Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

skürt

Kür esnasında tüketilmemesi gereken besinler

Önerilen İletiler

skürt    1

Bu hafta ilk kürüme başladım. Şeker tüketmiyorum fakat bana süt ürünleri de tüketmenin sakıncalı olacağı söylendi. Sizce süt ürünleri kürümü etkiler mi? Bir de şekeri 0 yapmayı çok istiyorum fakat yediğim yulaftan lavaşa kadar çoğu şeyde ufak miktarda şeker varmış. Sizce bu şekerler kürümün performansını düşürür mü? Bir alta da kullandığım kürü yazacağım ne olur olmaz bilginiz dahilinde olsun

Testosteron Enanthate 250mg

Primabolan Depot 100mg 10ml

Deca 400mg 10ml

Dianabol 10mg 100 Tablet

kür:2900

PCT:700 Arimidex:700

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
skürt, 34 dakika önce yazdı:

Deca 400mg 10ml

Dianabol 10mg 100 Tablet

kür:2900 PCT:700 Arimidex:700

Ban yememek için markaları kaldırdım :D

Arimidex 700 fln ne bunlar fiyat mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1
Greblan, 9 dakika önce yazdı:

Arimidex 700 fln ne bunlar fiyat mı?

onları dikkate alma reis düzenleyemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Sorduğun soru dan bariz belli daha cok acemiysin ilk haftan ise kürü bırakmanı tavsiye ediyorum biraz daha bilgi sahibi olunca girersin 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Sorduğun soru dan bariz belli daha cok acemiysin ilk haftan ise kürü bırakmanı tavsiye ediyorum biraz daha bilgi sahibi olunca girersin 

Hocamı dinle dediklerini yap,şuan bıraksan 1-2 enjeksiyon yaptıysan en azindan pct vs ugrasmazsin yine de test ver son enjeksiyondan 3 hafta sonra. Bu arada sende forumu ilmek ilmek arastır hangi ilacı nasıl optimal kullanabilirsin en iyi verimi nasil alirsin vb. her konu forumda mevcut. Basarilar🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1
gymibo, 8 saat önce yazdı:

Hocamı dinle dediklerini yap,şuan bıraksan 1-2 enjeksiyon yaptıysan en azindan pct vs ugrasmazsin yine de test ver son enjeksiyondan 3 hafta sonra. Bu arada sende forumu ilmek ilmek arastır hangi ilacı nasıl optimal kullanabilirsin en iyi verimi nasil alirsin vb. her konu forumda mevcut. Basarilar🙏🏻

Abi inan araştırdım her kafadan farklı ses çıkıyor verim konusunu artık kendi tecrübelerimle yapmaya karar verdim. Sadece şu süt ürünleri mevzusu aklıma takıldı tatmin edici bilgi bulamadığım için buraya sordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
skürt, 1 dakika önce yazdı:

Abi inan araştırdım her kafadan farklı ses çıkıyor verim konusunu artık kendi tecrübelerimle yapmaya karar verdim. Sadece şu süt ürünleri mevzusu aklıma takıldı tatmin edici bilgi bulamadığım için buraya sordum.

Dostum daha makro sayımını bilmiyorsun, yulaftaki şekerden bashediyorsun, ne ilacı lütfen nasıl beslenildiğini bilmeden bu sporun son noktası bu ilaçları sizin elinize kim veriyor ya…. Süt mü ? Arnold dönemine bir git bak galon galon süt içiyorlar sence zarar veriyor mu ? Süt içmem ama bulk dönemlerinin Olmazsa olması yoğurttur benim için

• Beğen 4
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1
Bugracos, 11 dakika önce yazdı:

Dostum daha makro sayımını bilmiyorsun, yulaftaki şekerden bashediyorsun, ne ilacı lütfen nasıl beslenildiğini bilmeden bu sporun son noktası bu ilaçları sizin elinize kim veriyor ya…. Süt mü ? Arnold dönemine bir git bak galon galon süt içiyorlar sence zarar veriyor mu ? Süt içmem ama bulk dönemlerinin Olmazsa olması yoğurttur benim için

Kalori ve Makro hesabımı protein karbonhidrat yağ olarak yapıyorum ne alaka? Ben de sacma geldiği için sordum zaten ama demediğinizi bırakmadınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt, 10 saat önce yazdı:

Bu hafta ilk kürüme başladım. Şeker tüketmiyorum fakat bana süt ürünleri de tüketmenin sakıncalı olacağı söylendi. Sizce süt ürünleri kürümü etkiler mi? Bir de şekeri 0 yapmayı çok istiyorum fakat yediğim yulaftan lavaşa kadar çoğu şeyde ufak miktarda şeker varmış. Sizce bu şekerler kürümün performansını düşürür mü? Bir alta da kullandığım kürü yazacağım ne olur olmaz bilginiz dahilinde olsun

O şekerler kürünü etkilemez zaten her şeyde bir miktar şeker bir miktar tuz hep olur her şeker aynı tepkiyi de vermez şekerin türleri var onları araştırırsan daha iyi anlarsın.

