Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

urci

Cinnatropin hakkında sahte mi orjinal mi

Önerilen İletiler

urci    11

Merhabalar gh fiyatlarına bakıyordum cinnatropin ürünü 1000 tl 30 iu olarak karşıma çıktı eczane ürünü diye geçiyor fakat sahte midir orijinal midir bilen var mı 1000 tl ise gerçekten fiyatı uygun site güvenilir aslında daha önce çok alışveriş yaptım aldığım ürünlerde sorun yaşamadım ama bilemiyorum

IMG_3706.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
urci, 17 saat önce yazdı:

Merhabalar gh fiyatlarına bakıyordum cinnatropin ürünü 1000 tl 30 iu olarak karşıma çıktı eczane ürünü diye geçiyor fakat sahte midir orijinal midir bilen var mı 1000 tl ise gerçekten fiyatı uygun site güvenilir aslında daha önce çok alışveriş yaptım aldığım ürünlerde sorun yaşamadım ama bilemiyorum

Fiyatları 800 den başlıyordu, satıcıya göre değişir.

kimse burada al , gerçek , sahte diye belirtemez ve bilemez iran eczanelerinde satılıyor.

Türk eczane growth ise genotropin dir.

imkanınız var ise eczaneden alın aklınızda soru işareti kalmaz çalışıcakmı , sahtemi değilmi gibisinden fakat nerdeyse cinnatropinin 2 kat fiyatı aklınızda bulunsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    398
urci, 17 saat önce yazdı:

İran eczane ürünü piyasaya ürünü ilk sokan xenoyu sokandır ondan alan bir iki kullanan kişi duymuştum çalışıyordu.Sahtesinin olduğunudq duymuştum güvenilir kaynaklara bakmak lazım fiyat performans tarzı bir ürün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urci    11

Evet satıcı da çok önemli ama bu devirde 1000 tl olması beni çok şüphelendirdi. Genotropini toplu halde alsam eczanede indirim yaparlar mı peki ? Bazı eczaneler öyle bişey yapıyo diye biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

Cinnatropin hakkında kısaca bilgi vereyim sizlere . Bu işi toplu olarak yaparanlardan uzak durun kutulardan çıkarıp çantaya koyup 2-8 soğuk zinciri kırık bir şekilde getirip 650-850 TL arası fiyata satan bir çok kişi var . Birde sipariş üzerine getirip soğuk zinciri bozulmadan temin edenler var . Yeni kutular gümüş etiketlidir . Amaç soğuk gelmesi zinciri kırılmış ürüne para vermek istemezsiniz .. bu tarz sitelerden uzak durun 

Ironmann, 2 saat önce yazdı:

İran eczane ürünü piyasaya ürünü ilk sokan xenoyu sokandır ondan alan bir iki kullanan kişi duymuştum çalışıyordu.Sahtesinin olduğunudq duymuştum güvenilir kaynaklara bakmak lazım fiyat performans tarzı bir ürün.

Bende o kişiden aldım 1 kişi için min 5 adet sipariş alıyor 2 haftada bir 30 adet getiriyor . Suan için memnunum kendisi bize İran’da ürünün 525 TL olduğunu söyledi . Ben 900 TL den aldım . 5 ve üzeri 900 tlden veriyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

İran'da satılan ise gerçekten çalışıyor ama gerçek mi sahte mi onu bilemeyiz. Antalya'da bir inşaatta adamlar sahte genotropin bile yapıyordu. O yüzden mesele orijinalliğine güvenmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah onur    1
urci, 9 saat önce yazdı:

Evet satıcı da çok önemli ama bu devirde 1000 tl olması beni çok şüphelendirdi. Genotropini toplu halde alsam eczanede indirim yaparlar mı peki ? Bazı eczaneler öyle bişey yapıyo diye biliyorum 

Ilac firmasi calisan arkadasiniz varsa ecza depolarini tanir onlar . Oradan cok daha ucuza alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.