Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

atakanr1

Ilaç ve marka seçimi

Önerilen İletiler

atakanr1    6

Merhabalar , 28 hafta testo pro. yapmayı düşünüyorum zhpc veya bodytech marka olarak. Yanına masteron mu anavar mı eklemeleyim önerileriniz için şimdiden teşekkürler. 

Daha öncede konu açmıştım yağ oranını düşür öyle gir diye tavsiye vermişti arkadaşlar. %27 den %21 e indirim boy 185 kilo 103-5 kür geçmişim var.  Testo p. Pzt çr. Cuma 200mgx3 olarak düşünüyorum. Haftada 1 defa sıfır carb yapıyorum 2200 kalori sınırım var sabah akşam 4 gün çift cardiyo haftada 4 gün ağırlık ant. Amaç yağ oranını 15lerin altına çekip kütle koymak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
atakanr1, 1 dakika önce yazdı:

Merhabalar , 28 hafta testo pro. yapmayı düşünüyorum zhpc veya bodytech marka olarak. Yanına masteron mu anavar mı eklemeleyim önerileriniz için şimdiden teşekkürler. 

Daha öncede konu açmıştım yağ oranını düşür öyle gir diye tavsiye vermişti arkadaşlar. %27 den %21 e indirim boy 185 kilo 103-5 kür geçmişim var.  Testo p. Pzt çr. Cuma 200mgx3 olarak düşünüyorum. Haftada 1 defa sıfır carb yapıyorum 2200 kalori sınırım var sabah akşam 4 gün çift cardiyo haftada 4 gün ağırlık ant. Amaç yağ oranını 15lerin altına çekip kütle koymak 

Bu kadar uzun süreli bir diyet planlaması ben yapacak olsaydım, asla ve asla prop tercih etmezdim neden etmezdin bu tarz uzun cycle planlamalarında clen kütle koyup yağ yakılarak çıkılan yollarda prop,

1 sık enjeksiyon bir noktadan sonra ödem ve ızdırap olarak sana geri gelecek

2 enant gibi su tutan prop a göre bir ürün varken uzun planlamalarda prop tercih etmezdim

3 bu kadar uzun süre testo ile cut planlayacaksam e2 yi kontrol altına almak isterim bunun içinde hem testonun verimini arttıracak hem de e2 yi kontrol etmek için kesinlikle masteron eklerdim.

4 asla ve asla prop gitmezdim hem bütçeme yazık hem de çekeceğim ızdıraba 16 hafta enant son 8 hafta prop gider easy pct yapar oyundan çıkardım

sağlıklı sporlar. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617
atakanr1, 13 dakika önce yazdı:

Kısa esteri bende hiç sevmem 2 haftadan sonra bunalıma sokturuyor adamı enjeksiyonlar. İki ilaç yeterli belki yanına cila yohimbe eklenebilir. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50

Bende kısa esteri sevmiyorum uzun ester candır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    6

Uzun ester su tutumundan dolayı sıkıntı olmaz mı def kürü sonuç olarak yada 250 250 iki seferde prop iş yapmaz mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Uzun ester su tutumundan dolayı sıkıntı olmaz mı def kürü sonuç olarak yada 250 250 iki seferde prop iş yapmaz mı 

İlaçların birinci görevi su tutmaktır zaten o kaslar nasıl dolu dolu parlak parlak gözükecek sanıyorsun sen dostum? İster definasyon ister bulk her ilacın ilk yapması gereken budur zaten ha yağlanmak ile karıştırıyor çoğu deneyimli sporcu bile bu süreci. Onlara nasıl öğretildiyse öyle diyorlar gerçi onlarında suçu yok.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    6
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

İlaçların birinci görevi su tutmaktır zaten o kaslar nasıl dolu dolu parlak parlak gözükecek sanıyorsun sen dostum? İster definasyon ister bulk her ilacın ilk yapması gereken budur zaten ha yağlanmak ile karıştırıyor çoğu deneyimli sporcu bile bu süreci. Onlara nasıl öğretildiyse öyle diyorlar gerçi onlarında suçu yok.

