Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SPECTRE

Apple watch 8 ultra - alınır mı?

Önerilen İletiler

SPECTRE    730

Arkadaşlar Apple Watch 8 ultra almayı düşünüyorum çok araştırdım Samsung veya diğer markalar dahil ama sanırım bu cihaz üzerine başka bir ürün yok aynı doğruluk tespiti konusunda. Tabi size danışmak istedim kullanan tercih eden var mı daha önce? Sizce 27.999 TL değer mi? :) 

@rastlantisal @metinav @otopsicikedi @Vural2 @Rdm

643e5123f3c43_MQEJ3ref_VW_PFwatch-49-titanium-ultra_VW_PF_WF_COwatch-face-49-trail-ultra_VW_PF_WF_CO_GEO_TR.thumb.jpg.f202eea5ef5eafe5977a54407c79c773.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    884
SPECTRE, 8 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Apple Watch 8 ultra almayı düşünüyorum çok araştırdım Samsung veya diğer markalar dahil ama sanırım bu cihaz üzerine başka bir ürün yok aynı doğruluk tespiti konusunda. Tabi size danışmak istedim kullanan tercih eden var mı daha önce? Sizce 27.999 TL değer mi?

Bende çıktığı zamandan beli Watch 7 var. Gayet işimi görüyor bence ultra gereksiz pahalı aynı işleri 7 de yapıyor 3 te 1 i fiyatına 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
SPECTRE, 8 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Apple Watch 8 ultra almayı düşünüyorum çok araştırdım Samsung veya diğer markalar dahil ama sanırım bu cihaz üzerine başka bir ürün yok aynı doğruluk tespiti konusunda. Tabi size danışmak istedim kullanan tercih eden var mı daha önce? Sizce 27.999 TL değer mi? 

Hocam saatlere karşı hiç ilgim yok maalesef. 28k saate para verdiğinde o paranın eksikliğini hissetmeyeceksen değer tabikide.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

Bende çıktığı zamandan beli Watch 7 var. Gayet işimi görüyor bence ultra gereksiz pahalı aynı işleri 7 de yapıyor 3 te 1 i fiyatına 

Valla hocam çok git gel oldum ama benim boyum var hacimde öyle eller kürek gibi :D:) O yüzden ufak modeli var son serinin 9binlerde ama bileğimde kayboluyor o yüzden 8 ultra mı olsun acaba diye çok düşündüm. Birde evladiyelik lafı var ya bu saat benim için öyle olur sanırım olurda alırsam. :)

Aynı saati şu şekilde buldum bunlardan tercih etsem başım belaya girer mi sorun konusunda? 

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-magazadan-apple-wacth-ultra-49mm-avrupa-model-plusk.kredi-karti-1091860520/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-apple-watch-ultra-49-mm-sifir-garantili-bitiriyoruz-1091308967/detay

otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Hocam saatlere karşı hiç ilgim yok maalesef. 28k saate para verdiğinde o paranın eksikliğini hissetmeyeceksen değer tabikide.

Teşekkürler. Evet hayatımda kendime görsel veya kültürel yaptığım yatırımlarda veya harcadığım parada üzülmüyorum hocam. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Bu saati alanlara memnun musun diye sorduğumda "iyi saat ama gerek de yokmuş" cevabını aldım hep.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Bu saati alanlara memnun musun diye sorduğumda "iyi saat ama gerek de yokmuş" cevabını aldım hep.

Sabahtan akşama kadar youtube de inceleme izliyorum, yorum okuyorum hocam sırf bu yüzden. :) Teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Sabahtan akşama kadar youtube de inceleme izliyorum, yorum okuyorum hocam sırf bu yüzden. :) Teşekkürler.

Şahsen watch fit 2 kullanıyorum. Sesli görüşme dahil aşırı memnunum. Konu etiketten ziyade işlevsellik ise şiddetle tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Şahsen watch fit 2 kullanıyorum. Sesli görüşme dahil aşırı memnunum. Konu etiketten ziyade işlevsellik ise şiddetle tavsiye ederim.

