Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Testis küçülmesi pct sonrasi eski haline.

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Merhaba arkadaşlar hemen hemen 18-20 haftadır testo alıyorum dısarıdan İran testesteron haftalık 500 mg son 4-5 haftadır testislerde küçülme baya gözle görülür şekilde hissettim SAĞLAM TEMİZ PCT ile düzeldigini biliyorum duyduklarım ama bır arkadaş tribe soktu kuculen şey buyumez vs gibi konu açmak ıstedım bende şimdiden değerli yorumlarınız ıcın teşekkür ederim 

@galicik @otopsicikedi @Rdm @Tr3n @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Imajeste, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar hemen hemen 18-20 haftadır testo alıyorum dısarıdan İran testesteron haftalık 500 mg son 4-5 haftadır testislerde küçülme baya gözle görülür şekilde hissettim SAĞLAM TEMİZ PCT ile düzeldigini biliyorum duyduklarım ama bır arkadaş tribe soktu kuculen şey buyumez vs gibi konu açmak ıstedım bende şimdiden değerli yorumlarınız ıcın teşekkür ederim 

Dostum kullanılmayan sistemde ufalmalar tabi ki olur, ama pct de düzelecektir, trt doza geçtim ağrılar başladı bile testislerimde pct de düzelecektir canını sıkma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Çalışırsa büyür sistem basit. Eger lh fsh eski haline gelirse testislerde eski haline gelir. Kanser hastalarinin bazen bir testisi alınıyor tek kalan testis neredeyse 2 katima kadar buyuyor gerekli işi tek yaptığı için yani az calisirsa küçülmesi vok calisirsa buyumesi normal sureç. Alçıya alınan kol yada bacakta küçülüyor sonra düzeliyor kullandıkça. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
galicik, 11 dakika önce yazdı:

Dostum kullanılmayan sistemde ufalmalar tabi ki olur, ama pct de düzelecektir, trt doza geçtim ağrılar başladı bile testislerimde pct de düzelecektir canını sıkma 

İçim çok rahatladı gerçekten çok teşekkür ederım fena tribe soktuğu için konu açmak istedim yorumlarınız çok değerli gerçekten 

galicik, 11 dakika önce yazdı:

Mastürbasyon isteğim oluyor sertleşme oluyor isteksizlik yok hani gayet aktıf durumda sadece testisler küçüldü baya o kadar 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, 2 dakika önce yazdı:

Mastürbasyon isteğim oluyor sertleşme oluyor isteksizlik yok hani gayet aktıf durumda sadece testisler küçüldü baya o kadar 

Zaten vücudunda testo var cinsellik libido e2, prolaktin çok artmadığı sürece natural halinden bile iyi olmalı kür içerisinde, şayet kür öncesi hormon test değerlerinde iyi bir durumdaysa pct te küçülen testislerin yerine gelecektir hatta pct içerisindeyken normal natural halinden bile daha fazla büyüyecektir sıkma canını. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
galicik, 8 dakika önce yazdı:

Zaten vücudunda testo var cinsellik libido e2, prolaktin çok artmadığı sürece natural halinden bile iyi olmalı kür içerisinde, şayet kür öncesi hormon test değerlerinde iyi bir durumdaysa pct te küçülen testislerin yerine gelecektir hatta pct içerisindeyken normal natural halinden bile daha fazla büyüyecektir sıkma canını. 

Teşekkürler hocam valla içim rahatladı 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Imajeste, 7 saat önce yazdı:

Tribe girecek bir şey yok. Bende de kürde iken küçülüyor ancak, PCT de baya baya büyüyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Tribe girecek bir şey yok. Bende de kürde iken küçülüyor ancak, PCT de baya baya büyüyor. 

Ümit abi cok tesekkur ederim içime su serptin gerçekten 🙏🔱

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

İlacı kestiğin zaman vücut toparlar eski haline döner hormonlar. Bazıları pct bile yapmıyor gerekmediği sürece. Benim ilk kürümdeyen dalgada ilk 2 hafta tık yoktu, kürü aldım hocaya anlattım durumu, sonra proviron kullanmamı önerdi libidom uçuşa geçti kendi vücudunu iyi tanıycan olası bir durum müdahale etmeyi öğrencen 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Tr3n, 07.05.2023 - 00:31 yazdı:

İlacı kestiğin zaman vücut toparlar eski haline döner hormonlar. Bazıları pct bile yapmıyor gerekmediği sürece. Benim ilk kürümdeyen dalgada ilk 2 hafta tık yoktu, kürü aldım hocaya anlattım durumu, sonra proviron kullanmamı önerdi libidom uçuşa geçti kendi vücudunu iyi tanıycan olası bir durum müdahale etmeyi öğrencen 

Proviron öneriyor musunuz peki yanı dalgada çok sıkıntı yok testıs kuculmesı harıcınde az bıesey de isteksizlik var bunlara rağmen kullanılır mı sızce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, Bir saat önce yazdı:

Proviron öneriyor musunuz peki yanı dalgada çok sıkıntı yok testıs kuculmesı harıcınde az bıesey de isteksizlik var bunlara rağmen kullanılır mı sızce 

Çinko, sağlıklı yağ alımı, sağlıklı beslenme, sert idman ve zaman bunun ilacı dostum, proviron gibi ilaçlar sadece kısa süreli etki yaratacak ilaçlardır. Nasıl uzun estere girdiğimizde ilaçların açılmasını, aynada görüntü yakalamayı sabır ile bekliyorsak, pct sonrası da hemen eski halinize %100 dönmeyi beklemeyin biraz zamana bırakıp düzeni ve istikrarınızı bozmayın beslenmede ve idmanlarda, sonuç olarak burada ki herkes ihtimali bir hayli düşük bile olsa kısır olmayı, sperm kalitesinin eskiye göre düşmesini göze alarak bu ilaçları kullanıyor sonuç olarak o kadar kas kütlesini, size ı , gücü kimse size bedavaya vermiyor her kazancın bir riski ve götürüsü elbet olacaktır sağlıklı günler. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alayına35f    10
Imajeste, 1 saat önce yazdı:

E2 yükselmiş olabilir boşuna kullanma test verip ne durumda olduğunuzu öğrenin ona göre bir şeyler önerilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

pct döneminde hcg kullanımı artından clomid ile sistem açılınca eski haline gelir muhtemelen. kür içinde de ara ara hcg kullanımını tavsiye edenler var. böylelikle pct döneminde testisler geri dönüş için daha hazır durumda olabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.