Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aspendos

Yapılan test sonucu ,protein tozlarının içeriği.

Önerilen İletiler

aspendos    25

Twitter da takip ettiğim hesap. Böyle bir paylaşım yapmış. Protein tozu satan markaların ürünlerinin analizlerini paylaşmış. Sayfanın alt kısmına doğru analizleri görebilirsiniz. 100 gr üründe 1.3 gr protein barındıran mı dersiniz. Çeşitli hilelerle proteini yüksek gösterenmi ararsınız. Gerçekten üzücü . 

analiz-10-955x1024.jpg

https://gidadedektifi.com/2023/05/05/fahis-fiyatlarla-yuksek-proteinli-diye-satilan-sporcu-supplement-urunlerinde-etiket-beyanlari-gercegi-yansitiyor-mu/

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 2
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

quacky    93

Listede emin ve buğra hocamın tavsiyesine güvenerek alışveriş yaptığım muscle balanceyi görmek üzdü. Whey stok yapmıştım bide, ülkede sahte ilacı geçtim supplementte bile sahtecilik yapıyorlar ya inanılmaz

• Üzgün 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Darkdefender, 10 dakika önce yazdı:

İsimler gizli olmasaydıda işimize yarasaydı 

Ürünlerin isminden ve baş harflerinden anlaşılıyor aslında. En azından bildiğin veya kullandığın marka orda var mı anlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
quacky, 50 dakika önce yazdı:

Listede emin ve buğra hocamın tavsiyesine güvenerek alışveriş yaptığım muscle balanceyi görmek üzdü. Whey stok yapmıştım bide, ülkede sahte ilacı geçtim supplementte bile sahtecilik yapıyorlar ya inanılmaz

aynı şekil evimde 4 kutu mass gainer 2 kutu whey protein mevcut :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sokakta güvercinlere daha fazla ekmek kırıntısı atılıyor adamların ürünlerin içine koydukları amino asitlere bak.. tane tane atıyorlar heralde. Keşke bir de gold standart whey gibi kalitesi belli bir ürünün içeriği paylaşılsaydı oradan kıyas yapma fırsatımız olurdu. 

tarihinde NamasteGodDamnİt tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
NamasteGodDamnİt, 34 dakika önce yazdı:

Sokakta güvercinlere daha fazla ekmek kırıntısı atılıyor adamların ürünlerin içine koydukları amino asitlere bak.. tane tane atıyorlar heralde. Keşke bir de gold standart whey gibi kalitesi belli bir ürünün içeriği paylaşılsaydı oradan kıyas yapma fırsatımız olurdu. 

Nutri pure çok sekerli ve kalitesiz gibiydi aslinda ama aralarinda en cok onda cikti protein cok garipsedim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Muscle balance kalitesiz içeriklerinede güvenmiyorum birkere creatin aldım  aromasız suya koyuyorum sanki un  su üstünde kalıyor zor karışıyor ve tadıda şekerimsi böyle bi saçmalık olamaz  site numarasını arıyorsun adam çıkıyor ben satıcı değilim  alakam yok diyor şaka gibi  güvenilir markalardan şaşmıyorum artık birkere yerler adamı

tarihinde erc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

ALAYI KALİTESİZ HEP SÖYLERİM TÜRK MALI BİR SUPPLEMENT KULLANMAYIN, İlla kullanacaksanız hardline alın kaldı ki hardline fiyatları, düşük reklam bütçesine rağmen (diğer ürünlere göre) ithal ürünler ile aynı para uzun lafın kısası, sen istiyor supplement verecek 100 dolar... Zaten suppların etkisi devede kulak madem kullanacaksın yurtdışı ürün şart.. 2015 lerden beri scıtec kullanıyorum bir dönem optimum kullanmıştım başka marka ürün almam o da zaten sadece whey protein, pre workout hepsini deniyorum ay ay az etki aldığım üründen 4-5 ölçek attığım bile oluyor like protein ocean bu markanın her bir ürünü çöp olabilir mi ya... pirinç unu bile kötü

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jales    3

Ülkede ekonomik kriz, dolarda ki enflasyon yetmemiş gibi sahte supplementlerle, ilaçlarla uğraşıyoruz ya yazık..

tarihinde Jales tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
galicik, Bir saat önce yazdı:

ALAYI KALİTESİZ HEP SÖYLERİM TÜRK MALI BİR SUPPLEMENT KULLANMAYIN, İlla kullanacaksanız hardline alın kaldı ki hardline fiyatları, düşük reklam bütçesine rağmen (diğer ürünlere göre) ithal ürünler ile aynı para uzun lafın kısası, sen istiyor supplement verecek 100 dolar... Zaten suppların etkisi devede kulak madem kullanacaksın yurtdışı ürün şart.. 2015 lerden beri scıtec kullanıyorum bir dönem optimum kullanmıştım başka marka ürün almam o da zaten sadece whey protein, pre workout hepsini deniyorum ay ay az etki aldığım üründen 4-5 ölçek attığım bile oluyor like protein ocean bu markanın her bir ürünü çöp olabilir mi ya... pirinç unu bile kötü

proteinocean preworkoutu açtıysan hızlı bitir hocam 1 ay sonra katılaşıyor çöpe atmak zorunda kalırsın. benim gibi yorgun günlerde kullanacaksanız kesinlikle uzak durun paketin yarısına gelmeden atmak zorunda kaldım. 

tarihinde swager tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Hep ucuz dandik protein tozlarını incelemişler 🙂bilindik markalardan şaşmıycan. Ucuzsa işin içinde bir bit yeniği vardır.

