Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

parttimebadici

Antrenmanlara hafif kürle geri başlamak

Önerilen İletiler

Herkese s.a 23 yaşındayım 4 yıllık geçmişim var yaklaşık 6 7 aydır antrenman yapamıyorum ve depremin hissettirdiği duygularla tekrardan özüme dönmeye karar verdim boyum 178 kilom yaklaşık 70 felan şuan ve baya zayıf hissediyorum ki sanırım öyleyim bunun için kilo alma amaçlı bulk kürüne girmek istiyorum çok fazla zarar görmeden hafif bir kür yapmak istiyorum testo ve danabol kullanmak niyetindeyim kaç hafta yapmalıyım tam olarak kestiremiyorum şuan doğal döngüyü kolayca tekrardan yerine getirebilecegim şekilde kullanmak istiyorum kür içinde beslenmeyi kirli yapacagım ve olabildigince yüksek kalorı almayı düşünüyorum. Yanlış düşünüyor olabilirim bu işte kendini gerçekten yetiştirmiş insanlar var burada sizden fikir almak istiyorum teşekkür ederim. @Askabar @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YigitKong    2

Hafif kür diye bir şey yok dostum. En az yan etki barındıran anabolikler var bolde testo yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    886
parttimebadici, 15 saat önce yazdı:

Herkese s.a 23 yaşındayım 4 yıllık geçmişim var yaklaşık 6 7 aydır antrenman yapamıyorum ve depremin hissettirdiği duygularla tekrardan özüme dönmeye karar verdim boyum 178 kilom yaklaşık 70 felan şuan ve baya zayıf hissediyorum ki sanırım öyleyim bunun için kilo alma amaçlı bulk kürüne girmek istiyorum çok fazla zarar görmeden hafif bir kür yapmak istiyorum testo ve danabol kullanmak niyetindeyim kaç hafta yapmalıyım tam olarak kestiremiyorum şuan doğal döngüyü kolayca tekrardan yerine getirebilecegim şekilde kullanmak istiyorum kür içinde beslenmeyi kirli yapacagım ve olabildigince yüksek kalorı almayı düşünüyorum. Yanlış düşünüyor olabilirim bu işte kendini gerçekten yetiştirmiş insanlar var burada sizden fikir almak istiyorum teşekkür ederim. @Askabar @rastlantisal

Bence sadece Testo kullan. Danabol ile alacağın kilo bir yerden sonra geri gidiyor o yüzden gereksiz bence. Tek başına Testo düzenli kan testi verip organları koruduktan sonra 1 yıl bile aralıksız kullanabilirsin. Ama doğal döngü va için kimse sana bişry diyemez. O biraz genetik kimisi 1 gr Testo alır vücudu hemen toparlar kimisi 200 mg ile yanıt alamaz. O biraz genetik kimse o işin garantisini veremez. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
YigitKong, 15 saat önce yazdı:

Hafif kür diye bir şey yok dostum. En az yan etki barındıran anabolikler var bolde testo yapabilirsin.

Bolde veteriner ilacı çok zararlı 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 42 dakika önce yazdı:

Valla bana kalırsa düşük doz 140mg 10 hafta tren, 20 haftalık 500mg boldeden hem daha az zararlı hem daha karlı. Risk reward olarak bana kalırsa en kötü anabolik bolde 

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 20 dakika önce yazdı:

Valla bana kalırsa düşük doz 140mg 10 hafta tren, 20 haftalık 500mg boldeden hem daha az zararlı hem daha karlı. Risk reward olarak bana kalırsa en kötü anabolik bolde 

Yıllardır insanlara bunu anlatmaya çalışıyorum gardasim cidden bu islerde bilgin var 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
galicik, 23.04.2023 - 12:23 yazdı:

Altına imzamı atarım :)

Danabol ile boşuna kendini yorma. Only sustanon ile de çok tatlı kilo alırsın. Ağrılı enjeksiyondur o yüzden muhakkak 1/2ml evigen de ekle enjeksiyonlarına.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilginizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim gerekli testleri verip buraya paylaşırsam güncel olarak yönlendirebilir misiniz ve ayrıca kür içinde koruyucu olarak veya testo östro dengesini sağlamak amaçlı ne yapabilirim. Sanırım sadece testo alacagım 15 veya 20 hafta boyunca testo östro dengesini koruduğum sürece diğer ilaçlarla iç organları bozmadan devam edebilirim diye düşünüyorum tabii bunu sadece mantıken düşünüyorum işleyiş nasıl olacak hiç bir fikrim yok, sadece test e ile bunu başarabilir miyim çok bi kilo istemiyorum yavaş yavaş yaklaşık 10 kg alsam yeterli