Süt sindirim olarak çoğu insanda sıkıntı çıkarıyor. Bulktasın zaten kirli ya da temiz büyümek sana kalmış bir şey ona göre ayar verebilirsin diyete. Olmazsa olmaz diye bir şey yok tamamen kirli beslenip büyüyen insanlar da var. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1
baltalı hano, 10 dakika önce yazdı:

O şekerler kürünü etkilemez zaten her şeyde bir miktar şeker bir miktar tuz hep olur her şeker aynı tepkiyi de vermez şekerin türleri var onları araştırırsan daha iyi anlarsın.

Süt sindirim olarak çoğu insanda sıkıntı çıkarıyor. Bulktasın zaten kirli ya da temiz büyümek sana kalmış bir şey ona göre ayar verebilirsin diyete. Olmazsa olmaz diye bir şey yok tamamen kirli beslenip büyüyen insanlar da var. 

Anladım bazı süt ürünleri bende hazımsızlık yapıyor doğru. Mümkün olduğunca temiz büyümek istiyorum en iyisi onun minimum haftalık hesabını yapayım. Sorumla alakasız gereksiz eleştiri yapmadığın için de teşekkür ederim kral

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt, 3 dakika önce yazdı:

Anladım bazı süt ürünleri bende hazımsızlık yapıyor doğru. Mümkün olduğunca temiz büyümek istiyorum en iyisi onun minimum haftalık hesabını yapayım. Sorumla alakasız gereksiz eleştiri yapmadığın için de teşekkür ederim kral

Rica ederim, bir uygulama indirip hesap yapabilirsin, carb ı da antrenman şiddetine göre arttırabilirsin ama bulktayken bunların her halükarda yüksek olması doğru olur yağı çok abartma gerisi hallolur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

podyuma çıkmayacaksan sütün tutuğu su sana bulk döneminde zarar vermez

sindirim problemi yaşamayacağın kadar tüketebilirsin

bana sorarsan ben yarım litreden fazla süt içince sindirim problemi yaşıyorum fakat bu beni durduruyor mu hayır günde 2 litre süt içtiğim oluyor yarışmacılar bile yarışmaya hazırlanmadıkları dönemde bu kadar kasmıyorlar rahat olun abartmadan ara sıra sevdiğiniz şeyleri yiyebilirsiniz

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1
baltalı hano, 7 dakika önce yazdı:

Rica ederim, bir uygulama indirip hesap yapabilirsin, carb ı da antrenman şiddetine göre arttırabilirsin ama bulktayken bunların her halükarda yüksek olması doğru olur yağı çok abartma gerisi hallolur.

Aynen kiloma ve antrenman ağırlığına göre vs günlük hesaplıyorum uygulamalardan. kilo 75kg şu an 10 haftada 90kg olmayı hedefliyorum bakalım nasıl olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
skürt, 9 dakika önce yazdı:

Aynen kiloma ve antrenman ağırlığına göre vs günlük hesaplıyorum uygulamalardan. kilo 75kg şu an 10 haftada 90kg olmayı hedefliyorum bakalım nasıl olacak

Süt e2 yi arttırıyor diye biliyorum  buda su tutumunu arttırıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Ben küre girmeni tavsiye etmiyorum ama anladığım kadarıyla giriceksin

1- Bence bu sporda sütun yeri yok kullanmamalısın 

2- Şeker demişsin lavaş demişsin lavaşïnda bu sporda yeri yok yiyeceklerin basit

Karbonhidrat İçin:

Pirinç, patates, makarna, yulaf

Protein için

Tavuk, hindi, et, balık

Yağ için

Zeytinyağı, kuruyemiş

Bu saydıklarım dışında birşey yemeni tavsiye etmiyorum ama haftada 1-2 cheat bulkta bozmaz 