250 250 enantat o zaman işimi görür masteron nasıl ayarlama yapmalıyım 100 100 iş görürmü mesela kür boyumu kullanım. Masteron var iken başka koruyucu gerek varmı bir de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617
atakanr1, 8 saat önce yazdı:

250 250 enantat o zaman işimi görür masteron nasıl ayarlama yapmalıyım 100 100 iş görürmü mesela kür boyumu kullanım. Masteron var iken başka koruyucu gerek varmı bir de 

Günlük 50 mg mast veya gün aşırı 100mg yapabilirsin. Masteron tek başına koruyucu zaten e2 seviyesi için. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    6

Peki 250 testo 100 masteron 350 mg tek enjeksiyon sıkıntı olurmu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617
atakanr1, Şimdi yazdı:

Peki 250 testo 100 masteron 350 mg tek enjeksiyon sıkıntı olurmu? 

Sıkıntı olmaz ben 1,2 gr ilacı aldım tek seferde geçmişte :D o kadar ilacı anlamaz bile vücut negatif olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    6
SPECTRE, 6 dakika önce yazdı:

Sıkıntı olmaz ben 1,2 gr ilacı aldım tek seferde geçmişte :D o kadar ilacı anlamaz bile vücut negatif olarak.

Peki hocam kas kütlesi olarak mutlaka pozitif etkisi olacaktır yağ yakımı nasıl olur hiç t.enantat kullanmadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617
atakanr1, 14 dakika önce yazdı:

Peki hocam kas kütlesi olarak mutlaka pozitif etkisi olacaktır yağ yakımı nasıl olur hiç t.enantat kullanmadım 

Yağ yakımı sıkı diyet sert diyet olursa sonuç verir yoksa mast sertlik veren bir ilaç ana görevi yağ yakmak değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    6
SPECTRE, 7 dakika önce yazdı:

Yağ yakımı sıkı diyet sert diyet olursa sonuç verir yoksa mast sertlik veren bir ilaç ana görevi yağ yakmak değil.

Masteronun sert görüntüsü görecek kadar fizik yok jino. Olmamak kür içi koruma için ekledim aslında ama 80$bandında masteron only testo yapıp koruyucu ne kullanabilirim peki 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617

Masteronun sert görüntüsü görecek kadar fizik yok jino. Olmamak kür içi koruma için ekledim aslında ama 80$bandında masteron only testo yapıp koruyucu ne kullanabilirim peki 

Niye öyle bir şey yaptın ki :D git eczaneden arimidex veya aynı işi gören muadili şeyler al kullan aynı şey çoooooooook daha ucuz üstelik. Enteresan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Niye öyle bir şey yaptın ki :D git eczaneden arimidex veya aynı işi gören muadili şeyler al kullan aynı şey çoooooooook daha ucuz üstelik. Enteresan.

Masteron testosteronunun  aromatize olup e2'ye dönmesini azaltır, ayrıca serbest testosteronu arttırır ki bu kürde istediğimiz birşey. Armidex ise testosteronun e2'ye dönüştüğü için yükselen e2'yi düşüren bir aromataz inhibitörüdür. İkisi aynı şey değil özetle.

Armidex kullanacağıma  bence masteron kullanmak daha iyi ve konu fiyat/fayda yani ucuz olması isteniyorsa her gün bir adet proviron kullanmak çok daha mantıklı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Masteron testosteronunun  aromatize olup e2'ye dönmesini azaltır, ayrıca serbest testosteronu arttırır ki bu kürde istediğimiz birşey. Armidex ise testosteronun e2'ye dönüştüğü için yükselen e2'yi düşüren bir aromataz inhibitörüdür. İkisi aynı şey değil özetle.

Armidex kullanacağıma  bence masteron kullanmak daha iyi ve konu fiyat/fayda yani ucuz olması isteniyorsa her gün bir adet proviron kullanmak çok daha mantıklı.