@galicik dediği gibi, Bu ekonomi şartlarında alınabilecek üç marka var Hardline, Scitec, ve Big joy. Scitec'inde bir kez whey protein tozunu kullandım memnun kalmadım, topaklanma yapıyor ve iyi karışmıyor. Hardlinenin gainer ve protein tozunu kullandım hiç topaklama yapmadı. Bana göre en iyisi hardline, ikincisi scitec, üçüncü de big joy derim. 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337

hocam iyide testin geçerliliği ne kim yapmış vesaire hiçbir bilgi yok .Adamın rakip firmalardan para alıp yazmamış olma ihtimali nedir değerler yakın olsa düşünülebilir ama bunlar çok abuk ki adamın paylaştığı 2 marka heromega ve musclebalance tarım orman bakanlığından ürünün içerisindeki protein testini yaptırdı 88-90 larda çıktı devletin kurumunamı inanacaksın yoksa nereden bilgi aldığını,neye dayandığı hakkında 1 gram bilgi vermeyen bir insta sayfasınamı tercih sizin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    222
janbertozen, 22 dakika önce yazdı:

hocam iyide testin geçerliliği ne kim yapmış vesaire hiçbir bilgi yok .Adamın rakip firmalardan para alıp yazmamış olma ihtimali nedir değerler yakın olsa düşünülebilir ama bunlar çok abuk ki adamın paylaştığı 2 marka heromega ve musclebalance tarım orman bakanlığından ürünün içerisindeki protein testini yaptırdı 88-90 larda çıktı devletin kurumunamı inanacaksın yoksa nereden bilgi aldığını,neye dayandığı hakkında 1 gram bilgi vermeyen bir insta sayfasınamı tercih sizin.

İkinci seçenek, teşekkürler 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889
erc, 9 saat önce yazdı:

Muscle balance kalitesiz içeriklerinede güvenmiyorum birkere creatin aldım  aromasız suya koyuyorum sanki un  su üstünde kalıyor zor karışıyor ve tadıda şekerimsi böyle bi saçmalık olamaz  site numarasını arıyorsun adam çıkıyor ben satıcı değilim  alakam yok diyor şaka gibi  güvenilir markalardan şaşmıyorum artık birkere yerler adamı

Aromamız keratin 2 hafta önce çıkardılar. Ben kullanıyorum dediklerin yok. Foto at istersen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889

Ben bu paylaşıma güvenmiyorum.  Paylaşımı yapan hardline yönetici Zeynep Hatipoğlu. Kendisi sözde testleri yapmış ve bu siteye atmış onlarda paylaşmış. Yeni pazarda kendilerine yer bulamadıkları için yaptıklarına inanıyorum. Şahsen ben kong whey kullandım gayet güzeldi. Şimdi Türk malı creatin kullanıyorum. Protein tozu yabancı ama yinede bu paylaşıma çok inanmadım. Torq, hiq, hardline, yeşil marka gibi Türk markalarına neden test yapılmamış? Öyle düşününce yalan olduğu düşüncesi geliyor aklıma 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    222
Askabar, 4 dakika önce yazdı:

Ben bu paylaşıma güvenmiyorum.  Paylaşımı yapan hardline yönetici Zeynep Hatipoğlu. Kendisi sözde testleri yapmış ve bu siteye atmış onlarda paylaşmış. Yeni pazarda kendilerine yer bulamadıkları için yaptıklarına inanıyorum. Şahsen ben kong whey kullandım gayet güzeldi. Şimdi Türk malı creatin kullanıyorum. Protein tozu yabancı ama yinede bu paylaşıma çok inanmadım. Torq, hiq, hardline, yeşil marka gibi Türk markalarına neden test yapılmamış? Öyle düşününce yalan olduğu düşüncesi geliyor aklıma 

Onlara yapılmadığını söyleyen yok ki, yapılıpta kusur bulunanları paylaşmışlar daha kaç firmaya yapmışlardır. Hero mega sahiplerine güvenim hiç yoktu sahte genolabs olayından sonra bittiler gözümde, muscle balanceden umudum vardı ama sürekli tozlarını piyasanın çok çok altı fiyata bu son bu son diyip ayda 3 kez yüzde 50 indirim yaptılar o da beni şüpheye düşürmüştü. Bu testlerden sonra da emin oldum.  Evet testler bir firma desteğiyle yapılmış olabilir, bu çok normal hangi sektörde rakibinde kusur görürsen bunu avantajına kullanırsın. Ben gıda dedektifi sitesini uzun zamandır takip ediyorum karalama kampanyasına hiç rastlamadım, var olanı yansıttılar hep

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
janbertozen, 2 saat önce yazdı:

bu denetimlerdeki protein markalarından birisi  ilk çıktığında 400 tl ye protein tozu sattı %100 kar etse 200 tl kutusu kargosu vs vs sen hesapla mantık yürüterek içinde birşey olmadığını kendin de bulabilirsin bence biraz mantık yürütsek içine birşey koymadıklarını kendimiz de anlarız ki ben bu hesabı yaparak ilk çıktığında almamıştım zaten.

