Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Ilk kür için testo enanthe yanına ne koyabilirim

Önerilen İletiler

aybo59    16

Merhabalar İlk kürümü yapacağım öğrenciyim salondaki antrenörden Pharma Group testo enanthe satın alacağım yanına ne koyabilirim bana Boldenon önerdi fakat araştırdığımda çok uzun süre açılan ilaç olarak gördüm ben kürümü 10hafta yapmak istiyorum duruma göre uzatıcam testo enanthın yanına boldenon yerine koyabilirim aynı etkiyi ya da daha fazla hangi ilaçtan görebilirim birde en çok hangi ilaç damarlandırır teşekkürler

Yaş 23 Boy 1.83 Kilo 80 6/7 Senelik İdman Geçmişi Yağ Oranım Yüksek Değil Kütle Koymak İstiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    143

Primobolan olabilir. Testonun markasini bilmiyorum bulabilirsen daha guvenilir markalara yonel derim bp sp gibi. Ilk kurun testo bos cikarsa husran olur uzulursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Valhallaxd, 2 dakika önce yazdı:

Primobolan olabilir. Testonun markasini bilmiyorum bulabilirsen daha guvenilir markalara yonel derim bp sp gibi. Ilk kurun testo bos cikarsa husran olur uzulursun

Primobolan eczaneden mi temin edebilirim Yurtdışı kaliteli olduğunu söylüyor hatta kendisi o ilaçlarla yarışmaya hazırlandı kend kullanıyordu bana yanlış yapacağını düşünmüyorum yıllardır aynı salondayım forumdada Pharma Group ile ilgili olumlu şeyler gördüm

Ve sadece ilk kür için only testo mantıklımı

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, 15 dakika önce yazdı:

Primobolan eczaneden mi temin edebilirim Yurtdışı kaliteli olduğunu söylüyor hatta kendisi o ilaçlarla yarışmaya hazırlandı kend kullanıyordu bana yanlış yapacağını düşünmüyorum yıllardır aynı salondayım forumdada Pharma Group ile ilgili olumlu şeyler gördüm

Ve sadece ilk kür için only testo mantıklımı

ilk kür için only testo gayet mantıklı en temel sebebi uzun vadeye rahatca yayabileceğin bir ürün testo 20-24 hafta yaparsın güzel bir pct veya cruise ile kütlenide tutarsın. Diğer bir artısı vücudunun aldığın testoyu ne kadar aromatize ettiğini görürüsnü (250 aldım e2 30 dan 80 e çıktı gibi) senin için çok temiz bir referans olur. İlla eklemek istiyorsan en güzeli rimo olur ama bence efektif dozu 300-400  200-100mg alımlarda kas kütlesi anlamında kayda değer bir verim sağlamıyor çevremde gördüğüm kadarıyla  fiyatınıda düşününce. Forumda çoğu kişi karşı çıkıyor ama düşük doz boldeylede ilerlenebilir (200-250 max) çok yan etki görmeden only testoda tam kiloların artmasının durduğu dönemde (12-14.hafta) boldenin tam açılmasıyla yeniden bir peak etkisiyle ilerlenip 16*20.haftada boldeyi bırakıp 4 hafta daha testo gidip bitirilebilir kendi düşüncem. Ama maddiyat yönünden sıkıntın yoksa rimo çok daha güzel bir tercih olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 4 dakika önce yazdı:

ilk kür için only testo gayet mantıklı en temel sebebi uzun vadeye rahatca yayabileceğin bir ürün testo 20-24 hafta yaparsın güzel bir pct veya cruise ile kütlenide tutarsın. Diğer bir artısı vücudunun aldığın testoyu ne kadar aromatize ettiğini görürüsnü (250 aldım e2 30 dan 80 e çıktı gibi) senin için çok temiz bir referans olur. İlla eklemek istiyorsan en güzeli rimo olur ama bence efektif dozu 300-400  200-100mg alımlarda kas kütlesi anlamında kayda değer bir verim sağlamıyor çevremde gördüğüm kadarıyla  fiyatınıda düşününce. Forumda çoğu kişi karşı çıkıyor ama düşük doz boldeylede ilerlenebilir (200-250 max) çok yan etki görmeden only testoda tam kiloların artmasının durduğu dönemde (12-14.hafta) boldenin tam açılmasıyla yeniden bir peak etkisiyle ilerlenip 16*20.haftada boldeyi bırakıp 4 hafta daha testo gidip bitirilebilir kendi düşüncem. Ama maddiyat yönünden sıkıntın yoksa rimo çok daha güzel bir tercih olacaktır 

Rimo kaç haftada açılıyor hocam Boldedenon gibi geç açılan bir ilaçmı birde rimonun teminatını nerden yapabilirim testo ve boldenon salondan birinden getirtebiliyorumda Pharma Group markası hakkında bilginiz varmı ve rimo bulmak problem olabilir

Açıkçası testo ile boldenonmu daha iyi verim elde eder yoksa rimo mu

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, 21 dakika önce yazdı:

