Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rampapa    11

Merhaba arkadaşlar ben Mehmet yaşım 25 Türkiye’de bu spora gönül vermiş birçok genç bulunmakta ve bazı ürünler gerçekten çok pahalı. 2 senedir novalife pharma kullanıyorum yurt dışından geldi diye başka ürünlerin bir kutusuna da 1000-2000 tl verecek bütçemde yok olsada şuanda bu kadar sermaye ayıramam bunun beslenmesi vitamini supplementi zaten Ülkede çok pahalı.

Amacım asla markayı övmek veya kötülemek değil ki daha önceden foruma da novalife başlıklarının yorumlarınada  ürünü kullandığımı belirtmiştim siz değerli kardeşlerime bir kullanıcı olarak bilgi aktarmak niyetindeyim. Novalife benim babamın markasıda değil ben sadece bir kullanıcıyım o yüzden konuya geçiyorum. Daha önceden boldenon ile kür yaptım sonra deca kullandım kan tahlillerime baktığımda testom 15> çıktı deca kullandığım dönemlerde prolaktinim yükseldi ve duygu karışıklığıda yaşadım beslenmem ve antrenmanım ile beraber güzelde verim aldım. İlaçların ne kadar dolu olduğunu bilemem sonuçta ürünün içini test edecek bir labaratuar ortamına sokmadım. Ama şunu biliyorum Benimle beraber kullanan arkadaşlarımda epey verim aldılar. 

Sadece 250 300 mg testo Propionat ve sarms ile ıfbb proyu kazandığını söylediği bir videosunu izlemiştim. Yani olayın ilaçta değil kişinin antrenman ve beslenmesinde yattığını düşünüyorum ve gerçekten bu spor için çok fazla emek veriyorum. Ürünler tam dolu mu değil mi bilmesemde ki (bence dolu) ve bana şuanda bu seviyeye gelmeme kadar yetti ki bunun daha ileri seviyesine çıkartacağınıda düşünüyorum.  Şuanda trenbolone enanthate kullanıyorum ilacı ilk kullandığım dönemlerde öksürük yaptı ve enjeksiyon sonrası ilacın tadı ağzıma geliyordu ki araştırdığım zaman tren öksürüğü diye bir muhabbet zaten varmış ve 1 ay boyunca bu öksürük benden kesilmedi, yüksek ateş, ve halsizlik gibi şeyler yaşadım  bunlar kişiden kişiye değişen şeyler tabii kimisine daha kısa sürede geçer kimisinde uzun ama ben yaşadıklarımı anlatıyorum. 

Sonra zamanla alıştım ve öksürüğüm felan kalmadı. Decanın üstüne 1 buçuk ay kadar cruise yaptım ve üstüne 8 hafta trenbolone kullandım Ramazana girdik dedim ramazanda vücudu dinlendireyim  1 buçuk ay boyunca pct yaptım vücudumu dinlendirdim Ramazan boyunca doğru düzgün antrenmana gidemedim sağlıklıda beslenmedim ama şimdi tekrardan trenbolone ve boldenon kullanmaya başladım sağlıklı beslenmeye antrenmanlara düzenli gitmeye tekrar başladım etkilerini ve formumu sizinle paylaşmak istedim. Pazartesi ilk enjeksiyonumu yaptım çarşamba da yaptım bugün perşembe ve hayatımda novalife haricinde başka hiç bir marka kullanmadım.

Bunun sebebi yine diyorum babamın markası değil :) bütçe meselesi ve hep sonuçlardan memnun kaldım ilerde bu sporda bir yerlere gelirsem bir sponsorum olursaki şuanda YouTube de içerik üreticisiyim belki marka kullanımımı değiştiririm ama şuanda bütçem buna el vermiyor vesselam formumu sizlerle paylaşayım ve ilerde sürekli form güncellemesi yaparım ilaçların ne kadar çalışıp çalışmadığını  siz değerli kardeşlerim ve abilerimle yorumlaşalım 👍 Boy 1.87

Güncel Kilom 89.5 Şuanda ilaç vücudumda açılmadı 2. Enjeksiyonumu yaptım ilaçlar açıldıktan sonra form güncellemesi yapacağım.

