Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Tren maks en fazla kaç hafta olmalı

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Arkadaşlar 5 haftadır tren kullanıyorum 15 haftadır testo bolde kurundeyım ekleme yapmıstım ama total 10 hafta trenı bıtırcem kurum ile tamamen ama sanki 15 e çıkartsam daha iyi olacak gibi hissediyorum çünkü zaten finalde 3-4 ay PCT ye giricem ve yan etkileri de yaşayan bırısı değilim bana yan etkileri çok vurmadı bünyem sağlam o konuda ne düşünüyorsunuz fıkır alışverişi yapalım teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Imajeste    34
Anayurt Oteli, 5 dakika önce yazdı:

kan tahliline ve değerlerine bağlı , şu ürün bu kadar hafta gibi ezbere cümleler ile karar vermemelisin.

Kan verdım geçen hafta karacıger vs sorunsuz çıktı sadece prolaktın yüksekti 102 çıkmıştı 1 hafta sadece 3 gün ara ile 2 arımıdex attım ile dengeye soktum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste, 14 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 5 haftadır tren kullanıyorum 15 haftadır testo bolde kurundeyım ekleme yapmıstım ama total 10 hafta trenı bıtırcem kurum ile tamamen ama sanki 15 e çıkartsam daha iyi olacak gibi hissediyorum çünkü zaten finalde 3-4 ay PCT ye giricem ve yan etkileri de yaşayan bırısı değilim bana yan etkileri çok vurmadı bünyem sağlam o konuda ne düşünüyorsunuz fıkır alışverişi yapalım teşekkürler

Kür geçmişine tahlil değerlerine ve gidişata göre yorum yapılabilir en sağlıklı yorumu kür planlayıcın yapması daha iyi olur tecrübe yanıltmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Imajeste, 9 dakika önce yazdı:

Kan verdım geçen hafta karacıger vs sorunsuz çıktı sadece prolaktın yüksekti 102 çıkmıştı 1 hafta sadece 3 gün ara ile 2 arımıdex attım ile dengeye soktum 

Prolaktini arimidex ile mi düşürdün?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Greblan, 17 saat önce yazdı:

Prolaktini arimidex ile mi düşürdün?

Pardon estradiol yanlıs yazdım 🙏

Lov.eparanoia, 17 saat önce yazdı:

Kür geçmişine tahlil değerlerine ve gidişata göre yorum yapılabilir en sağlıklı yorumu kür planlayıcın yapması daha iyi olur tecrübe yanıltmaz

15 hafta olmazmı yani ben 15 e uzatmayı düşünüyorum da 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste, 4 saat önce yazdı:

15 hafta olmazmı yani ben 15 e uzatmayı düşünüyorum da 

Bilgilerini bilmediğim için yorum yapamam kb

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben acetat kullanıyorum herkes 8 hafta diyodu kendimi iyi hissettiğim için devam ettim 11. haftadayım 14. haftada bitiricem bi sıkıntı falan olmuyo kendini tanı doğru teşhisi koy gerisi sıkıntı çıkarmaz.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

20hafta tren yaptim bir sıkıntı yasamadim mental olarakda ama kisiden kisiye degisir suandada yeni 10aylik tren+testo ent kurundeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Ouzhannn, 1 saat önce yazdı:

20hafta tren yaptim bir sıkıntı yasamadim mental olarakda ama kisiden kisiye degisir suandada yeni 10aylik tren+testo ent kurundeyim

10 ay çok ilginç.. Umarım gelecekte bir sağlık problemi yaşamazsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn, 2 saat önce yazdı:

Bu videoyu izlemeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
baltalı hano, 2 saat önce yazdı:

ben acetat kullanıyorum herkes 8 hafta diyodu kendimi iyi hissettiğim için devam ettim 11. haftadayım 14. haftada bitiricem bi sıkıntı falan olmuyo kendini tanı doğru teşhisi koy gerisi sıkıntı çıkarmaz.

Evet bende kendimi iyi hissediyorum libido alt takımda hiçbir sıkıntı yok yan etki sınır öfke yasamadım ufak tefek oldu ama şuan iyiyim 15 18 hafta rahat yapabilirim geliyor bana dün halim de oyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
galicik, 15 saat önce yazdı:

10 ay çok ilginç.. Umarım gelecekte bir sağlık problemi yaşamazsın 

yüksek doz girmiyoruz zaten kardesim haftalik 200 tren 500testo bunu yapan cok insan var gerekli koruyucularla beraber hicbirsey olmaz 

Imajeste, 15 saat önce yazdı:

Evet bende kendimi iyi hissediyorum libido alt takımda hiçbir sıkıntı yok yan etki sınır öfke yasamadım ufak tefek oldu ama şuan iyiyim 15 18 hafta rahat yapabilirim geliyor bana dün halim de oyle

20haftayi tamamla 5 hafta only testo sonra pct yaparsin mis gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste, 17 saat önce yazdı:

Bende de öyle testis küçülmesi falan hiç biri olmadı sinir de olmadı yatakta terleme falan da olmadı. Sinir yeni yeni gelmeye başladı o da hastalıklı düzeyde değil herkesin genetiği farklı ona göre değerlendirmek daha doğru bencede diğer türlü ezbere iş yapılmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Ouzhannn, 4 saat önce yazdı:

yüksek doz girmiyoruz zaten kardesim haftalik 200 tren 500testo bunu yapan cok insan var gerekli koruyucularla beraber hicbirsey olmaz 

20haftayi tamamla 5 hafta only testo sonra pct yaparsin mis gibi 

Tren kullanırken dostinex arimidex kullanımız nasıldı hangi koruyucuları aldınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Darkdefender, 13 dakika önce yazdı:

Tren kullanırken dostinex arimidex kullanımız nasıldı hangi koruyucuları aldınız 

Nac600+multivitamin+cinko+fazlasiyla yesillik her yemek ve aksam ekstra olarak 4-5lt bulacak su tuketimi 

dostinex 2 haftada bir 1 tablet 

arimidex hassasiyet olursa gogus uclarimda yada beze o zaman haftada 2 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
baltalı hano, 3 saat önce yazdı:

Bende de öyle testis küçülmesi falan hiç biri olmadı sinir de olmadı yatakta terleme falan da olmadı. Sinir yeni yeni gelmeye başladı o da hastalıklı düzeyde değil herkesin genetiği farklı ona göre değerlendirmek daha doğru bencede diğer türlü ezbere iş yapılmaz.

Testis küçülmesi bende oldu mecbur testo kullandıgım için 18-20 haftadır testısler küçüldü pct ile düzelicek heralde en son finalde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.