Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fuckinblackfrost

Testesteron-hcg penis büyüklüğü ve cinsel hayat etkisi

Önerilen İletiler

Özetle: Redditte bulduğum bir gönderi, gönderideki kişi küçükken (14 yaşında) ağır depresyon ilaçları kullanmış ve testestoronu onun demesine ve test sonuçlarına göre ciddi miktarda düşük çıkmış. İlk başlarda penisinden şikayetçiymiş ince olduğu için ve Jelqing egzersizi ve penis pompası denemiş. Sonrasında testesteron ve hcg tedavisine başlamış başladıktan sonra jelqing egzersizi ve penis pompasını bırakıp sadece testesterone ve hcgnin etkisini gözlemlemek istemiş. haftalık 500iu hcg kullanmış ve penisinde uzunluk ve kalınlık olarak ciddi miktarda büyüme yaşamış. Ayrıca haftalık 125 mg testesterone cypionat kullanıyormuş.

İsteyen için gönderinin linkini bırakayım fakat +18 içerik var (gönderi sahibinin penisi) 

https://www.reddit.com/r/gettingbigger/comments/ovum81/ive_been_on_testosterone_and_hcg_for_3_months_now/

Ayrıca arkadaş ergenlikte düşük testesterona sahip olduğu için penis gelişiminin düşük olduğunu ve bu yüzden testesteron ve hcg kullandıktan sonra bu kadar büyüdüğünü söylemiş. Ben natural olduğum için steroid ve hcg kullanmadım. Kullanan hocalarımdan arkadaşlarımdan böyle etki yaşayan var mı. Sadece penis büyümesi için değil orgazm ereksiyon vb gibi etkileri oldu mu. HCG testeronla birlikte sizce kullanılmalı mı vücut adapte olur mu?

BPEL: Penis uzunluğu

MSEG: Penisin en kalın yerinin çapı

Gönderinin çevrilmiş hali:

PE'ye (PENİS BÜYÜTME) ilk olarak 2017'de başladım. Başlangıç ölçümlerim 6,5 "BPEL (16.51 cm) x 4.5" (11.43cm) ( MSEG idi. (Burada bahsettiği ölçüler penis pompası ve Jelqing egzersizleri öncesi ölçüler) Penisim orta milden inceliyor ve resimlerde görebileceğiniz gibi uca doğru inceliyor. Penis başımın altındaki çevre, aletimin yaklaşık 3/4 yolu sadece 4.1 "olarak ölçüldü ve penis başım sadece 3.75" ile en ince olanıydı. Bu yüzden bu kadar ince görünüyordu. Çünkü öyleydi. PE'ye BathMate kullanarak başladım, duşta olabildiğince sık jelqing egzersizleri yaptım ve ayrıca belki bir yıl kadar biraz kelepçeleme yaptım. Gerçekten belirli bir rutinim yoktu. Reddit'teki insanlar rutinimin ne olduğunu sorup duruyorlar ve benim bir rutinim yoktu. Egzersizleri ne sıklıkta yaptığımı takip etmedim ve yapılandırılmış bir planım veya programım yoktu. Canım ne zaman isterse o zaman egzersiz yapıyordum. Bazen tembelleştim 😅.

Bir süre PE yapmayı bıraktım ve geçen yıl tekrar başladım. Bir BathMate HydroXtreme7 aldım ve haftada birkaç kez duşta kullanmaya başladım. 15 dakikalık seanslar 5 dakikalık aralıklara bölündü. 2021 geldiğinde manuel egzersizler de yapmaya başladım. Sadece normal jelqing ve sonra kegel yaptığınız ve penisinize olabildiğince fazla kan topladığınız, sonra tabanda sıkıp tuttuğunuz bir egzersiz. Hiçbir zaman uzunluğa odaklanmadım; çevre kazanmak her zaman ana odağım olmuştur, bu yüzden yaptığım egzersizlerin çoğu çevre kazanmak içindi.

Mayıs 2021'de TRT ve hCG'ye başladım. Testosteron ve hCG kullanmamın nedeni maalesef çocukken opioid bağımlısı olmam. Sadece 14 yaşındaydım. Temelde tüm ergenlik dönemi boyunca kullandım. Şimdi temizim bu arada lol. Opioidler aslında testosteronu baskılar ve ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, testosteronunuz hadım edilmiş biri kadar düşük olabilir. Ergenlik döneminde vücudunuzun ne kadar T ürettiği, penisinizin ne kadar büyüdüğünde büyük rol oynar, bu yüzden düşük T'ye sahip olduğum için ergenlik döneminde düzgün bir şekilde gelişmedim. Penisim hiç kalınlaşmadı. Yaş 20'te, 13 yaşında olduğu gibi aynı çevreydi. Düşük T'nin tüm semptomlarını yaşadım ve sadece geçen yıl doktora gidip kan testleri yaptırdım. Söylemeye gerek yok, düşük çıktılar, bu yüzden TRT'deyim.

