Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bartu

Testo-tren kürü

Önerilen İletiler

bartu    1
ArdaK2, 8 dakika önce yazdı:

Anapolon tavsiye etmiyorum ast alt değerlerin fırlicak boş su tutucaksın anapolon bitince o kilolar da gidicek verdiği etki sadece kullandığın dönem kadar karaciğerini yormakla kalicaksin 

Only testo mu devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Imajeste    34
bartu, 1 saat önce yazdı:

Only testo mu devam

İlaç markaların nedir acaba dostum güvenılır yerden mı temın ettin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Imajeste, 13 dakika önce yazdı:

İlaç markaların nedir acaba dostum güvenılır yerden mı temın ettin 

Hocam mh pharma alman markası kıbrısta yaşıyorum güvenilir birinden aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
bartu, 15 dakika önce yazdı:

Hocam mh pharma alman markası kıbrısta yaşıyorum güvenilir birinden aldım

Güzel sevındım o zaman herkes tren kullanma demıs yanı bende o taraftayım ama eğer beslenme antrenman dsıplının sağlığına koruyucularına vs dıkkat eder ve illa kullanıcam dıyorsan kullanabilirsin çünkü almıssın aklında var demekki insan kendı kafasına koyduğunu yapar önce ama ben bu camıada şunu gördüm testo ile başlar bu serüven ve testoyu vurduktan sonra bır laf vardır popoya o ipne deliği acılınca devamı gelir bugün kullanmazsın ama 6 ay sonra denersın yanı onun için her zaman bılınclı dsıplınlı ve mantıklı olarak hareket etmek gerekir her ne yapılıyor ise 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Imajeste, 7 dakika önce yazdı:

Güzel sevındım o zaman herkes tren kullanma demıs yanı bende o taraftayım ama eğer beslenme antrenman dsıplının sağlığına koruyucularına vs dıkkat eder ve illa kullanıcam dıyorsan kullanabilirsin çünkü almıssın aklında var demekki insan kendı kafasına koyduğunu yapar önce ama ben bu camıada şunu gördüm testo ile başlar bu serüven ve testoyu vurduktan sonra bır laf vardır popoya o ipne deliği acılınca devamı gelir bugün kullanmazsın ama 6 ay sonra denersın yanı onun için her zaman bılınclı dsıplınlı ve mantıklı olarak hareket etmek gerekir her ne yapılıyor ise 

Hocam antenman disipli beslenmedeproblem yok fakat koruyucu ne kullanacağımı bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
bartu, 8 dakika önce yazdı:

Hocam antenman disipli beslenmedeproblem yok fakat koruyucu ne kullanacağımı bilmiyorum 

Omega 3 

Mılk thistle 

C vitamini günde 2 defa 

D vitamini 

Çinko

Magnezyum 

Nac900 

Arımıdex al ama göğüs ucunda batma yanma vs olursa yanı jıneko başlangıcı hıssedersen kullanıcaksın 

Bunlar yeterli kardesım 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Imajeste, 6 dakika önce yazdı:

Omega 3 

Mılk thistle 

C vitamini günde 2 defa 

D vitamini 

Çinko

Magnezyum 

Nac900 

Arımıdex al ama göğüs ucunda batma yanma vs olursa yanı jıneko başlangıcı hıssedersen kullanıcaksın 

Anladığım kadari ile jineko olacak gibi olursa arimidex ama diğerleri kür içinde doğru mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
bartu, 32 dakika önce yazdı:

Anladığım kadari ile jineko olacak gibi olursa arimidex ama diğerleri kür içinde doğru mudur?

Evet diğerleri kur içinde her gün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Imajeste, 10 dakika önce yazdı:

Evet diğerleri kur içinde her gün 

Peki haftalık 200-200 uygun mu tavsiyeniz nedir yani pzt 100-100 çarşamba 100-100

tarihinde bartu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    49
Imajeste, 53 dakika önce yazdı:

Omega 3 

Mılk thistle 

C vitamini günde 2 defa 

D vitamini 

Çinko

Magnezyum 

Nac900 

arimidex'i kaç günde bir öneriyosun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
byreal22, 41 dakika önce yazdı:

arimidex'i kaç günde bir öneriyosun?