Not: Bu seviyeye gelene kadar hep aynı markayı kullandım ve pct den yeni çıktım şuan en bitik halimdeyim. İlerleyen süreci sizlere aktaracağım 👍

C97360F5-165F-4A46-B6E1-EF73F0C63C52.jpeg E2B655AA-3AEC-46A2-A825-F5AB589A4BF7.jpeg 3F721C53-228A-4F81-953D-C120B2C79779.jpeg 87B01071-1B2E-4653-9ACD-B25BED7DE9EB.jpeg F85CC20C-A385-4CB0-9C0A-B0A49FE945E2.jpeg 72CFF714-1DF2-49BF-9CB7-000AF988FE34.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chitizenfour    84

Videolarınızı izliyorum ara ara takip ediyorum kanaldan. Öncelikle çok azimli olduğunuzu belirtmek isterim. Lakin yanlış anlamayın bir ürün gereğinden fazla övülünce insanların aklında bazı soru işaretleri olabiliyor. Tabiki bütçeniz yetmeyebilir veyahut sadece nova ile çalışmış olabilirsiniz. Yani demek istediğim ilaç markası vermek zorunda değilsiniz bu sizi farklı biri olarak gösterebilir. Dediğim gibi gelişiminizin takibindeyim. Basmaya devammm 💪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rampapa    11

Dostum söylemek istediğini çok iyi anlıyorum ama içeriklerimde de beni takip ettiysen az çok nasıl bir insan olduğumu anlamışsındır. Ürünü gereğinden fazla övmüyorum soruyorlar ne kullanıyorsun e söylüyorum çalışıyor mu evet çalışıyor. Ne kadar çalışıyor ?

Yani ben iyi hissediyorum hissetmesem zaten bende aptal değilim sürekli para vereyim aynı markaya ? Bunları üretmenin maliyeti zaten ucuz bi testo 1000 tl olmamalı yazık yani bizim gibi gençlere bu kadar yüksek fiyatların dayatılması saçma geliyor. İmkanım varsa kullanayım okeyde imkanın yoksa kullanma mantığıda yanlış.

Türkiye'de imkan bekleyecek olursak o imkan türk gencine asla gelmeyecek. Bu zamana kadar izleyicilerime dürüst yaklaştım hala da yaklaşıyorum neysem oyum onu gösteriyorum göstermeyede devam edeceğim. Beni takip ettiğin içinde çok teşekkür ederim kardeşim haftalık formumu buraya atmayı planlıyorum bakalım ürünlerin etkisini hep birlikte görelim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bende merakla takip ediyor olacağım. 

Zira bende çoğu kürümü bu marka ile yaptım. Onun dışında İran'dan arkadaşımın getirdiği testo ve eczaneden aldığım sustanon harici bir marka kullanmadım.

Duygu ve düşüncelerine bire bir katılıyorum. Başarıların daim olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rampapa    11
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Bende merakla takip ediyor olacağım. 

Zira bende çoğu kürümü bu marka ile yaptım. Onun dışında İran'dan arkadaşımın getirdiği testo ve eczaneden aldığım sustanon harici bir marka kullanmadım.

Duygu ve düşüncelerine bire bir katılıyorum. Başarıların daim olsun.

Çok teşekkür ederim kardeşim böyle olumlu yorumlar okumak beni sevindirdi. Ben biz hepimiziz bizim gibi düşünen birçok insan var bakalım yorumlarda toplaşalım birbirimizi destekleyelim kırmadan anlamaya çalışalım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum şuan forumda markanın anabolizanlarının çalışıp çalışmadığını geçtik testosunun bile dolu olup olmadığını tartışıyoruz , @NamasteGodDamnİt geçen hafta tahlil verdiğinde 500 enanthate ile total testosu 400-500 lerde çıkmıştı , senden ricam 10 hafta boyunca sadece 250 enanthate kullanıp kan tahlili verebilirmisin , bende Novalife testo kullanıyorum 1500+ çıkmıştı bundan 3-4 ay önce lakin bazı kişiler aynı marka ile bu değerleri göremiyor , acaba kişiye göre farklı doluluk da ürün mü veriyor , yoksa her flakon da aynı miktarda ham maddeyi tutturamıyor mu kafamız karıştı , dediğim gibi 10 hafta 250 enanthate ile test verirsen forum için çok faydan dokunur , 500 enanthate vurup +1500 çıkınca seviniyoruz ama bu değer 1501 bile olabilir , 250 enanthate ile +1500 çıkıyorsa testosu tam doludur diyebiliriz , ha 1200-1300 çıkarsa düşük doz ama fiyatından dolayı yine alınabilir diyebiliriz , hepimizin kafası karışık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rampapa    11
Anayurt Oteli, Bir saat önce yazdı:

Dostum şuan forumda markanın anabolizanlarının çalışıp çalışmadığını geçtik testosunun bile dolu olup olmadığını tartışıyoruz , @NamasteGodDamnİt geçen hafta tahlil verdiğinde 500 enanthate ile total testosu 400-500 lerde çıkmıştı , senden ricam 10 hafta boyunca sadece 250 enanthate kullanıp kan tahlili verebilirmisin , bende Novalife testo kullanıyorum 1500+ çıkmıştı bundan 3-4 ay önce lakin bazı kişiler aynı marka ile bu değerleri göremiyor , acaba kişiye göre farklı doluluk da ürün mü veriyor , yoksa her flakon da aynı miktarda ham maddeyi tutturamıyor mu kafamız karıştı , dediğim gibi 10 hafta 250 enanthate ile test verirsen forum için çok faydan dokunur , 500 enanthate vurup +1500 çıkınca seviniyoruz ama bu değer 1501 bile olabilir , 250 enanthate ile +1500 çıkıyorsa testosu tam doludur diyebiliriz , ha 1200-1300 çıkarsa düşük doz ama fiyatından dolayı yine alınabilir diyebiliriz , hepimizin kafası karışık.

Kardeşim senin dediğin gibi 10 hafta sadece 250 mg deneyecek zamanım yok ama benim çok yakın bir arkadaşım nova kullanıyor onun testi var elimde haftalık 1000 testo alıyor 2. Hafta bittikten sonra kan testi verdi ve 7590 ng çıktı kanında testo.

Bir gün ben cruise yapar sadece 250 mg enanthate alırsam kan verir kontrol ederim. Şunuda ekleyeyim arkadaş başka bir şehirde yaşıyor farklı bir şehire sipariş gitti yani bana sağlam ürün geldi ve ben onu teslim etmedim direk kendisine sipariş gitti.

Benim yaşadığım şehirdeki hastanede böyle detaylı sonuç çıkmadığı için onunkini attım bende de hep 15> yazıyor. Şimdi çocukla konuştum tekrar yeni bir kan tahlili verecek hala 1000 testo almaya devam ediyormuş pazartesi günü sonucu bana atınca burada paylaşırım veya ona söylerim buraya kendisi atsın 

E9531EF6-529C-47B4-8F60-4DAAD344BF47.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
rampapa, 2 saat önce yazdı:

Dostum söylemek istediğini çok iyi anlıyorum ama içeriklerimde de beni takip ettiysen az çok nasıl bir insan olduğumu anlamışsındır. Ürünü gereğinden fazla övmüyorum soruyorlar ne kullanıyorsun e söylüyorum çalışıyor mu evet çalışıyor. Ne kadar çalışıyor ?

Yani ben iyi hissediyorum hissetmesem zaten bende aptal değilim sürekli para vereyim aynı markaya ? Bunları üretmenin maliyeti zaten ucuz bi testo 1000 tl olmamalı yazık yani bizim gibi gençlere bu kadar yüksek fiyatların dayatılması saçma geliyor. İmkanım varsa kullanayım okeyde imkanın yoksa kullanma mantığıda yanlış.

Türkiye'de imkan bekleyecek olursak o imkan türk gencine asla gelmeyecek. Bu zamana kadar izleyicilerime dürüst yaklaştım hala da yaklaşıyorum neysem oyum onu gösteriyorum göstermeyede devam edeceğim. Beni takip ettiğin içinde çok teşekkür ederim kardeşim haftalık formumu buraya atmayı planlıyorum bakalım ürünlerin etkisini hep birlikte görelim 