Soldaki resim Mayıs 2020'de çekildi. Sanırım orada yaklaşık 7" x 4,75" boyutlarındaydım. Ayrıca 7" yerine 7,5" BPEL de olabilirdim. Uzunluk konusunda tam olarak emin değilim ama 4,75 inç MSEG olduğumdan eminim. Bundan daha ince görünüyor çünkü penis gövdesi penis başından önce 4,3 inç'e kadar inceldi (ilk başladığımda 4,1 inç'e kıyasla) ve penis başının kendisi sadece 3,9 inç'ti (3,75 inç'e kıyasla). Mayıs 2021'de TRT'ye başlamadan hemen önceki ölçümlerim 7.5 "x 4.92" idi. Manuel egzersizler yapmayı ve BathMate'imi kullanmayı bırakmaya karar verdim çünkü sadece hormonlardan ne kadar büyüme elde edebileceğimi görmek istedim. Yani, eğer herhangi bir büyüme elde edersem. Kesinlikle öyle oldu. Testosteron kullanıyor olmak penisimi daha damarlı hale getirdi ve sarkıklığım çok daha büyük. HCG de testislerimi büyüttü ve eskisinden çok daha fazla boşalıyorum. Sadece mastürbasyon yapmak da mutluluk gibi hissettiriyor. Bu kadar iyi hissetmenin mümkün olduğunu hiç bilmiyordum, çünkü her zaman libido ve penisime uygun kan akışı ile ilgili sorunlarım oldu. Seks sırasında orgazma ulaşmak her zaman çok zordu. Her zaman sonsuza kadar sürerdi. Seks sırasında sık sık boşalmazdım ama kız arkadaşım her zaman 2 veya 3 kez boşalırdı. Yorgunluktan pes ederdik. Ama şimdi, orgazma ulaşmam için gereken süre kesinlikle çok daha kısa.

tarihinde fuckinblackfrost tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darkdefender    50

Hcg testileri büyütüyorda bırakınca eski haline geri döner testonun da dalgayı büyütme gibi bi işlevi yok bu arkadaşta düşük Testo varmış gelişimi tamamlanmamış testoya başlayınca ergenliğe dönüp gelişimini tamamlamış olabilir bilemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender, Şimdi yazdı:

Hcg testileri büyütüyorda bırakınca eski haline geri döner testonun da dalgayı büyütme gibi bi işlevi yok bu arkadaşta düşük Testo varmış gelişimi tamamlanmamış testoya başlayınca ergenliğe dönüp gelişimini tamamlamış olabilir bilemiyorum 

Peki ya sürekli hcg kullanımı testesteronla beraber ne gibi zararları olur 

Mesela ben testesteron kullanıyorum fsh ve lh ım düştü ve hcg kullanmaya başladım kısırlıktan korktuğum için ya da kalıcı etkilerden. Belirli bir süre kullandıktan sonra vücudum adapte olurmu. Yani pct yapmak istesem hcgden yine aynı etkiyi alırmıyım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
fuckinblackfrost, 16 dakika önce yazdı:

Özetle: Redditte bulduğum bir gönderi, gönderideki kişi küçükken (14 yaşında) ağır depresyon ilaçları kullanmış ve testestoronu onun demesine ve test sonuçlarına göre ciddi miktarda düşük çıkmış. İlk başlarda penisinden şikayetçiymiş ince olduğu için ve Jelqing egzersizi ve penis pompası denemiş. Sonrasında testesteron ve hcg tedavisine başlamış başladıktan sonra jelqing egzersizi ve penis pompasını bırakıp sadece testesterone ve hcgnin etkisini gözlemlemek istemiş. haftalık 500iu hcg kullanmış ve penisinde uzunluk ve kalınlık olarak ciddi miktarda büyüme yaşamış. Ayrıca haftalık 125 mg testesterone cypionat kullanıyormuş.