Arımıdex jınekomasti olmadığı sürece onermedım ki? 

bartu, 44 dakika önce yazdı:

Peki haftalık 200-200 uygun mu tavsiyeniz nedir yani pzt 100-100 çarşamba 100-100

Bana sorarsan eğer haftalık testo 250-250 500 mg toplam 

Tren ıcinde 200-200 400 mg Alman daha mantıklı olacaktır yanı dozlar çok düşük bence veya ilk 2 hafta bu sekılde az doz ile ama ilerleyen haftada yükseltmek gerek ki tam etki ve verımı almak ıcin.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Imajeste, 2 dakika önce yazdı:

Tren ıcinde 200-200 400 mg Alman daha mantıklı olacaktır yanı dozlar çok düşük bence veya ilk 2 hafta bu sekılde az doz ile ama ilerleyen haftada yükseltmek gerek ki tam etki ve verımı almak ıcin.. 

8 hafta gireceğim sonra onl testo devam edicem

treni ilk 2 hafta 100-100 devam ediyorum, kalan 6 hafta 200-200 hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    49
Imajeste, 11 saat önce yazdı:

Arımıdex jınekomasti olmadığı sürece onermedım ki? 

Diyelim ki kaşıntı vs. ile karşılaştı kaç günde bir kullanılmalı ? Tamoksifen ile mi başlanmalı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
bartu, 21 saat önce yazdı:

8 hafta gireceğim sonra onl testo devam edicem

treni ilk 2 hafta 100-100 devam ediyorum, kalan 6 hafta 200-200 hocam

Evet doğru daha iyi verım alırsın bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Sen henüz doğal sınırdan bile çok çok uzaksın. İlaç kullanmayı sizlerin aklına kim düşürüyor bilmiyorum. Doğal sınırına ulaşır gücünü kuvvetini kazanınca (güç bile yok diyorsun) only testo ile hayal ettiğine yakın vücutlara ulaşabilirsin. İlk 1-2 hatta hedef durumuna göre 3 kür only testo olmalı bence. Trenbolone mevzusuna hiç girmiyorum bile... 500 mg testo ent ile devam illa kullanacaksan da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
batuhan33, 22.04.2023 - 22:17 yazdı:

Sen henüz doğal sınırdan bile çok çok uzaksın. İlaç kullanmayı sizlerin aklına kim düşürüyor bilmiyorum. Doğal sınırına ulaşır gücünü kuvvetini kazanınca (güç bile yok diyorsun) only testo ile hayal ettiğine yakın vücutlara ulaşabilirsin. İlk 1-2 hatta hedef durumuna göre 3 kür only testo olmalı bence. Trenbolone mevzusuna hiç girmiyorum bile... 500 mg testo ent ile devam illa kullanacaksan da.

2. dozları pazartesi günü ama pişman olacağım gibi duruyor ilaçları şu an bırakmak istiyorum. Sizce vücuduma etki etmiş midir? Kan testini ne zaman vermem gerekiyor. 

Ürünleri aldığımda kendimi hazır hissediyordum fakat işin gerçeği öyle değilmiş. Dediğiniz gibi vücut ham ve anabolizan ile hamlık atılmıyor. Sırf atletik bir vücut sahibi olup çevreme kendimi beğendirmek için kullanmamam gerektiğini anladım. Sizlere sorum şu, şu an kesip naturel olarak devam etsem bir sıkıntı yaşar mıyım? 100-100 vurmayı düşünüyordum. Toplamda vücuduma 200 testo 200 tren enjekte edildi. Testisler üretimi durdurmuş mudur? Yardımınıza ihtiyacım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu, 36 dakika önce yazdı:

Ürünleri aldığımda kendimi hazır hissediyordum fakat işin gerçeği öyle değilmiş. Dediğiniz gibi vücut ham ve anabolizan ile hamlık atılmıyor. Sırf atletik bir vücut sahibi olup çevreme kendimi beğendirmek için kullanmamam gerektiğini anladım. Sizlere sorum şu, şu an kesip naturel olarak devam etsem bir sıkıntı yaşar mıyım? 100-100 vurmayı düşünüyordum. Toplamda vücuduma 200 testo 200 tren enjekte edildi. Testisler üretimi durdurmuş mudur? Yardımınıza ihtiyacım var.