Rimo kaç haftada açılıyor hocam Boldedenon gibi geç açılan bir ilaçmı birde rimonun teminatını nerden yapabilirim testo ve boldenon salondan birinden getirtebiliyorumda Pharma Group markası hakkında bilginiz varmı ve rimo bulmak problem olabilir

rimo eczaneden alabilirsin reçetesiz satılıyor fakat ampulu 120 tl. Rimo boldeden çok daha hızlı açılır testoyu da whatsapp simgesine tıklayarak burak hocadan iran testo enanthate alabilirsin senin için daha sağlıklı olur yurt dışından geliyor işleri genelde hikaye oluyor ama sen bilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
efe erden, 20 dakika önce yazdı:

rimo eczaneden alabilirsin reçetesiz satılıyor fakat ampulu 120 tl. Rimo boldeden çok daha hızlı açılır testoyu da whatsapp simgesine tıklayarak burak hocadan iran testo enanthate alabilirsin senin için daha sağlıklı olur yurt dışından geliyor işleri genelde hikaye oluyor ama sen bilirsin

Rimoyu eczaneden alırsak sağlık ocağına vurdurabiliriz dimi reçetesiz satıldığına eminmisniiz hocam sanırım 1 ampul 100mg haftada kaç mg almamı tavsiye edersiniz aynı şekil testo enanthıda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50

Risk alırım diyorsan deca 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, Bir saat önce yazdı:

Dediğim gibi maddi sıkıntın yoksa rimo al  verim olarak rimoda 300-400 dozlara çıkarsan gayet iyi verim alırsın yan etki muhtemelen görmezsin  250-350 testo 300-400 rimo haftalık gayet güzel olur rimo pahalı gelirse 200 bolde yaparsın. Marka olarakta bolde alıcaksan wp simgesine tıklayarak hurak hocadan alabilrisin bodytech,zphc orjinal bulursan alabilrisin,salonundaki kişiye güveniyorsan eğer ilaç çalışmazsa gidip hesap sorabileceksen onuda alabilirsin fiyatlara ne dedi sana boldeyle testoya ?

aybo59, 21 dakika önce yazdı:

Rimoyu eczaneden alırsak sağlık ocağına vurdurabiliriz dimi reçetesiz satıldığına eminmisniiz hocam sanırım 1 ampul 100mg haftada kaç mg almamı tavsiye edersiniz aynı şekil testo enanthıda

Eczanede vurcaklarını sanmam reçetesiz satılıyor evet ama kıllık yapıp spor için alacaksan etik olarak vermiyorum diyen eczacılarda denk gelmişti bana. Enjeksiyonu kendin yaparsın bacaktan dert değil o 

tarihinde janbertozen tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, 17 dakika önce yazdı:

sağlık ocağına vurdurma konusunu bilmiyorum ben kendim yapıyorum enjeksiyonlarımı reçetesiz satılıyor evet giresundan da aldım bursadan da istanbuldan da ağrı kesici, çinko nasıl alıyorsam aynı şekilde rimobolan var mı diyip alıyorum kür işlerine gireceksen youtube dan enjeksiyon uygulama videoları izle bol bol başkasına muhtaç kalma bence ben ilk günden beri kendim yapıyorum. Dozlara gelecek olursak 300-400 testo 200-300(haftalık) rimo ilk kür için olabilir bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 2 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi maddi sıkıntın yoksa rimo al  verim olarak rimoda 300-400 dozlara çıkarsan gayet iyi verim alırsın yan etki muhtemelen görmezsin  250-350 testo 300-400 rimo haftalık gayet güzel olur rimo pahalı gelirse 200 bolde yaparsın. 

Eczanede vurcaklarını sanmam reçetesiz satılıyor evet ama kıllık yapıp spor için alacaksan etik olarak vermiyorum diyen eczacılarda denk gelmişti bana. Enjeksiyonu kendin yaparsın bacaktan dert değil o 

Hocam maddi durum sıkıntı olabilir ya öğrenciyim sonuçta ozaman testo boldenon kullanayım ben daha mantıklı ama sanırım testoda 1 ampul 250mg boldenonda 1ampul 200mg benim alacağım markada öyle yani Pharma Groupta haftada 2 ampül 500mg testo 2ampul 400mg boldenon fazla gelirmi idealmidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, Şimdi yazdı:

Hocam maddi durum sıkıntı olabilir ya öğrenciyim sonuçta ozaman testo boldenon kullanayım ben daha mantıklı ama sanırım testoda 1 ampul 250mg boldenonda 1ampul 200mg benim alacağım markada öyle yani Pharma Groupta haftada 2 ampül 500mg testo 2ampul 400mg boldenon fazla gelirmi idealmidir

Fazla gelir gereği yok zaten ilk kez kullanacaksın  250-200 ideal kür içinde 12-14. Haftalarda testoyu çıkarabilrisin 350 lere ama bence gereği olmayacaktır yinede

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, Şimdi yazdı:

Fazla gelir gereği yok zaten ilk kez kullanacaksın  250-200 ideal kür içinde 12-14. Haftalarda testoyu çıkarabilrisin 350 lere ama bence gereği olmayacaktır yinede

Tamam hocam size özelden mesaj atabiliyormuym özel bi konu soracaktımda sanırım wp ya da insta yasak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
efe erden, 4 dakika önce yazdı:

sağlık ocağına vurdurma konusunu bilmiyorum ben kendim yapıyorum enjeksiyonlarımı reçetesiz satılıyor evet giresundan da aldım bursadan da istanbuldan da ağrı kesici, çinko nasıl alıyorsam aynı şekilde rimobolan var mı diyip alıyorum kür işlerine gireceksen youtube dan enjeksiyon uygulama videoları izle bol bol başkasına muhtaç kalma bence ben ilk günden beri kendim yapıyorum. Dozlara gelecek olursak 300-400 testo 200-300(haftalık) rimo ilk kür için olabilir bence 

Rimodan vazgeçtim hocam maliyet çok aşıyor testo boldenon yapmayı düşünüyorum enjekte olayı beni geriyor sadece birde alacağım marka araştırmasını yapıyorum Pharma Group

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, Şimdi yazdı:

Ben ilk kürümde 500 test 500 bolde 40 oxandrolone başlamıştım benim bünyeme fazla geldi hemogram değerlerimin götü başı ayrı oynadı telmisartan içmeme rağmen tansiyonumu kontrol edemedim o yüzden 1 ay sonra kestim 1 ay dinlendim sonrasında 400 mg only testosteron olarak devam ettim o yüzden kendini tanımadan benim gibi gireceğine only test başla bir gözlemle kendini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
efe erden, Şimdi yazdı:

Ben ilk kürümde 500 test 500 bolde 40 oxandrolone başlamıştım benim bünyeme fazla geldi hemogram değerlerimin götü başı ayrı oynadı telmisartan içmeme rağmen tansiyonumu kontrol edemedim o yüzden 1 ay sonra kestim 1 ay dinlendim sonrasında 400 mg only testosteron olarak devam ettim o yüzden kendini tanımadan benim gibi gireceğine only test başla bir gözlemle kendini

Yani haftada 500mg testo ile başlayım mı diyorsunuz bir süre

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, 1 dakika önce yazdı:

Rimodan vazgeçtim hocam maliyet çok aşıyor testo boldenon yapmayı düşünüyorum enjekte olayı beni geriyor sadece birde alacağım marka araştırmasını yapıyorum Pharma Group

Enjekte olayında gerilecek pek birşey yok youtube da birsürü video var izleyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Enjekte olayında gerilecek pek birşey yok youtube da birsürü video var izleyebilirsin 

Ürünümün çalışıp çalışmadğını nasıl anlıyacağım kaçıncı haftada gidip kan testi vermem gerekiyor salondaki antrenörden alacağım ilaç kendisinin yarışmaya hazırlandığı ilaçlardan sıkıntı olacağını düşünmüyorumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, Şimdi yazdı:

İlk kürün 250 üstü aldığında sadece boşa aromatize olacaktır kullanmaz zaten vücut ondan fazlasını 80 kg sın aşırı bir kütlende yok  dediğim gibi 250 ile başla baktın etkileri azalıyot 350 ye çıkarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, Şimdi yazdı:

ampulü ziyan edicem mantığını boşver bence bi 300 le başla çok istersen sıkıntısını görmezsen 500 e çık illla 500 vurcam diyosan ama fazlası aromatize olucak nasıl olsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
aybo59, Şimdi yazdı:

Ürünümün çalışıp çalışmadğını nasıl anlıyacağım kaçıncı haftada gidip kan testi vermem gerekiyor salondaki antrenörden alacağım ilaç kendisinin yarışmaya hazırlandığı ilaçlardan sıkıntı olacağını düşünmüyorumda

Fiyatlarını biliyormusun. 4. Hafta gidersin lh fsh ın kapanmış total teston  sınırın üstünde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
efe erden, Şimdi yazdı:

ampulü ziyan edicem mantığını boşver bence bi 300 le başla çok istersen sıkıntısını görmezsen 500 e çık illla 500 vurcam diyosan ama fazlası aromatize olucak nasıl olsa

1 ampulde 250mg var 300mg nasıl ayarlıyacağım ki onu daha önce hiç enjekte yapmadım bilmiyorum o yüzden

ilaç satan kişilere bakınca sana testo boldenon masteron vs. birsürü şey verelim

sadece testo işe yaramaz fln diyolar

ve son sorum olarak PCT olayını naısl yapıcam jinekomasti sivilce gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, 1 dakika önce yazdı:

5-6. enjeksiyondan sonra yaptırabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Fiyatlarını biliyormusun. 4. Hafta gidersin lh fsh ın kapanmış total teston  sınırın üstünde 

testo enanthte olan 250mg boldenon 200mg fiyatları 750tl ile 900tl arasında olduğunu söyledi

yani 2kutu boldenon 2kutu testo enanthe 3300tl gibi bir fiyat biçmişti sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.