Takibindeyim dostum gelişimini merakla bekliyorum 💪

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bu camiada onun testi bunun testi yok, bu marka ürünü biliyorum çevremden kullananlarda şu kadar söyleyebilirim bağlantın varsa o kişi ile daha önce ticaret yaptıysan iyi ilacı sana gönderir random sokaktan geçen bir adamsan çöp ötesi bir marka ve ilaç kusura bakmayın 200tl lik fiyat listelerini daha dün hatırlıyorum boş flakon olmuş 50-60tl senide biliyorum forumu açan arkadaşım bu markanın üreticisi, satıcısı sürekli senide paylaşıyordu, dsiplinlisin 2-3 videonu gördüm beslenmene idmanlarına olabildiğince dikkat ediyorsun genetiğinde iyi sana ve senin azmine diyecek herhangi bir lafım yok, ama o marka ilaçlar sadece tebessüm ederim. Başarıların daim olsun dostum.. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 12 mayıs günü yani 17. gün tekrar ürolojiye değer vereceğim hatta yeni bir flakon novalife testoya başladım şu an libido, görüntü vs hiçbir şikayetim yok 500 testo 400 deca almaya devam ediyorum. İlacın satısıcıyla 7-8 alışverişim oldu 20 küsur flakor aldım ondan hep +1500 çıktı sonuçlar 12 mayıs günü test vereceğim cumartesi sisteme düşer mi bilmem en geç pazartesi konuyu güncellerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rampapa    11
galicik, 4.05.2023 - 19:03 yazdı:

Bu camiada onun testi bunun testi yok, bu marka ürünü biliyorum çevremden kullananlarda şu kadar söyleyebilirim bağlantın varsa o kişi ile daha önce ticaret yaptıysan iyi ilacı sana gönderir random sokaktan geçen bir adamsan çöp ötesi bir marka ve ilaç kusura bakmayın 200tl lik fiyat listelerini daha dün hatırlıyorum boş flakon olmuş 50-60tl senide biliyorum forumu açan arkadaşım bu markanın üreticisi, satıcısı sürekli senide paylaşıyordu, dsiplinlisin 2-3 videonu gördüm beslenmene idmanlarına olabildiğince dikkat ediyorsun genetiğinde iyi sana ve senin azmine diyecek herhangi bir lafım yok, ama o marka ilaçlar sadece tebessüm ederim. Başarıların daim olsun dostum.. 

İyi dileklerin için ve benim hakkımda söylediğin güzel şeyler için çok teşekkür ederim kardeşim. Bakalım bi 4 hafta sonra 8 hafta sonra çıkan sonuçları hep beraber görelim. Benim içinde bir test süreci olacak 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Merhabalar novalife markasının ilaç teminini ... adlı kişidenmi aldınız bende ilk kür yapmayı düşünüyorum fiyat listesi çok uygun geldi bana boldenon testo enanthe ve proviron kullanmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rampapa    11

Arkadaşlar konyu tekrar hortlatıyorum uzun süredir bir şey yazmadım yarışma dönemindeydim.

Novalife pharma kullanarak podyum yaptım.

Sonucu sizlerle paylaşıyorum.

Bu süreçte kullandığım ilaçlar nova testo propionat, masteron, winstrol, tren asetat, oxandrolone

IMG_9942.jpeg 26649D76-E84D-4B18-A198-B790325CC582.jpeg IMG_9853.jpeg 8C86222A-5D17-4D52-803B-F668491C04D3.jpeg IMG_9565.jpeg

IMG_9902.jpeg IMG_9895.jpeg F97F2B03-BB87-42FD-A789-DB3E14B68D90.jpeg 1CCB42CE-F1AF-4201-A066-08731DC7EB50.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ego    0
rampapa, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar konyu tekrar hortlatıyorum uzun süredir bir şey yazmadım yarışma dönemindeydim.

Bu süreçte kullandığım ilaçlar nova testo propionat, masteron, winstrol, tren asetat, oxandrolone

İlaçların fiyatları neydi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    740

Derece geldi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rampapa    11
SPECTRE, 4 dakika önce yazdı:

Derece geldi mi?

derece bekliyordum ama maalesef gelmedi ilk yarışım mensti ikinci yarışımı klasik düşünüyorum bakalım nasip 

Ego, 30 dakika önce yazdı:

İlaçların fiyatları neydi hocam

400- ile 700 tl arasında kutu başı. Ortalama 460 620 tl arası 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    291
rampapa, 3 saat önce yazdı:

derece bekliyordum ama maalesef gelmedi ilk yarışım mensti ikinci yarışımı klasik düşünüyorum bakalım nasip 

