Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

parttimebadici

Antrenmanlara hafif kürle geri başlamak

Önerilen İletiler

efe erden    4
aybo59, 32 dakika önce yazdı:

Ne mesela

akne hipertansiyon kanda plt(yani kan kalınlığında) artış hgb artışı bana verdiği yan etki ise sabahın köründe göğüs boyun kızarık ve tansiyona bağlı çarpıntı rimobolan candır

tarihinde efe erden tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aybo59    16

Ne kadar sürede başlıyor bu belirtiler ve kaçıncı haftada kestin bende zaten ilaç kullanmadan önce kan değerlerim uçuktu fazla kan vardı vücutta bolde ile nolur bilimyom haha

rimobolan çok pahalı hocam başedemeyiz onla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, 8 dakika önce yazdı:

Ne kadar sürede başlıyor bu belirtiler ve kaçıncı haftada kestin bende zaten ilaç kullanmadan önce kan değerlerim uçuktu fazla kan vardı vücutta bolde ile nolur bilimyom haha

rimobolan çok pahalı hocam başedemeyiz onla

ben 5. hafta kan testi yaptırdığımda plt benim 700 dü doktor çok fazla demişti kür öncesi 250 idi ama herkes aynı yan etkiyi görecek diye bir kural yok ben sp boldenon kullanıyordum o kan testinden sonrada boldeyi bıraktım bidaha da bulaşmadım 4 hafta sonra normale döndü kanın çok artarsa kan verebilirsin hergün 1 tablet coraspin kullanabilirsin kür boyunca 20-40 mg telvis de kullanabilirsin tansiyon yan etkisi görürsen kafana takma bence baktın çok rahatsız ediyor boldenon kesersin only test devam edersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
efe erden, 1 dakika önce yazdı:

ben 5. hafta kan testi yaptırdığımda plt benim 700 dü doktor çok fazla demişti kür öncesi 250 idi ama herkes aynı yan etkiyi görecek diye bir kural yok ben sp boldenon kullanıyordum o kan testinden sonrada boldeyi bıraktım bidaha da bulaşmadım 4 hafta sonra normale döndü

Ne kullanıyosun şu an rimabolan koyamam çünkü pahalı mecbur bolde koydum

Sana birşey sormak istiyorum bilgin varsa bu ilaçlar penis boyuna etki ediyormu küçülme felan yapmıyo dimi

Birde ben testo bolde kullanıyorum ama pct ilacı felan hiç almadım gerek duymam diye sence gerek varmı anti östrojenik ilaçlardan almadım yani tamoksifen arimidex vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, 1 dakika önce yazdı:

Ne kullanıyosun şu an rimabolan koyamam çünkü pahalı mecbur bolde koydum

Sana birşey sormak istiyorum bilgin varsa bu ilaçlar penis boyuna etki ediyormu küçülme felan yapmıyo dimi

Birde ben testo bolde kullanıyorum ama pct ilacı felan hiç almadım gerek duymam diye sence gerek varmı anti östrojenik ilaçlardan almadım yani tamoksifen arimidex vs.

ben 6 hafta 350-400 test başladım yarından itibaren yanına 400 rimo eklicem ama ben uzun zamandır stokluyorum 120 tl den almadım rimoları. Hayır penis küçülmesi yapmaz uzatmaz da pct kürden sonra ilaçlar kanından çıktıktan sonra kan testi verirsin kan testine göre değerlendirilip yapılır kür esnasında ise arimidex veya aromasin E2 değerine göre kullanılır benim E2 çok artmadığı için haftada 0.5 1 mg arası arimidex içiyorum arimidexe alternatif 12.5- 25 mg aromasin de içilebilir  Pct de genelde Tamoksifen Klomen ve arimidex kullanılıyor ama bunlar kişiye özel planlanıyor testis atrofisi olan kişiler Hcg ilacı da kullanıyor hiçbir Kan testi yaptırırsın kür esnasında ve kür bitiminden 25-30 gün sonra buraya atarsın burda sana yardımcı olacak tecrübeli kişiler var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
efe erden, 3 dakika önce yazdı:

