Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lynx

Hemoglobin yüksekliği

Önerilen İletiler

Lynx    160

Degerli hocalarim ve arkadaşlarim hemoglobin değerim biraz yükseldi fakat sormak istediğim konu su sulandirici kullaniyorum fakat ona nazaran yukseldi simdi kurde testo boldnn ve tren kullandım ama trenin ikinci haftasi sorum su boldnn kesicem trenle devam edicem fakat trende kan pıhtılaşmasi yapiyormu ayni boldnn gibi deneyimi olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim @rastlantisal hocam ilgilenirseniz memnn kalirim @metinav @galicik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Kan yoğunluğunu sadece boldenon değil, testosteron da arttırır ama boldenon kadar değil.

Dolayısıyla tek düşünmen gereken tren değil genel itibariyle kullandığın tüm steroidler olmalı.

Herhangi bir yan etki mi yaşıyorsun ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Kan yoğunluğunu sadece boldenon değil, testosteron da arttırır ama boldenon kadar değil.

Dolayısıyla tek düşünmen gereken tren değil genel itibariyle kullandığın tüm steroidler olmalı.

Herhangi bir yan etki mi yaşıyorsun ?

Suan icin yok ama referans araligi 12-16 bendeki suan 18.8 biraz tedirgin oldum cesitli komplikasyonlar olabilir diye cekiniyorum ani kalp krizi veya felc damar tikanikligi gibi ilk defa bu kadar yukseldi ama dozaj artircam sulandiricinin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Lynx, Bir saat önce yazdı:

Suan icin yok ama referans araligi 12-16 bendeki suan 18.8 biraz tedirgin oldum cesitli komplikasyonlar olabilir diye cekiniyorum ani kalp krizi veya felc damar tikanikligi gibi ilk defa bu kadar yukseldi ama dozaj artircam sulandiricinin

Kan vermeyi düşünebilirsin. 

Hemoglobin 13-17.5 arası olması gerekli. Çok yüksek değil değerin. Zaten bu durumun sinyalini işk önce tansiyon sonrasında kalp atışlarındaki değişim ile anlayabiliyorsun :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Kan ver, kanı sulandırmak için aspirin veya doğal yağ bazlı suplmentleri kullanabilirsin.Hdl koesterolün yüksek olduğu sürece tansiyon kalp damar tıkanıklığı riski min. olur.Ama ldl yükseldikçe bu risk artar.

Bütün steroidler alyuvarlarda artışa neden olur buna tabletler de dahil...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
metinav, 4 saat önce yazdı:

Kan ver, kanı sulandırmak için aspirin veya doğal yağ bazlı suplmentleri kullanabilirsin.Hdl koesterolün yüksek olduğu sürece tansiyon kalp damar tıkanıklığı riski min. olur.Ama ldl yükseldikçe bu risk artar.

Bütün steroidler alyuvarlarda artışa neden olur buna tabletler de dahil...

Kizilay bu konuda almiyo kan hocam saglikci bi arkdasim var ecoprin onerdi günlük 300mg seklinde 10gun devam et dusmezse 1unite kan aliriz duser dedi kolesterol suan iyi hdl sinirda 39 40 ldl 93 kolesterol 145 bunlar normal degerler suanlik bu sekilde hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Lynx, 53 dakika önce yazdı:

Kizilay bu konuda almiyo kan hocam saglikci bi arkdasim var ecoprin onerdi günlük 300mg seklinde 10gun devam et dusmezse 1unite kan aliriz duser dedi kolesterol suan iyi hdl sinirda 39 40 ldl 93 kolesterol 145 bunlar normal degerler suanlik bu sekilde hocam

Yanlış da olsa kızılaya ve doldurulan forma uygun bilgi aktarımı yapmaktan başka çare yok.Kanı analiz edip işe yarayan kısmını da kullanabilirler çöp bir şey değil yani.Kan sulandırmak amaçlı 75-100 mg aspirin dozu yeterli.Fazlası kanama riskini artırır ve gereksiz yüksek doz alınmış olur.Bebek aspirini denilen 100 mg lık dozlarda satılan çeşiti daha makul...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Lynx, 7 saat önce yazdı:

Kızılay’a gidip steroid kullanıyorum dersen almaz. Kan sulandırıcıyı kes 3 gün sonra herşey normalmıs gibi git ver. Yada intracet al eczaneden yapabilirsen kanını çöpe akıt 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
metinav, 6 saat önce yazdı:

Yanlış da olsa kızılaya ve doldurulan forma uygun bilgi aktarımı yapmaktan başka çare yok.Kanı analiz edip işe yarayan kısmını da kullanabilirler çöp bir şey değil yani.Kan sulandırmak amaçlı 75-100 mg aspirin dozu yeterli.Fazlası kanama riskini artırır ve gereksiz yüksek doz alınmış olur.Bebek aspirini denilen 100 mg lık dozlarda satılan çeşiti daha makul...

Yani sonradan sknti olur diye bunu yapmak istemedim ama deneriz hocam sorun yok 

Askabar, 10 dakika önce yazdı:

Kızılay’a gidip steroid kullanıyorum dersen almaz. Kan sulandırıcıyı kes 3 gün sonra herşey normalmıs gibi git ver. Yada intracet al eczaneden yapabilirsen kanını çöpe akıt 

Saglikci eski bir tanidikla konustum ben hallederim tek basina damar yolu acip yapabilecegin birsey degil o dedi bakalim nasip olursa 10gun sonra tekrr test verdiğimde deneyecegiz bunun bu kadr yukselme sebebi boldnn orjinal ilacti fabrikasyon ve dolu doluydu bodytech duymussunuzdur mutlaka cok dolu bir marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Lynx, 11 saat önce yazdı:

Yani sonradan sknti olur diye bunu yapmak istemedim ama deneriz hocam sorun yok 

Saglikci eski bir tanidikla konustum ben hallederim tek basina damar yolu acip yapabilecegin birsey degil o dedi bakalim nasip olursa 10gun sonra tekrr test verdiğimde deneyecegiz bunun bu kadr yukselme sebebi boldnn orjinal ilacti fabrikasyon ve dolu doluydu bodytech duymussunuzdur mutlaka cok dolu bir marka

Olay bodytech te diyorsun 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.