Damlaya damlaya göl olduktan sonra çare nedir hocam? her iki sonun eşittir kısmı da arimidextir benim öğrenimlerime göre masteron kürlerde gereksizdir çoğu sporcu için bana göre vücuda ekstra sertlik e2 dışında katkısı yoktur ve bıraktığınız günün haftası eskiye döner vücut geçmiş mast tecrübelerime göre ve çevremde gözlemlediklerime göre böyle bende kür içinde e2 için sadece masteronu tamamen para israfı olarak görüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Damlaya damlaya göl olduktan sonra çare nedir hocam? her iki sonun eşitti kısmı da arimidextir benim öğrenimlerime göre masteron kürlerde gereksizdir çoğu sporcu için bana göre vücuda ekstra sertlik e2 dışında katkısı yoktur ve bıraktığınız günün haftası eskiye döne vücut geçmiş mast tecrübelerime göre ve çevremde gözlemlediklerime göre böyle bende kür içinde e2 için sadece masteronu tamamen para israfı olarak görüyorum.

Aynı şeyden bahsediyoruz aslında ama benim sana itiraz ettiğimi düşünüp cevap veriyorsun :)

Kürlerde nasıl ki testosteronun çok dalgalanmasını istemeyiz, e2 içinde durum aynı aslında. Armidex alarak e2'yi düşürüyoruz ama armidex yarılanma ömrü kısa olduğundan ve  e2 tekrar yükseldiğinden yine armidex ile düşürmeye çabalıyoruz. Bu aslında  pek mantıklı bir seçenek değil.

Yüksek testosterondan kimse şikayet etmez, en azından forumda ben böyle bir konuya denk gelmedim, ama yüksek e2 ve prolaktin sebepli yan etkiler nedeniyle açılmış konularda dolu forum.

İlacı içeyim düşüreyim değil de, istenilen dengede tutayım demek daha iyi değil mi ?

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Aynı şeyden bahsediyoruz aslında ama benim sana itiraz ettiğimi düşünüp cevap veriyorsun :)

Kürlerde nasıl ki testosteronun çok dalgalanmasını istemeyiz, e2 içinde durum aynı aslında. Armidex alarak e2'yi düşürüyoruz ama armidex yarılanma ömrü kısa olduğundan ve  e2 tekrar yükseldiğinden yine armidex ile düşürmeye çabalıyoruz. Bu aslında  pek mantıklı bir seçenek değil.

Yüksek testosterondan kimse şikayet etmez, en azından forumda ben böyle bir konuya denk gelmedim, ama yüksek e2 ve prolaktin sebepli yan etkiler nedeniyle açılmış konularda dolu forum.

İlacı içeyim düşüreyim değil de, istenilen dengede tutayım demek daha iyi değil mi ?

Evet ama kürde e2 insülin kadar etkili kas inşasında o yüzden dengede tutmaktan ziyade yine benim tecrübelerime göre önünü açmak lazım ve ne zaman jin belirtileri net ve ağır şekilde gözlemlersek o zaman arimidex ile süreci terbiye etmeliyiz hocam. Tabi bu benim tecrübelerim hep yanlışta olabilir benim doğrularım piyasanın doğruları olduğu anlamına gelmez muhakkak ki.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Evet ama kürde e2 insülin kadar etkili kas inşasında o yüzden dengede tutmaktan ziyade yine benim tecrübelerime göre önünü açmak lazım ve ne zaman jin belirtileri net ve ağır şekilde gözlemlersek o zaman arimidex ile süreci terbiye etmeliyiz hocam. Tabi bu benim tecrübelerim hep yanlışta olabilir benim doğrularım piyasanın doğruları olduğu anlamına gelmez muhakkak ki.  

Tabi ki öyle, e2'nin yüksek olması (ama ne kadar yüksek /kime göre kaç birim yüksek?) kürde önemli ama bu çok kişisel bir mevzu. 

Adı üstünde kişisel deneyimler kişinin kendisini bağlar, biz geneline bakalım ve her şeyin aşırısından uzak durmaya çalışalım bence :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.