ben 6 hafta 350-400 test başladım yarından itibaren yanına 400 rimo eklicem ama ben uzun zamandır stokluyorum 120 tl den almadım rimoları. Hayır penis küçülmesi yapmaz uzatmaz da pct kürden sonra ilaçlar kanından çıktıktan sonra kan testi verirsin kan testine göre değerlendirilip yapılır kür esnasında ise arimidex veya aromasin E2 değerine göre kullanılır benim E2 çok artmadığı için haftada 0.5 1 mg arası arimidex içiyorum arimidexe alternatif 12.5- 25 mg aromasin de içilebilir  Pct de genelde Tamoksifen Klomen ve arimidex kullanılıyor ama bunlar kişiye özel planlanıyor testis atrofisi olan kişiler Hcg ilacı da kullanıyor hiçbir Kan testi yaptırırsın kür esnasında ve kür bitiminden 25-30 gün sonra buraya atarsın burda sana yardımcı olacak tecrübeli kişiler var

Ben ilk kürde ilk haftam pazartesi perşembe şeklinde 250 250 200 200 yapıyorum 500testo 400bolde ile başladım

kür öncesi testlerimi buraya attım çok iyi stabil dediler hepsine prolaktin e2 düşük doğal testo yüksekti

Ben yani haftada 1tane arimidex ya da tamoksifen kullanayım mı yoksa gidişata göremi hareket edeyim göğüs kaşıntısı vs. olursa

zaten 4.hafta kan testi vereceğim buraya atarım

ve son olarak arimidex eczaneden reçetesiz ücretiyle alınıyormu 300lira sanırım

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, 32 dakika önce yazdı:

Ben ilk kürde ilk haftam pazartesi perşembe şeklinde 250 250 200 200 yapıyorum 500testo 400bolde ile başladım

kür öncesi testlerimi buraya attım çok iyi stabil dediler hepsine prolaktin e2 düşük doğal testo yüksekti

Ben yani haftada 1tane arimidex ya da tamoksifen kullanayım mı yoksa gidişata göremi hareket edeyim göğüs kaşıntısı vs. olursa

zaten 4.hafta kan testi vereceğim buraya atarım

ve son olarak arimidex eczaneden reçetesiz ücretiyle alınıyormu 300lira sanırım

reçetesiz alabilirsin arimidex 1 tablet arimidexi ortadan ikiye kesip pazartesi cuma içebilirsin tamoksiye gerek yok bu arada haberin olsun aromasin kolesterol tablosuna arimidexden daha az zarar veriyor aromasin fiyatıda 390 tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
son, 9 saat önce yazdı:

Tamamen ben yaptım 😁 750mg enanthat 600deca günde 2kg pişmiş bulgur 500tavuk bide igf eklicem aromatize için masteron mu eklesem dedim ama arimidex daha mantikli geldi 12hafta bu decayla devam sonra bi 4hafta testo daha sonrada yarışma hazırlığı için yeni bir başlangıç 

Bulgur mu xD yani kanka bulgur son yiyeceğin yemek olsun bu spor için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
galicik, 18 dakika önce yazdı:

Nedenki hocam ben hep bulgur yedim 3yıldır 

tarihinde son tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    622
galicik, 27 dakika önce yazdı:

Definasyon zamanı favorimdir buldur öyle demeyin. :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
SPECTRE, 7 dakika önce yazdı:

Definasyon zamanı favorimdir buldur öyle demeyin. :D 

Hocam size çok hak verdim artık herşeyi erkenken orta devam edicem zaten benim geleceğim vs yarışma spor biriyle çalışmadan bari düşük orta dozlarla gideyim ki ileride yüksek mg kullanıp 30umda gitmiyim 😅 kusura bakmayın hocam decanın etkileri işte ne yaptığını şaşırıyor insan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
efe erden, 40 dakika önce yazdı:

reçetesiz alabilirsin arimidex 1 tablet arimidexi ortadan ikiye kesip pazartesi cuma içebilirsin tamoksiye gerek yok bu arada haberin olsun aromasin kolesterol tablosuna arimidexden daha az zarar veriyor aromasin fiyatıda 390 tl

ama daha 1.haftadayım kullanmayı başlayım mı arimidex veya aromasin yoksa 4.hafta kan tahlilinden sonramı hareket edeyim efe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
aybo59, 8 dakika önce yazdı:

ama daha 1.haftadayım kullanmayı başlayım mı arimidex veya aromasin yoksa 4.hafta kan tahlilinden sonramı hareket edeyim efe