İsteyen için gönderinin linkini bırakayım fakat +18 içerik var (gönderi sahibinin penisi) 

https://www.reddit.com/r/gettingbigger/comments/ovum81/ive_been_on_testosterone_and_hcg_for_3_months_now/

Ayrıca arkadaş ergenlikte düşük testesterona sahip olduğu için penis gelişiminin düşük olduğunu ve bu yüzden testesteron ve hcg kullandıktan sonra bu kadar büyüdüğünü söylemiş. Ben natural olduğum için steroid ve hcg kullanmadım. Kullanan hocalarımdan arkadaşlarımdan böyle etki yaşayan var mı. Sadece penis büyümesi için değil orgazm ereksiyon vb gibi etkileri oldu mu. HCG testeronla birlikte sizce kullanılmalı mı vücut adapte olur mu?

BPEL: Penis uzunluğu

MSEG: Penisin en kalın yerinin çapı

Gönderinin çevrilmiş hali:

PE'ye (PENİS BÜYÜTME) ilk olarak 2017'de başladım. Başlangıç ölçümlerim 6,5 "BPEL (16.51 cm) x 4.5" (11.43cm) ( MSEG idi. (Burada bahsettiği ölçüler penis pompası ve Jelqing egzersizleri öncesi ölçüler) Penisim orta milden inceliyor ve resimlerde görebileceğiniz gibi uca doğru inceliyor. Penis başımın altındaki çevre, aletimin yaklaşık 3/4 yolu sadece 4.1 "olarak ölçüldü ve penis başım sadece 3.75" ile en ince olanıydı. Bu yüzden bu kadar ince görünüyordu. Çünkü öyleydi. PE'ye BathMate kullanarak başladım, duşta olabildiğince sık jelqing egzersizleri yaptım ve ayrıca belki bir yıl kadar biraz kelepçeleme yaptım. Gerçekten belirli bir rutinim yoktu. Reddit'teki insanlar rutinimin ne olduğunu sorup duruyorlar ve benim bir rutinim yoktu. Egzersizleri ne sıklıkta yaptığımı takip etmedim ve yapılandırılmış bir planım veya programım yoktu. Canım ne zaman isterse o zaman egzersiz yapıyordum. Bazen tembelleştim 😅.

Bir süre PE yapmayı bıraktım ve geçen yıl tekrar başladım. Bir BathMate HydroXtreme7 aldım ve haftada birkaç kez duşta kullanmaya başladım. 15 dakikalık seanslar 5 dakikalık aralıklara bölündü. 2021 geldiğinde manuel egzersizler de yapmaya başladım. Sadece normal jelqing ve sonra kegel yaptığınız ve penisinize olabildiğince fazla kan topladığınız, sonra tabanda sıkıp tuttuğunuz bir egzersiz. Hiçbir zaman uzunluğa odaklanmadım; çevre kazanmak her zaman ana odağım olmuştur, bu yüzden yaptığım egzersizlerin çoğu çevre kazanmak içindi.

Mayıs 2021'de TRT ve hCG'ye başladım. Testosteron ve hCG kullanmamın nedeni maalesef çocukken opioid bağımlısı olmam. Sadece 14 yaşındaydım. Temelde tüm ergenlik dönemi boyunca kullandım. Şimdi temizim bu arada lol. Opioidler aslında testosteronu baskılar ve ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, testosteronunuz hadım edilmiş biri kadar düşük olabilir. Ergenlik döneminde vücudunuzun ne kadar T ürettiği, penisinizin ne kadar büyüdüğünde büyük rol oynar, bu yüzden düşük T'ye sahip olduğum için ergenlik döneminde düzgün bir şekilde gelişmedim. Penisim hiç kalınlaşmadı. Yaş 20'te, 13 yaşında olduğu gibi aynı çevreydi. Düşük T'nin tüm semptomlarını yaşadım ve sadece geçen yıl doktora gidip kan testleri yaptırdım. Söylemeye gerek yok, düşük çıktılar, bu yüzden TRT'deyim.