Kesinlikle işlevsellik hocam. Fit 2 baktım ama benim el bilekler çok büyük kayboldu takınca koluma. :) :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Kullandıkça değerlenen ürünlerin başında apple geliyor o yüzden bütçen el veriyorsa aynı segmentte başka akıllı saat yerine bu daha mantıklı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    334

Dalgıç olduğum için aldım aktif kullanıyorum. Dalış konusunda dalış uygulamasında eksikler çok ilerde düzeltirler diye düşünüyorum. Onun dışında gerçekten şık ve kendini gösteren bir saat. Sırf büyük olsun diye tercih edeceksiniz bence değmez bu paralara. Arkadaşların dediği gibi maddiyat konusunda rahatsanız aklınızda kalacağına kolunuzda kalsın😄

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Ben zamanın gerisinde kaldım, bende amazfit GTR var, bir saate o bahsettiğin paraları verirsem koluma takma evde altın gibi gizli saklı bir yerlere saklardım herhalde :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
quacky, 6 saat önce yazdı:

Kullandıkça değerlenen ürünlerin başında apple geliyor o yüzden bütçen el veriyorsa aynı segmentte başka akıllı saat yerine bu daha mantıklı

Hocam o yanı güzel hani olmadı sıkıldım desen aynı paraya hatta bizim ülkede bekledikçe değer kazanıyor fazlasına satıyorsun. :)

Bana en mantıklı bu geldi çok model karşılaştırdım vergiden biraz kullanıcıya kaçıyor lüks tüketime girdiği için.

Diver, 6 saat önce yazdı:

Dalgıç olduğum için aldım aktif kullanıyorum. Dalış konusunda dalış uygulamasında eksikler çok ilerde düzeltirler diye düşünüyorum. Onun dışında gerçekten şık ve kendini gösteren bir saat. Sırf büyük olsun diye tercih edeceksiniz bence değmez bu paralara. Arkadaşların dediği gibi maddiyat konusunda rahatsanız aklınızda kalacağına kolunuzda kalsın😄

Evet şu sıralar bu özelliği çok konuşuluyor hocam 40m kadar dalış yeteneği ve yeni bir uygulama çıkacakmış su için su sıcaklığı derinlik gibi çok daha detaylı bazı şeyler açıkçası su avcılığını dalarak seven biriyim yazın kamp yaparken sanırım işimi görecek :D olurda alırsam elbette.

Rdm, Bir saat önce yazdı:

Ben zamanın gerisinde kaldım, bende amazfit GTR var, bir saate o bahsettiğin paraları verirsem koluma takma evde altın gibi gizli saklı bir yerlere saklardım herhalde :)

Ah hocam zaten yetişemiyoruz ki her sene yenisi çıkınca! :D:) 

Valla vermekle vermemek arasında ince çizgideyim bakalım olurda alırsam ölene kadar kullanırım :D 

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48

Benim maddi sıkıntım olmadığı halde almadım. Watch 7 ya da 8 gayet yeterli spor için kullanacaksanız aynı işi yapiyorlar. Büyüklük için de değmez kendi fikrim bu yönde. Ona vereceginiz parayla Macbook air alabilirsiniz kalan paraylada 7 ya da 8 alınabilir 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pablito1616    4

eğer multimilyoner değilsem bi saate bu paraları vermem alt tarafı saat ne kadar özelliği olursa olsun zaten çoğu özellik telefonda var

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
frostinheart, 4 dakika önce yazdı:

Benim maddi sıkıntım olmadığı halde almadım. Watch 7 ya da 8 gayet yeterli spor için kullanacaksanız aynı işi yapiyorlar. Büyüklük için de değmez kendi fikrim bu yönde. Ona vereceginiz parayla Macbook air alabilirsiniz kalan paraylada 7 ya da 8 alınabilir 🙂

Hocam bende anormal bir kapı açtın macbook air ile hiç böyle düşünmemiştim ve ihtiyacımda vardı açıkçası. 

mac.thumb.png.7422454e4b319e58dafae2cbbb0901d0.png

16 gb ile 8 arası ciddi kullanım performansı var mı bilginiz ? Sistem çok stabil olduğu için 2 gb dese garipsemeyeceğim normalde. :):D 

pablito1616, 4 dakika önce yazdı:

eğer multimilyoner değilsem bi saate bu paraları vermem alt tarafı saat ne kadar özelliği olursa olsun zaten çoğu özellik telefonda var

Tercih meselesi hocam :) Haklısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
SPECTRE, 23 dakika önce yazdı:

Hocam bende anormal bir kapı açtın macbook air ile hiç böyle düşünmemiştim ve ihtiyacımda vardı açıkçası. 