3- Dozajlamalarini tam olarak anlayamadım ama 10 hafta 250 testo 400 deca mı yapicaksan evet ise çok yanlış deca testo dan az olmalı yoksa dick sorunu yaşarsın eğer 10 hafta deca kullanicaksan en az 15 hafta testo kullanmalısın he 0.5ml deca vurucam 200mg deca kullanicam diyor isen testo bence en az 300mg olmalı yine dick sorunu yaşarsın sen en iyisi decayi ikinci kürüne sakla testo primo git

4- 10 hafta gibi kısa süreli bir bulk kürü olmaz sana Max 1-2kg kas kütlesi katar bulk kürü en az 15 hafta olmalı bence hormonlarını bozduğuna deymez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1
ArdaK2, 5 saat önce yazdı:

Ben küre girmeni tavsiye etmiyorum ama anladığım kadarıyla giriceksin

1- Bence bu sporda sütun yeri yok kullanmamalısın 

2- Şeker demişsin lavaş demişsin lavaşïnda bu sporda yeri yok yiyeceklerin basit

Karbonhidrat İçin:

Pirinç, patates, makarna, yulaf

Protein için

Tavuk, hindi, et, balık

Yağ için

Zeytinyağı, kuruyemiş

Bu saydıklarım dışında birşey yemeni tavsiye etmiyorum ama haftada 1-2 cheat bulkta bozmaz 

3- Dozajlamalarini tam olarak anlayamadım ama 10 hafta 250 testo 400 deca mı yapicaksan evet ise çok yanlış deca testo dan az olmalı yoksa dick sorunu yaşarsın eğer 10 hafta deca kullanicaksan en az 15 hafta testo kullanmalısın he 0.5ml deca vurucam 200mg deca kullanicam diyor isen testo bence en az 300mg olmalı yine dick sorunu yaşarsın sen en iyisi decayi ikinci kürüne sakla testo primo git

4- 10 hafta gibi kısa süreli bir bulk kürü olmaz sana Max 1-2kg kas kütlesi katar bulk kürü en az 15 hafta olmalı bence hormonlarını bozduğuna deymez

Hocam enanthate ve primabolandan 2 kutu var testesteron konusunda sıkıntı yok. 16 hafta girmeyi düşünüyordum fakat mekanizma bozulur o kadar uzun süre kaldıramaz diye girmek istemedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
skürt, 17 saat önce yazdı:

Deca 400mg 10ml

Dianabol 10mg 100 Tablet

kür:2900

PCT:700 Arimidex:700

Knk zarttan zurttan günde 20 gram kadar şeker alıyorum. Öğünlerde zorlandıkça ayran da ekliyorum. Bunlar çok takılıncak şeyler değil ama abartmadıkça. Mesela kullandığım protein tozunun 100gramında 17 gram şeker var ama kullanıyorum. Bahsettiğin olaylar çok fazla ilersi seviye ve yarışma hazırlığındaki birisinin son haftalarda dikkat etmesi gereken şeyler. Abartmadan tüketmeye çalış yeter.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1
Greblan, 47 dakika önce yazdı:

Knk zarttan zurttan günde 20 gram kadar şeker alıyorum. Öğünlerde zorlandıkça ayran da ekliyorum. Bunlar çok takılıncak şeyler değil ama abartmadıkça. Mesela kullandığım protein tozunun 100gramında 17 gram şeker var ama kullanıyorum. Bahsettiğin olaylar çok fazla ilersi seviye ve yarışma hazırlığındaki birisinin son haftalarda dikkat etmesi gereken şeyler. Abartmadan tüketmeye çalış yeter.

Anladım kankam sağolasın fazla ayrıntıya inmişim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
skürt, 2 saat önce yazdı:

Hocam enanthate ve primabolandan 2 kutu var testesteron konusunda sıkıntı yok. 16 hafta girmeyi düşünüyordum fakat mekanizma bozulur o kadar uzun süre kaldıramaz diye girmek istemedim. 

Mekanizmadan kastın ne giriceksen 16 hafta gir 10 haftada birşey kazanamazsin deca giriceksen kaç mg giriceksin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1
ArdaK2, 19 dakika önce yazdı:

Mekanizmadan kastın ne giriceksen 16 hafta gir 10 haftada birşey kazanamazsin deca giriceksen kaç mg giriceksin 

Dick mekanizmasından bahsediyorum 16 hafta bu ilacları azgınlıgı kaldırama diye. Bu pazartesi başladım zaten 1mg deca 1mg boldenon aldım perşembe 1mg deca 1mg primabolon alacagım.ilk haftamı böyle bitireceğim İleriki haftalarda bu üç ilacın hepsini haftada 2şer mg almayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
skürt    1

Ayriyeten hergün 3 kapsül danabol kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.