Soldaki resim Mayıs 2020'de çekildi. Sanırım orada yaklaşık 7" x 4,75" boyutlarındaydım. Ayrıca 7" yerine 7,5" BPEL de olabilirdim. Uzunluk konusunda tam olarak emin değilim ama 4,75 inç MSEG olduğumdan eminim. Bundan daha ince görünüyor çünkü penis gövdesi penis başından önce 4,3 inç'e kadar inceldi (ilk başladığımda 4,1 inç'e kıyasla) ve penis başının kendisi sadece 3,9 inç'ti (3,75 inç'e kıyasla). Mayıs 2021'de TRT'ye başlamadan hemen önceki ölçümlerim 7.5 "x 4.92" idi. Manuel egzersizler yapmayı ve BathMate'imi kullanmayı bırakmaya karar verdim çünkü sadece hormonlardan ne kadar büyüme elde edebileceğimi görmek istedim. Yani, eğer herhangi bir büyüme elde edersem. Kesinlikle öyle oldu. Testosteron kullanıyor olmak penisimi daha damarlı hale getirdi ve sarkıklığım çok daha büyük. HCG de testislerimi büyüttü ve eskisinden çok daha fazla boşalıyorum. Sadece mastürbasyon yapmak da mutluluk gibi hissettiriyor. Bu kadar iyi hissetmenin mümkün olduğunu hiç bilmiyordum, çünkü her zaman libido ve penisime uygun kan akışı ile ilgili sorunlarım oldu. Seks sırasında orgazma ulaşmak her zaman çok zordu. Her zaman sonsuza kadar sürerdi. Seks sırasında sık sık boşalmazdım ama kız arkadaşım her zaman 2 veya 3 kez boşalırdı. Yorgunluktan pes ederdik. Ama şimdi, orgazma ulaşmam için gereken süre kesinlikle çok daha kısa.

hocam hcg nedir aylık basma maliyeti ne kadar yan etkileri vs. ne?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    219
fuckinblackfrost, 7 dakika önce yazdı:

Mesela ben testesteron kullanıyorum fsh ve lh ım düştü ve hcg kullanmaya başladım kısırlıktan korktuğum için ya da kalıcı etkilerden. Belirli bir süre kullandıktan sonra vücudum adapte olurmu. Yani pct yapmak istesem hcgden yine aynı etkiyi alırmıyım.

Hcg kullandıkça vücut tolerans gösterir her seferinde daha fazla doz alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alayına35f    10
fuckinblackfrost, Bir saat önce yazdı:

Yurt dışında genellikle hipogonadizm hastaları bu şekilde veya düşük doz HCG ile tedavi oluyor amaç testo alırken testis üretiminin tamamen durmasını engellemek mantıklı olduğunu düşünüyorum okuduklarıma dayanarak şunu söyleyebilirim kısırlık riski olan  hipogonadizm vb sperm veya testesteron üretimi az olan hastalar testo aldıkları zaman  pct ile geri dönüş daha zor veya tamamen kısırlık riski olduğunu düşünüyorum ama kimi adam vardır hormonal veya kısırlık sorunu yoktur 1 sene kür gene yapar vücut rahat toparlar ama özellikle sperm sıkıntısı veya testesteron seviyesi düşük kişiler testo alırken dikkatli olmalı TRT iki şekilde testo+HCG veya sadece  düşük doz HCG şeklinde uygulumak mantıklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celilr2    17

Gelişim çağındayken kişinin genetiği ve vücudunda ki testo, penis boyutuna net bir etki eder, gelişim tamamlandıktan sonra herhangi bir etkisi yok ama 14yaşında kendine büyüme hormonu ve testo enjekte eden bir çocuğun penis boyutu, 'aynı çocuğun düşük testolu halinden' net daha fazla olur işte, he ne kadar fazla olur orası ayrı, 3cm i 4cm yapar ama en azından çocuğun kafası rahat olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36

bu konuya açıklık getirecek isim @metinav hocamdır.

buradaki olay bir psikolojik görünümün ötesinde değildir. gerek hcg'nin gerek testo p kullanım amacı bellidir zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
kayhan035, 20.09.2023 - 23:17 yazdı:

bu konuya açıklık getirecek isim @metinav hocamdır.

buradaki olay bir psikolojik görünümün ötesinde değildir. gerek hcg'nin gerek testo p kullanım amacı bellidir zaten.

Yapılan araştırmaları yabancı literatürleri araştırmadan bir şey dersem kıçtan atmış olabilirim :)

Ama bende penisin de uzayabileceğini düşünüyorum.Vucuttaki bütün dokular yenileniyor ve gelişebiliyorken buna kemikler dahil, penis kıkırdak doku neden gelişmesin...Sadece istediğiğ uyarıyı verecek şartları hormonel yapıyo sağlamak gerekli bence...Büyüme evresinde estersiz hcg nin yüksek lh ve fsh uyarısı oluşturmasıyla penis dokusunun ve hgh ve diğer hormonların yardımıyla ve hepsinden öte o organın büyümeye teşvik edilebilmesi için fiziksel olarak egzersizlerle stres altında bırakılması gerekir...Aynı kaslarda olduğu gibi...