16 gb ile 8 arası ciddi kullanım performansı var mı bilginiz ? Sistem çok stabil olduğu için 2 gb dese garipsemeyeceğim normalde. :):D 

Tercih meselesi hocam :) Haklısınız.

Pt.com.tr üzerinden daha uygun öğrenci belgeniz var ise ya da bulabilirseniz. Amacınız sadece web browsing film vs medya tüketimi ise 8 yeterli. Ama program vs de kullanırım diyorsanız 16 daha iyi olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
frostinheart, 12 dakika önce yazdı:

Pt.com.tr üzerinden daha uygun öğrenci belgeniz var ise ya da bulabilirseniz. Amacınız sadece web browsing film vs medya tüketimi ise 8 yeterli. Ama program vs de kullanırım diyorsanız 16 daha iyi olacaktır.

Hocam rakamın indirim uygulanmadan öğrenci belgesine mütekabil böyle uygun olmasının sebebi nedir? 8 yeterli o zaman.

Saat konusunda bilgi için soruyorum şu tarz bir yerden alışveriş yapsam başıma iş açar mıyım?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-magazadan-apple-wacth-ultra-49mm-avrupa-model-plusk.kredi-karti-1091860520/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-apple-watch-ultra-49-mm-sifir-garantili-bitiriyoruz-1091308967/detay

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    334
SPECTRE, 4 saat önce yazdı:

Hocam rakamın indirim uygulanmadan öğrenci belgesine mütekabil böyle uygun olmasının sebebi nedir? 8 yeterli o zaman.

Saat konusunda bilgi için soruyorum şu tarz bir yerden alışveriş yapsam başıma iş açar mıyım?

Yurtdışı cihazı olduğu için e-sim ile kullanamazsınız pasaport kaydı ister e-sim kullanmayacaksanız sıkıntı olmaz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
Diver, 7 dakika önce yazdı:

Yurtdışı cihazı olduğu için e-sim ile kullanamazsınız pasaport kaydı ister e-sim kullanmayacaksanız sıkıntı olmaz

Hocam post atınca biraz araştırdım da saatlerde kitleme sorunu olmuyormuş pasaport kullanan yani yurt dışı alanlarla konuştum sorunsuz kullandıklarını söylüyorlar telefonun çalışan tel eim ne alıyor bir şeyler anlattılar ama anlamadım sorun olmadığını söylediler kapanmıyormuş yani belki bizim ardımızdan konuyu okuyan olur diye eklemek istedim. Esim ayda 70 tl sanırım Turkcell hizmet veriyor int bağlı kalmasını sağlıyor artısı o olmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    334
SPECTRE, 19.04.2023 - 00:11 yazdı:

Hocam post atınca biraz araştırdım da saatlerde kitleme sorunu olmuyormuş pasaport kullanan yani yurt dışı alanlarla konuştum sorunsuz kullandıklarını söylüyorlar telefonun çalışan tel eim ne alıyor bir şeyler anlattılar ama anlamadım sorun olmadığını söylediler kapanmıyormuş yani belki bizim ardımızdan konuyu okuyan olur diye eklemek istedim. Esim ayda 70 tl sanırım Turkcell hizmet veriyor int bağlı kalmasını sağlıyor artısı o olmalı.

Öyleyse çok güzel Türkiyeden almanın mantığı yok o zaman

Telefon yanında yokken telefon gibi kullanabilirsin  arama mesaj WhatsApp vs kullanabiliyorsun turkcell benden 25 TL istedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Watch8 ultra ile watch 8 arasındaydım. şu an watch 8 kullanıcısıyım ve bunun bile gereksiz olduğunu düşünüyorum. bir heves ile aldım 8 i iyiki ultra almamışım. şuan yüzüne bile bakmıyorum sadece kıyafet kombinine uygun kayış ve sürekli açık ekrana kadran seçip ara sıra kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.