yağ oranın yüksek ise başlayabilirsin veya göğsünde kaşıntı hassasiyet başladığında kullanabilirsin ama benim naptığımı soracak olursan ben kaşıntı veya hassasiyet beklemiyorum küre başlarken kullanmaya başlıyorum hem arimidex hem telmisartan olsun geçen hafta verdiğim tahlilimde de E2 im olması gereken aralıktaydı telmisartan bu arada tansiyon için E2 ile alakasız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
efe erden, 42 dakika önce yazdı:

yağ oranın yüksek ise başlayabilirsin veya göğsünde kaşıntı hassasiyet başladığında kullanabilirsin ama benim naptığımı soracak olursan ben kaşıntı veya hassasiyet beklemiyorum küre başlarken kullanmaya başlıyorum hem arimidex hem telmisartan olsun geçen hafta verdiğim tahlilimde de E2 im olması gereken aralıktaydı telmisartan bu arada tansiyon için E2 ile alakasız

kürden kayıp vermezmi peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, 13 saat önce yazdı:

kürden kayıp vermezmi peki

Vermez dostum vermez, bu kadar çok takılmayın ilk öncelik her daim sağlık ve hayat konforu olmalı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 14 dakika önce yazdı:

Vermez dostum vermez, bu kadar çok takılmayın ilk öncelik her daim sağlık ve hayat konforu olmalı. 

galicik reis ilk kürde 5.günüm 500testo 400bolde arimidexmi tamoksifenmi ne kullanayım şimdi haftada 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, Şimdi yazdı:

galicik reis ilk kürde 5.günüm 500testo 400bolde arimidexmi tamoksifenmi ne kullanayım şimdi haftada 1

Hiç birini ilaç markaların ne kür öncesi testlerin var mı konu açtıysan paylaşır mısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Hiç birini ilaç markaların ne kür öncesi testlerin var mı konu açtıysan paylaşır mısın 

Açtım herşey burda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice, 25.05.2023 - 14:27 yazdı:

6 aydır kesintisiz testosteron kullanıyorum. 125mg başlayıp 500mg kadar çıktım. Şuan 125mg devam ediyorum. Öyle yapabilirsin eğer hafif bir boost olsun istiyorsan. 

Bunu ne kadar sürdürebilirim ve kullanımı kestiğimde nasıl bir tepki alırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
parttimebadici, 5 dakika önce yazdı:

Bunu ne kadar sürdürebilirim ve kullanımı kestiğimde nasıl bir tepki alırım

Yaşa bağlı olarak testosteron kullanımını bırakmak zorunda kalmadıkça birakmaya gerek duymuyorum ben. Bıraktığında erki tabii ki kişiye göre değişir. Pct konularında bulabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice, 27.05.2023 - 19:34 yazdı:

Yaşa bağlı olarak testosteron kullanımını bırakmak zorunda kalmadıkça birakmaya gerek duymuyorum ben. Bıraktığında erki tabii ki kişiye göre değişir. Pct konularında bulabilirsin.

İlaçlar için baglantı kurabılecegım bırı var mı bunu sormak yasak mı bılmıyorum ama danışabılecegım bırı var mı fiyat ve güven için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    43
parttimebadici, 56 dakika önce yazdı:

İlaçlar için baglantı kurabılecegım bırı var mı bunu sormak yasak mı bılmıyorum ama danışabılecegım bırı var mı fiyat ve güven için

sol alt whatsapp'a tıkla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong, 22.04.2023 - 19:42 yazdı:

Hafif kür diye bir şey yok dostum. En az yan etki barındıran anabolikler var bolde testo yapabilirsin.

hafif kür diye bir şey vardır. only testo, testo + primo ya da testo + bolde hafif kürdür. neye göre kime göre hafif diyebilirsin o zaman sana derim ki testo + tren ile testo + primo aynı derece ağır olmaz, bu durumda biri diğerine göre hafif olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
anak1nskyw4lk3r, 16 dakika önce yazdı:

hafif kür diye bir şey vardır. only testo, testo + primo ya da testo + bolde hafif kürdür. neye göre kime göre hafif diyebilirsin o zaman sana derim ki testo + tren ile testo + primo aynı derece ağır olmaz, bu durumda biri diğerine göre hafif olacaktır. 

Testo bolde mi hafiftir, hafif kür evet vardır doğru ama bu hafif kürler insan grubu ilaçlar ile olan kürlerdir yani testo primo masteron gibi bolde gibi veteriner grubu ilaçları hafif sınıfta asla yer vermem. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.