Umarım ilerde zaman bulur araştırır uygularım ve bir deneyim olarak aktarırım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: batıkan
      Arkadaşlar merhaba. küre girme kararı aldıktan sonra yaptırmam gereken testleri yaptırdım. 3 senedir doğal olarak bu sporu yapıyorum beslenme antrenman ve uyku düzenim gayet makul seviyede. yaptırdığım test sonuçlarında total teststeronum sınırın baya üzerinde çıkmış, bu herhangi bir sağlık sorununa mı işaret ediyor yoksa normal bir durum mu ? 
      Zannedersem araştırdığım kadarıyla bana bir diğer gerekli olan serbest testesteron seviyemi ve shbg düzeyini bilmek onu doktor söylememe rağmen yapmadı. nedenini de anlamış değilim . bilgili hcoalarım tecrübeli arkadaşlarım yorumlar ve yol gösterirse çok sevinirim. @metinav @Askabar @otopsicikedi

• Yazan: batıkan
      Öncelikle herkese selamlar.
      Saygıdeğer hocalarım, kıymetli hobidaşlarım, sevgili kardeşlerim, peptid türkiye ailesi...
      31 yaşındayım 1,78 boy 79kg İle Aranıza İstanbul Avrupa yakasından katılıyorum 3 senedir doğal olarak yapmış olduğum fitness sporunu biraz merak biraz biraz da üst level e yükselmek için steroid kürü kullanma kararı aldım. yaptığım araştırmaların yeterli olduğunu düşünüp instagram hesabımdan takip ettiğim ve evime yakın olan bir balkan şampiyonu , aktif olarak pt eğitimi veren hoca ile yüz yüze görüşme sonucu anlaşma sağladım. Aslında bilgilerimin burada yetersiz olduğunu ve bu yolun çok daha başında olduğum gerçeği ile yüzleştim çok kısa zamanda. En başında sormam gereken soruların hiçbirini sormadan sadece sağlık üzerine bir konuşma gerçekleştirdim ve ne hikmettir ki anlaştığım hoca güzel bir satış politikası ile beni tavladı aslında ben tavlanmaya müsait bir müşteriydim onun gözünde. 
      Ardından bana gerekli bilgileri verip ücretini alıp ilaçlarımı adresime kargılayacağını söyledi. İlaçlarım gelene kadar istediği kan tahlillerini yaptırma sürecine geçtim fakat o 1-2 günlük ilgili sürecini yavaş yavaş kaybetmeye mesajlarıma 5/6 saat içerisinde dönüş yapmaya başladığında anladım ki insan sağlığının önemsiz olduğunu ve amacının biraz daha fazla para kazanmak olduğunu. Yazdığı kür programı ile gelen ilaçların dengesizliği komik geldi , kopyala yapıştır bir antrenman, beslenme ve kür planlaması olduğunu söyledim onu düzelteceğini söyledi.
      Pct için ilaçlarımı kendimin bulmam gerektiğini söyledi çevrem ve tanıdığım kişilerin olmadığını bu konuda yardım etmesini istediğimde brom benimde çevremde yok cevabı aldım ve hangi ilaçları alacağımı sormama rağmen o süreç gelsin onu o zaman konuşuruz cevabını aldım  Neyse işi sıkıntıya sokmamak adına sakin kalarak doğru adım atmak için daha fazla araştırma yaptım ve peptidtürkiye forumuna denk geldim. Burada okuduğum yazılar ve tecrübeli insanların makaleleri beni aydınlattı. ilk şoku bir şekilde atlattım ardından gelen ilaçların kalitesini araştırmaya başladım forum sayfalarında bana ilk konuşmamızda kesinlikle kendi kullandığı ilaçları vereceğini ve laboratuvar üretimi olup yurt dışı Fransa menşeili olduğunu ardından kesinlikle piyasa ürünü olmadığını söyledi. 
      Ama araştırmalarımda okuduğum kadarıyla ürünlerinin testosu hariç çalışmadığını biraz bilgi edindim. ve Tekirdağ üretimi olduğunu okudum ne kadar doğru ve yanlış bilemiyorum bu arada doğal olarak çıkacak kan tahlillerimi bekleyeceğimi  ve bu esnada herhangi bir enjeksiyon uygulaması yapmayacağımı söyledim vücuduma bu 1-2 haftalık süreçte eş dost ve bilgi sahibi insanlara ilaçları sorduğumda hiç duymadıklarını söylediler. Belki çok iyi belki çok kötü bunu kullanmadan bilemeyiz dediler ardından sonuçlarım çıktı onları da paylaşacağım sizlerle.
      12 haftalık yazdığı steroid kürü programı şu şekilde p.tesi ve cuma enjeksiyon günleri;
      ilk 7 hafta testo 600mg 8.haftadan sonra 900mg (kür bitimine kadar) deca ilk 5 hafta 300 mg , bittikten sonra kür sonuna kadar daha kullanım yok dianabol 3. hafta başlayıp 6. hafta sonuna kadar 2 tablet, sonrasında kesiyor kullanım yok bolde 5. haftada başlayıp 12. haftaya kadar 600mg şeklinde. Ve çeşitli vitamin ve supplement destekleri.... Arimideks ve provironu da sürecin ilerleyişine göre ekleyeceğini söyledi ama bu ürünlere eczanelerde ulaşamadım. Yapacağım ve gerekli olacak pct ilaçlarını hiç konuşmadık. Siz değerli üye arkadaşlarımdan bilgi almak adına bu konuyu açıyorum , bana gelen ürünleri daha önce kullanan veya kalitesi hakkında bilgi sahibi olanlardan yardımcı olmalarını talep edeceğim çıkan tahlil sonuçlarımı profesyonel destek aldığım hocama gönderdiğimde fibrinojenin sınırın üzerinde olduğunu söyledi bir kalp ve beyin doktoruna görünmem gerektiğini iletti, ama kan tahlilini verdiğim günün öncesinde gribal enfeksiyona bağlı olarak ateşlendim ve parasetamol içerikli ağrı kesici ateş düşürücü ilaç kullandığım için yüksek çıkabileceğini söylediğimde tamam o zaman sorun yok dedi, doğal testestronun yüksek çıkmasını sorduğumda eğer ki gerçekten enjeksiyon yapmadıysan bu durumun kür hazırlığına girdiğim için psikolojik olduğunu söyledi, ve demir bağlama kapasitesi düşük olduğu için de hacamat ı önerdi.  Kreatin kinazın yapmış olduğum sporun kaslarıma vermiş olduğu hasardan ötürü yüksek çıktığını dile getirdi.
      Yani diyeceğim o ki ücretini ödediğim hizmetten açıkçası bana güven vermeyen bir insanla çalışmama kararı aldım sonuçta sağlığımı benden başka düşünenin olmadığını bir kez daha öğrendim bu işi gerçekten insan sağlığına ve iletişime önem veren kişilerle sürdürmeyi planlıyorum vazgeçmiş değilim sadece bir miktar para kaybetmiş olabilirim fakat sağlığımı ve psikolojimi kaybetmekten çok daha değersiz bir durum olduğunun bilincindeyim canım sağ olsun ve tecrübe kazanmanın vermiş olduğu huzurun içerisindeyim.  Aranıza katılmaktan şeref duyarım .