Askabar, Bir saat önce yazdı:

abi hiç düşünmüyormusunuz %50 indirimle 450 500 tl ye satılan üründe satıcının kar marjı + kargosu + paketlemesi + vergisi falan bunları çıkınca içinde kaç paralık hammedde kalıyor lütfen azcık mantıklı düşünün .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Bu dandik markalara birde fenomen tanınmış elemanları sponsor olarak kendilerine çekiyorlar, bu elamanları referans alıp Steroid satın alıyoruz bu üretilen supplementlerde merdiven altıdır kesin Steroid ler gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337
uslu4335, 19 dakika önce yazdı:

bu denetimlerdeki protein markalarından birisi  ilk çıktığında 400 tl ye protein tozu sattı %100 kar etse 200 tl kutusu kargosu vs vs sen hesapla mantık yürüterek içinde birşey olmadığını kendin de bulabilirsin bence biraz mantık yürütsek içine birşey koymadıklarını kendimiz de anlarız ki ben bu hesabı yaparak ilk çıktığında almamıştım zaten.

abi hiç düşünmüyormusunuz %50 indirimle 450 500 tl ye satılan üründe satıcının kar marjı + kargosu + paketlemesi + vergisi falan bunları çıkınca içinde kaç paralık hammedde kalıyor lütfen azcık mantıklı düşünün .

Bu markaların yüksek kalite markalar olduğunu söylemiyorum zaten. Standart boy(2-2.5kg) ürünleri indirimli olarak 800 -1000 tl fiyatına satılıyor  bu da 40-50 dolar yapar  muscletech gibi  amerikan markalarının klasik 2.5kg lik kutularıda 40 dolar civarında satılıyor yani öyle aşırı ucuza falan satmıyorlar indirim adı altında normal fiyatta satıyorlar hatta 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
janbertozen, 4 dakika önce yazdı:

Bu markaların yüksek kalite markalar olduğunu söylemiyorum zaten. Standart boy(2-2.5kg) ürünleri indirimli olarak 800 -1000 tl fiyatına satılıyor  bu da 40-50 dolar yapar  muscletech gibi  amerikan markalarının klasik 2.5kg lik kutularıda 40 dolar civarında satılıyor yani öyle aşırı ucuza falan satmıyorlar indirim adı altında normal fiyatta satıyorlar hatta 

Whey Protein 2400gr 75 Servis

817,09₺1.293,81₺

bak bu şuan marka indirimde   817 tl ye satıyor ve bundan kar ediyor. Kar marjı + kutusu + etiketi + vergisi + paketlemesi + kargosu  vs vs çıkarınca içine koyulacak hammadde parası kalmıyor sence de mantıksız değil mi.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    337
uslu4335, 21 dakika önce yazdı:

Whey Protein 2400gr 75 Servis

817,09₺1.293,81₺

bak bu şuan marka indirimde   817 tl ye satıyor ve bundan kar ediyor. Kar marjı + kutusu + etiketi + vergisi + paketlemesi + kargosu  vs vs çıkarınca içine koyulacak hammadde parası kalmıyor sence de mantıksız değil mi.

hocam internetten wpc 80 nin 100 kg fiyatına bakarsınız hammaddenin o kadar pahalı olmadığını görürüsünüz ki bu benim alibaba.com dan falan baktığım fiyatlar yıllardır bu işi yapan adamların toptan alıcakları fiyatları kutu başına düşünemiyorum bile. Yani sandığınız kadar pahalı işler değil neyse aşırı uzadı zaten konu  kısaca isteyen alır istemeyen almaz paran varsa türk markalarını tercih etmemek tabikide daha garanti ama bi protein tozuna 2k vermek de enayilikten başka birşey değil ... onun yerine git et ye :)   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

hocam internetten wpc 80 nin 100 kg fiyatına bakarsınız hammaddenin o kadar pahalı olmadığını görürüsünüz ki bu benim alibaba.com dan falan baktığım fiyatlar yıllardır bu işi yapan adamların toptan alıcakları fiyatları kutu başına düşünemiyorum bile. Yani sandığınız kadar pahalı işler değil neyse aşırı uzadı zaten konu  kısaca isteyen alır istemeyen almaz paran varsa türk markalarını tercih etmemek tabikide daha garanti ama bi protein tozuna 2k vermek de enayilikten başka birşey değil ... onun yerine git et ye :)   

aynen öyle bende hardline alayım diyordum ama şu saatten sonra onada şüpheli yaklasıyorum , weider alayım desem 2.500 tl dediğin gibi enayilik  gidip hindi göğüs alırım daha iyi .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.