Dediğim gibi elimden geldiğince protein almaya çalışacagım ve üstüne ev yemekleri tarzı beslenme olacak karbı da oradan dengelemeye calısacagım kilo başına en az 1.5-2 gr kadar protein almaya çalışacam. Proteinin yetersiz kalması durumunda her hangi bir problem yaşar mıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Larues, 23.04.2023 - 11:40 yazdı:

Nası zararlı reis ilk kürüme koydum bende önceden görseydim keşke bunu 400mg alıyom haftada testo ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732
parttimebadici, 22.04.2023 - 19:02 yazdı:

Zaten kürde sana zarar veren ana şey testo üretimini durduruyor az baskılama çok baskılama diye bir şey yok aldığın az miktarda testo olsa bile üretimini sıfırlayacaktır o yüzden diğer ilaçlardan değil testosterondan kork. :) Ha tüm bu şartlara taamım dersen 16 hafta testo gidersin 5 hafta dianabol veya turinabol tamam işte yeter sana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
aybo59, 10 saat önce yazdı:

Nası zararlı reis ilk kürüme koydum bende önceden görseydim keşke bunu 400mg alıyom haftada testo ile

Dostum bolde bir kere veteriner ilacı. İkincisi geç açılan bir ilaç. Açılana kadar tansiyon sorunları böbrek problemleri cilt problemleri dışında sorunlar çıkaran bir ilaç. O yüzden para verdim kullanmam lazım diye düşünmek çok mantıksız olur. Rimabolon/masteron/deca bu ilaçlar ile bulkta yaparsın cutta.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, 13 saat önce yazdı:

14. hafta boldeyi kestim yan etkileri 30. hafta geçti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Dostum bolde bir kere veteriner ilacı. İkincisi geç açılan bir ilaç. Açılana kadar tansiyon sorunları böbrek problemleri cilt problemleri dışında sorunlar çıkaran bir ilaç. O yüzden para verdim kullanmam lazım diye düşünmek çok mantıksız olur. Rimabolon/masteron/deca bu ilaçlar ile bulkta yaparsın cutta.

Deca felan kullanırsam psikolojim bozulur kötü şeyler olur mecbuireytten bunu kullanyom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732
aybo59, 7 dakika önce yazdı:

Deca felan kullanırsam psikolojim bozulur kötü şeyler olur mecbuireytten bunu kullanyom

Tren kadar olmaz trende bu durum 10 üzerinden 9 ise deca da 10 üzerinden 2 dir hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Tren kadar olmaz trende bu durum 10 üzerinden 9 ise deca da 10 üzerinden 2 dir hocam.

Bende şuan deca kullanıyorum geceleri paranoya yaşıyorum kullandığım dozdan olabilir 600mg ama etki olarak böyle bir şey yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732
son, Şimdi yazdı:

Bende şuan deca kullanıyorum geceleri paranoya yaşıyorum kullandığım dozdan olabilir 600mg ama etki olarak böyle bir şey yok

Yaşarsın tabi 600 senin  vücudun, yaşın ve tecrübendeki biri için çooooooooooook fazla dostum.

400 geçmemen gerektiğini düşünüyorum. Seni biri 600 mg soktuysa o adamda uzak dur ha yok sen karar verip girdiysen bence kararını tekrar gözden geçir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
SPECTRE, 6 dakika önce yazdı:

Yaşarsın tabi 600 senin  vücudun, yaşın ve tecrübendeki biri için çooooooooooook fazla dostum.

400 geçmemen gerektiğini düşünüyorum. Seni biri 600 mg soktuysa o adamda uzak dur ha yok sen karar verip girdiysen bence kararını tekrar gözden geçir.

Tamamen ben yaptım 😁 750mg enanthat 600deca günde 2kg pişmiş bulgur 500tavuk bide igf eklicem aromatize için masteron mu eklesem dedim ama arimidex daha mantikli geldi 12hafta bu decayla devam sonra bi 4hafta testo daha sonrada yarışma hazırlığı için yeni bir başlangıç 

tarihinde son tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
son, 4 dakika önce yazdı:

Tamamen ben yaptım 😁 750mg enanthat 600deca günde 2kg pişmiş bulgur 500tavuk bide igf eklicem aromatize için masteron mu eklesem dedim ama arimidex daha mantikli geldi 12hafta bu decayla devam sonra bi 4hafta testo daha sonrada yarışma hazırlığı için yeni bir başlangıç 