• Yazan: furymen
      Arkadaşlar pct kürü için tecrübeli arkadaşların yardımını istiyorum 4 yıldır berbat durumdayım steroid kullanmadım saç dökülmem vardı spor yaparken baya artmıştı bende finasterid kullandım 50 gün kadar ilacı kullanınca sorun yoktu keyfi bıraktım sonucunda steroid sonrası yan etkilerine benzer şeyler gördüm sol testisin küçülmesi libido azalması hipofizin kapanması tabi ilk zamanlar pct nedir bilmiyordum ve doğal yollarla tedavi düşünüyordum ama ne kadar ilerleme olsa da eski halimin yarısı kadar anca olabildim testislerim yeterince uyarılmıyor testlere gelince bu yıl içerisinde test yapmadım geçen yıl içerisinde yaptığımda fsh ve lh düşüğün bir tık üstüydü sizden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler dostlarım 🙏🏼
      Not: Total testeronumun yüksek çıktığı testte tribulus kullanmıştım Fsh,Lh o yıl biraz düzene girmiş 

• Yazan: erdnkral
      Merhaba hocalarım,
      41 yaşındayım uzun zamandır kür yapıyorum. Pct dönemlerinde sorun yaşadığım için en son;
      testo enethata 500mg boldenon 300mg Sonrası sadece only testo ile 100 mg testo prop ile 1 ay devam ettim. Sonrasında testo prop ve masteron kurune başladım yaklaşık 6 hafta oldu ve bu arkalar Libido azalması yaşadım. Tahlil verdiğimde testo değerim 350 çıktı . Bu durumda ne yapmalıyım sizce?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.