400- ile 700 tl arasında kutu başı. Ortalama 460 620 tl arası 

fiyatlar iyi gayet de çalışmış ilaçlar ama duyduğum kadarıyla aynı markanın yarışmacı ve genel alıcı doluluk oranları farklıymış ne kadar doğru bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rampapa    11
SERKO, 16.10.2023 - 18:11 yazdı:

fiyatlar iyi gayet de çalışmış ilaçlar ama duyduğum kadarıyla aynı markanın yarışmacı ve genel alıcı doluluk oranları farklıymış ne kadar doğru bilmiyorum

Ben 2 senedir bu marka ile kür yaptım. Benimle beraber kullanan bir çok kişi de oldu herkeste iyi bir şekilde çalıştı. Öyle bir şey olursa veya çevremde böyle bir durumla karşılaşırsam da zaten kullanmayı bırakırım net. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
rampapa, 36 dakika önce yazdı:

Ben 2 senedir bu marka ile kür yaptım. Benimle beraber kullanan bir çok kişi de oldu herkeste iyi bir şekilde çalıştı. Öyle bir şey olursa veya çevremde böyle bir durumla karşılaşırsam da zaten kullanmayı bırakırım net. 

Novalife oxandan verim aldınız mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Sparta34, 13 dakika önce yazdı:

Novalife oxandan verim aldınız mı

ürünü satan kişi boşunu kullanır mı ?

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    291

Doğrudur benim ki sadece bir duyum başarılar hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

Sattığı noktayı kaçırmışım normal kullanıcı sandım

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Sparta34, 10 dakika önce yazdı:

Sattığı noktayı kaçırmışım normal kullanıcı sandım

Bu tarz tablet ürünlerde balkandan şaşma, merdiven altı tablet ürünlerin mglerini ayarlamak çok zordur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rampapa    11
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Ben bir ınfluencer’ım kullandığım ürünleri sosyal medyamda paylaşıyorum. Kendimce bir kitleye hitap ediyorum. İnsanlarda nasıl yaptın ne kullandın tarzında sorular soruyorlar. Bende ne kullanıyorsam onu söylüyorum. A ürününden verim aldıysam a ürününü kullandığımı insanlara verim aldığımı anlatırım. Bu yarın b ürünü de olabilir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ruis    1

Konuyu hortlatiyorum, novalife ın yeni serileri hakkında düşünceleriniz deneyimleriniz nedir testo bolde anapolon aldım haftaya kullanmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Şahinbey
      Merhaba dostlar,
      Tren acetat ilk enjeksiyonumu vurdum bugün:
      haftalık 150 mg ile başlayıp 150 mg ile bitireceğim süreci Arttırmayacağım fakat kendim her şeyi terazide tartsam da içimde korku var bu kürden en az zararla nasıl çıkabilirim 8-10 hafta düşünüyorum.
      Multi vitamin c vitamini OMEGA 3 magnezyum milk thistle saw Palmetto nac 600 Günlük kullanıyorum fakat yine de içimde bir kuşku var sizin tecrübelerinize dayanarak trende kesinlikle su olması lazım dediğiniz bir koruyucu yada kesinlikle bu olmaz dediğiniz bir uyarıcı vb var mı.?
      Teşekürler şimdiden
    • Yazan: ardarnold
      Merhaba,
      1.5 sene aralıksız kürdeydim şuanda 4 hafta kısa bi tren kürüne girdim 2 saat önce bi cinsel ilişki yaptım tam kalkıyor erekte oluyor diyorum iniyor kız bağırdı ama psikolojikmen geriliyorum öyle olunca bilmiyorum testislerde çok küçük ne yapmalıyım lütfen akıl verin?
    • Yazan: FatChicken
      Trenbolone kürü sonrası pct yapmadan only testo devam edilir mi?
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: ruis
      Merhabalar,
      Novalife’ın yeni seri Testo e , Boldenon ve anapolon ilaçlarını temin ettim yeni serisinin gerçekten başarılı olduğunu söylüyorlar uzun zamandır da bu marka hakkında konu açılmamış deneyimlerinizi ve bilgilerinizi merak ediyorum. ( İlk Kürüm Olacak )
      (Testo 850₺ Boldenon 900₺ bu fiyatlara temin ettim)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.