hem sağlığın hem görüntün için çok daha iyi olacak. 

Doğru hocam şu an biraz hızlı gitme kafasındayım aç gözlülük gibi sanırım.Bu arada kan sonuçlarında referans dışı sadece Testosteron ve e2 var diğer herşeyim tertemiz . Hazır sonuçlar temizken gireyim demiştim ama senin söylediğinde çok mantıklı öyle yapcam galiba .Bu arada 24 hafta kadar blast yapıp sonra cruise dönücem pct yapmayı düşünmüyorum bu sefer .

Chitizenfour, 1 saat önce yazdı:

Benimde 180di hiçbir müdahalede bulunmadım çünkü göğüs ucunda hassasiyet falan olmadı ne tamoksifen ne arimidex aldım kürümde

Anladım hocam peki hiç yan etki görmesende mesela 200e2 ye kesin müdehale edilir gibi bir durum varmı yani yan etki yoksa bile e2 atıyorum 200ü geçtiyse müdehale kesin edilir gibi bir sınır var mı acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337

yok ama kurumak istiyorsan yüksek e2 lerde sert, o kuru görüntü zor(yapan iilaki  vardır).Tanıdığım yarışmacılardanda çoğu arimedex yuta yuta o podyum formuna geçiyor tabi farklı metodlarda var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
discursive    2
janbertozen, 7 dakika önce yazdı:

yok ama kurumak istiyorsan yüksek e2 lerde sert, o kuru görüntü zor(yapan iilaki  vardır).Tanıdığım yarışmacılardanda çoğu arimedex yuta yuta o podyum formuna geçiyor tabi farklı metodlarda var 

Öyle yarışma kuruluğu değil hocam açık bir görüntü bulka geçmeden önce insülin hassasiyetini yükseltmek ve biraz temizlemek vücudu .koçla çalışıyorum bu arada o ayarlıyor makro cardio vs ilaç konusunda karışmıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.