Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

siryunus07

Yüksek östrojen sorunu

Önerilen İletiler

siryunus07    6

Öncelikle kendimden bahsediyim. 29 yaşında 181 boy 87 kilo bandındayım. eylül ayında sarms kullanmıştım rad140 ve mk667 3 ay süre olarak. ardından kan testi verdim sorun varmı diye prolaktin ve östrojen yüksek çıktı. doktor 2. kez kan testine gönderdi yine yüksek çıkınca anlık değişimler olabilir diye 1 ay sonra tekrar gel demişti. bugünkü sonuçlarda bunlar. prolaktin 66 lardan 40 a gerilemiş ama hala çok yüksek. ve östrojen 47 den 179 a çıkmış. bu 1 aylık süreçte diyet yaptım sıfır şeker yüksek protein ve düşük karb. 93 den 87 indim. Sorunun sarmslardan olmadığını böyle etkilerinin olmadığını söyledi aldığım kişi. Fikirlerinizi bekliyorum değerli hocalarım. @Rdm @rastlantisal @galicik @metinav @Loving

1.png 2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

siryunus07, 16 saat önce yazdı:

Öncelikle kendimden bahsediyim. 29 yaşında 181 boy 87 kilo bandındayım. eylül ayında sarms kullanmıştım rad140 ve mk667 3 ay süre olarak. ardından kan testi verdim sorun varmı diye prolaktin ve östrojen yüksek çıktı. doktor 2. kez kan testine gönderdi yine yüksek çıkınca anlık değişimler olabilir diye 1 ay sonra tekrar gel demişti. bugünkü sonuçlarda bunlar. prolaktin 66 lardan 40 a gerilemiş ama hala çok yüksek. ve östrojen 47 den 179 a çıkmış. bu 1 aylık süreçte diyet yaptım sıfır şeker yüksek protein ve düşük karb. 93 den 87 indim. Sorunun sarmslardan olmadığını böyle etkilerinin olmadığını söyledi aldığım kişi. Fikirlerinizi bekliyorum değerli hocalarım.

Ben MK-677 kullandığım zamanda e2 total testo falan diplerdeydi ,libido sorunu yaşıyor musun hocam şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07    6

testleri ilaçları bıraktıktan 1 ay sonra civarı vermiştim. libido sorunum yok isteğim yüksek hala ama sertleşme sorunu yaşıyorum. kısa süreli sertleşip tekrar iniyor. sonra tekrar sertleşmesi için vakit alıyor. tuhaf bişey. Ama en çok etkeni aşırı bi yorgunluk. Setlere girerken bitsin diye dua ediyorum yorgunluk basıyor nefes nefese kalıyom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07, 1 dakika önce yazdı:

testleri ilaçları bıraktıktan 1 ay sonra civarı vermiştim. libido sorunum yok isteğim yüksek hala ama sertleşme sorunu yaşıyorum. kısa süreli sertleşip tekrar iniyor. sonra tekrar sertleşmesi için vakit alıyor. tuhaf bişey. Ama en çok etkeni aşırı bi yorgunluk. Setlere girerken bitsin diye dua ediyorum yorgunluk basıyor nefes nefese kalıyom

E2, prolaktini 2 tablet ile çözersin ama sonrasını bilemiyorum sarmslardan önce testin olsa daha iyi olurdu yinede tecrübeli arkadaşlar,hocalar yardımcı olurlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07    6

zararı yok kan testi felan diye söylendi bende yaptırmadım dediğin gibi önceki değerlerde olsaydı belli olurdu. Ama hep vücut yağlıydı benim östrojen belki hep yüksektir hayatım boyunca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337

hocam ikiside aşırı aşırı yüksek naturel bir insan  için. Haftalık 2 ye bölücek  şekilde 2 tablet arimidex ve  1 tablet dostinex al 2 hafta sonra yeniden test ver. Son hapı perşembe yutar pazartesi verir değerlerine bakarsın ona göre devam edilir yeniden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
siryunus07, 22.05.2023 - 20:33 yazdı:

Öncelikle kendimden bahsediyim. 29 yaşında 181 boy 87 kilo bandındayım. eylül ayında sarms kullanmıştım rad140 ve mk667 3 ay süre olarak. ardından kan testi verdim sorun varmı diye prolaktin ve östrojen yüksek çıktı. doktor 2. kez kan testine gönderdi yine yüksek çıkınca anlık değişimler olabilir diye 1 ay sonra tekrar gel demişti. bugünkü sonuçlarda bunlar. prolaktin 66 lardan 40 a gerilemiş ama hala çok yüksek. ve östrojen 47 den 179 a çıkmış. bu 1 aylık süreçte diyet yaptım sıfır şeker yüksek protein ve düşük karb. 93 den 87 indim. Sorunun sarmslardan olmadığını böyle etkilerinin olmadığını söyledi aldığım kişi. Fikirlerinizi bekliyorum değerli hocalarım. @Rdm @rastlantisal @galicik @metinav @Loving

1.png 2.png

Kullandığın bir şeyler bu tabloya neden olmuş olabilir.Yada ölçümlerde hata var...Sarms dediğin ürünlerin orjinalini bulmak zor, piyasada satılanların içinde ne var belli değil.Klomen de koyabilirler başka oral steroid hammeddesi de belki mix bile olabilir :)

3-4 hafta pazartesi perşembe yarım tablet arimidex kullan sonra bırak.Yine prolaktin için 1 tablet cabaser vb. kullan...Hali hazırda kullandığın antidepresan vb. ilaçlar varsa bunlar bu sonuçlara neden olabilirler bırak diyemem doktorla görüşmelisin...Onun haricinde ilaç kullanma.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07    6
metinav, 2 saat önce yazdı:

Kullandığın bir şeyler bu tabloya neden olmuş olabilir.Yada ölçümlerde hata var...Sarms dediğin ürünlerin orjinalini bulmak zor, piyasada satılanların içinde ne var belli değil.Klomen de koyabilirler başka oral steroid hammeddesi de belki mix bile olabilir :)

3-4 hafta pazartesi perşembe yarım tablet arimidex kullan sonra bırak.Yine prolaktin için 1 tablet cabaser vb. kullan...Hali hazırda kullandığın antidepresan vb. ilaçlar varsa bunlar bu sonuçlara neden olabilirler bırak diyemem doktorla görüşmelisin...Onun haricinde ilaç kullanma.

yorumların için teşekkürler hocam. Kullandığım herhangi bir antidepresan vs yok. naturel olarak yapıyorum bu sporu kür girmeyi düşünüyorum ama bu değerler ile girmek saçma olur diye düzelince düşünücem. Günlük multivitamin C vitamin ve omega3 d3 k3 vitamini kullanıyorum hepsi bu. Doktorum böbreklerde sorun olabilir diye ultrason gönderdi. ardından hap tedavisine başlıcaz dedi tahminen oda arimidex  ve dostinex verir. tedaviye başlamazsa sizin dediğiniz şekilde kendim başlarım tedaviye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
siryunus07, 24.05.2023 - 13:46 yazdı:

yorumların için teşekkürler hocam. Kullandığım herhangi bir antidepresan vs yok. naturel olarak yapıyorum bu sporu kür girmeyi düşünüyorum ama bu değerler ile girmek saçma olur diye düzelince düşünücem. Günlük multivitamin C vitamin ve omega3 d3 k3 vitamini kullanıyorum hepsi bu. Doktorum böbreklerde sorun olabilir diye ultrason gönderdi. ardından hap tedavisine başlıcaz dedi tahminen oda arimidex  ve dostinex verir. tedaviye başlamazsa sizin dediğiniz şekilde kendim başlarım tedaviye.

Böbreklerde sorun olsa östrojen niye yükselsin :) Üre-ürik asit creatin crp ve idrar değerlerinde sorunlar olur.Böbrek üstü bezlerinde sorun olsa kortizol progesteron dhea vb. hormonlarında dengesizlikler olabilir.Yine de baksın tahlil vesaire ile teşhis koysun olmazsa endokrinoloğa gidersin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07    6

endokrinoloğa gidiyorum hocam zaten. ilk testi verdiğimde tiroid bezlerine baktırdı beyin hipofiz bezine baktırdı temiz çıktı herşey. testlerde de herşey normal hemogram vs normal. şimdi de böbreklerine bakalım dedi. doktor olunca diyemiyorum da hocam bi arimidex ile dostinex yazın gideyim diye. tersler bu sefer sen daha mı iyi biliyon diye :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 24.05.2023 - 10:47 yazdı:

Hocam kür içerisinde e2 70 seviyesi ,  prolaktin 30 seviyesi bir sorun yaşatır mı acaba ? dozajı arttırmayı düşünüyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
k1raN    0

1.png 2.png

@siryunus07Hocam umarım sorununu çözmüşsündür fakat bir şey sormak istiyorum bu kadar detaylı tahlil için hangi bölüme gidip o doktora ne dedin lütfen söyler misin tahlil için gittiğim doktorlar hepsini yapamaycağını söylüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
omershelby60, Bir saat önce yazdı:

Hocam kür içerisinde e2 70 seviyesi ,  prolaktin 30 seviyesi bir sorun yaşatır mı acaba ? dozajı arttırmayı düşünüyordum

Yan etki profiline göre bunu değerlendirmek lazım.Testosteron dozunu arttırdıkça doğal olarak östrojen dönüşümü de artacaktır...Bunu kontrol etmen gerekebilir; forumda ilgili konulara bak ne kullanılmış ne dozlarda öğren...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07    6
k1raN, 07.07.2023 - 23:22 yazdı:

@siryunus07Hocam umarım sorununu çözmüşsündür fakat bir şey sormak istiyorum bu kadar detaylı tahlil için hangi bölüme gidip o doktora ne dedin lütfen söyler misin tahlil için gittiğim doktorlar hepsini yapamaycağını söylüyor

ben ilk başta üroloji doktoruna gidip hormon değerlerime baktırmak istiyorum demiştim sarms kullanımından 1 ay sonra zarar vermiş mi diye baktırmak için. orda prolaktin ve e2 yüksek çıkınca endokrine sevk etti direk. orayada gidince durumu anlattım. doktorum anlayışlı oldugundan bütün testleri yaptırdı bana beyin mr çekilmesi dahil. tedaviye gelince dostinex yazdı haftada yarım tablet pazartesi perşembe kullandım 1 ay oldu tam. kan testi verip sonucu buraya atarım güncellemek için

ayrıyetten doktora açıkca söyle ilaç kullanıyorum hoca eşliğinde kan değerlerimi kontrol altında tutmak için baktırmak istiyorum dersen anlayışla karşılarlar heralde. benim arakdaşım da küre girdi doktora bu şekilde anlattı sorunsuz bütün testleri yaptı onada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaonlyq    1

1.png 2.png

Vakit kaybetmeden arimidex al enjekisyon günlerinde yarım hap at 1 2 hafta sonra bir daha kan verip foruma at

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07    6

konuyu dikkatli okumadın heralde dostum. enjeksiyon kürü değil sarms kullanmıştım sadece. ayrıyetten 1 aydır arimidex ve dostinex kullandım salı günü test vermeye gidicem hapları almayı bırak dediler test vermeden 3 4 gün öncesinden. testleri paylaşıcam yaptırınca aklımda zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.