750 testo 600 decanin aromatizasyonunu masteron ile kontrol edebileceğini sanmiyorum bende arimidex almalısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
son, 4 dakika önce yazdı:

Çok yanlış bir planlaman var bence. İlaçların doluluğundan eminsen ilaca vereceğin parayı proteine vermelisin 750 test vurup yarım kilo tavuk yemek gerçekten abes bir durum. Planlaman 300 test 300 rimo/mast 150 deca olsa emin ol daha çok gelisirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Çok yanlış bir planlaman var bence. İlaçların doluluğundan eminsen ilaca vereceğin parayı proteine vermelisin 750 test vurup yarım kilo tavuk yemek gerçekten abes bir durum. Planlaman 300 test 300 rimo/mast 150 deca olsa emin ol daha çok gelisirsin.

Seneye martta yarışıcam ilaçlar dolu yoğun iş hayatım var bir okul bi iş bi spor doğru tavuğu  800 e çıkarıp 12hafta böyle devam edicem sonra zaten profesyonel bir şekilde planlamalı gidicem bir koç ile şuan isteğim ekleyebildiğim kadar kütle eklemek insülin vs beni aşar kendi kafama göre yapamam primo yuda çok sevmiyorum biliyorum yanlış bir kür ama belki güzel sonuçlar alıcam bakıcaz😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732
son, 15 dakika önce yazdı:

İyi yaptın! Dolu deca ile şuan ki vücudunun 3 katı olmalıydın o mg larda. millet bu mg ile yarışa hazırlanıyor haberin olsun. :D:) Decanın dolu olduğuna inanıyorsan 400 geçme derim yine de sen bilirsin tabi. 20 yaşında 600 mg deca 30,40 da ne yapacaksın 2,3 gr deca mı gireceksin o vücudu neyle ileriye atacaksın? Anladın?

son, 2 dakika önce yazdı:

Seneye martta yarışıcam ilaçlar dolu yoğun iş hayatım var bir okul bi iş bi spor doğru tavuğu  800 e çıkarıp 12hafta böyle devam edicem sonra zaten profesyonel bir şekilde planlamalı gidicem bir koç ile şuan isteğim ekleyebildiğim kadar kütle eklemek insülin vs beni aşar kendi kafama göre yapamam primo yuda çok sevmiyorum biliyorum yanlış bir kür ama belki güzel sonuçlar alıcam bakıcaz😁

Kanka kızma ama bu vücuda arnold gelse seneye yarışa hazırlayamaz daha çok yolun ve eksiğin var ha eksikler zamanla tamamlanır ama 1 sene hayal yarış için vücudunda adale yok sen 1 yılda 20 kg kas kazanacağını falan mı sanıyorsun?

IMG_0949.jpeg.9bd716d4b600e67debc38c00c3d90bc3.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
aybo59, 39 dakika önce yazdı:

Bolde kullanırken yaşadığın sorunları görünce keşke deca kullansaydım diyeceksin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

6 aydır kesintisiz testosteron kullanıyorum. 125mg başlayıp 500mg kadar çıktım. Şuan 125mg devam ediyorum. Öyle yapabilirsin eğer hafif bir boost olsun istiyorsan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
SPECTRE, 18 dakika önce yazdı:

İyi yaptın! Dolu deca ile şuan ki vücudunun 3 katı olmalıydın o mg larda. millet bu mg ile yarışa hazırlanıyor haberin olsun. :D:) Decanın dolu olduğuna inanıyorsan 400 geçme derim yine de sen bilirsin tabi. 20 yaşında 600 mg deca 30,40 da ne yapacaksın 2,3 gr deca mı gireceksin o vücudu neyle ileriye atacaksın? Anladın?

Kanka kızma ama bu vücuda arnold gelse seneye yarışa hazırlayamaz daha çok yolun ve eksiğin var ha eksikler zamanla tamamlanır ama 1 sene hayal yarış için vücudunda adale yok sen 1 yılda 20 kg kas kazanacağını falan mı sanıyorsun?

IMG_0949.jpeg.9bd716d4b600e67debc38c00c3d90bc3.jpeg

evet hocam herşey sürece bağlı bide ben bu kütleyi natural ekledim orası ayrı ağır sözlerim için k bakma

tarihinde son tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
otopsicikedi, 7 saat önce yazdı:

Bolde kullanırken yaşadığın sorunları görünce keşke deca kullansaydım diyeceksin.

Ne mesela

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.