Vücudun hakkında yorum yapmayacağım sedanter spor yapmayan birinin vücuduna sahipsin hemen hormonlara sarılman çok yanlış, zararın neresinden dönersen kar, bu dozajlarda sistemin kapandığını zannetmiyorum, 8 hafta hem kütle eklemek için yetersiz hem de doğal sistemi kapatmaya değecek kadar seni değiştirmez, devam edersen pct için 1 ay boyunca belki daha uzun süre tekrar haplar yutacaksın kanser ilaçları kullanacaksın , hastanede tahlil sırası bekleyeceksin , kür içinde yeterli bilgin yok sorularından anlaşılıyor bu bilgi seviyesiyle kontrol edilmesi en zor küre giriyorsun, prolaktin E2 aynı anda dengede tutmak amatör biri için düzenli tahlil vermeden imkansız, elindekileri çöpe at hayatına devam et, hormonların bu kadar ele ayağa düşmesi, normalleştirilmesi ne diyeyim, son zamanlarda açılan konular beni üzüyor.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    82
bartu, 2 dakika önce yazdı:

Başka yorumu olan var mı?

Araştırdığım kadarıyla mh pharma alman markası değil. Çoğu ürünü boş. Mhpharma aslında türk markasıdır. Umarım boş çıkmaz ilaçların

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Chitizenfour, 4 dakika önce yazdı:

Araştırdığım kadarıyla mh pharma alman markası değil. Çoğu ürünü boş. Mhpharma aslında türk markasıdır. Umarım boş çıkmaz ilaçların

Ben kullandım mh pharma gayet çalıştı doluluğu az sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    82
YigitKong, 1 dakika önce yazdı:

Ben kullandım mh pharma gayet çalıştı doluluğu az sadece

Bana ve arkadaşlarıma boşu denk geldi o zaman şans işte :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Chitizenfour, 1 dakika önce yazdı:

Bana ve arkadaşlarıma boşu denk geldi o zaman şans işte :)

Ya bence tren girilecekse kesinlikle bodytech markasından girilmeli doluluğu yüksek full ve adam yurtdışından getirdiğine dair kargo takip ssini paylaştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    82
YigitKong, Şimdi yazdı:

Ya bence tren girilecekse kesinlikle bodytech markasından girilmeli doluluğu yüksek full ve adam yurtdışından getirdiğine dair kargo takip ssini paylaştı.

Tren giriceksem dolu ürün bulmak için can atarım. Sahteye denk gelmekten korkarım. Hem cebe yazık hem sağlığa. Ama kargo takip ss paylaşmasıda sıkıntı bence. Gerçekten kargo takip numarası atıpda alttan sahtesini verirse sana nasıl anlıcaksın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Chitizenfour, Şimdi yazdı:

Tren giriceksem dolu ürün bulmak için can atarım. Sahteye denk gelmekten korkarım. Hem cebe yazık hem sağlığa. Ama kargo takip ss paylaşmasıda sıkıntı bence. Gerçekten kargo takip numarası atıpda alttan sahtesini verirse sana nasıl anlıcaksın

Hocam çok kullanan insanlar var ve adam birebir konuşmaları st ye atıyor çok hızlı güzel sonuçlar elde ediyorlar düşük dozlarla damarlanma v.s hiç kötü yorum yapanı görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    82
YigitKong, Şimdi yazdı:

Hocam çok kullanan insanlar var ve adam birebir konuşmaları st ye atıyor çok hızlı güzel sonuçlar elde ediyorlar düşük dozlarla damarlanma v.s hiç kötü yorum yapanı görmedim

O zaman en iyisi kendin tecrübe etmek :) Daha önce kullanmadığım için yorum yapmam pekde doğru kaçmıyor 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.