Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Sahtemi bigjoy whey protein ?

Önerilen İletiler

Sayrox    60

Arkadaşlar merhaba genelde supplementler.com üzerinden alışveriş yapıyorum.

Fakat bu sefer Spor salonundan ürün aldım.

Sorunum şu 1 ay önce supplementlerden aldığım ürünün kutusu tam maviydi.

Spor salonundan aldığım ürünün kutusu açık mavi.

Supplementlerden aldığım ürünün toz rengi siyahtı kakao tarzında.

Spor salonundan aldığım ürünün toz rengi daha farklı?

Kullanan varmı şuan ürünü değişiklik güncelleme'mi oldu yoksa dolandırılıyor muyum.

rgrgrgrg.thumb.jpg.631ef941951d1463cf5a8067ade2836d.jpg 3161b52f-3431-4604-80de-834235ca311a.jpg.fdbf4534461e79c63c01c9eea95b2d19.thumb.jpg.c02da6556cfc2eb18b7de61cc145396a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    228

Ekran görüntüsünü alıp firmaya gönder. belki bir ihtimal başka parti ürünü olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Tr3n, 5 dakika önce yazdı:

Ekran görüntüsünü alıp firmaya gönder. belki bir ihtimal başka parti ürünü olabilir 

Öyle yaptım mesai saatleri 10:00 ile 17:00 arasıymış bakalım yarın dönüş yaparlar. Tozun rengi de farklı valla dolandırıldım gibi hissediyorum. Güven kalmadı içimizde zaten bu spor salonu bana zamanında Sivilce yapan anabolik ürün bile satmıştı. :D

Eğer yine öyle bir hataya düştüyse salonu değiştirip kurtulucam.

2 Kutu anapolon ile takas ettim bu ürünü aldım hayırlısı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    82
Sayrox, 14 dakika önce yazdı:

Öyle yaptım mesai saatleri 10:00 ile 17:00 arasıymış bakalım yarın dönüş yaparlar. Tozun rengi de farklı valla dolandırıldım gibi hissediyorum. Güven kalmadı içimizde zaten bu spor salonu bana zamanında Sivilce yapan anabolik ürün bile satmıştı. :D

Eğer yine öyle bir hataya düştüyse salonu değiştirip kurtulucam.

2 Kutu anapolon ile takas ettim bu ürünü aldım hayırlısı. 

Siteden almak varken neden böyle bişi yaptın ki uğraşıyosun şimdi. Zaten site 1 gün içinde gönderiyor ürünü :( umarım sahte değildir dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337
Sayrox, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba genelde supplementler.com üzerinden alışveriş yapıyorum.

Fakat bu sefer Spor salonundan ürün aldım.

Sorunum şu 1 ay önce supplementlerden aldığım ürünün kutusu tam maviydi.

Spor salonundan aldığım ürünün kutusu açık mavi.

Supplementlerden aldığım ürünün toz rengi siyahtı kakao tarzında.

Spor salonundan aldığım ürünün toz rengi daha farklı?

Kullanan varmı şuan ürünü değişiklik güncelleme'mi oldu yoksa dolandırılıyor muyum.

rgrgrgrg.thumb.jpg.631ef941951d1463cf5a8067ade2836d.jpg 3161b52f-3431-4604-80de-834235ca311a.jpg.fdbf4534461e79c63c01c9eea95b2d19.thumb.jpg.c02da6556cfc2eb18b7de61cc145396a.jpg

Ben muscle balance dan 3 ay arayla aynı ürünü almıştım üründe renk farkı vardı serisini yenilediklerinden böyle olduğunu söylediler muhtmelen aynı olaydır seninkide

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.