Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

saya    2

arkadaşlar selam elimde vortex pharma trenbolone ve clenbuterol var araştırdığım kadarıyla forumda çoğu kişi türkiye üretim demiş türkiye üretim olsa bile etkili ilaçlarmı yoksa boş mu daha yeni baya para verdim iade şansımda yok kullanınca etki görürmüyüm dersiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
saya, 30.04.2023 - 15:39 yazdı:

arkadaşlar selam elimde vortex pharma trenbolone ve clenbuterol var araştırdığım kadarıyla forumda çoğu kişi türkiye üretim demiş türkiye üretim olsa bile etkili ilaçlarmı yoksa boş mu daha yeni baya para verdim iade şansımda yok kullanınca etki görürmüyüm dersiniz

Büyük ihtimal testosunda doluluk oranı vardır da en önemlisi bolde vurursun ama içinde testo vardır. Hani aldığın ilaç içinde az da olsa neyse dicez de ne olduğunu bilmeden vurulunca sorun büyük oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Kullandım ödemden totoşumun üstüne oturamıyordum çok ödem yapıyordu yarıda kestim başka markaya geçtim testosu çalıştı bir tek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Tr3n, 8 dakika önce yazdı:

Kullandım ödemden totoşumun üstüne oturamıyordum çok ödem yapıyordu yarıda kestim başka markaya geçtim testosu çalıştı bir tek.

Bu ödem mevzusu bende beneluxta olduydu ilk başta benelux bolde kullandıydım. Bacaktan vururken pek bi sorun yoktu omuza geçince vay anam babam be.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
Greblan, 10 saat önce yazdı:

Bu ödem mevzusu bende beneluxta olduydu ilk başta benelux bolde kullandıydım. Bacaktan vururken pek bi sorun yoktu omuza geçince vay anam babam be.

Ben omuzdan bacakdan hiç enjeksiyon yapmadın hep kalçadan.

Adama dediğim zaman ilaçların aşırı odem yapıyor, bana savunması gerçek ilaç ödem yaparmış. gerçek ilaç olan eczane ürünleri  sustanon rimabolan neden ödem yapmadı ozaman. Bir tek ödem yapan ilaç bende vortex, oak pharama oldu. Diğer markalar hiç ödem yapmadı. Steril olan ilaç yapmıyor ödem 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Tr3n, 45 dakika önce yazdı:

Ben omuzdan bacakdan hiç enjeksiyon yapmadın hep kalçadan.

Adama dediğim zaman ilaçların aşırı odem yapıyor, bana savunması gerçek ilaç ödem yaparmış. gerçek ilaç olan eczane ürünleri  sustanon rimabolan neden ödem yapmadı ozaman. Bir tek ödem yapan ilaç bende vortex, oak pharama oldu. Diğer markalar hiç ödem yapmadı. Steril olan ilaç yapmıyor ödem 

İlaç ağrı sızı yapıyor, tren yapar ağır, susta yapar çok esterli ağır bir ilaç vesaire vesaire hani susta vurdum tren vurdum bir çok ilacı çevremden bir çok kişi kullandı ağrılı enjeksiyonlar geçirdiler geçirdik ama şu zaman kadar ödem sıkıntısı hiç çekmedim. He sen aynı bölgeyi inadına zorlarsan, evigen koymazsan enjektöre, iranla bile ödem yaparsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Bugracos, 11 saat önce yazdı:

İlaç ağrı sızı yapıyor, tren yapar ağır, susta yapar çok esterli ağır bir ilaç vesaire vesaire hani susta vurdum tren vurdum bir çok ilacı çevremden bir çok kişi kullandı ağrılı enjeksiyonlar geçirdiler geçirdik ama şu zaman kadar ödem sıkıntısı hiç çekmedim. He sen aynı bölgeyi inadına zorlarsan, evigen koymazsan enjektöre, iranla bile ödem yaparsın

Benim daha tren kullanma tecrubem olmadı fakat şu anda pharm tec deca kullaniyorum vurması iran testoya gôre daha rahat ama enjektörü çıkardığım gibi sanki derimi açmışlar da kolonya dökmüşler gibi yanıyor vurduğum bölge 3-5dk ya geçiyor ama ödem sorunu yaşamadım hiç.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: byreal22
      Merhabalar, Clenbuterol kullanmaya başlayacağım.
      Burak hocanın zamanında yazdığı gibi bir gün 3 tablet diğer gün off mu tercih etmeliyim ? Düz piramit sistem mi tercih etmeliyim ? Deneyimleriniz nasıl oldu? En çok hangi sistemden verim aldınız ?
    • Yazan: Waxorion
      Herkese merhaba arkadaşlar, 
      Tren testo kürümün 4. Haftasındayım şuan haftalık 500 testo 200 tren şeklinde ilerliyorum. Şuana kadar ağırlıklarım baya arttı ve antremanlar resmen mükemmel geçiyor bayram dışında diyeti hiç bozmadan ilerliyorum. Tren hakkında kullanmaya başlamadan önce baya bir araştırdım yan etkileri nelerdir vs ve baya bir yan etki gördüm intihara kadar giden konular bile açılmış. Benim bu konuyu açma sebebim ben gece terlemesi dışında hiç bir yan etki görmedim normalde nasılsam hala aynı şekilde devam psikolojik olarak ve fiziksel olarak öksürme vs hiç bişey yaşamadım. Ürün boş değil baştan söyleyeyim onu burak hocamla noxy markası ile devam ediyoruz. Kafama takıldı acaba sizde de hiç bir yan etki görmeyen var mı? Bu durum normal mıdır yani 
      Herkese iyi forumlar
    • Yazan: Tr3n
      Clenbuterola başlamak istiyorum ama cesaret edemiyorum uzun süre clenbuterol kullanıp kalp sorunları yaşayan oldu mu aramızda  kalp ritmi sorunları vs daha önce kısa süreli bulgar kullanıp etki alamamıştım başka marka deniycem.
    • Yazan: Darkdefender
      Merhaba arkadaşlar,
      Sık enjeksiyon yapmaktan sıkıldım!
      Tren kullanacağım tren acetat yerine tren enantat kullansam aynı şekilde yağ yaktırır mı?
      Su tutumu ve dick yapma durumu daha fazla dendi...
      Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.